Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 107 od 107

Tema: Depilacija šećerom?

  1. #101
    butterfly_ avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Citiraj emira prvotno napisa Vidi poruku
    Moj recept:
    Onda namocim plocicu podnu u kupaoni i kad se pasta vec malo ohladi izlijem po plocici. Na hladnoj plocici pasta se brzo ohladi. Kad se gotovo stvrdne, malo ju poguram sa spahtlicom i zarolam kao palacinku. Umotam ju u onu foliju za hranu i trgam po potrebi. Ova kolicina je dosta za nekoliko depilacija a cesto bude i za susjedstvo
    hehe... i onda neko nagazi na "tu" ploćicu i eto belaja!
    šalim se...
    sviđa mi se ideja...
    možda i probam, samo moram nabaviti neki znak za zabranu prolaska

  2. #102
    wild rose avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    180

    Početno

    Ranije sam cesto pravila ovu smjesu, i super mi je bila, u zadnje vrijeme kao da nseto nije uredu sa secerom. Ne topi se kao inace, i po rubovima serpe se fata kao neka bijela naslaga, a kako se hladi pretvara se u neku masu punu bijelih grudvica koje su tvrde ko kamen, i uopste ne bude konzistencije ko vosak, niti promijeni boju, uopste ne karamelizira. Da li se nekoj od vas ovo desavalo, pokusala sa mi drugu vrstu secera uzeti, isto se desilo. doduse mozda su dvije firme pakovale isti secer...

  3. #103
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,167

    Početno

    Ovo sam isprobala i rezultat su bile masnice kao da sam se boksala. Inače super počupa i evo ih nema već tjedan dana, ali kao da su krenule, a pisalo je 4-5 tjedana.

  4. #104
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ne znam jesi sama radila pastu i sama se depilirala ili te netko drugi, ali ako si dobila masnice onda je vjerojatno do tehnike.

  5. #105
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Definitivno do tehnike.
    Ovisi i kolika je duljina dlacica bila.

  6. #106

    Datum pristupanja
    Oct 2023
    Postovi
    5

    Početno

    Uopće nije tako, na primjer, imam vrlo osjetljivu kožu i podvrgavam se samo laserskoj depilaciji. No, nakon šećerne depilacije, često imam iritacije. Ili se kosa počinje urastati u kožu i uzrokuje prištiće. Kasnije sve moram izvlačiti pincetom.

  7. #107

    Datum pristupanja
    Nov 2023
    Postovi
    2

    Početno

    Bolje opcija od šećerne depilacije je medna emulzija, po meni. Nema iritacije i urastanja. A ako va radii profesionalac, nema ni modrica

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •