Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Farmakolog dobar?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    20

    Početno Farmakolog dobar?

    Zna li netko dobrog gdje farmakologa u Zagrebu, naime zbog lijekova koje moram pit u trudnoči to mi je jako bitno

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    THE farmakolog:

    Prof. dr. sc. Igor Francetić, dr. med.
    Zavod za kliničku farmakologiju i terapiju
    Klinike za unutarnje bolesti KBC Zagreb
    Zagreb, Kišpatićeva 12

    ne znam koliko je teško (čitaj: nemoguće) do njega doći pa da za početak postaviš pitanje na forumu cybermeda?
    odgovaraju njegove mlađe kolegice s istog zavoda

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    20

    Početno

    a zasto je nemoguce doci do njega?
    ima li koji drugi da je dobar sumnjam da ce mi tako brzoo dgovoriti na pitanje na portalu

  4. #4
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,373

    Početno

    Zavod za toksikologiju,Rebro ,Zagreb
    Zovi njih.Netko će ti odgovoriti da li se lijek može uzimati u trudnoći.
    Rade radnim danom od 08-15 sati.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    Citiraj ribica25 prvotno napisa
    a zasto je nemoguce doci do njega?
    ima li koji drugi da je dobar sumnjam da ce mi tako brzoo dgovoriti na pitanje na portalu
    mislim da se dugo čeka, ali nikad ne znaš dok ne probaš

    http://www.zkf.hr/ambulanta.htm

    Kao dio Zavoda za kliničku famakologiju Interne klinke Rebro radi Ambulanta za farmakoterapiju u Zelenoj zgradi (poliklinika), II kat, soba 415, Kišpatićeva 12, Zagreb. Tel 01/23 88 324.

    Raspored rada ambulante:

    ponedjeljak - petak od 8 do 16 sati

    • Ponedjeljak: Prof. dr. Igor Francetić
      Utorak: Dr.sc. Iveta Merćep
      Srijeda: Dr. Viktorija Erdeljić
      Cetvrtak: Prof. dr. Igor Francetić, Dr.sc. Iveta Merćep, Dr. Ksenija Makar-Aušperger, Dr. Viktorija Erdeljić
      Petak: Dr. Ksenija Makar-Aušperger


    Medicinska sestra: Ana Anđelić

    U ambulantu se mogu uputiti ili se sami javiti:
    - trudnice koje su tijekom trudnoće uzimale ili trebaju uzeti diferentne lijekove, te se izrađuje kliničko-farmakološko mišljenje za trudnice u smislu procjene eventualnog učinka lijeka/lijekova na dijete (fetus);
    - bolesnici sa preosjetljivosti (alergijom) na lijekove. Takvi bolesnici se najprije ambulantno pregledaju, te se na temelju pregleda upućuju na testiranje na bolnički odjel našeg zavoda. Testiranje na lijekove se izvodi isključivo u bolničkim uvjetima i to putem oralne ekspozicije lijeku ili intradermalnim (ponekad i intravenskim) testiranjem.
    - bolesnici s farmakoterapijskim problemom – mnogo lijekova u terapiji, lijekovi koji zadovoljavajuće ne djeluju i sl.
    U ambulanti također vršimo testiranje preosjetljivosti na inhalacijske alergene, te provodimo hiposenzibilizaciju na kućnu prašinu, perje, peludi trava i stabala i ambrozije.
    Postavljamo 24 satni HOLTER tlaka.
    Bolesnici se također mogu javiti i uključiti u ambulanta testiranja novih lijekova ako zadovoljavaju kriterije za uključivanje u studiju.

    Ako imate pitanja molimo nazovite na broj telefona 01/23 88 324, ili nam se javite na našu e-mail adresu.
    Informacije o lijekovima, te lijekovima u trudnoći i dojenju ne daju se telefonskim putem, osim liječnicima. Potrebno je doći u ambulantu (s uputnicom) gdje se na temelju uvida u medicinsku dokumentaciju, razgovora s bolesnikom i kliničkog pregleda daje kliničko-farmakološko mišljenje.
    na žalost ne znam niti za jednog koji radi privatno, tako bi možda najprije došla do informacija

    mislim da nije loše postaviti upit na cybermedu pa nek stoji, možda se netko i javi prije nego nađeš nekog uživo

  6. #6
    betty boop avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postovi
    632

    Početno

    ja sam zvala zzf i odmah su me spojili s dr.Francetićem koji mi je dao savjet vezano za antibiotike i dojenje....
    možda sam imala puno sreće ali eto, nisam morala ništa čekati....
    dakle, zovi i sretno!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •