Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789
Pokazuje rezultate 401 do 415 od 415

Tema: koliko često (rijetko) vodite ljubav???

  1. #401
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Citiraj gita75 prvotno napisa Vidi poruku
    Kad imaš malu djecu koja su u 10 na spavanju, možeš bilo gdje.
    Kak to misliš? Mi idemo spavati prije 10. I to ne otkako se dijete rodilo, nego oduvijek.

    Zna naše dijete ponekad jako lijepo i čvrsto spavati, no dogodi se da se bacimo na posao, a ona se probudi. I onda histerija i plač. Gdje smo i zašto nas nema? Zato se više i ne trudim. Ona se može probuditi aposlutno bilo kad, a njeno buđenje nije nježno kenjkanje, nego sveopći kaos. Baš zato se i čudim ženama s četveromjesečnim bebama (bez obzira imaju li drugu djecu ili sustanare) koje se mogu samo tako, redovito, seksati. Pa ono, jel' se vaša djeca ne bude iznenada?
    Ne znam. Meni je to neshvatljivo. Još su mi neshvatljiviji oni čija djeca spavaju u istoj sobi (a ima ih).

    Ja se nikad u životu nisam seksala dok mi je mama u istoj kući, a očito neću ni dok je dijete.

  2. #402
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno

    nas je dijete često znalo prekinuti u "poslu"...no nema tu prekida..otrčim k njemu..nosam,mazim dok opet ne zaspe i eto mene natrag k mm-u...

  3. #403

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    @ Peterlin
    hm, da se malo prebacim na onu temu o dječjim kampovima.
    mislim da mi fali informacija .
    Posljednje uređivanje od gita75 : 12.05.2014. at 12:14

  4. #404
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj mishekica prvotno napisa Vidi poruku
    Kak to misliš? Mi idemo spavati prije 10. I to ne otkako se dijete rodilo, nego oduvijek.

    Zna naše dijete ponekad jako lijepo i čvrsto spavati, no dogodi se da se bacimo na posao, a ona se probudi. I onda histerija i plač. Gdje smo i zašto nas nema? Zato se više i ne trudim. Ona se može probuditi aposlutno bilo kad, a njeno buđenje nije nježno kenjkanje, nego sveopći kaos. Baš zato se i čudim ženama s četveromjesečnim bebama (bez obzira imaju li drugu djecu ili sustanare) koje se mogu samo tako, redovito, seksati. Pa ono, jel' se vaša djeca ne bude iznenada?
    Ne znam. Meni je to neshvatljivo. Još su mi neshvatljiviji oni čija djeca spavaju u istoj sobi (a ima ih).

    Ja se nikad u životu nisam seksala dok mi je mama u istoj kući, a očito neću ni dok je dijete.
    U istoj sobi smo spavali svi dok djeca nisu napunila 3 i 4 godine. Oni su imali krevetiće, a mi veliki krevet. Naravno, nije da baš možeš arlaukati i stenjati, ali bolje ikako nego nikako...

    Bilo je baš kako gita kaže - znali smo im dinamiku i uredno koristili pravilo prvih sat vremena (to su sigurno spavali) jer nakon toga se stariji redovito dizao na noćno pišanje, he he he... Druge prostorije su isto dolazile u obzir (dnevna soba i kupaonica), ali nemamo baš neki komfor u 60m2. No, ne bih se žalila, žive ljudi i u manje... Moja vjenčana kuma skoro si je kičmu strgala na slavinu u kupaonici. Bilo je već tih topica gdje smo se i kako, ali to nije tema.

    Još da se vratim na boldano - nemoj to SEBI raditi.... I sebi i djetetu i svim ostalima trebaš odmorna, zdrava i sposobna.

  5. #405
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj tigrić prvotno napisa Vidi poruku
    nas je dijete često znalo prekinuti u "poslu"...no nema tu prekida..otrčim k njemu..nosam,mazim dok opet ne zaspe i eto mene natrag k mm-u...
    Koju smo mi imali sreću s djecom - nisu nas baš prekidali.... ali već sam rekla - koristiš vrijeme dok si koliko toliko siguran da će spavati (obično čim zaspu - nema pranja suđa ni kuhanja ručka za sutra dok se ne obave važnije stvari), ali bilo je vremena kad smo se sa smijehom sjećali kolegice s posla i njezinih priča: "SI gotov??? Dajsepožuribumodecuzbudili..." To sam čula prije 25 godina, ali tek puno kasnije i DOŽIVJELA; he he he... Ponavljam - bolje išta nego ništa (i mi smo imali fazu kad smo se itekako naučili požuriti, ali to su vatrogasna rješenja - za pravi merak treba fakat djecu poslati bakama ili u kamp, izviđače, školu jezika - bilo kam...)
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 12.05.2014. at 12:20

  6. #406

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Citiraj mishekica prvotno napisa Vidi poruku
    Kak to misliš? Mi idemo spavati prije 10. I to ne otkako se dijete rodilo, nego oduvijek.

    Zna naše dijete ponekad jako lijepo i čvrsto spavati, no dogodi se da se bacimo na posao, a ona se probudi. I onda histerija i plač. Gdje smo i zašto nas nema? Zato se više i ne trudim. Ona se može probuditi aposlutno bilo kad, a njeno buđenje nije nježno kenjkanje, nego sveopći kaos. Baš zato se i čudim ženama s četveromjesečnim bebama (bez obzira imaju li drugu djecu ili sustanare) koje se mogu samo tako, redovito, seksati. Pa ono, jel' se vaša djeca ne bude iznenada?
    Ne znam. Meni je to neshvatljivo. Još su mi neshvatljiviji oni čija djeca spavaju u istoj sobi (a ima ih).

    Ja se nikad u životu nisam seksala dok mi je mama u istoj kući, a očito neću ni dok je dijete.
    Ja se više uopće ne sjećam kad sam išla spavati dok nisam imala djece.
    Najstariji ima 19 . On spava po danu.
    Kad manji pozaspu onda imam turu dovođenja stana u prohodno stanje.
    Da odem spavati u 10, ne bi nikad ni veš ni suđe oprala... Istina, nekad se samo srušim pa MM povadi suđe iz suđerice. Veš ne dira, to mu je SF.
    Samo je najmanji s nama u sobi, a kaj ak se probudi, i to se dešavalo.
    Što su stariji to se manje bude...

  7. #407
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Anegdota: ja i mm na selu kod muzevih roditelja. I ja se napravim bolesna,ostavim njima djetešce i kao idem odspavati na kat u sobu. Za par minuti mi se pridruži mm. Zaključavamo vrata od stana i bacamo se u akciju,kad ljudi moji otključavaju se vrata. Mi u šoku. Pridružila nam se i baka (našla žena baš tada da sređiva stan) Netrebam ni govorit da je mm izašao iz sobe i lijepo je otpratio van

    U uobičajenim uvjetima koristimo prvih pola sata sna,pod uvjetom da oboje djece zaspu istovremeno. Sex na krevetu,što je to?? Bolje se snalazimo s nogu,na podu,po stolovima,ormarima i sl a da je ponekad rijetko,definitivno nažalost jest

  8. #408
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Pa bude se i moje starije cure, a ne samo beba
    Podojim, ununamo i nastavimo dalje
    Pa di bi dosla kad bi cekala da se prestanu buditi? Ono, u penziji bi valjda bila
    I ko sto Peterlin kaze, prvih sat-dva su najsigurniji

  9. #409
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Nas je jednom mali prije cca godinu zamolio, onako pristojno da mu kupimo cepice za usi...u zemlju sam htjela propasti
    Mi smo zaista u malome stanu i snalazimo se, cak i kada su djeca kuci

  10. #410

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Ah, nas je veliki došao probuditi je se srednja derala (popišala se), a mi u sred događaja.
    Zemljo otvori se!

  11. #411
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj KrisZg prvotno napisa Vidi poruku
    Nas je jednom mali prije cca godinu zamolio, onako pristojno da mu kupimo cepice za usi...u zemlju sam htjela propasti
    Mi smo zaista u malome stanu i snalazimo se, cak i kada su djeca kuci
    Eh, ljudi se svakako snalaze... Moja mlađa kolegica s posla (3 djece) i njezin muž imali su taktiku zatvaranja u kupaonu dok je mašina centrifugirala...

  12. #412
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Eh, ljudi se svakako snalaze... Moja mlađa kolegica s posla (3 djece) i njezin muž imali su taktiku zatvaranja u kupaonu dok je mašina centrifugirala...
    vidis da se moze

    gita, tvoj prvi je fakat veliki pa si mogu misliti neugodnjaka

    meni najvise fali dnevni seks - ono, vikendom nakon rucka i casice crnog vina
    to je sad nemoguce, jer najveca ne spi po danu, srednja kako-kada, a najmanja skoro nikad ne spi po danu (3x po 20 minuta i ne mogu racunati pod neko spavanje)
    al nema veze, doci ce i to na svoje
    sad je tako da ja uspavam malu, mm dvije vece, onda ja odvjezbam i istusiram se i onda je vrijeme za akciju
    i nije da stignemo svaki dan, nekad se zaredaju dani pa tjedan dana nista, a onda tjedan dana svaki dan...i tak, snalazimo se

  13. #413
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj mishekica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se nikad u životu nisam seksala dok mi je mama u istoj kući, a očito neću ni dok je dijete.
    Bitno je da se poseksaš dok ti je muž doma

  14. #414
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Bitno je da se poseksaš dok ti je muž doma





    ma daaaaaj

  15. #415
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Ajd da malo reklamiram jednu od vezanih tema koja već godinama zabavlja forumaš(ic)e: Orgazam 2

Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •