Stranica 2 od 10 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 456

Tema: ZPD2004 vol. II

  1. #51

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Ma daj. Državna ispekcija.Možeš mislit da će nešto poduzet...Bit će samo povlačenja po novinama, nastradat će nedužni ljudi i onda opet po starom.

    Ma znaš, ne da mi se zaj..... sa svime . Čim mi se ukaže prilika, odoh. Nadam se samo da će to biti što prije...

  2. #52

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    spooky ~~~~~~~

  3. #53
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Spooky

  4. #54
    Roza avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,721

    Početno

    Spooky, nadam se da će uskoro uletiti neki bolji posao. Ovo je stvarno za plakati...
    Čokolada, čestitam na curici

    Mene uhvatila neka lagana depresija. Jedva čekam da se moja princeza vrati s mora (iako znam da tamo uživa i da joj je bolje nego ovdje u Zagrebu). MM radi od jutra do sutra, baš mu je sada uletilo puno posla - recimo jutros je otišao u 6 a vratiti će se poslije ponoći... Sve frendice su mi naravno na moru, tako da sam sama po cijele dane. Srećom ima Max tv pa gledam sve dokumentarce na raznim Discovery kanalima. Ne mogu čak niti otići u šetnju, prvo zato što je nesnosno vruće i strah me da se ne onesvijestim, a drugo zdjelične kosti me resturaju od bolova i jedva hodam (valjda se bebica spustila). Još 19 dana do termina...a možda i manje!

  5. #55
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    roza, uživaj u dosadi tih par tjedana!

  6. #56
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Roza,

  7. #57
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Samo brzi pozdrav ! Ne smijem ni zamisliti kako je "visokim" trudnicama u ZG .

    Danas smo se prvi put bućnuli (kupam se samo ujutro od 8.30 do 11), Ana naravno nije izašla uopće iz mora...kad smo došli doma istuširali smo se na taraci, prvo ona, pa onda sam ja sebe natenane prala, mazala i trackala, a nju mokru pustila da "trči taracom da se osuši". Kad sam bila gotova tražim je posvuda, a nje nigdje :shock: (bile smo same doma), kuća ogromna, pretražila sam sva tri kata i vrt...izgubila glas dozivajući je! Na koncu je nađem onako potpuno golu i mokru sklupčanu na kožnom trosjedu u dnevnoj sobi, spava ko klada! 8)

  8. #58
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    slatkog li prizora

  9. #59
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    spooky, iskreno se nadam da ćeš ubrzo naći puno bolji posao, a da će tvog sadašnjeg poslodavca netko dovesti pameti. uh, šta me to ljuti

    čokolada, kako si počela s pričom mislila sam da ćeš ančicu naći na plaži. slatkišica vesela. mogu je zamisliti onako iscrpljenu kako se ugnjezdila i utonula u san

    roza, mogu misliti kako ti je. mi da imamo klimu doma ja bih svejedno izludila u stanu po cijele dane. ovako nas ispikaju komarci i drugi kukci ali sam pola dana vani pa vrijeme brže prođe. ujutro šetamo šumom, popodne se hladimo u ležaljkama...zapravo mi dani lete.
    i mene zdjelične kosti rasturaju i to najviše ujutro kada me ta bol i probudi. neću puno kukati jer pravih tegoba i nemam. ovako bar znam da sam trudna.

  10. #60

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Čoksa, Pin, Roza, izdržite još malo

  11. #61
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    Anaaaaaaa

  12. #62
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    cure, kako vaši mališani podnose ove vrućine :?

    Isa je pokušao sve:leži gol na sred hodnika(to nam je najhladnije mjesto u kući), mahanje lepezom (prvenstveno tabana),prštanje ustima(pravi kišicu ),šator od vlažnog čaršafa, ali se i dalje žalio da mu je vruuuućeeeee, DOK nam danas nije došao iz kupatila sav nasmijan i rekao da mu je baš lijepo
    nakon pola sata je opet otišao :da se osježi
    mi polako za njim ,provirimo i imamo šta da vidimo

    napuni tutu hladnom vodom ,sjedne u nju i viče :jaahahahaaa,jeee,suuupii,toto to,jeje juhu jeje hladno je al dooobrooo,nije mi vruuućeeeee,jeeeee

    mi smo se pobacali po hodniku

  13. #63

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    tušira se


    sa mojom kantom za zalijevanje

    uđe u kadu

    ima škaf vode,uzme kanticu i udri

  14. #64
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    uzme kanticu i udri


    to i isa voli

  15. #65

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    F je totalno otporan na vrućine, sad je na moru s bakom i dedom i ko da je od kamena. Čak je s guštom gledao asfaltiranje ceste na +800 stupnjeva...
    Ništa ga ne dira, normalno spava, skinuli smo i noćnu pelenu, on je čudo.

    Inače ima neki SpongeBob mini-ventilator na bateriju, taj se dobije s mikićem. Uopće ga ne šljivi, al ja sam si ga zaplijenila pa se hladim po ulici.

  16. #66

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Nama je super kada smo doma jer imamo klimu.

    Cure su se danas kupale u bazenčići u 9h. To je trajalo pola sata, a onda su se posvađale pa je Dora stala na neku bubu koja joj je ostavila žalac u stopalu pa smo na kraju završili u kući uz Pepeljugu.

    Pia je luda za Pepeljugom u zadnje vrijeme. Neki dan dođem doma s posla, a ona na terasi na koljenima ima krpu i kanticu pa riba pod uz pjesmicu "Pjevaj ptičice"....

  17. #67
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Evo i nas! Vratili smo se iz Beča, bilo je odlično. Sreli smo se s nekoliko dragih velikih ljudi i malih čovjekića, prošetali gradom, bili na igranju u najdražim nam parkovima, kao vrhunac posjete proharali Praterom, a mama i tata su obavili neplanirani, nepristojno velik shopping. O kavama i sladoledima neću ovaj put.

    U Beču je jednako vruće kao i ovdje, temperature su za vikend dosegle rekordnu visinu u zadnjih nekoliko desetljeća. Curke se nisu nešto pretjerano bunile, jedino što su u svakom parku osvojile izvor vode i nisu se dale maknuti od njega. (U Beču, naime, u većini parkova odmah kraj pješčanika postoje i pipe za vodu da mali ljudi mogu namočiti pijesak i raditi kolače.)

    Stavit ću vam slike kad nađem vremena.

    Drago mi je da ste vi dobro.

    Spooky, vibram za novi posao. Ako nije tajna, koje si struke, gdje radiš?

    Trudnice drage, izdržite još malo, navodno je val vrućine pri kraju i kad završi slijedi nam "obično" toplo ljeto. Onako, normalno toplo, a ne ekstremno kao sad. Tako barem tvrde meteorolozi.

    Tko je sve u Zg? Je l' netko raspoložen za vikend-zoo-akciju?

  18. #68
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Jutros smo se ko i obično na brzinu spremali za plažu, navukli haljinicu, shvatili da nema kruha za doručak i otrčali u butigu. Nasred dućana Ana podiže haljinicu i pita: Mama, a zašto sam ja gole guzice? :shock:

    8) mama zaboravila obuć djetetu gaćice...

  19. #69
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    ančica bez gaćica

    sanja, velkam bek

  20. #70
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Odvalila sam na Ančicu...

    Sanja, dobro došli u ovaj zg ćumez..

    Roza, čestitam na Franu i ovdje!!! SAd još čekamo Pinnocchio..

    Sunce, ajde malo više piskaraj. I pozdravi nam Fabića!!

    Moji su se vratili. Lovro je otkrio sve svoje igračke. Neće van iz kuće. I neće jesti. Nema vremena.

  21. #71
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    Rozi čestitke od srca

    mi se definitivno vraćamo sutra nakon trotjednog boravka u šumi. ne želite nas sresti...barem još 2-3 dana dok ne iskoristimo sve blagodati civilizacije. nevjerojatno koliko se čovjek može opustiti kad zna da ništa ne mora. sad me čeka farbanje, depilacija...

    jučerašnja kontrola je pokazala da je cerviks smekšan, otvorena 1 cm i da sam do sada nabrala 12,5 kg. počela me hvatati nervoza pa bi to moglo značiti da sam blizu iako do termina ima još 2 tjedna.

    ivy, kako je seka? mala pia je sada sigurno već velika.

    mamma san, sigurna sam da i ladu čeka inventura igračaka po povratku. sigurno joj nitko i ništa neće trebati barem tjedan dana.

  22. #72
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    ja sam već standardno u gužvi pa ću samo na sve bisere, na čelu s gologuzom ančicom.

    pinocchio, baš sam se pitala jeste li se vratili iz šume ili će bebi pisati "mjesto rođenja - ligeštul". 8)

    pa vama uskoro slijedi susret... prekrasno!!

    seka je mrak, supermama. pia je velika cura, uskoro će imati mjesec dana (već!!) i jučer sam je skoknula okupati - baš je uživala, općenito je zadovoljna tetom koja je spretno hendla.

    andrej je dugo nije vidio jer smo za vikende bježali na more a popodnevima koješta obavljali, ali ovaj ćemo ostaviti za druženje.

    jutros mi je na putu do vrtića rekao "ja sam umoran, hladno mi je i najrađe bi ostao u krevetu i onda išao baki." ljubica mala - već je i njemu dosta "posla". no, u utorak popodne ili najkasnije srijedu ujutro odosmo konačno na godišnji! :D

  23. #73
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Hej Pinnochio! Dobro nam se vratila. I nadam se da će bembačica doći dok sam u Zg-u ...nemam neta na moru..
    A što se tiče Ladine inventure igračaka, odokativno procijenjujem da će se pišulja prije baciti na inventuru ormara, mjuze i plesnih šlapica.

    Ajvić, samo mi izljubi onog "mog" Andrejčeka pričalicu.

    Sanja, mi se spremamo u zoo ovu subotu ujutro. Idemo gledati malom morskog lava, medvjediće, rodice i nadamo se malim risićima.

  24. #74
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Hej svima!

    Pinocchio i Čoksa imaju prednost pri dobivaju pusa-vrućinoolakšalica , nadam se da ste obje dobro i da bebačice uživaju kod svojih mama.

    Pinocchio, na tebe stalno mislim i s puno nestrpljenja i veselja čekam virtualno tiskanje!

    Na Ančicu bezgaćicu sam odvalila.

    Andrejčeku pusa da izdrži još koji dan u vrtiću, a nakon toga slijedi puno igre i maženja s mamom i tatom (i sestričnicom, zar ne?).

    mamma san, vjerojatno ćemo se vidjeti, mi još ne znamo hoćemo li u subotu ili u nedjelju.

    Tweetica, kako ste nam vas dvoje?

    Sunce, Fabek?

    Fioni je danas posljednji dan vrtića u ovoj sezoni i posljednji dan u ovom vrtiću. Slijedi ljetni odmor, pa u rujnu novi vrtić, za koji je već izjavila da joj se ne sviđa (jer nema ljuljačke) i da neće ići. Već vidim da ćemo imati pregovore. Inače mi se zasad sviđaju tete, psihologinja je na ulaznom razgovoru bila i više nego ugodna i ulila mi je priličnu dozu povjerenja, a moja susjeda, koja je diplomirala predškolski odgoj, je u tom vrtiću bila godinu dana na praksi i ima odlično mišljenje i o vrtiću i o tetama.

    Jučer smo nakon vrtića išli brzinski obaviti shopping - ja u trgovinu, a mm s njih dvije u Mercatorovu igraonicu. Uglavnom, sjede njih dvije u autu, a Fiona si u jednom trenu teatralno obriše nepostojeći znoj s čela, uzdahne i kaže "joj, kako je danas teški dan". Pa vi vidite kako dječica kopiraju sve što čuju.

  25. #75
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Samo se nakratko prijavljujemo da vam preporučimo odlazak u zoo ukoliko ste u zg-u. Lovro je uživao! Ima cijela hrpa mladunčadi, a totalno oduševljenje izazvao je mali Simba tuljan koji je u zg zoo-u do kraja 8 mjeseca.
    Bebe medvjedići, antilope, gnuovi, rodice, lanad, majmunčić, itd itd itd....predivni su. ( još da su slobodni...ali.... :/ )

  26. #76

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Joj, mama san, odvalila sam kad si spomenula mladuce u ZOO-u.

    Bili mi nedavno, kad je Simba ležao na dekici van bazena, a roditelji urlali posjetiteljima.

    A dođe mater familias neke familije i kaže mužu gledajuć lavove 'Vidi, imaju i psa da ih čuva!'.

    Čak je i F skužio da je to beba morski lav, ma koji pas?!?

    Inače, cijelo je jezero nahranio štapićima. Brijem da patke i danas kakaju kikiriki.

    F je na moru s mojima, muž i ja rintamo, idemo sljedeću subotu na more i ostajemo 2 tjedna. F pliva ko veliki, razmjenjujemo MMS-ove svaki dan, šalje mi sve što sam dedinim mobitelom pofotka i nekako funkcioniramo.

    Fali mi za poludit.

  27. #77
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    mamma san i ja sam se rascmoljila na samu pomisao, ahhh slatki, mali ,nježni

    Isa je u zidarskim radovima
    radi djete non-stop.Malteriše zidove, gipsa(nešto smo malo renovirali,pa sad sprema sa MM-om stan za krečenje),a MM uživa
    Kako ni jedan nisu stručni,Isa Spiderman, a MM informatičar probili smo termin za 10 dana
    No nema veze, dok se dečki dobro zabavljaju

  28. #78

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Jučer se marko igra sa plastelinom, ja radim nešto drugo....

    evo ga prvi put ,napravio jaje na oko, bijeli plastelin sa žutim krugom


    ode drugi put ,napravio sendvič, dvije kriške i između salama i sir

    i nema ga, nema dugo

    dolazi sa nogom

    izvajao je nogu od potkoljenice prema dolje sa stopalom i prstima

    ja :shock:

    ma otkud mu to ?

    ja i mm niš ne znamo izmodelirati

    a to da šarafi, priteže vijke i matice, gradi....to je već stara novost

    eh da rastavlja riječi na slogove,i totalno je ubrzao usvajanje slova i brojki i naravno razlikovanja novčanica

    znam da je to prema vašima skromno, al eto mene veseli, jer sam ga već vidjela u spec školi

  29. #79
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    W_M, pazi samo da vam stan ne završi u speidermanskim tonovima.

    Maria, rodila si genijalca.

    Sunce toliko malo čitam o Fabiću, da kad nešto napišeš, iz te jedne rečenice pršti hrpa ljubavi, nedostajanja, sreće i tuge.

  30. #80

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    maria, znaš šta? Ne zaj...... Šta ti bi? Kakva specijalna škola. Svi dobro znamo da je tvoj malac genijalac. Ne vidim uopće po čemu zaostaje od naših klinaca. Ja bih samo mogla napisati da Pia ne radi niti pola toga što tvoj Marko zna....


    Pusa ostalim klincima...

    Sunce, poslat ću ti mail sutra

  31. #81
    pcelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    753

    Početno

    Evo i mi se vratili sa godišnjeg.

    Odmah sam požurila da vas pozdravim i pročitam šta se dešavalo, ali mi forum stalno šteka.

    Nika je prvi tjedan godišnjeg zaradila crijevnu virozu, jadničak mali se baš namučila. Trajalo je 3 dana, još je i vrućina bila nesnosna, što je pogoršalo virozu.

    Pusa našim trudnicama.
    Pinokijice, još si u komadu?

    Pusa svim klincima, nadam se da se i vidimo na nekoj kavici.

  32. #82

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Pojma nisam imala da je Roza rodila!!!

    Idem čestitat!!!

    Joj, pčelo, fakat je puno klinaca imalo crijevne viroze, F na sreću ostao neokrznut. Baš mi je žao Nike...

    kak ste svi?

    Mi bježimo na more u petak, no ne nosim aparaturu - prvi put ću si priuštiti 14 dana bez interneta.

    F mi je jučer rekao da će me potopiti kad dođem. To mu je najnoviji štos, kakti, potapa starce u moru. Mislim, moraš glumit da te potopio jer te 10-dekagramske ručice ne mogu ni muhu potopiti...

    Savladao je bicikl (fala, deda ) i sad svaki dan ima Tour de Novi Vinodolski.

    Di ćete vi?

    Ako ima ekipe na Krku, možemo se zaletiti, s obzirom da ionako moramo do šogorice u Malinsku.

  33. #83

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    2,299

    Početno

    Citiraj sunce prvotno napisa
    Mislim, moraš glumit da te potopio jer te 10-dekagramske ručice ne mogu ni muhu potopiti...
    ahahaa

    pusa svima, šljakam i povremeno virnem što pišete, poseban pozdrav dragoj pinocchijici - ajde otkrij nam kako će se zvati princeza! :D

  34. #84

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    cure moje vi ste zaboravili koje smo mi probleme i crne prognoze imali na početku

    apgar 7/9

    vježbe motoroičkog razvoja do 15 mjeseci

    kasno propričavanje

    i sa 2 mjeseca skoro fatalni bronhiolitis

  35. #85

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    2,299

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    cure moje vi ste zaboravili koje smo mi probleme i crne prognoze imali na početku

    apgar 7/9

    vježbe motoroičkog razvoja do 15 mjeseci

    kasno propričavanje

    i sa 2 mjeseca skoro fatalni bronhiolitis
    a vid apgar 10/10, nikad ozbiljno bolestan....a eto sunašce moje ne zna ni brojke ni slova, ni....pa što onda!
    ..i nikada nisam razočarana s njim, niti imam pregolema očekivanja, dakle....nemoj zafrkavat, i ljubi markića!

  36. #86

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    anek

    što ću kad sam sama po sebi komplicirana

    prebrižna, uvijek u strahu i nad tim malim stražarim kao kobac iz xy razloga

  37. #87
    pcelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    753

    Početno

    Ni ja nisam pročitala da je Roza rodila.
    Čestitam!

  38. #88
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Pčelo ( umrla sam od smijeha kako te je nazvala sunce), i Lovro je prvu noć kako je stigao na more (18.6.) dobio crijevnu virozu..isto ga je izmučio kojih 3-4 dana.
    No neka ste nam se vratili!

    Sunce, uživaj na moru i pozdravi nam Fabića!!

    Aneki, totalno smušena sam sve pomiješala oko odlazaka na more...i sva veselo konstatiram: "Tu ste!!!"

    Maria, potpisujem Anek.

  39. #89

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    2,299

    Početno

    mi smo u zgb do 9.8., a onda nas nema do 3.9. :D

  40. #90

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Citiraj anek prvotno napisa
    mi smo u zgb do 9.8., a onda nas nema do 3.9. :D
    imaš li kakvih slikica ?

    ja ću stavit neku markovu kad iskopam

  41. #91

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    2,299

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    Citiraj anek prvotno napisa
    mi smo u zgb do 9.8., a onda nas nema do 3.9. :D
    imaš li kakvih slikica ?

    ja ću stavit neku markovu kad iskopam

    ma stalno fotkam, moracu staviti nesto aktualno

  42. #92

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

  43. #93
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    prekrasan je markić

    mi ćemo vam i pozvati sve koji su na krku iduća dva tjedna da nas posjete.

    uživajte, budite zdravi i veseli i ljubite nam zpd-frendove!

  44. #94
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    zaboravih vas obavijestiti da nam se pridružila još jedna mala curka - sestrična mi je jučer rodila.

    andrej do daljnjega ostaje jedini dečko u familiji!

  45. #95

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Fakat je slatki Marko.

    Maria, ajd mijenjaj avatar. Uf...

    Ajvi, di ste na Krku?

  46. #96

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    samo za el sole

  47. #97
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    Jako je sladak!

  48. #98

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    ideš........

    skoro sam pala sa stolca.

  49. #99

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Citiraj Zdenka2 prvotno napisa

    Jako je sladak!
    hvala !

  50. #100

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Citiraj sunce prvotno napisa
    ideš........

    skoro sam pala sa stolca.
    bila si maloprije na tv

    repriza Sanje

    baš si

Stranica 2 od 10 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •