Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: trudnoca nakon klamidije

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    142

    Početno trudnoca nakon klamidije

    zapocela sam ovu temu na prije zaceca, mislim da joj je ipak mjesto ovdje....
    mm i ja izljecili smo ovu bestiju prije par mjeseci i zanima me je li netko od vas imao slicno iskustvo, koliko je trebalo da se oporavi stanje kod muzeva, koliko vam je trebalo do trudnoce,.....

  2. #2
    vidra avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    889

    Početno

    moja prijateljica je u trudnoći otkrila klamidiju. danas ima curicu od godinu i pol.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    179

    Početno

    MM i ja liječili smo klamidiju prije 5 godina. Napominjem da kako klamidija nema nikakvih simptoma, ne znam koliko dugo sam ju imala.
    To je bio jedan period mog života kad sam imala velikih poslovnih problema pa nisam baš vodila previše računa o zdravlju i tako nisam išla 1-2 godine ginekologu i nisam radila papa test.
    No kad je otkrivena, izliječili smo ju jednom kurom antibiotika.
    I šećer na kraju. Ubrzo sam ostala trudna, no nakon 3 mjeseca missed ab (nije bilo otkucaja srca). Nakon toga (sve do danas, a to je sada već 2.5 godine) ne uspjevam ostati trudna. Radili su mi uzv hsg (prohodnost jajovoda) i rečeno mi je da su mi jajovodi toliko oštećeni od klamidije da nema šanse da prirodnim putem ostanem trudna.
    MM je spermiogram super.
    Ovo ti ne pišem zato da te plašim nego samo iznosim svoje iskustvo i preporučam ti da razgovaraš s ginekologom i da pokušaš napraviti neku pretragu (možda čak i taj hsg ili nešto sl.) da ne gubiš vrijeme kao ja.

    Nadam se da je kod tebe i tm sve u redu i da ćete uskoro imati jednog malog

  4. #4
    M@rtin@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Koprivnica
    Postovi
    126

    Početno

    Mislim da klamidiju trebaš dosta dugo nositi da bi ostavila posljedice, oko dvije godine. Nisam točno sigurna pa nek me netko ispravi. A opet zavisi i koju klamidiju, ima ih više vrsta

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    142

    Početno

    dr mi je rekao da klamidija radi probleme ako se u njenom susjedstvu nadje jos neka bakterija, pa onda njih dvije lil vise rade pi.....
    mene zanima ako je netko imao klamidiju, izljecio i ostao trudan, koliko mu je trebalo i tako to.....

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    vukovar
    Postovi
    310

    Početno

    ja sam imala klamidiju od 2002 u mejhuru.nezna se kada mi je prešla u maternicu.minimum je godinu dana bila u maternici.dugo sam je liječila.od nove godine imam negativen nalaze a u ponedjeljak bi trebala ići ponovno na briseve.
    od 4 mj.pokušavam ostati trudna.imala sam problema s jajnikom od 3 mj ove godine nije izbacivao jajšca.pa sam pila ljekove.
    sad sam imala u subotu pozitivan test na trunoću pa idem ovog tjedna provjeriti kod doktora da li je normalna trudnoća jer kod žena koje su preboljele klamidiju velika je mogućnost vanmaternične trudnoće.

    prijatelji su mi isto to prošli samo su stariji.njoj su jajovodi začepljni bili pa je to sredila i sada je ok a njen muž ima za posljedicu spore i manja kolićina spermića

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    142

    Početno

    nisam skuzila, jeli i ta prijateljica trudna iako su muzu sporiji i sto ih ima manje ili su samo imali klamidiju pa su to posljedice

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    vukovar
    Postovi
    310

    Početno

    idu na umjetnu.jer njegovi plivači nedođu na vrijeme. poanta ništa nije isto.kod nas možeš jajovode propuhati a kod muških je teže.kod nekoga nema većih posljedica.
    ja sam ostala T.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Ja zelim da podelim svoje iskustvo.Prvvog partnera imala sam sa 18 god i najverovatnije sam hlamidiju od njegani dobila.Godinama nisam znala da je imam sve dok je u braku sa svojih 29 god nisam otkrika sasvim slucajno.Ja sam je izlecima sa dve ture lekova ali moj muz je duze vodio borbu sa njom,imao je poz nalaz pri svakoj kontroli dok napokon i on nije bio neg.Cim smo saznali da smo neg oboje i nakon kontrolnog testa nakon tri meseca,radili smo na bebi.I iz prvog puta ja ostala trudna.A imala sam i jedan abortus u medjuvremenu.Pisem ovo kako bi ljudi znali da hlamidija koja je vise od 10tak god bila kod mene nije izazvala nikakvu vecu stetu,tako da je zacece moguce.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •