Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: VJEŽBANJE TRUDNICA KOD KUĆE

  1. #1
    ruza avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    377

    Početno VJEŽBANJE TRUDNICA KOD KUĆE

    Vidim da puno cura pita za vježbe....Meni je suprug fizioterapeut,iako je profić u tom području nije se usudio raditi nešto onako,već smo kupili knjigu od Snježane Vojvodić Shuster-više fizioterapeutkinje,za koju vam mogu reč da je knjiga fnomenalna-ima vježbanje po tromjesečjima,vježbanje nakon poroda....Jedino što mi je mm za vježbu kupio bila je lopta za vježbanje,to pazite-za svaku visinu trudnice ide drugačija!!!! veličina lopte i u Konzumu prostirku za plažu onu tvrđu što ide ispod ručnika,boca vode i to je to

    Tražila sam po internetu i slučajno našla super web adressu : evo drage moje vježbe koje mpožete raditi čitavu trudnoću i sve je objašnjeno
    http://klik.vecernji.hr/Default.aspx?art=43457&sec=3635

    Inače,ruku na srce ja sam lijena za vježbu,svaki dan pređem sa suprugom do 10-ak kilometara hodanjem,navečer....
    Sada sam u 20-om tjednu trudnoće i nisam dobila niti gram sala niti celulite(do sada)mislim da je to pravilna prehrana,iako sam sklona debljanju jako-svaka žena treba poćeti vježbati i pravilno se hraniti u trudnoći
    Pozdrav curke i pusa

  2. #2
    ruza avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    377

    Početno prostirka

    http://www.vasezdravlje.com/izdanje/...1567/overview/
    na ovu prostirku mislim,u Konzumu je negdje oko 14kn....a drugdje sam skuplje vidjela

  3. #3
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    kopiram s duplog topica:

    Citiraj ruza prvotno napisa
    Vježbe su jako lagane za izvoditi :D

  4. #4
    cokolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    mjesto rođenja
    Postovi
    912

    Početno

    konacno...
    imas i ovdje istu temu:
    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewtopic.php?t=45362

  5. #5
    ruza avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    377

    Početno ..

    znam da je tema ista,ali nitko ne posjecuje....Dala sam rezultat i pravu stvar-konkretnu a nisam raspravljala o tome zato nitko ne vjezba ...
    Pozdrav svima !

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    11

    Početno

    osobno sam ti jako zahvalna...svaka čast...

  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Evo, ja sam u prvoj trudnoći stvarno vježbala svaki dan, al me zanima, pa tko zna, zašto ponegdje piše da se vježba tek od 12.-og tjedna?!

    Ne znam, ako netko inače vježba, pa nema nikakvih problema zašto bi se uljenjivao tri mjeseca, a tek nakon toga kreće sve veći i veći trbuščić, te pada pokretljivost i motivacija?

  8. #8
    cokolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    mjesto rođenja
    Postovi
    912

    Početno

    Citiraj angelina1505 prvotno napisa
    Ne znam, ako netko inače vježba, pa nema nikakvih problema zašto bi se uljenjivao tri mjeseca, a tek nakon toga kreće sve veći i veći trbuščić, te pada pokretljivost i motivacija?
    zbog toga sto je prva 3 mjeseca najveci rizik od pobacaja.

  9. #9
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Ja sam si baš nabavila knjigu od Snježane Vojvodić Schuster - pa i ona veli da tko je vježabo prije trudnoće može slobodno vježabti i dalje u prvom trimestru (naravnom ukoliko je T uredna), a tko nije uopće vježbao, onda prvo tromjesječje nije dobro za početak fizičkih aktivnosti već tek drugo.

  10. #10
    Minda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    U blizini
    Postovi
    283

    Početno Re: VJEŽBANJE TRUDNICA KOD KUĆE

    ruza za info

  11. #11

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    389

    Početno

    Evo, ovo je super sajt, ima tona vježbi + sve je demonstrirano. Otvoren je strech dio al na lijevom meniju imate još core exercises, lower body i upper body:

    http://babyfit.sparkpeople.com/pregn...?ex=stretching

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •