Pokazuje rezultate 1 do 30 od 30

Tema: poliklinika villi

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    83

    Početno poliklinika villi

    Bok svima!Može mi netko reci dali je radio ove pretrage u poliklinici Villi i kolika je cijena?Ovakopci ginekološki pregled+ papa,vaginalni uzv i cervikalni brisevi(aerobi,anaerobi,mikoplasma,ureaplasma,klam ydija)?Pošto sam imala dva spontana htijela bih kod njih obaviti neke pretrage pa me zanima dali to radi i cijena?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    379

    Početno

    3 d uzv je 400 kn koliko se sjećam,a za ostalo ne znam.

  3. #3
    crvic avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    386

    Početno

    cervikalne briseve radje napravi preko uputnice jer mislim da je cijena oko 800kn, ako se ne varam!

  4. #4
    vidra avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    889

    Početno

    Citiraj sonja3333 prvotno napisa
    3 d uzv je 400 kn koliko se sjećam,a za ostalo ne znam.
    bogami, dosta. u moga dr je 150kn

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    83

    Početno

    Dali netko zna koliko košta papa test kod njih?

  6. #6
    bubimira avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    u miru
    Postovi
    1,245

    Početno

    mislim da je papa 200 il 250 kn.
    što se tiće briseva možeš se dogovoriti da doneseš uputnicu, oni tu uzmu briseve, (naplate 50 kn ak se dobro sjećam-bilo je to prije 2 i pol godine) i onda sama nosiš epruvete sa uputnicom na zvijezdu. ovo je ok ak ti se soc. gin. ne sviđa il ti se ne da čekat u redu.


    najbolje bi bilo da ih nazoveš pa pitaš za cijene

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    83

    Početno

    Ma obavit cu tamo uzv i rutinski ginekološki pregled a ovo drugo ću kod soc ginekologa!Najviše bi išla tamo da mi daju preporuku kako dalje nakon dva spontana,odnosno koje pretrage da napravim prije iduće trudnoće!

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    ovo sto bubimira kaze je tocno. 50 kn za briseve s uputnicom.
    mene socijalac vise nece gledat jer mislim da sam tamo i pobrala bakteriju.

  9. #9
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    Mogu li socijalca tražiti uputnicu za briseve ako on inzistira da mi sam napravi?? (ionako mi da briseve koje nosim sama na Zvijezdu)... Što da mu kažem?

    Ne bi na njegov stol više legla niti da je jedini na 500 kilometara...

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    83

    Početno

    Ja sam godinama kod privatnika i sve sređujem tako da mi liječnik opće prakse piše potrebne uputnice.
    Do sada nisam imala nkakvih problema - privatnik mi napiše "pisamce" sa dijagnozom i potrebnim pretragama, a dr opće prakse napiše uputnice ili recepte

  11. #11
    bubimira avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    u miru
    Postovi
    1,245

    Početno

    Citiraj Dodirko prvotno napisa
    Mogu li socijalca tražiti uputnicu za briseve ako on inzistira da mi sam napravi?? (ionako mi da briseve koje nosim sama na Zvijezdu)... Što da mu kažem?
    ...
    a čuj, ovo ti ovisi o tome kakav ti je socijalni i kakav imaš dogovor s njim.

    kad sam tražila socijanu doktoricu da imam kod nje karton, isključivo sam tražila nekog tko će pristati na to da mu dolazim samo po uputnice i recepte kad mi treba. i našla sam... ova doktorica je ok, njoj je ionak bitno da si ispuni kvotu s kartonima koja joj je potrebna.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    vukovar
    Postovi
    310

    Početno

    bok ja sam već maher s brisevima.vadila sam briseve preko soc.i stalno neke pozitivne bakterije kad nisam ih ni imala pa sam išla privatno a privatni labaratorij jedino u zg. labor centar -možeš uzeti kod njih epruvetice i ići kod soc doktora ili možeš kod privatnika koji rade s njima.i kad sam tako izvadila sve ćisto ko suza išla sam 3 puta u 1,2 i 3 mj.košta ali sam sigurna jer se klamidija radi na DNA analizi a kod soc. meni stalno bila pozitivna jer je pokazivala mrtve stanice.

    kod privatnika je klamidija 400 kn, a ostali mislim 250 kn.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    83

    Početno

    Ništa,napravit cu briseva kod soc ginekologa,a ovo drugo u villiju!Hvala!

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    83

    Početno

    Evo ,ja sam se naručila u vili za nekih 3 tjedna,uzela sam uputnicu za briseve od soc ginekologa,cure dali kad dođem tamo sama tražim da mi napravi taj 3d ili doc sam odluči dali će radit obični uzv ,3d ili color dopler?Inače to bi trebala bit kontrola nakon kiretaže,kakva su vaša iskustva sa profisoricom Latin?

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    sve pohvale dr. latin. inace spadam kod dr radoncica, ali jedan hitan pregled obavila je ona. strpljiva, ugodna...bas kako treba.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    210

    Početno

    Ja sam isto kod dr Radončića,ali sam primjetila da je prof Latin ugodna i draga.Ali,pošto mi je dr Radončić ipak ok,tj.napravi sve super,a i ljubazan je(osim kad je jako umoran,ali to je ljudski),ostajem kod njega.Ali,prof.Latin je super!

  17. #17
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    pridružujem se pohvalama - ja sam bila na pregledima i kod dr. kosa i dr. radončića i prof. latin - svi su super
    sad sam kod dr. ujević - ona mi je najdraža

    obično za pregled platim ukupno cca 400 KN (i prije i tijekom trudnoće)..mislim da je uv 300kn, papa 150kn i pregled 100kn, uzimanje briseva 50kn (al treba uzeti uputnicu od soc, inače platiš 1100kn - tak sam bar ja)

  18. #18

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    379

    Početno

    moram opet uskočiti.
    dr.radončić je stvarno super i možeš ga sve pitati na www.zdravljeizivot.com/forum
    Odgovor stiže brzo i stvarno je detaljan.
    Svaka čast dr.Radončiću.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    153

    Početno

    I ja se pridruzujem pohvalama dr. Radoncica.
    Ja sam cak iz Beograda dojurila u Zgb na konsultacije s njim- inace, prvu komunikaciju smo ostvarili na sajtu "zdravlje i zivot". Ima strpljenja da na svako pitanje da detaljan i razumljiv odgovor.
    Do sada sam upoznala samo dva doca koji su, pored strucne dimenzije, prozeti i ljudskom dimenzijom. Jedan od njih je dr. Radoncic.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    400

    Početno

    Danas bila prvi puta (inace sam u poliklinici Eljuga ali mi je doc na GO) jer sam trebala vaditi briseve, i igrom slucaja mi ih je radio dr. Radoncic i mogu reci (mada nismo nista pricali o problemima) da mi se ucinio jako ljubaznim i uljudnim - a i njezno je izveo!! Sve pohvale!

  21. #21
    marta26 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    544

    Početno

    jupiii, otkljucana tema, ajde brzo koja je bila u viliju nedavno, neka kaze iskusvo. ja se spremam ici u 9 mj, pa skupljam sve podake, inace dr. R mi je ok. samo me zanima jel mislite da bi bilo dobro uzeti anesteziju, malo me i strah ak me zaboli da ne trznem pa nekaj uprskam

  22. #22
    marta26 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    544

    Početno

    nema nikoga ko je bio bez anestezije u viliju ili nekoj dr klinici da mi malo priblizi osjecaj?

  23. #23
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    Citiraj marta26 prvotno napisa
    nema nikoga ko je bio bez anestezije u viliju ili nekoj dr klinici da mi malo priblizi osjecaj?
    a na cemu bez anestezije? ima cura koje su bile na hsg-u, ali ako mislis na neki od postupaka potpomognute onda to moras pitati na istoimenom pdf-u

  24. #24
    marta26 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    544

    Početno

    evo, prijavljujem se, idem u 9 mj u vili na postupak, stimulirani ICSI, dotle cu skupljati hrabrost i odmoriti se. pujica, mislila sam na anesteziju kod punkcije js, koju cu po svemu sudeci ipak uzeti. jel ima koja curka da je skoro bila u viliju?

  25. #25
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    to moras pitati ovdje na potpomognutoj

    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewtopic.php?t=50149

  26. #26
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Ideš, koje razlike u cijenama!!! :shock:
    U Harniju su brisevi 1200 kn...

  27. #27

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    204

    Početno

    ako odem u vili izvaditi briseve, čiju uputnicu moram imati, nisam skužila po postovima, opće prakse ili gin, i šta na uputnici treba pisati , di se nose brisevi, meni je ujevićka rekla u mikrobiloški lab, al koji?

  28. #28
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Ginekološke, ta ideš ginekologu. Liječnik opće prakse ti ne može izdati te uputnice. Na uputnici treba pisati: CB (aerobi, anaerobi); zna ginekolog što treba, samo reci da trebaš uputnicu za CB.

  29. #29

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    204

    Početno

    Citiraj @n@ prvotno napisa
    Ginekološke, ta ideš ginekologu. Liječnik opće prakse ti ne može izdati te uputnice. Na uputnici treba pisati: CB (aerobi, anaerobi); zna ginekolog što treba, samo reci da trebaš uputnicu za CB.
    Hvala. ma pitam jer ja već imam uputnicu za briseve za urološku amb, na zaraznoj, i tu mi jedala opće prakse, kao radi učestalih cistitisa što sam prije imala.
    al tamo već piše infektivna bolnica, dr.fran mihaljević, pa ne mogu onda s tom ići, jel?
    čak mislim da mi je i najbolje otići tamo, nekako im najviše vjerujem ,a kažu da je tamo najpouzdanije vađenje...

  30. #30
    mama_28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Postovi
    313

    Početno

    Kod Harni možeš doći s uputnicom i odnijeti podloge u Rockefellerovu ili Mirogojsku, ne znam sad točno s kim rade. Ali platiš samo uzimanje briseva, 100kn čini mi se, nisam sigurna.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •