Stranica 9 od 10 PrviPrvi ... 78910 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 401 do 450 od 456

Tema: ZPD2004 vol. II

  1. #401
    pcelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    753

    Početno

    Pinokijici i maloj bubanoj glavici
    Mojoj sestri je podmladak isto napraviosa stola, samo je otišla baciti pelenu. Bez ikakvih posljedica, još su joj se u hitnoj smijali što je došla tako uspaničeno.

  2. #402
    pcelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    753

    Početno

    Zaboravih napisati da je bio star 2 tjedna.

  3. #403
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,981

    Početno

    Nevi Nevičici, sigurno je puno bolje nego mama

  4. #404
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    srećom, nije joj ništa, a ja sam konačno doživjela prosvjetljenje. torba u kojoj stoje sve stvari za van je bila na kolicima i već sam ranije primjetila da mi kolica nisu stabilna kad torba visi na njima. lada je prišla, takla kolica i hoooooplaaaaa....izvrnula se kolica s djetetom naglavce.
    i sad ne znam kud ću s torbom.

  5. #405
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,981

    Početno

    Ići ćemo uskoro na pregled za vrtić (čitaj: sestra napiše potvrdu bez datuma ispod pulta - tako mi je rečeno ), a dr. mi je prije ljeta natuknuo da bi A. odmah u jesen cijepio onim što je još gebira u 4. godini.
    Po kalendaru cijepljenja vidim da bi to bio Di-te-per. Ne mogu naći koja je "alternativa uz plaćanje" tom cjepivu ... Infanrix? Na nekim stranicama piše da se cijepi "u 4. godini", a negdje "kad se navrši 4. godina" ... zna li netko nešto o tome?

  6. #406
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,981

    Početno

    Pinocchio, torba u košaru na dnu?

  7. #407
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    pinocchio

    čoksa, to je di-te-per ili infanrix. ovdje sam pitala o tome: http://www.roda.hr/forum/viewtopic.php?t=36448&start=50

  8. #408
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    čoksa, boook.Ljubni vrtićku glavicu!

    Pinokio, oblio me znoj od tvoje priče, ali vidim da ona stara kako je s drugim djetetom sve ležernije fercera i u vašem slučaju.

    I ja sam Sanji zaboravila poželjeti ludi provod pa sad to činim da ostane u arhivi

    Aneki nam uživaj ko pravi turisti. Anekica i Vid đipsaju u jutro aqua aerobic 8)

    A ja vam drege moje, nakon 12 dana idem vidjeti svoje najdraže...brmmmm,brmmmmm, još pola sata i fijuuuuuuuuuuuuuuu.
    On je bio genijalan. Ostao je na svoj zahtjev, ja sam ga stalno ispitivala, da li želi da dođem, a on je odgovarao da ne treba i neka dođem kad završim radove.
    Danas sam mu rekla da dolazim, a on je pitao da li asm završila radove i jesam li stavila žutu boju u kuhinju

    Ja sam očekivala bar malo tuge s njegove strane, ali izostala je totalno. Kaže da mu je super, da ima prijatelje, igra tenis i puno pliva da ima jake mišiće.

    Eeee da, a što se žute tiče....uopće se nije uklapala u koncepciju, ali je on svaki dan ispitivao da li je majstor ofarbao žutu. Ja mu kažem da nije nego bijelu, plavu, ljubičastu i zelenu, a on :"ALI JA BI ŽUUUUUUTUUUUUUUU!!!", ja skrušeno :"Ljubavi ne paše nam.", a on:"Ali ja biiiiiiii!!!!!".
    Apri je strefio šlag kad sam joj rekla da i da i žutu mora ukomponirati.

    Još dvedeset minuta i brmmmmm....brmmmmm to my

  9. #409

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Tweety, sretan put

  10. #410

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,133

    Početno

    Mi odosmo sutra u Rastovac u dječji plivački kamp

    nadam se da se neće ponoviti zimska epizoda Irminog učenja skijanja kad je sa učiteljem (našim dobrim prijateljem) prosjedila 3 sata na klupici u snijegu i ti TRI dana, dok meni nije postalo jasno da ona fakat neće.... a onda je za vikend došao tata i sa njim je proskijala

    puse

  11. #411
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    mara, uživajte

    tweety, pazi da ga ne ugušiš grleći ga. ajme, mogu zamisliti tu sreću

    mi smo danas isprobali sling i sad sam krepana od šetnje. palo je i slingocicanje, naravno. a velika seka je silom prilika sve samostalnija, nekako mi je postala velika preko noći, mrvuljak moj

  12. #412

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Marko se po novom zove forrest gump


    bili jučer u sisku i na kraju došli na šetnicu uz kupu, kafić do kafića, šećemo se i veli mm marku ( al više neće ) ,ajde marko malo potrči!






    ode marko ko strijela , ne možeš ga više stići...

    na svu sreću , nema prometa a i on je trčao do kraja staze jer se dio staze ponovo gradi zbog rimskih iskopina

  13. #413

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,133

    Početno

    super mi je marko

  14. #414

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    thanks

    ljudi su ga gledali ovak :shock:

    fakat je brz za tako malo dijete sa kratkim nogama

  15. #415
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    marko
    a moj isa ko puž

  16. #416

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    a na igralištu ko pavijan....svud se penje ,visi ,radi uzmahe oko štange

    vido nekog malog pa počeo i on, ja sam ostala :shock:


    a neka ga ,nek leta što bi rekla moja pokojna baba sad mu je i vrijeme

  17. #417
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    marko će s andrejem u laku atletiku. jurilice!

    tweety, mogu zamisliti susret! ali da mi imamo majstore u kući andrej bi se pješke vratio doma.

    evo konačno nekoliko ljetnih slika: http://public.fotki.com/ajvi/ljeto-07/

    maštoviti pass: ljeto

  18. #418

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Andrej je med Hajvice gdje ste ovo bili??? Jel Omisalj???


    Edi se priprema za vrtic. Danas sam isla u shoping, jer joj je sve trebalo... Od papa, ruksaka...
    U H&M-u nikakvo snizenje (ako koga zanima )
    ja sam toliko uzbudjena zbog njenog vrtica, kao da ce na fax
    danas joj to kupujem i umalo ne zaplakah

  19. #419

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    krasan je andrej

    a mama je komad i pol

  20. #420
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    Andreje je

    baš ste mi sweet litle family

  21. #421

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Ajvica, prekrasan ti je sinek.

    Snorki, totalno te kužim. Meni je tako bilo prije manje od godinu dana.
    Gledam danas svoju dječicu i jednostavno ne vjerujem kamo je vrijeme poletilo.
    Dora brblja sto na sat, a s Pijom vodim prave rasprave s puno argumenata. ponekad mi se čini da Pia ima 5, a ne 3.5g
    Dora još ima bebastu facu, ali već puno toga može sama.Baš sam nekako nostalgična....
    Dva sam tjedna na bolovanju zbog Pijinih kozica , a odmah nakon bolovanja mi se nadovezuje GO. Tako da ću početi raditi tek 14.09.
    Malo mi je bed sjetiti se da će moja dječica ponovno u vrtić, a ja na posel, a tako nam je lijepo družiti se po cijele dane.
    Ok, ima tu i trenutaka kada bi ih obje lansirala na Mars, ali to je kratkotrajno pa se poslije smijem sama sebi kak sam uopće mogla pomisliti takvo nešto...
    ma predivno je to roditeljstvo, ali što nam tek dolaziiii....

  22. #422
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    Citiraj snorki prvotno napisa
    Andrej je med Hajvice gdje ste ovo bili??? Jel Omisalj???
    je

    i naši večernji razgovori postaju sve ozbiljniji. svaku večer do detalja pretresamo proizvodnju beba, uvijek s nekim novim pitanjem. tako smo došli i do zaljubljenosti pa je moj dječarac izjavio: "ja bi se zajubio u neku cuju" i zanima ga kad će biti dovoljno velik za to i što će mu se sviđati na toj cuji.

    odmah nakon toga zanima ga kad će biti dovoljno velik da skače s velike skakaonice

    praktično pitanje: znate li gdje ima pregačica za likovni s rukavima, osim u ikei?

  23. #423
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    ajvi mi smo isau sašili kod krojača

  24. #424
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    ivy, Andrej je prekrasan. A da bi se zaljubio ...šteta da niste bili na druženju jer je imao za birati-same cure.

  25. #425
    pcelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    753

    Početno

    Ajvi, presladak ti je sinek.

  26. #426
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa

    praktično pitanje: znate li gdje ima pregačica za likovni s rukavima
    ja mislim da će najslađi biti u tatinoj košulji!

    Nego Hajvi kakvo nam je ono jutro bilo?

    Ne znam zašto je Franu ona soba od dežurstva tako koma, ali još niti jednom nije došao tamo a da se ne rasplače.

    Inače, ja sam mislila da nećemo više u vrtić, jer je Fran rekao da će ostati još kod bakice i dedeka.To je govorio i cijeli vikend, a onda u nedjelju, par minuta prije mog polaska, bubamarac se rasplakao zbog NeZnamNiJaNiOnČega, i kaže :"Mama, ja sam ti tužan!", "Zbog čega, Fran?", pitam ja, kaže on da ne zna, da je samo tako malo tužan. I pitam ja njega jel bi on možda ipak išao samnom u zg, a on će :"DAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !", i tako smo ga spakirali u 5 minuta i veselo krenuli.
    hm...ipak, koliko god sam mu objašnjavala da ujutro idemo u vrtić, a on bezbrižno kimao glavom, nismo prošli bez suza. Naravno, odmah mu je palo napamet da bi išao natrag na krk.

  27. #427
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    nama su nakon mora sva jutra takva. taj rastanak nikako i nikako preboljeti.

  28. #428
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    znaš što sam skužila?
    da će i najstrpljivija teta nakon 10-15 minuta pregovora doći po njega i pokušati ga uzeti (nježno, naravno, ali njemu to ne pomaže). Ja ne dam. Ostanemo pregovarati i na kraju uspijemo. Nekad treba duže, nekad kraće, ali uspijemo. Danas je trebalo pola sata, ali nije mi bitno, glavno da je na kraju otišao bez plača. Naravno morala sam izvesti pravi igrokaz i praviti budalu od sebe, ali uspjelo je. No to je on.
    Neka djeca se zbilja smire čim roditelj ode iz vidokruga, i počnu s aktivnostima, kao da scene nije ni bilo. Za Frana znam da bi bio tužan, i da bi me dočekao tražeći odgovor zašto sam ga ostavila dok je bio tužan, pa to izbjegavam.

  29. #429
    pcelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    753

    Početno

    Sada ste me utješile,mislila sam da je samo nama tako.
    Niku je 2 tjedna čuvala baka, i to zato jer bi se rasplakala svakiput ako nema tete koja joj paše. Jutros opet plač, iako se brzo smirila, baš mi je bilo teško.

  30. #430
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    tweety, kod nas čekanje ne pomaže. čak i da mogu čekati s njim pola sata, ma i dva sata, on bi nakon toga opet plakao. ili zahtijevao da ostanem s njim, odvedem ga doma ili baki. ne da se zavarati takvim trikovima - ili je tužan, ili nije.

    pčelice, i vi

  31. #431
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    Frana se može razveseliti. Ali ne trikovima. jako dobro pamti što sam opisala da ćemo raditi nakon što dođem po njega i promjene planova ne dolaze u obzir.
    E da! I pjesmica koja ga baš uvijek raspoloži je: "Staro sito i korito, zakaj to, pokaj to, stara baba kaj taraba...............".
    Ma pisala sam to već negdje.
    Uh, drago mi je da je tako. Mogu misliti kako vam je kad ostaju tužni .

  32. #432

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Ajoj, pusa tužnim klincima.

    Cure, očajna sam. Imam laganu temp - očekujem kozice svaki tren

    Ne znam. Mislim si čak da ipak idemo na more. Zbog Pije i Dore. Dora još nema nikakvih simptoma.
    Možda da odemo pa ja budem u kući i čtam si knjigu dok MM s curama uživa na plaži...

  33. #433
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Vratija se Šime...sa mora.

    Bilo nam je propisno dobro. Beštija se isplivala (napokon se odlučio pustiti i plivati sam ), izigrala, ishincala (sa bakom), izafrkavala starce, našala si 2 frendice, uspio nedati i oteti igračke jednom klincu-razbijaču, zavodio starije komade (starije i od mame ), naučio sve o ribolovu, vrtlarstvu, kuhanju, farbanju, sadnji krumpira, vožnji trakotra, čamca, broda, itd itd itd itd itd.... Ukratko bilo mu je prekrasno! Slike ću staviti kad ih uspijem skinuti sa aparata (ne znam kako vi, ali ja sam više volila one klasične filmove. Odneseš i razviju ti slike. ovako nemam niti jednu. :/ )

    Isčitala sam sve postove na zepedeićima, pregledala sve albume i da vas ne imenujem: curke, klinci su vam preslatki!!!

    Ovdje posebno moram (OPET) čestitati maloj Nevi, njenoj supersisterici Ladi, Pinkačici i Pinkač-tati, i onoj našoj Momze. Rođenje Nevičice sam nestrpljivo čekala na Ižu, smsajući Pinkačici.

    Onda...svim malim klincima koji će jesenas krenuti u školu (jer su naučili najvažnija slova ) čestitam na znanju! (i Lovro je tu negdje kao i vaši klinci...ali trenutno mu je važnija vožnja traktora )

    Ptici trkačici Marku treba montirati ruksak sa malim (kočionim) padobranom i duuuuugaaačkom špagicom za potezanje, koja će biti u sigurnim maminim rukama....i onda ga pustiti neka trrrrrrrrčiiiii!!! I Maria, prokleto je istinit tvoj trenutni potpis o osamdesetogodišnjacima i životu u četrdesetima.....

    W_M, pametnici i sporotrkaču, ali vjerovatno brzohodajućem Isau jedna velika pusa od mene.

    Spooky, osim što su ti curke preslatke, šaljem ti jednu veliku ~~~~ da je Dora već prebolila kozice. I zato, bez obzria na sve...bežite na more!

    Pričalici Tweety, jedna standardna . (jedva čekam da vidim beštiju Frana ).

    Aneki ajde doma!

    Cvrčkice, daaaj se javi!!!

    Trudnicama Pčelici i Čoksi jedna povelika

    Maxi, dobro došla!!!

    Roza i Mara

    I znate li da smo se (kratko ali slatko) družili sa hagulkićima na Ižu?

    Haaa!!! Nisam spomenula onog preslatkića Andrejčeka i onu pričalicu Fionu....

    I nas čeka vrtić idući tjedan....i muka mi je. :/ Psihološko pripremanje Lovre je krenulo .....(danas je rekao kako jedva čeka početi ponovo zarađivati novčiće... ).

  34. #434
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Ha!!

    Snorki, kako mi je nevjesta?

    Pčelice, nekak si sve mislim da će tvoja beba doći na Lovrin dan..

  35. #435

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    mamma, stvarno si detaljna

  36. #436

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    203

    Početno

    Pozdrav i od nas!
    I naš je godišnji gotov...

    Na moru se nismo previše kupali jer smo bili u vrijeme one prestrašne bure pa se djetetu nije dopala hladna voda, ali je zato visio po tuđim čamcima, mlatio veslima i samo sam čekala da nas netko upozori...

    U Slavoniji se kod bake iživio u pijesku, na traktorima, kombajnima, bageru...što je muško!
    (Ipak, navečer traži vatu da očisti lice kao mama!)

    Pročitala sam uglavnom sve postove, pregledala sličice...
    Klinci su, kao i inače, prepametni, preslatki, pre...pre...

    I ja bih vam pokazala sličice da nas malo upoznate, ali nemam pojma kako se to radi...
    I kako veli mamma san, ovo mi se ništa ne sviđa.
    Imamo na tisuće slika, disk na kompiću nam pretrpan, a zapravo, nemamo ni jednu!

    Joj, i mi 3. krećemo u vrtić
    Lani smo krenuli i prekinuli jer nam je dijete bilo koma, a mama preosjetljiva da ustrajemo, pa se našle bake...
    Ovaj put nema odustajanja.
    Nadam se!

    Na kraju, neću vas baš sve nabrajati...
    Poželjet ću pinokijici sve sretne i vesele trenutke uz svoje cure (i tatu!);
    Neva je prekrasna kao i seka, priča s poroda lijepa, dirljiva...

    Spooky, nemoj se razboljeti - ! Odite na more!
    Trudnice - !
    Svim ostalim prekrasnim mojim curama - velika !

  37. #437

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    nije detaljna, fabić nije dobio pusu

    al eto, welcome back majko san. :D

    upravo skidam fotke s mora, pa ću prikačit da vidite kak je F narastao.

  38. #438

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Citiraj sunce prvotno napisa
    nije detaljna, fabić nije dobio pusu

    al eto, welcome back majko san. :D

    upravo skidam fotke s mora, pa ću prikačit da vidite kak je F narastao.
    Evo ja šaljem Fabiću dvije puse

  39. #439
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Citiraj sunce prvotno napisa
    nije detaljna, fabić nije dobio pusu

    al eto, welcome back majko san. :D

    upravo skidam fotke s mora, pa ću prikačit da vidite kak je F narastao.
    AAAAAAAAAAAAAAAA!!!

    vozaču, plivaču, alpinisti Fabiću

    slavoncu Marku

  40. #440

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Citiraj mamma san prvotno napisa
    Ha!!

    Snorki, kako mi je nevjesta?

    Pčelice, nekak si sve mislim da će tvoja beba doći na Lovrin dan..
    jedva cekam Lovrine slike Zato pozuri

    nevjesta je dobro. Priprema se za vrtic. Trenutno se otima na ulici, pa o tome malo vise razgovaramo. :/
    Objasnjavam joj da ce morat pricat Dojc i tako

  41. #441
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,981

    Početno

    Velkam svim povratnicima s mora . Meni je vrućina definitivno dosta , vapim za lijepom jeseni i ugodnih +18....jučer mi se od sparine zacrnilo pred očima na Ilici, sreća što mi je škola bila blizu...

    Inače, opet su mi se vratile nekakve mučnine čim ne jedem 2 sata, a vožnja autom mi je pravi horor (i inače mi je mučno u autu, ali ovo sad počinje već nakon 5 minuta), evo danas smo imali hitno zaustavljanje i povraćanje nasred Ljubljanske :shock: .
    Bila sam na OGTT-u (3. pokušaj ) i zamislite ovaj put je uspjelo! Nisam pala u nesvijest od gladi, niti povraćala (svi se žale na glukozu, a to mi je baš super, s limunom...meni je frka kako gladna doći na dvije noge do laboratorija!)

    Spooky, jesi li s pokozičavila?
    Zaboravih napisati da je princ Andrej prezgodan .

  42. #442

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa
    Velkam svim povratnicima s mora . Meni je vrućina definitivno dosta , vapim za lijepom jeseni i ugodnih +18....jučer mi se od sparine zacrnilo pred očima na Ilici, sreća što mi je škola bila blizu...

    Inače, opet su mi se vratile nekakve mučnine čim ne jedem 2 sata, a vožnja autom mi je pravi horor (i inače mi je mučno u autu, ali ovo sad počinje već nakon 5 minuta), evo danas smo imali hitno zaustavljanje i povraćanje nasred Ljubljanske :shock: .
    Bila sam na OGTT-u (3. pokušaj ) i zamislite ovaj put je uspjelo! Nisam pala u nesvijest od gladi, niti povraćala (svi se žale na glukozu, a to mi je baš super, s limunom...meni je frka kako gladna doći na dvije noge do laboratorija!)

    Spooky, jesi li s pokozičavila?
    Zaboravih napisati da je princ Andrej prezgodan .
    uh, ove trudnjace

  43. #443

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa

    Spooky, jesi li s pokozičavila?
    Nisam, ali Dora je. Mi svejedno idemo na more 8) Dora će biti malo pošteđena sunca i kupanja, ali vjerujem da će kojih 10 dana i ona moći malo u vodu

  44. #444
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    he, he, he, kod mene više nema forumiranja po cijeli dan. sad ulovim nešto vremena navečer i to je to. zato svima jedna kolektivna . baš sam sretna ko prase da smo opet skoro svi na okupu.
    mene čopila neka hunjavica pa baš nisam u formi, ali dobro se držim.
    mali sisavac se budi pa odoh da ne probudi velikog jer smo same doma...

  45. #445

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Cure, pozdravljamo vas

    U ranim jutarnjim satima, putujemo na more. Odemo u Žaboriće blizu Šibenika....

    pusa svima...javim se za 14 dana

  46. #446

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Jao, čoksa, sad sam se i ja sjetila OGTT-a.
    To fakat pamtim ko najveći horror od svih pretraga u trudnoći, a doc me poslao jer sam dobila hrpetinu kila u prvom Q.

    Mislila sam da ću se zbljuvat od one čaše šećera pa pikanja prsta zbog vađenja krvi. Ne ponovilo se. Bilo je grozno i med. sestri koja mi je pokušavala bosti prst i držati me da ne padnem u nesvijest.
    Al muž me nagradio sendvičinom čim sam izašla iz klinike.

    Samo ti često i po malo jedi, neš ti povraćanja... Nije frka i ne daj se smest.


    Spoox, šaljem pusu u Žaboriće!

    Pin, tebi pusa ozdravilica.

  47. #447
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    sorry sto ovako ulijecem - kazu da sitna skretanja ne remete pravac kretanja - pa vas pozivam da kliknete na FINALISTI natjecaja za izbor najbolje fotke u rodinoj majici

    i nedajte se smesti... samo nakon mene nastavite gdje ste stale 8)

  48. #448
    pcelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    753

    Početno

    mamma, dobrodošla.

    Spooky, nadam se da ćete ipak uživati na moru.

    Čoksa, čula sam da je gadna pretraga.

    Sunce, avatar ti je presladak, čekam fotke.

    pinokijice, nadam se da ćeš ipak naći malo vremena za nas.

    Mene i nakon 10-ak dana grlo još malo pecka, ali ništa strašno. Htjela sam izbjeći antibiotike.
    I Nika je malo šmrkava i kašlje, ali nema temperaturu.

  49. #449
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,981

    Početno

    Dakle, 25 sati bez ijednog posta? :shock: 8)

    Jedno glupavo pitanje: što se nosi u ruksaku za vrtić? (dobili ga još lani) Zar ne ostaju u vrtiću papuče, piđamice, četkica i sl.?

  50. #450
    pcelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    753

    Početno

    Čoksa i ja sam se već zabrinula. :shock:
    Nema ni ajvice, ni mamme.

    Što se tiče ruksaka - potrpaš ove navedene stvarčice u ruksak i ostaviš u ormariću, barem je tako kod nas.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •