Vidi rezultate ankete: Koliko vam često muževi govore da vas vole?

Glasači
280. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • 1-2x svaki tjedan

    62 22.14%
  • 1-2x svaki dan

    103 36.79%
  • 1-2x svaki mjesec

    35 12.50%
  • 1-2x svake godine

    12 4.29%
  • rijetko

    68 24.29%
Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 119

Tema: Volim te....

  1. #51

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno

    Citiraj sladjanaf prvotno napisa
    Citiraj pirica prvotno napisa
    mislim da su bitna djela a ne riječi

    sorry, al ne mislim da riječi nisu bitne. naravno da su bitne. na koji način izražavaš ljutnju, strah, razumijevanje?

    samo djelima?
    Ti stvarno poznaješ muškarce koji ljutnju, strah i razumijevanje iskazuju rječima. Muškarci u mojoj okolici ljutnju i strah iskazuju durenjem, psovkama i sl. Oni najgori će ljutnju izraziti šakama. Još nisam doživjela da se muškarac naljuti na mene i veli : "Ljutim se na tebe". A da izjave da ih je strah još manje. A razumjevanje obično iskazuju tapšanjem po leđima ili ponude čašu pijače. To je vjerojatno posljedica odgoja.

  2. #52
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Citiraj brigita2 prvotno napisa
    Citiraj sladjanaf prvotno napisa
    Citiraj pirica prvotno napisa
    mislim da su bitna djela a ne riječi

    sorry, al ne mislim da riječi nisu bitne. naravno da su bitne. na koji način izražavaš ljutnju, strah, razumijevanje?

    samo djelima?
    Ti stvarno poznaješ muškarce koji ljutnju, strah i razumijevanje iskazuju rječima. Muškarci u mojoj okolici ljutnju i strah iskazuju durenjem, psovkama i sl. Oni najgori će ljutnju izraziti šakama. Još nisam doživjela da se muškarac naljuti na mene i veli : "Ljutim se na tebe". A da izjave da ih je strah još manje. A razumjevanje obično iskazuju tapšanjem po leđima ili ponude čašu pijače. To je vjerojatno posljedica odgoja.

    Odgoja i cijele prevladavajuce kulture nepokazivanja emocija kod muskaraca

    Moj je u stanju reci volim te (ne ponekad, vec vrlo cesto), oprosti (kad misli da to treba), al je vrlo nespretan kod iskazivanja ljutnje, tuge, zabrinutosti.
    U tom slucaju osoba koja ga ne poznaje dobro, moze ga totalno krivo shvatiti.
    Zato sam i gore napisala da se drzimo ovoga: volim te, jer ako idemo dublje u musko iskazivanje emocija, onda cemo duboko i zabrazdit

    I meni isto jesu rijeci bitne, al eto, u nekim situacijama teze izlaze, cak i iz mene. Zato i mogu razumijeti one koje su napisale da im nije bitno jel im muzevi govore volim te ili ne - nismo svi isti. Osim toga, neke stvari su posljedica navike - ako to nisi radio ispocetka, tesko s tim krenut nakon vjencanja, kad si dobio dijete... - onda tek zvuci pretenciozno i onak fakat americki

  3. #53
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Citiraj MMoover prvotno napisa
    A da usput napišete i koliko često vi njemu to kažete? Ili se sramite?
    MM od mene to čuje troduplo više puta nego ja od njega.
    Al s druge strane, on ljubav pokazuje troduplo više nego ja njemu.

  4. #54
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    [quote]
    Citiraj brigita2 prvotno napisa
    Citiraj sladjanaf prvotno napisa
    Citiraj pirica prvotno napisa
    mislim da su bitna djela a ne riječi

    sorry, al ne mislim da riječi nisu bitne. naravno da su bitne. na koji način izražavaš ljutnju, strah, razumijevanje?

    samo djelima?
    Ti stvarno poznaješ muškarce koji ljutnju, strah i razumijevanje iskazuju rječima. Muškarci u mojoj okolici ljutnju i strah iskazuju durenjem, psovkama i sl. Oni najgori će ljutnju izraziti šakama. Još nisam doživjela da se muškarac naljuti na mene i veli : "Ljutim se na tebe". A da izjave da ih je strah još manje. A razumjevanje obično iskazuju tapšanjem po leđima ili ponude čašu pijače. To je vjerojatno posljedica odgoja.
    moj otac je moj mami uredno govorio kako je voli, ali je primala udarce gotovo svaki dan

  5. #55
    sladjanaf avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,950

    Početno

    Citiraj brigita2 prvotno napisa

    Ti stvarno poznaješ muškarce koji ljutnju, strah i razumijevanje iskazuju rječima.
    Da, svog muža, i zbog našeg odnosa znam da je stereotip "muškarci nikad ne iskazuju svoje osjećaje, a žene bi samo o tome pričale", jer mi smo eto par kod kojeg muškarac spremnije i otvorenije priča o svojim osjećajima, nadama, ljutnjama, strahovima, nego žena.

    hoću reći, bezveze mi je muškarčevo neiskazivanje osjećaja i riječima smatrati normalnim zato što je on muškarac.

  6. #56
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Citiraj sladjanaf prvotno napisa
    hoću reći, bezveze mi je muškarčevo neiskazivanje osjećaja i riječima smatrati normalnim zato što je on muškarac.

    Sladjo, mislim da se s tim svi slazemo, prvenstveno jer je to posljedica kulture, pa onda i odgoja, ziveci u takvoj kulturi, al nismo svi isti, i vecina se ljudi ne moze mijenjati u dobi kad su vec izgradjeni kao osobe. :/

  7. #57
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj MMoover prvotno napisa
    A da usput napišete i koliko često vi njemu to kažete? Ili se sramite?
    Ja mu to gotovo nikad ne kažem a volim ga najviše na svijetu, uz naravno našu djecu! .
    Ali mu znam nekad doći, stisnuti ga jako i reći "Obožavam te", istina isto jako rijetko.
    .
    Meni isto to američko "ajlavljanje" ide na jetra! Totalno mi je neprirodno i zapravo kao da postane poštapalica i kao dobar dan...

  8. #58

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    1,292

    Početno

    Citiraj MMoover prvotno napisa
    A da usput napišete i koliko često vi njemu to kažete? Ili se sramite?
    Ja mom kažem da je hebozovan sa

  9. #59
    Mama Medo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    394

    Početno

    Citiraj Ana :-) prvotno napisa
    Meni MM skoro nikad to ne govori...ali zato to pokazuje
    i kod nas je tako

  10. #60
    AnneMary avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    1,230

    Početno

    Meni moj govori svaki dan ali mi to nekad smeta jer se djela i riječi ne poklapaju!
    NE mislim na neka fizička djela!

    ali u svakom slučaju je ljepše kad se govori o ljubavi.
    Ja sam odrasla i ne sjećam se jesu li mi moji roditelji ikad rekli Volim te! i to mi je jako falilo.
    Ma znam da me vole ali zašto to ne reći kad je to tako lijepa riječ!

  11. #61
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    ... I ja tebe.

  12. #62

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Matulji - Opatija
    Postovi
    369

    Početno

    Glasala sam za rijetko mada mislim da je to rijetko trebalo preformulirat u skoro pa nikad.
    Jest da MM baš i nije rječit što se tiče emocionalnosti tako da ga vrlo, vrlo rijetko čujem kako mi kaže "volim te". Ja sam uvijek bila ta koja bi prva rekla "volim te" pa bi on naravno morao na to odgovoriti. Kako mi je to s vremenom dojadilo prestala sam mu govoriti tako da sad nitko nikome ne govori. Zna mu se ipak (svake prestupne ) dogoditi da mi kaže te mile riječi. Ali i bez njih ja znam da me voli i on on zna da ga volim. Mi se puno

  13. #63
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    U početku veze smo si jako često to govorili, a s vremenom nam je postalo važnije iskazivati poštovanje i ljubav djelima a ne frazom "volim te".
    Znam da me voli, kao i ja njega, i iskreno ne nedostaje mi "volim te". Ljepše mi je čuti od njega i govoriti mu "ti si moja ljubav", "baš si mi lijepa", "nedostaješ mi kad nismo skupa", "baš mi je lijepo ovdje, sada, s tobom", "srećo, ljubavi, dragi/draga...".
    Nekako mi je "volim te" baš filmski isfurano, kao prisiljeno izražavanje, ono "skupa smo hrpu godina, prošli sito i rešeto, imamo djecu, draga/dragi - ja te volim".
    MM-u nije teško verbalizirati osjećaje, ni pozitivne ni negativne, dok sam ja nešto škrtija, ali sporazumijevamo se

  14. #64
    Njojza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,709

    Početno

    mozemo mi sad nabrajati do besvjesti no moje misljenje je da muskarcima cesto treba pomoci da verbalno izraze svoje osjecaje jer se vecini njih u djetinstvu konstantno ponavljalo "da nisu curice, da djecaci ne placu, da moraju biti snazni, da ne budu kmezavi i sl" pa stoga je to u kasnijoj dobi kad trebaju iskazati neku emociju verbalno (i ne samo vwerbalno) to je jako tesko....

    uzet cu primjer svoga muza: znam da me voli, osjecam to a rekao mi je to jednom u zivotu tim rijecima.
    ako meni bas treba da cujem "volim te" onda cu iskoristiti svu svoju mudrost, objasnjavanje i ostale stvari da mu objasnim da nece propast svijet ako verbalizuje emocije. i necu uspjeti
    iskreno, meni licno je bitniji jedan iskren zagrljaj nego bilo sta drugo ali sam mu mnogo puta rekla da bi njemu bilo puno lakse da verbalizuje ono sto osjeca. bilo da je u pitanju pozitivna ili negativna emocija.

    obzirom da sam sklona pisati eseje, stat cu ovdje jer se nadam da sam uspjela napisati ono sto mislim

  15. #65

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    svicarska
    Postovi
    1,916

    Početno

    Citiraj Njojza prvotno napisa
    mozemo mi sad nabrajati do besvjesti no moje misljenje je da muskarcima cesto treba pomoci da verbalno izraze svoje osjecaje jer se vecini njih u djetinstvu konstantno ponavljalo "da nisu curice, da djecaci ne placu, da moraju biti snazni, da ne budu kmezavi i sl" pa stoga je to u kasnijoj dobi kad trebaju iskazati neku emociju verbalno (i ne samo vwerbalno) to je jako tesko....
    tocno to!
    moram primjetiti da se to polako mijenja, otapanjem patrijarhata... (nadam se da to nije samo moja iluzija)...
    meni je dosta bitno da luku ne odgajam po gornjim mitovima koje sam boldala... po meni je to emocionalno sakacenje kojim je patrijarhat 'pocastio' muskarce...

  16. #66
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Lucky day, MM je iz patrijarhalnog podneblja i živi po načelu "ja sam glava obitelji i u pravu sam čak i onda kad nisam u pravu", pa ponekad ne mogu podnijeti njegovo "verbaliziranje osjećaja"... udavi me ponekad svojim pitanjima, zapitkivanjima, objašnjavanjima, lamentiranjima... može brate pričati satima, pogotovo o svojim osjećajima.

    Ne bih rekla da izražavanje osjećaja ima veze sa patrijarhalnim ili matrijarhalnim ili demokratskim ili feminističkim ili šovinističkim... nego sa naravi osobe, sa otvorenošću i povjerenjem koje je izgrađeno između dvoje ljudi, sa temperamentom...

  17. #67

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    svicarska
    Postovi
    1,916

    Početno

    Citiraj mamasch prvotno napisa
    Ne bih rekla da izražavanje osjećaja ima veze sa patrijarhalnim ili matrijarhalnim ili demokratskim ili feminističkim ili šovinističkim... nego sa naravi osobe, sa otvorenošću i povjerenjem koje je izgrađeno između dvoje ljudi, sa temperamentom...
    mozda...
    meni iskustvo (i neke stvari koje sam svojedobno citala/ucila) govori drugacije - kontrast da sam kod bake na selu cesto znala vidjeti zenu da place a muskarca NIKAD (osim par puta na karminama i bio je pijan :/ )...

  18. #68

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    172

    Početno

    Ja njemu stalno govorim volim te, pa on meni na to odgovara "i ja tebe".
    Znači ne znam koji odgovor da stavim u anketi, jer moj ne govori volim te nego i ja tebe...

  19. #69

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    Trebalo bi promjenit anketu na:

    1. Prečesto
    2. Prerijetko
    3. Taman


  20. #70

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    svicarska
    Postovi
    1,916

    Početno

    Citiraj MMoover prvotno napisa
    Trebalo bi promjenit anketu na:

    1. Prečesto
    2. Prerijetko
    3. Taman

    pa uopce nije losa ideja... meni se cini da se ponajvise radi o tome...

  21. #71

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Moj meni jedno 6 puta na dan... S obzirom da znamo razgovarati satima telefonski (osim kad puno radimo - on ili ja), pa se raznježimo... pa ujutro, pa navečer u miru kad smo sami, pa kad nam je divno u obiteljskim momentima.... Uglavnom, nije izrečeno umjesto ili sa "pozdravom".

    A nekad umjesto tih riječi jednostavno onaj iskričast pogled koji izgovara te riječi nečujno, vjerojatno i to uračunavam pod tih 6. Ti momenti kad veza između nas zasvijetli su nešto presavršeno i ponekad riječi samo kvare, stoga.... vjerojatno mi ne bi smetalo da mi i ne govori. Ne osjećam se voljenijom radi te (pre)kratke verbalizacije, potrebno mi je da osjetim da me poštuje, prihvaća, podržava, VIDI i čuje.

    Ja njemu, rjeđe. Radije biram metafore, neke druge riječi, poeziju, usporedbu, priču da mu to kažem. Svaki put kad kažem "volim te" imam osjećaj kao da sam mu rekla istinu o samo jednom malom djelu svojih osjećaja, a ostali su ostali nedorečeni, a i oni su ljubav. I naravno, dajem mu sve komplimente koje i sama čujem.... kad mi je jako lijep, zgodan, šarmantan, kad zrači.... zašto bi šutila o tome kad sve to samo potenciram ako izgovorim..

    Kad smo u krizi (a čini mi se da jednom godišnje jesmo), tada je tako teško reći te riječi i tada znače nemjerljivo puno. Kao da ih izvlačiš iz tvrde orahove ljuske, ali pucanje tih ljuski u obliku riječi "volim te" potiče pucanje ljuske i kod drugog oraha.

  22. #72
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    je*ote Anita kak ti lijepo pises.

  23. #73
    Amelie32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    839

    Početno

    MMoover za jednog pripadnika muškog spola jako dobro kužiš kako stvari stoje kod nas žena.

  24. #74
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    govori taman dovoljno da ne bi bilo prerijetko, da se ne bih bunila, i opet taman dovoljno da ne bi bilo ni prečesto da se ne razmazim...

  25. #75

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,137

    Početno

    meni moj stalno govori kad god stanem pored njega da mi pusu i kaze da me voli .
    jednom sam stajala pored njega i zablejala se u zid, tu mi nesto rekao naravno nisam cula sto zatim me lupio po guzici i ja se mahinalno okrenem i kazem i ja tebe ..jer nisam cula sta je rekao nego sam pretpostavila da je rekao da me voli

  26. #76

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    267

    Početno

    Često mi to govori,stalno šalje i sms.
    Danas kad je došao s posla odmah sam ga zgrabila pa smo zaplesali uz pjesmu s radija,bilo je tako romantično,ljubili smo se.............
    A već smo 11 godina u braku,četvero djece a peto u buši.

  27. #77
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Ajme r&j, trnci su me prošli... "to" smo imali i MM i ja, ne znam gdje je nestalo... tješim se da smo samo zametnuli po putu kroz vrijeme... jedino me muči što nikako da njega dobijem da skupa tražimo...

  28. #78

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Govori mi često, čak prečesto za moj ukus - ne volim kad se "volim te" počne koristiti kao fraza, ono, na početku i kraju telefonskog razgovora. To su mi američke fore, nisam taj tip.
    Isto tako.
    Ono,umjesto Dobar dan.

  29. #79

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    267

    Početno

    Citiraj mamasch prvotno napisa
    Ajme r&j, trnci su me prošli... "to" smo imali i MM i ja, ne znam gdje je nestalo... tješim se da smo samo zametnuli po putu kroz vrijeme... jedino me muči što nikako da njega dobijem da skupa tražimo...
    Za početak počni ti stvarati takvu atmosferu,pa možda i njemu padne na pamet da nešto poduzme,treba samo zastat uhvatit taj trenutak radosti i uživat.
    Nekad ga dočekam sa večerom i svijećama,a ja u svečanoj haljini dotjerana,lagana muzika na radiju,djeca spavaju..........
    Vječiti sam romantik,uživam u cvijeću i leptirima.......
    mnogima to nije jasno,ali volim bit poput djeteta koje se raduje životu.
    Ponekad mu zahvalim za sav trud i muku,puno radi da nama ništa ne fali.
    Masiram ga kojekavim uljima,ma čovjek jednostavno uživa,trudim se.......
    Ali i on meni udovoljava,nema što nebi učinio za mene,svi vide da me obožava,ma jednostavno sam ga opčarala kako ono kažu.
    Stras treba njegovat,nedajte da nestane...........
    No,no al sam se raspisala ko neka bračna savjetnica

  30. #80
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno


  31. #81
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    ne čujem tako često te dvije male riječi, ali se zato ne može dogoditi da ih prečujem kada izađu iz njegova srca. tako snažno odjeknu svaki puta kad ih kaže. da ih slušam svakodnevno, vjerojatno bih otupjela na to, prečula bih i ne vjerujem da bih svaki puta mogla uzvratiti istom mjerom, odnosno reći mu koliko i ja njega volim, a zaslužuje to, isto koliko i ja. postoje neki naši interni izrazi nakon kojih mogu pretpostaviti što slijedi, i vjerujte mi da su mi oni draži, a i češći su. no kad kaže volim te, cijeli svijet mi nije ravan jer ja se tada utopim u njegovim očima, osjetim koliko mu srce lupa, kako mu se ruke znoje i kako se trese dok me grli...a tada jedino što može dobiti od mene jest "volim i ja tebe". Mislim da mu nikad na te riječi nisam odgovorila "i ja tebe" jer mi to nije intimno.
    Uglavnom, malo sam odužila, ne čujem često, ali sasvim dovoljno

  32. #82

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,588

    Početno

    Moj ne govori baš često jer ne stigne, ja ga uvijek preduhitrim
    Ali zato razmijenimo 150 pusa dnevno i ne prođemo u stanu jedan kraj drugog da se ne zagrlimo.
    Do sad u tri godine braka, još nikad nije netko od nas izašao iz stana ili otišao spavati bez puse.

  33. #83

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    75

    Početno

    nas brak vec dulje vrijeme ide nizbrdo, a tek smo 2 godine u braku

    jako su rijetki trenuci kad smo si dobri a tad se te rijeci ne spominju...

  34. #84
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj AnneMary prvotno napisa
    Ja sam odrasla i ne sjećam se jesu li mi moji roditelji ikad rekli Volim te! i to mi je jako falilo.
    Ma znam da me vole ali zašto to ne reći kad je to tako lijepa riječ!
    I kod mene ja tako i to me i danas jako boli,ni poljubac u obraz,kosu...nikad nisam dobivala i to me jako i danas boli...
    Danas,kad je moj otac nepokretan i na kraju svoga ovozemaljskog puta,ja svaki puta prije nego što odem ga zagrlim i poljubim u obraz,čelo,ruku...i vidim da mu to puno znači.
    I zato znam koliko to svima nama znači i mužu i roditeljima i mojoj najvećoj ljubavi,mom anđelu i da,same riječi bez djela ne znače baš ništa.

  35. #85
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    picik bas mi je zao... jeli imate djece? u cemu je problem? ne moras odg ako neces ali eto mozda se ovdje na forumu mozes istresti ako nigdje drugdje nemozes

  36. #86

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    sibenik
    Postovi
    241

    Početno

    meni mm rijetko kaze -volim te. obicno to bude nekim drugim rijecima i "izmedju redaka" a to se dogadja svakodnevno. kad mi je potrebno cuti bas te rijeci onda mu to i kazem i dobijem "cijeli paket". naravno da su djela najvaznija, ali s vremena na vrijeme vazne su i rijeci....

  37. #87
    Candy avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    260

    Početno

    Često si to kažemo, i općenito imamo vrlo besraman odnos jedan prema drugome. U svakom smislu. Iako sad većinom mužić kaže volim VAS puno.

  38. #88

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    75

    Početno

    hvala ti malena beba na brizi, nadam se da cemo rijesiti mada sve mi se cini da necemo.ipak necu na ovom topiku o svojim problemima.

  39. #89
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    Citiraj iki prvotno napisa
    Citiraj MMoover prvotno napisa
    A da usput napišete i koliko često vi njemu to kažete? Ili se sramite?
    MM od mene to čuje troduplo više puta nego ja od njega.
    Al s druge strane, on ljubav pokazuje troduplo više nego ja njemu.
    potpuno isto

  40. #90

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Nema mogućnost "nikad". Nakon što smo si svojevremeno izjavili ljubav više to ne ponavljamo.
    Ne znam jel njemu fali, meni ne.

  41. #91
    sweetmint avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    574

    Početno

    kod nas emocije dolaze tako spontano...pa rijeci "volim te" ili "ljubim te.." jednostavno budu odraz emocija.
    I nema veze sto smo vec dugo godina (7) zajedno..neke stvari postanu temelj odnosa

  42. #92
    sweetmint avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    574

    Početno

    I ne mogu glasovati, jer nema opcije vise od 1-2 dnevno

  43. #93
    Ora avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,236

    Početno

    Citiraj sweetmint prvotno napisa
    kod nas emocije dolaze tako spontano...pa rijeci "volim te" ili "ljubim te.." jednostavno budu odraz emocija.
    I nema veze sto smo vec dugo godina (7) zajedno..neke stvari postanu temelj odnosa
    X

  44. #94
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    moj mi stalno govori, tj. piše. u sms-ovima. toliko često da se dogodilo da se dva puta zabunio pa poslao frendu sms koji završava riječima: volim te

  45. #95

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    otkud je ovo isplivalo ?

  46. #96
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Citiraj kristina_zg prvotno napisa
    Citiraj iki prvotno napisa
    Citiraj MMoover prvotno napisa
    A da usput napišete i koliko često vi njemu to kažete? Ili se sramite?
    MM od mene to čuje troduplo više puta nego ja od njega.
    Al s druge strane, on ljubav pokazuje troduplo više nego ja njemu.
    potpuno isto
    i kod nas isto.

    mm je po pitanju verbalnog iskazivanja ljubavi doslovno sakat, ali zato su mu djela takva da ga ne bi mijenjala za ni jednog na svijetu

    neka on meni i dalje ne govori da me voli, ali neka nastavi s dosadašnjom praksom kad vidi da padam s nogu pa kaže: aj ženo malo odspavaj, a ja ću sredit kuću, i oprat suđe i sve usisat

  47. #97

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    pod stresom
    Postovi
    1,827

    Početno

    pogotovo kad smo razdvojeni, čujemo se 108 x dnevno i svaki put mi kaže da me voli... a kad smo doma mislim da nema dana kad si s posla ne pošaljemo Volim te poruku

  48. #98
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ah, meni bi i Lindtova čokolada dosadila da je jedem svaki dan...

  49. #99
    sweetmint avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    574

    Početno

    Apricot, netko cokoladicu jede polako...

  50. #100
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    dovoljno polako da se pokvari?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •