Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 92

Tema: bolovi nakon kiretaže

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    83

    Početno bolovi nakon kiretaže

    Pozdrav svima!Htijela bih s vama podijelit svoje iskustvo,naime prije nekih 6 dana sam imala na žalost spontani pobačaj u 7 tjednu trudnoće ,nakon kojeg mi je rađena kiretaža , par dana nakon toga počela sam osjećati bolove u donjem trbuhu uz lagano povišenu temperaturu 37,2,sad mi je bolje jer sm dobila udarnu dozu antibiotika i strogo mirujem!Prije osam mijeseci sam također imala spontani pa kiretažu nakon kojeg mi je otao komadić posteljice pa sam ponovno kiretirana!Molila bih cure koje su imale slična iskustva da mi se jave!Dali koja imala bolove i temperaturu nakon kiretaže?

  2. #2
    anitalu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    438

    Početno

    Draga Slap jako mi je žao što si to iskustvo morala proći, pogotovo što se ponovilo...Ja sam imala spontani, također prije osam mjeseci u 7. tjednu trudnoće. Sjećam se da sam imala blago povišenu temperaturu, pa i bolove, iako ne jake...možda je to od ergometrina (ili kako se već zove onaj lijek koji pomaže da se maternica vrati u prvobitan oblik), ne znam piješ li to? Nadam se da ćeš se brzo oporaviti kako fizički tako i psihički, u mom je slučaju ovo drugo trajalo puno dulje...

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    405

    Početno

    ja sam ti imala i bolove i temperaturu, makar sam pila atb, ali je to brzo prošlo... bolovi su bili najizraženiji tek par dana nakon kiretaže. sjećam se da me bolilo ko sam vrag i puuuno mi je pomagalo kad bi tušem masirala trbuh i to toplom vodom...

    bdw, nisam pila ergometrin, samo te neke atb...

    ne brini. ako bude neka frka ili jako visoka temperatura, onda odi doktoru, ali ovo je normalno. tijelo je pretrpilo šok, anestezija je skroz prestala djelovati...
    držim fige da što prije prođe ...

    i da idući puta do toga ni ne dođe

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    austrija
    Postovi
    489

    Početno

    Kao prvo
    Drugo,i ja sam imala spontani pa kiretazu,i sto u 7 sedmici ali nisma imala temperaturu ni jake bolove,kratko sam i krvarila.Bolilo me samo kad sam pila one kapi,ne znam jesi li ih ti dobila?A u svakom slucaju ZNAM da temperatura nije dobar znak,obrati se sto prije dobrom doktoru i cuvaj se.

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,585

    Početno

    Zao mi je! Ima nas ovdje sa slicinim iskustvima, nasa iskustva mozes vidjeti na:
    http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...r=asc&start=50

    Sva 3 puta je lagano boluckalo, temperaturu nisam imala no uvijek sam bila preventivno na antibioticima.

    Drzi se!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    405

    Početno

    Citiraj disa prvotno napisa
    Kao prvo
    Drugo,i ja sam imala spontani pa kiretazu,i sto u 7 sedmici ali nisma imala temperaturu ni jake bolove,kratko sam i krvarila.Bolilo me samo kad sam pila one kapi,ne znam jesi li ih ti dobila?A u svakom slucaju ZNAM da temperatura nije dobar znak,obrati se sto prije dobrom doktoru i cuvaj se.
    mala temperatura je normalna i kada se vadi zub, a kamoli nakon kiretaže.
    visoka temperatura nije dobar znak.
    ovo je u granicama normale.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    83

    Početno

    OD ljekova pijem ergometrin3x1 i klavocin 2x1,danas više nemam temperaturu,krvarenja skoro i da nema a zaboli me tu i tamo na lijevoj strani kad hodam!Malo sam se prestrašila jer sam nakon zadnje kiretaže me nisu dobro očistili !Doc me pregledao uzv nakon kiretaže i rekao da je sve dobro očišćeno i da nebi trebalo biti problema!

  8. #8

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    austrija
    Postovi
    489

    Početno

    Citiraj lavache prvotno napisa
    Citiraj disa prvotno napisa
    Kao prvo
    Drugo,i ja sam imala spontani pa kiretazu,i sto u 7 sedmici ali nisma imala temperaturu ni jake bolove,kratko sam i krvarila.Bolilo me samo kad sam pila one kapi,ne znam jesi li ih ti dobila?A u svakom slucaju ZNAM da temperatura nije dobar znak,obrati se sto prije dobrom doktoru i cuvaj se.
    mala temperatura je normalna i kada se vadi zub, a kamoli nakon kiretaže.
    visoka temperatura nije dobar znak.
    ovo je u granicama normale.
    Meni su nakon kiretaze stogo naglasili da mi temp ne smije ici gore i ako osjetim da se povisila odmah da se javim na hitnu,pa sad neznam.
    Nadam se da ce sve biti ok.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    160

    Početno

    Ja sam dva-tri dana dobila stravične bolove koji su trajali nekih 4-5 dana. Nisam mjerila temp pa niti ne znam dal sam ju imala.

    Sretno

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    83

    Početno

    Hvala Bogu danas nemam temperaturu,bolovi su prisutni tu i tamo,nadam se da ce bit sve u redu!Samo sam se bojala da ne dode do kave infekcije,jer te infekcije nisu niti malo bezlazlene,mogu dovesti do oštećenja i začepljenja jajovoda!Zato treba shvatit ozbiljno svaku jaču bol i temperaturu nakon kiretaže!

  11. #11
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Bila je samo bol u duši....neopisiva...neizdrživa...! I sada pčačem kada čitam da se to nekome događa.
    Trenutno sam trudna 5 tjedana i bojim se, užasno se bojim ponovnog kraha...

  12. #12
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    pčačem=plačem - nepismenost

  13. #13

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    austrija
    Postovi
    489

    Početno

    Citiraj roby prvotno napisa
    pčačem=plačem - nepismenost
    Nije to nepismenost,to su emocije i sasvim normalo

  14. #14

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    xxxxxxxxx
    Postovi
    42

    Početno

    Mene ništa nije bolilo tri dana nakon kiretaže(u 6 tjednu) ,a onda odjednom užas-grozni bolovi i grčevi u maternici koji su trajali isto tako otprilike tri dana,pa sam dobila ketonal forte i onda je prestalo.Nisam se mogla pomaknuti.Strava...hvala bogu to je sad iza mene.Opet sam trudna :heart ustvari imam roditi za mjesec dana.A imala sam tu kiretažu nakon uredne prve trudnoće.Sin mi je imao godinu dana.Ali nisam imala temperaturu....bit će sve ok samo se drži, a da je lako znam da nije....

  15. #15

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    83

    Početno

    Hvala svima na podršci!Danas mi je puno bolje jedino me muči ta probadanja u području lijevog jajnika kad hodam!Dali su koga bolili jajnici nakon kiretaže?

  16. #16
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj slap prvotno napisa
    Hvala svima na podršci!Danas mi je puno bolje jedino me muči ta probadanja u području lijevog jajnika kad hodam!Dali su koga bolili jajnici nakon kiretaže?
    Na toj strani je i debelo crijevo,možda te to boli ako nisi imala redovitu stolicu?

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    83

    Početno

    Bol je štipajućeg i probadajućeg karaktera ali samo kad hodam!Danas je nešto manje ali je prisutna ,inače nemam nikakav sumljiv iscijedak i krvarenje!

  18. #18

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    379

    Početno

    Poslije prve kiretaže imala sam bolove u donjem dijelu trbuha sigurno tjedan dana,a povremeno i kroz drugi tjedan
    Bili su neugodni,probadajući,a temperaturu nisam mjerila.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    83

    Početno

    Strogo mirujem pa se nadam da ce bit sve o.k!

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    29

    Početno

    Išla sam baš vidit .. ima li ita tema .. malo ste me smirile .. ja sam danas 10 ti dan after !! .. prije pet dana sam bila bolje čini mi se nego sad ... isto lijevi jajnik... a naduta sam kao da sam vrlo trudna ... i .. eto ... MM je išao prošetat bez mene .. jer sam totalni bed ... nisam nikakvo društvo .. ali ne mogu sebi pomoći .. a ne može ni on .. trenutno ... danas sam totalno tužna ... umjesto da me prolazi ... ja još tapkam .. i svakojake crnjake vrtim ... vjerojatno jer mi je dodijala ova tupa bol .. i fizička i psihička ... a vani je vruče .. lito .. ljudi se kupaju .. uživaju .. .. uf .... malo sam se ispucala ... mrvicu mi je lakše ... pusa svima

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    29

    Početno

    .. i slap !!!

    drži se ..

  22. #22

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    83

    Početno

    tako je i meni samoj,svi su otišli na kupanje a ja doma tugujem!Ne znam sta mi je čas se smijem čas plačem- grozno! Inače danas mi je 9 d od kiretaže, lijevi jajnik me još povremeno štrecne a prisutan je sukrvavi iscijedak!Valjda je to normalno,ne znam ni sama!

  23. #23

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    29

    Početno

    ja su sutra zvati doktora ..da mi nije šta ostalo još.. ajme .. nadam se da nije .. ko će ga gledat opet .. al doduše ne krvarim baš .. pa ne znam .... valjda je normalno .. a ipak .. svaka je individua za se .. a to smijat se plakat ... to me vata ovih dana .. MM me gleda čudno .. vrlo sam mu čudna .. a šta ću ja ....

  24. #24

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    29

    Početno

    slap !!

    kakvi su simptomi bili kas je ostalo prvi put ??

  25. #25
    luni avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    130

    Početno

    Mene je isto boljelo tek 2-3 dana poslije onako malo jače, a krvarila sam isto tako 2-3 dana i to nešta malo. I onda sam se naravno uspaničarila i otišla na ultrazvuk i sve je bilo ok samo sam usput pokupila upalu mjehura i doc mi je rekla da me ustvari to boljelo, ali mene je boljelo samo dok sjedim, kada hodam i ležim ne.

  26. #26

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    29

    Početno

    .. ne mogu reći da me jako boli .. samo neka neopisiva težina ... napuhanost ... kao kad jajnici znaju malo neteč.. nadam se da je to normala

  27. #27

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    29

    Početno

    .. i na lijevu stranu tu i tamo štrecne ...

  28. #28

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    83

    Početno

    Nakon prvog pobačaja u 10 tjednu ,rađena mi je kiretaža u općoj anasteziji,zahvat je protekao uredno,kad sam se probudila iz narkoze nikakvih bolova i krvarenja nisam imala,onda negdje treći dan nakon kiretaže počeli su jaki bolovi u kralježnici i trbuhu ,kao pred menstruaciju ,s tim da sam počela jače krvarit!Sjećam se da je s krvarenjem izašao neki poveći ugrušak kao komad jetrice-grozno!Ništa odmah sam otišla svom doc koji me uputio u bolnicu na color dopler i vađenje bete!Znam da su mi na dopleru našli obilno vaskulariziranu tvorbu,zkoju su mi rekli da mi mogao bit miom ,polip sve samo ne komad zaostale posteljice a beta mi je bila jako visoka nekih 1500.Onda su se natezali samnom,nisu znali šta bi samnom davali mi ergometrin inekcije svaki dan po dvije,kontrolirali betu koja je sporo padala,bila sam 10 dana u bolnici ,s tim da doktori nisu znali šta je samnom,uz sve to ja sam cijelo vrijeme krvarila!Nakon točno dva mijeseca od kiretaže odlučili su mi napravit histeroskopiju,phd je došao:residua placente!I onda su se ispričavali na sve moguće načine,strašno!Cure moje koji sam ja strah i šok tada doživjela,mogla sam dopit sepsu ,infekciju ostat neplodna njihovom greškom.Zato sam sada nakon ovog pobačaja odmah otišla kod doc da mi pogleda na uzv da nije šta ostalo,srećom nije i sada sam puno mirnija!Zato cure ako imate jake bolove i krvarenje nakon kiretaže trk kod doktora!

  29. #29

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    29

    Početno

    ...uf..to je stvarno da ih se tuži !!! glavno da je sve dobro prošlo... zato sam ja sva u strahu ..iako mislim da nije do toga doško.... ali bolje biti oprezan s tim stvarima.. hvala na inforrmacijama ..

    laku noć svima.. ja nikako ne mogu spavati.. budna stojim do dvi tri ure .. kao zombi sam ... pusa svima

  30. #30

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    83

    Početno

    Cure evo mene ponovno,danas mi je 11 dan od kiretaže,još uvjek osjećam povremene bolove u lijevom jajniku,nisu to neki jaki bolovi ali probada me kad nešto radim,kad ležim onda ništa,i jedan dan imam smeđi iscijedak ,drugi ništa,pa onda treći se ponovno!Pila sam klavocin 7 dana,temperaturu nemam!Dali je to sve normalno poslije kiretaže?Zabrinjavaju me ti bolovi u lijevom jajniku!!

  31. #31

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    405

    Početno

    slap, najbolje ti je da umiriš savjest otići doktoru... ili ga bar nazovi i pitaj.

    sa druge strane - moraš shvatiti da imaš ranu koja zarasta i normalna je stvar da te malo bolucka.

    ali najbolje da se javiš nekoj stručnoj osobi. ovdje možemo samo nagađati...


  32. #32

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    379

    Početno

    Moja mama je nakon kiretaže u mladosti imala smeđkasti iscjedak čak mjesec dana i sve je prošlo u redu,rekli su joj da je i to normalno.Samo nek prati temperaturu...

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    29

    Početno

    .. evo i mene ..

    ja sam bila jučer u bolnici .. nisam našla doktora .. pa me sestra umirila da je to sve ok .. i danas sam nazvala doktora na mob .. rekla za lijevi jajnik.. i da mi opet ide krv .. evo sad je 12 dan.. i bolucka me čak više nego peti dan .. i on se uopće nije uzbudio.. dapače .. rekao mi je da je to sve ok .. i da će biti u redu .. da se to čisti i td .. ja ću nakon dva tjedna preksutra ići lagano raditi .. možda ću biti i bolje kad prestanem mislit samo na to ... nema mi druge .. već me frustrira to što još nikako da se stabiliziram .. pa ću se natjerat nekako da funkcioniram što je normalnije moguće ( naravno i dalje bez velikih napora, kupanja , itd itd ) ... sve će ovo biti jednog dana lani ...

  34. #34

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    83

    Početno

    .Ne znam ni sama,pričekat ću još malo pa vidjet,ne boli me taj jajnik tako strašno,kad nešto radim onda me presječe,vjerovatno bi trebala još malo mirovat da se to malo smiri,ne teže radit i tako!A ša se tiče posla ne idem raditi do 9 mjeseca,imam pravo 2 tjedna poslije kiretaže ,onda cu ić na komisiju da mi produže još dva tijedna i onda cu uzet godišnji nekih 4 tjedna,posao mi je sad zadnji na pameti.radim u državnoj firmi pa mogu tako,poslije prve kiretaže sam bila na bolovanju nekih 2,5 mijeseca(vodila sam se kao komplikacija nakon kiretaže)!Ja se nadam da će se ovo moje smirit,kad bi se moglo ić na kupanje poslije kiretaže ak je sve o.k?

  35. #35

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    29

    Početno

    .. ja ću se okupati kad osjetim da mi je organizam skroz spreman za to ... ja mislim da mora ipak najmanje mjesec dana proći.. ipak je to sve otvoreno ..a opet .. svatko zna svoj organizam ipak najbolje .. ja ću ovaj vikend bar u šumicu pa se prskat u plićak....

  36. #36

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    83

    Početno

    Ja na more idem tek sredinom osmog,do tada ću se valjda oporavit a možda i dobit menstruaciju!

  37. #37

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    379

    Početno

    Kupala sam se u moru deset dana poslije kiretaže.Doktor je rekao da smijem čim prestane krvarenje. :?

  38. #38

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,585

    Početno

    bolovanja nakon kiretaze?? zahvaljujuci internetizaciji svaki puta sam radila dan, pa cak i vecer prije kiretaze (doduse od doma) a i kad bih se vratila iz bolnice odmah bih se nakacila pogledati mailove, jedino sam ih molila da me ne zovu jer mi nije bilo do razgovora, ostala bih 1 radni dan iza kiretaze doma a onda odmah na posao... na neki nacin mi je taj posao i pomagao i tjerao da se bar malo odmaknem od problema.

  39. #39

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    29

    Početno

    ... ja još krvarim .. i to me nervira .. vruče je .. a more mi prid nosom ali imamo još cili osmi i deveti misec vruč .. pa se tješim .. tako da se neću žurit skakat u more ... uf ....samo da bude sve u redu ... pa u nove pohode ... a za kupanje uvik ima vrimena ....

  40. #40

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    29

    Početno

    .. eh .. lillium.. ja sam se jedva odlučila ostati trudna .. jer sam uvik u poslu .. svi su mi bitniji od mene .. kad sam rekla da ću ostat dva tjedna na bolovanju,, svi su oko mene rekli aleluja .. jel to moguće... ??! .. mislim da sam u fazi kad mi nitko više nije bitniji od mene i .. od ishoda koji će biti .. dakle .. idem raditi .. ali bude li strka .. odo ja opet na bolovanje ... pa nek propada turizam cile države .. a vidim da turista ima i bez mene ..i snalaze se dobro
    nije mi se dalo jedino ići na komplikacije u turdnoći zbog plaće .. tek za dva mjeseca .. jer nakon 14 dana ide plaća preko socijalnog .. a krediti na sve strane .. eto .. opet ne mogu baš mislit samo na mene .. ali potrudit ću se .. što manje tereta na sebe .. nema mi druge .. a da je bolje sigurno bavit se nećim je .. i ja sam isto odmah pročitala mailove .. jer je firma logirana i na moj mail doma .. i tako je lakše .. manje misliš.. brže se oporavljaš.. i život i dalje ..

  41. #41

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    29

    Početno

    .. i život ide dalje ... ISPRAVAK NETOČNOG NAVODA .. malo brzam dok pišem pa izostanu slova tu i tamo

  42. #42

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,585

    Početno

    Citiraj inesca prvotno napisa
    .. ja sam se jedva odlučila ostati trudna .. jer sam uvik u poslu .. ..
    to je i moja prica... no, stigla sam puuno toga proci, vidjeti, baviti se stvarima kojima se sigurno ne bih bavila da sam ranije imala djecu...a kada sam napokon pokrenula ovaj osobni projektic realizacija je eto pocela stekati i sad probijam vremenske rokove...
    glavu gore, idemo dalje!
    Velika

  43. #43

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    405

    Početno

    Citiraj slap prvotno napisa
    .Ne znam ni sama,pričekat ću još malo pa vidjet,ne boli me taj jajnik tako strašno,kad nešto radim onda me presječe,vjerovatno bi trebala još malo mirovat da se to malo smiri,ne teže radit i tako!A ša se tiče posla ne idem raditi do 9 mjeseca,imam pravo 2 tjedna poslije kiretaže ,onda cu ić na komisiju da mi produže još dva tijedna i onda cu uzet godišnji nekih 4 tjedna,posao mi je sad zadnji na pameti.radim u državnoj firmi pa mogu tako,poslije prve kiretaže sam bila na bolovanju nekih 2,5 mijeseca(vodila sam se kao komplikacija nakon kiretaže)!Ja se nadam da će se ovo moje smirit,kad bi se moglo ić na kupanje poslije kiretaže ak je sve o.k?
    mislim da te ne boli samo jajnik. maternica ti se sada polako vraća u prvobitno stanje. ožiljak/rana je vjerojatno na lijevo. i tak... sve je to normalno.
    treba organizmu vremena da se oporavi. neide to kao ogrebotina - tjedan dana i gotovo

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    83

    Početno

    Hvala svima na podršci,danas sam o.k ,ništa me ne boli i dobro se osjećam!Jedva čekam da ja i moj dragi počenomo raditi na bebici,javit ću vam se kad bude +!

  45. #45

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    29

    Početno

    evo danas i meni ništa ... ... napokon nema nikakvih boli.. drš se slap .. pa da mi zajedno krenemo u neke druge teme .. veselije :D

    velik pozdrav lilium .. tu smo negdi ja i ti .. pusa ..

    sad ću malo do grada prošetati .. nisam od kad sam se god vratila iz bolnice ... baš mi se nije dalo .. sve me bolilo ... danas mi je sve nekako pozitivnije čim vidim da se stanje sa mojim organizmom normalizira ..

    pozdrav

  46. #46

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    83

    Početno

    Tako je Inesca ,idemo u nove pobjede.nema odustajanja,jedva čekam ,samo da prođu ta tri mjeseca,jako sam nestpljiva,nekako imam filing da će treći put biti sve dobro!Kako kažu :,Treći puz Bog pomaže!Velika pusa tebi i curama na forumu!

  47. #47
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno povisena temperatura

    7.dan od kiretaze kurim 37.8 uz Hiramicin koji pijem 2 puta na dan.
    Do sad svako popodne bi tempica isla do max 37,3 a kazu da bi to bilo jos normalno nakon kiretaze.Brine me ovaj iznenadni rast.
    Moze li me netko savjetovati?Imam li razloge za brigu?Jel je najbolje sutra otici do odjela gdje sam kiretirana?Jel moze bez uputnice?
    Napominjem i da sam prehladjena i smrcam,pobrala to u bolnici,u principu sam stalno virozna nesto,ali prodje i ode,no bez povisene temperature.Da nije gripa?ufff

  48. #48
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj Sela prvotno napisa Vidi poruku
    7.dan od kiretaze kurim 37.8 uz Hiramicin koji pijem 2 puta na dan.
    Do sad svako popodne bi tempica isla do max 37,3 a kazu da bi to bilo jos normalno nakon kiretaze.Brine me ovaj iznenadni rast.
    Moze li me netko savjetovati?Imam li razloge za brigu?Jel je najbolje sutra otici do odjela gdje sam kiretirana?Jel moze bez uputnice?
    Napominjem i da sam prehladjena i smrcam,pobrala to u bolnici,u principu sam stalno virozna nesto,ali prodje i ode,no bez povisene temperature.Da nije gripa?ufff
    Ja bih provjerila betu. Da nije ostao komadić tkiva. Uz to UZV. Posebno ako osjećaš malaksalost, tresavicu ili imaš ostre bolove , te krvarenje koje se pojaćava.

  49. #49
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Nemam ni malaksalost,ni tresavicu ni bolove ni jako krvarenje,nista od toga.Krvarenje majusno,cas ga ima ,cas ne.ponekad samo tockasto.
    Temperatura nakon Maxflu i 2.doze Hiramicina ostaje 37,7.Mislim da cu sutra put Petrove.

  50. #50
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj Sela prvotno napisa Vidi poruku
    Nemam ni malaksalost,ni tresavicu ni bolove ni jako krvarenje,nista od toga.Krvarenje majusno,cas ga ima ,cas ne.ponekad samo tockasto.
    Temperatura nakon Maxflu i 2.doze Hiramicina ostaje 37,7.Mislim da cu sutra put Petrove.
    Povedi nekog sa sobom. Ili odi na uzv privatno, pa ako je potrebna intervencija tek tada u bolnicu. Mislim, naravno da možeš otići u bolnicu gdje je rađen zahvat, ali isustvo ti je bilo užasno traumatićno (čitala sam na drugoj temi). Bojim se da ne bi dobila ništa bolji pristup. Ako već ideš , povedi nekoga sa sobom.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •