Stranica 10 od 10 PrviPrvi ... 8910
Pokazuje rezultate 451 do 456 od 456

Tema: ZPD2004 vol. II

  1. #451
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    čoksa, ja te volim

    mi više nemamo ladice nego otvorene poličice, pa u ruksaku držim sve rezervne stvari.

    a inače: u njemu doma odneseš mokru/zalivenu varivom/obojanu/popiškenu robu i iduće jutro doneseš frišku.

    šeširić za ljetni boravak u dvorištu.

    rezervnu presvlaku, maramice i slično kad ne idete ravno doma.

    igračku koju želi ponijeti sa sobom (to svi rade pa je i andrej pokupio) a ne može je ponijeti u sobu.

    životinjsko carstvo kupljeno u jutarnjoj šetnji do vrtića, koje će pojesti popodne na putu doma.

    - naravno, iz ovoga možeš zaključiti da ti je ruksak potpuno nepotreban, ili pak jako potreban jer će ga ančica nakrcati svojim potrepštinama i ponosno svako jutro nositi na leđima.

  2. #452
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    a što bi vi, da se dopisujem sama sa sobom?

  3. #453
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    ja čitam, ali ne stignem škrabati... :/

    Mi isto svaki dan nosimo mali ruksak, makar imamo ormarić. U njemu nam je rezervna obleka (ponekad i dvije), šlapice, maramice. U ormariću ne ostavljamo za sad skoro pa ništa.

    Čoksa, kad krećete sa adaptacijom?

  4. #454

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Mi brojimo sate do vrtića.

    So far so good...

    'Di ideš u ponedjeljak?
    'U jutit! Mama me jodi'
    (da, da, još uvijek ne zna izgovoriti 75 posto abecede, al sve ih 'čita' s papira)...

    Izgleda spreman i ne radi frku.

    U ormariću je uvijek rezervna robica, koja se na žalost često mijenjala jer je redovito piškio i kako usred spavanja.

    U ruksaku nosimo gazu, dudu (bez komentara, molim. Da, znam da F ima 3,5 god i da je prilično gadno da navečer ide u krevet s dudom) i bijelog medeka ali to troje nikada al, meaning - nikada - nije iz ruksaka izašlo.
    Tek toliko da si uzme nešto od doma. Njih i vrati doma zatvorene.
    Igračke nikada nije htio uzeti.

    Od ponedjeljka u vrtić idemo bez medeka, dude i gaze.

  5. #455

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    S jednog drugog topica


    Neki dan u parku....Marko i 2 curice, jedna 4 a druga 6.... i ta najstarija stalno Marku govori ,ti si mala beba, mala beba popišana , nećemo se s tobom igrati, ja sam velika i pametna.... itd


    Marko je ignorira, bira sprave na kojima njih 2 nisu, no ova starija ( poprilično popunjena što je bitno za ovu priču) stalno ide za njim i govori mu da je mali ,da je beba....ja ne reagiram jer poznam svoje dijete ,sjedim na klupi, a tata od male čuje sve kao i ja ,ali ne reagira

    i sluša nju Marko i opet ona da je velika i pametna

    a veli njoj Marko , inače cijelo vrijeme šuti , i debela.....

    Ostavila ga je na miru,

    Marko nije postupio po knjizi ,vjerujem da će se iza ovog posta javiti nadžene i supermajke koje će rastranžirati ovaj post i dokazati mi da će Marko za 20 godina postati dr. House....

    no neka.....ja ga nisam kritizirala jer je njenu verbalnu torturu trpio dobrih 10 tak min

  6. #456

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    203

    Početno

    Bravo za Marka!

    Maria, apsolutno se slažem s tobom.

    Nama se isto bliži vrtić, nove su tete, ali mi ionako nismo baš dugo išli prošle godine...

    Pusa svima!

Stranica 10 od 10 PrviPrvi ... 8910

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •