Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 169

Tema: KRIZMA što odjenuti i obuti?

  1. #1
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno KRIZMA što odjenuti i obuti?

    Evo ove nas godine čeka krizma i muči me što odjenuti curi od 14 godina.
    Sve što sam čula sa raznih strana je koma od platformi od 10 i više cm. pa nadalje...
    Kaj su vaše cure obukle i obule?
    Koje boje dolaze u obzir?
    Slobodno pričajte i o dečkima, i to me čeka.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Moja je prije 2 godine imala zelenu leprsavu haljinu iz Sisyleya do koljena i svijetle stikle , ali je imala skoro 17 godina

  3. #3
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Mi smo razmišljali o tamnoplavo-bež kombinaciji.

  4. #4
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    provjeri dal će dobiti još i dodatne haljine,to zna bit u nekim župama

  5. #5
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    provjeri dal će dobiti još i dodatne haljine,to zna bit u nekim župama
    Hvala, toga nema u našoj župi.

  6. #6
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno

    Kad sam vidjela kako su odjeveni na vlastitu krizmu došli mladi ljudi bila sam baš šokirana! Inače se smatram liberalnom, ali mi nikako nije mini suknja od umjetne kože za crkvu, štikle od 15 cm, totalno neprimjereno. Smatram da je to do roditelja. Moja djeca se mogu svakako nakinđurati, ako će rog metnut ali kad se ide na misu ne.

    Mislim da je prihvatljivije lijepa suknja/haljina ispod koljena, balerinke. Ne znam zašto te mlade djevojke, još djevojčice zapravo inzistiraju na štiklama u kojima ne znaju hodati pa to izgleda ko nabadanje?

  7. #7
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Meni recimo haljina/suknja do ispod koljena i platforme izgleda jako lijepo. Ni malo vulgarno, dok bi mi recimo štikle na 14-godišnjakinji bile trn u oku. Na to nekakav bolero i super.
    Naravno, ako baš želi imati visoke pete. Ako želi ravne, onda balerinke.

  8. #8
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    moram li reć da sam sretna kaj moja ne bu smjela obuć štikle nikada zbog građe stopala

    usput ni ja nisam nikad takega obukla

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    Sa 14 godina uopće ne izgledaju kao djevojčice i nisu djevojčice u biološkom smislu. Izgledaju kao djevojke ili žene. Visoke su iznad 170 cm i nose grudnjak br.3 i to većina.
    Meni je minica jednako neukusna za krizmu kao i na crkvenom vjenčanju.
    I razumijem njihovu potrebu da budu iste kao i većina u razredu i ne bih toliko trenirala strogoću - naći kompromis da nije minjak ali da je iznad koljena, da budu štiklice sa srednjom petom. Nama su one lijepe u balerinkama ali krizma nije radi nas niti radi susjeda koji će nešto reči nego radi njih - kad vidite to zadovoljstvo kad su u društvu i zadovoljne kako su obučene


    Kod nas je bio običaj da u ponedjeljak nakon krizme dođu klinci u toj istoj odjeći u školu i slikaju se i tako budu obučeni cijeli dan, baš su im te slike lijepe i posebne.

    Naravno, ako netko ima svoj "film" i plovi uzvodno, onda ga isto tako ne bih silila da obuje štiklice.

    Nećakinja je imala bež Zarinu haljinu iznad koljena bez rukava, plavi bolero i plave cipele na punu petu, bila je baš lijepa.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    201

    Početno

    U nasoj crkvi zadnjih par godina cure su uglavnom u haljinicama, vise ili manje pristojnim za prigodu. Vecina bude lijepo obucena, ali uvijek ima i prekratkih, prozirnih, golih ledja i sl. Najzanimljivije mi je gledati kako polovica cura odlicno hoda u stiklama, a druga polovica se spotice, nabada, pada... Za pricest su npr. sva djeca u istim haljinicama.

    Svidja mi se pravilo koje su uveli u Sinju da svi krizmanici i krizmanice budu slicno obuceni, svi su u trapericama i bijelim kosuljama po izboru... Ima slika na googlu...

  11. #11
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,271

    Početno

    Citiraj pituljica prvotno napisa Vidi poruku

    Nećakinja je imala bež Zarinu haljinu iznad koljena bez rukava, plavi bolero i plave cipele na punu petu, bila je baš lijepa.
    Bolero je popularan!

    Naša susjeda imala je krasnu cvjetnu haljinu bez rukava, pastelnu diskretnu + jednobojni bolero, balerinke u istoj boji za crkvu i štikle za dušu koje joj je kupila teta, više za paradu nego za hodanje u tome (izdržala u njima 20 minuta).

    Ja imam dečke, pa ne znam je li teže obući muško ili žensko dijete za takvu prigodu...
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 03.09.2014. at 12:55

  12. #12
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Imam šest nećakinja koje su imale Krizmu, a niti jedna nije bila u kratkoj minici niti štiklama na vrtoglavu petu, nego u nekakvim zgodnim haljinicama i cipelama na manju peticu. Ova zadnja koja i inače ima puno smisla za modu je imala zgodnu lepršavu bež haljinicu, bolero i cipele sa petom, ali ne jako visokom - no peta im je must have.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj dalmatinka prvotno napisa Vidi poruku
    Moja je prije 2 godine imala zelenu leprsavu haljinu iz Sisyleya do koljena i svijetle stikle
    I moja!!!

  14. #14
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    a naši su, sva sreća, uniformirani, ali i haljinom i plaštom, ne mogu vjerovati da se nitko ne sruši od vrućine u premaloj crkvi pod svom tom odjećom...

  15. #15

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    u nas su zadnjih godina sve redom u stiklama i minicama... strasno

    proljetos me odusevila jedna cura koja je imala najobicniju bijelu haljinu onako od debljeg (neprozirnog) materijala skroz ravnih linija, skoro do koljena i trikvarta rukavi. uz to mali cvjetni vjencic pastelno roze boje na glavi. predivno, kao nekad prije kad su svi bili u istim bjelim haljinama, doduse dugim. uz to su bile stikle al oprostene su joj uz takvu ljepotu!

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    Citiraj a_je_to prvotno napisa Vidi poruku
    U nasoj crkvi zadnjih par godina cure su uglavnom u haljinicama, vise ili manje pristojnim za prigodu. Vecina bude lijepo obucena, ali uvijek ima i prekratkih, prozirnih, golih ledja i sl. Najzanimljivije mi je gledati kako polovica cura odlicno hoda u stiklama, a druga polovica se spotice, nabada, pada... Za pricest su npr. sva djeca u istim haljinicama.

    Svidja mi se pravilo koje su uveli u Sinju da svi krizmanici i krizmanice budu slicno obuceni, svi su u trapericama i bijelim kosuljama po izboru... Ima slika na googlu...
    Eh da je nama bio ovaj župnik iz Sinja za prvu pričest. Naš je rekao "samo nemojte da koji dječak dođe u tenisicama" ... a moj nosi isključivo tenicise u to doba godine. I razboli se tjedan dana prije pričesti, ne može u dućan po cipele ... vrag me odnio kad sam večer prije pričesti dala 500 kn za cipele koje je jednom obuo.

  17. #17
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    čekaj, šta nisu krizme u svibnju?
    Cathy... ti si stvarno jedna pravovremena žena!

    ja sam stroga, kakve štikle u 8. razredu?!
    pa taman da nose i grudnjak broj pet, štikle nisu za djevojčicu od 14 godina.

    niti krizma služi za pokazivanje odjeće.
    ajme, užas

  18. #18
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Cathy super si, ja u subotu idem u svatove i nemam pojma ko će što obući, toliko o organiziranosti
    morat ću se danas početi baviti tom temom...

    što se krizme tiče meni osobno štikle i minice ne da nisu primjerene nego su mi totalno neprihvatljive na curicama od 14 godina
    nisu to ni cure ni žene, bez obzira koliko visoke bile
    one su za mene u najljepšoj dobi kada još imaju onu nježnu djetinjoću u svilenim kosicama i očima punim želje za saznanjima o svijetu oko sebe
    i izgledaju prelijepo u nježnim haljinicama i čistog lica, eventualno s nekim decentnim sjajilom...
    kakve platforme, štikle od 10 cm i minjaci, pogotovo u takvoj prilici...

  19. #19
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    moja necakinja je imala krizmu sa 17 i imala je stikle i neku bez, leprsavu haljinu, nesto malo iznad koljena.

  20. #20
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Bila sam kuma ove god. i kumče je imalo haljinu boje breskve do koljena, bolero i štikle s platformom (narafski, bez toga nije mogla iako je visoka 180 cm!...); većina curetaka je bila tako odjevena, naravno da nisu znale hodati... Ipak, iskočilo mi je par različitih: jedan par mlada kuma i kumče u istim kombinezonima/hlačama (valjda se to tako zove), naravno svečanima od plave svile i bolera gore - bile su mi jako elegantne i lijepe. Onda je bila jedna krizmanica u šos/hlačama dugim crnim, a gore bijela košulja i isto mi je bila jako, jako lijepa i elegantna, baš prirodna. Bilo ih je još nekoliko u "običnijim" haljinama, kakvu bi si npr. ja odabrala, a bilo ih je i par u haljinama u kojima su mi izgledale kao animir dame, a ne krizmanice (čipka, uz tijelo, gola leđa...), pa sam se pitala - roditelji i kumovi - gdje ste???!!!

  21. #21
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,271

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    Cathy super si, ja u subotu idem u svatove i nemam pojma ko će što obući, toliko o organiziranosti
    morat ću se danas početi baviti tom temom...

    što se krizme tiče meni osobno štikle i minice ne da nisu primjerene nego su mi totalno neprihvatljive na curicama od 14 godina
    nisu to ni cure ni žene, bez obzira koliko visoke bile
    one su za mene u najljepšoj dobi kada još imaju onu nježnu djetinjoću u svilenim kosicama i očima punim želje za saznanjima o svijetu oko sebe
    i izgledaju prelijepo u nježnim haljinicama i čistog lica, eventualno s nekim decentnim sjajilom...
    kakve platforme, štikle od 10 cm i minjaci, pogotovo u takvoj prilici...
    Ma sigurno imaš u ormaru nešto prikladno.... Moji dečki imaju krizmu iduće godine (to je zapravo kraj ove školske godine) i one iza, a ja već sad znam što ću obući - imam jedan crno-bijeli svileni sako s uzorkom i to sam imala i na njihovim prvim pričestima. To mi je "ljetna svečana uniforma" i koristi se za ovakve prigode, svadbe, kazalište i slično. Ispod obučem crnu suknju i neki top i gotovo. Imam i dvije zimske kombinacije i to je to. Preškrta sam, a bome i prelijena za bilo što kompliciranije. Imam i dva para cipela za to, crne i boju pijeska i gotovo.

    Da se još vratim na štikle - mislim da je moja susjeda dobro učinila kad je nećakinji za dušu kupila neke štikle za jeftine pare u Robertu, da se cura ne osjeća izopćeno među kolegicama jer su ih sve imale, ali imala je još i normalne cipelice koje je poslije nosila cijelu sezonu.

  22. #22
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    čekaj, šta nisu krizme u svibnju?
    Cathy... ti si stvarno jedna pravovremena žena!

    ja sam stroga, kakve štikle u 8. razredu?!
    pa taman da nose i grudnjak broj pet, štikle nisu za djevojčicu od 14 godina.

    niti krizma služi za pokazivanje odjeće.
    ajme, užas
    Nisam toliko organizirana nego škrta.
    Skužila sam da u proljeće nabriju cijene baš zbog krizmi i pričesti, a s obzirom da sada oblačim klince za školu i hodam po dućanima primijetila sam dosta zgodnih haljina u novoj jesenskoj kolekciji.
    I to uopće nisu jesenske haljine.

  23. #23
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,271

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam toliko organizirana nego škrta.
    Skužila sam da u proljeće nabriju cijene baš zbog krizmi i pričesti, a s obzirom da sada oblačim klince za školu i hodam po dućanima primijetila sam dosta zgodnih haljina u novoj jesenskoj kolekciji.
    I to uopće nisu jesenske haljine.
    Ovo ti je pametno, ali za moje dečke nažalost neprimjenjivo - faza brzog rasta... Ne usudim se sad već nabavljati odjeću. Ali možda se za djevojke može, ako već dulje vrijeme imaju isti broj cipela i konfekcijski broj.

    Kaj se mojih dečki tiče - vjerojatno će za krizmu moći poslužiti odjeća koju imaju za nastupe u glazbenoj školi. Tak i tak svake godine kupujemo novu jer prerastu...
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 04.09.2014. at 09:16

  24. #24
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    kad ukucaš u gugl "confirmation clothes", dobiješ ovo
    http://3.bp.blogspot.com/_XVua1pMbBt...canapparel.jpg

    što se mi onda čudimo?!

  25. #25
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    kad ukucaš u gugl "confirmation clothes", dobiješ ovo
    http://3.bp.blogspot.com/_XVua1pMbBt...canapparel.jpg

    što se mi onda čudimo?!
    A pogle njemačko za prvu pričest: http://www.c-and-a.com/de/de/shop/ma...-117958-1.html

  26. #26

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Ja samo mogu reći da bi za krizmu rađe oblačila dečka nego curu. I sve se bojim što me čeka.
    Recimo jedan od MMove kumčadi je imao tamne traperice, košulju i jednostavne adidas tenisice. A i krizmani kum mu je bio slično obučen

  27. #27
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    one su za mene u najljepšoj dobi kada još imaju onu nježnu djetinjoću u svilenim kosicama i očima punim želje za saznanjima o svijetu oko sebe
    Ajme, dobro se sjećam sebe sa 14. Da bila sam puna znatiželje, ali ona nije baš imala veze sa svilenom kosicom ni djetinjom nježnošću.

  28. #28
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme, dobro se sjećam sebe sa 14. Da bila sam puna znatiželje, ali ona nije baš imala veze sa svilenom kosicom ni djetinjom nježnošću.
    da
    iako, valja ih odmah učiti dobrom ukusu.
    a taj je da minice i štikle ne idu nikako zajedno, koliko god godina da imaš

  29. #29

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    kad ukucaš u gugl "confirmation clothes", dobiješ ovo
    http://3.bp.blogspot.com/_XVua1pMbBt...canapparel.jpg

    što se mi onda čudimo?!
    Ovakvu je imala jedna od krizmenih kuma, samo fluroscentno narandžastu. Namuči se ona s njom , te joj se dizala dolje , te joj se spuštala gore. No što je. je imala je prekrasno tijelo

  30. #30
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    moji se nisu krizmali pa nisam imala takve nedoumice, ali ovdje se krizma tek u 2. razredu srednje škole kad su sve samo ne mala djeca. moja je bila kod par frendica na "after krizma party" i štikle su bile obavezne ma koliko se meni to ne sviđalo. ali to su bile djevojke od 17 godina.

  31. #31

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    U njemačkoj je krizma u 6. razredu pa se ne može baš uspoređivati npr. s mojom koja je imala 17 godina kad se krizmala...

  32. #32
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Evo ove nas godine čeka krizma i muči me što odjenuti curi od 14 godina.
    a što tvoja cura kaže, što bi ona željela?

  33. #33

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    da
    iako, valja ih odmah učiti dobrom ukusu.
    a taj je da minice i štikle ne idu nikako zajedno, koliko god godina da imaš
    nego na kaj onda idu štikle i kaj se obuva na minicu?

  34. #34
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    a što tvoja cura kaže, što bi ona željela?
    Hoće haljinu i štikle.
    Ovo drugo pregovaramo.
    Haljinu smo našli sada još trebamo bež bolero.
    Ima netko viška???

  35. #35
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    U stvari tražim nešto između krem i bež. Pitala sam danas u par dućana ali kažu da bolera baš i ne dobivaju.
    Možda bude u proljeće bolja ponuda.

  36. #36
    Rebbeca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagorje zeleno
    Postovi
    871

    Početno

    Cathy, di ste našli haljinu... i mene to čeka u 4 mj. pa se informiram

  37. #37
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Rebbeca prvotno napisa Vidi poruku
    Cathy, di ste našli haljinu... i mene to čeka u 4 mj. pa se informiram
    H&M

  38. #38
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme, dobro se sjećam sebe sa 14. Da bila sam puna znatiželje, ali ona nije baš imala veze sa svilenom kosicom ni djetinjom nježnošću.
    pusti me da živim u zabludi
    ali sebe pamtim baš takvu, djetinje zaigranu...

  39. #39
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Peterlin našla sam danas sve svima i baš sam zadovoljna!
    Cathy do svibnja 2015. godine bit će valjda neki bež bolero negjde...

  40. #40
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    Peterlin našla sam danas sve svima i baš sam zadovoljna!
    Cathy do svibnja 2015. godine bit će valjda neki bež bolero negjde...
    Misliš

  41. #41
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Cathy, bolera sam baš jučer vidjela u M&S- u u West gateu na štenderu gdje piše:"završno sniženje"
    A znalo ih je biti i u Monsoonu.
    Minice, gola leđa, gola ramena, vruće hlačice... nisu odjeća primjerena za crkvu.
    Štikle? Ako hoće, neka nosi, ali za sad ne želi.
    Moja kći planira balerinke i nekakvu haljinu, kakvu? To još ne zna, ali gledamo po dućanima i valjda će nešto naletit.
    Nekada se krizmalo u haljinama nalik vjenčanicama i meni je to bilo grozno.
    Već sam pisala da sam se ja krizmala u šestinjskoj narodnoj nošnji i super sam izgledala i svi su me gledali i to mi je i dalje super ideja.

  42. #42
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Hvala Tanči

  43. #43
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    pusti me da živim u zabludi
    ali sebe pamtim baš takvu, djetinje zaigranu...
    i ja isto,ali i još par godina (desetljeća)kasnije
    ja sam imala neke svjetlo zelene soš-hlače,isplakala sam suze to jutro ( nisam volela šoseve)

  44. #44
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,271

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    U stvari tražim nešto između krem i bež. Pitala sam danas u par dućana ali kažu da bolera baš i ne dobivaju.
    Možda bude u proljeće bolja ponuda.
    Kolegica ima jedan, boja bijele kave, krasan.Zapravo, to je kombinacija (ima topić iste boje). Mislim da je rekla Peek & Cloppenburg

    Ali to je kupila početkom sezone, davno prije sniženja.

  45. #45
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Budem gledala, a kada nađem mora još i pasati i njoj se sviđati.
    Ali kako su cure rekle ima vremena.

  46. #46
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,271

    Početno

    Nisam sigurna da je Peek & Cloppenburg jeftin dućan (nikad nisam zavirila u njega) ali nema veze. Na vrijeme si počela tražiti, kapa dolje!

  47. #47
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    nađe se i jako povoljnih stvari, kad je sniženje

    ja kupila baloner za 300 kuna
    najljepši na svijetu

  48. #48

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    hmmm...koliko ja znam, bolero je odavno out

  49. #49
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam sigurna da je Peek & Cloppenburg jeftin dućan (nikad nisam zavirila u njega) ali nema veze. Na vrijeme si počela tražiti, kapa dolje!
    Ja sebi obično kod njih uzimam Esprit i Tom Tailor stvari jer je dobar izbor, ali da je jeftin nije.

  50. #50
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam sigurna da je Peek & Cloppenburg jeftin dućan (nikad nisam zavirila u njega) ali nema veze. Na vrijeme si počela tražiti, kapa dolje!
    to je ducan sa jako sirokim rasponom cijena. rekla bih za svakog po nesto.

Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •