Vidi rezultate ankete: Koliko vam često muževi govore da vas vole?

Glasači
280. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • 1-2x svaki tjedan

    62 22.14%
  • 1-2x svaki dan

    103 36.79%
  • 1-2x svaki mjesec

    35 12.50%
  • 1-2x svake godine

    12 4.29%
  • rijetko

    68 24.29%
Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 119 od 119

Tema: Volim te....

  1. #101
    sweetmint avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    574

    Početno

    U jednom danu? nemoguce...

  2. #102

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    pod stresom
    Postovi
    1,827

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    ah, meni bi i Lindtova čokolada dosadila da je jedem svaki dan...
    ja ručat ne moram ali 10 dag milke s lješnjacima moram pojest... a tko zna možda mi u slijedećih 10 godina dosadi... ovih prvih 10 mi je još uvijek premalo... premalo volim te, premalo poljubaca, premalo zagrljaja, premalo njega... a šta ću kad sam još zaljubljena.... (ps od prvog spoja prošlo je ravno 14 godina i 22 dana)...

  3. #103
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    govorimo o ljubavi izrijekom, jel tako?
    dakle, ne o poljupcima, postupcima...

  4. #104

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    pod stresom
    Postovi
    1,827

    Početno

    prije sam napisala o izrijeku... zadnji post je bio paket aranžman (izriječnopostupčni)

  5. #105
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno


    aj, odustajem...

  6. #106

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    pod stresom
    Postovi
    1,827

    Početno

    pametniji popušta

  7. #107
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    niste normalne...

  8. #108
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    MM mi često govori da me voli, isto tako i ja njemu. Ako i nema puno priče pokazuje mi to djelima a svojim postupcima prema meni

  9. #109
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Ja sam glasala za rijetko, jer je stvarno rijetko Ustvari, ne sjecam se kad mi je zadnji put rekao...
    Al on je takav, uvijek bio i uvijek ce bit, i ja ga volim bas takvog kakav je!

  10. #110
    Ivany avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    425

    Početno

    prije smo si češće rekli da se volimo, sad sve rijeđe....
    uglavnom kad se nešto posvađamo ili zakačimo oko nečeg onda si to kažemo (ne nužno odmah, nekada i satima nakon "pomirenja"....)

  11. #111

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rajvosa
    Postovi
    179

    Početno

    mi stalno govorimo jedno drugom da se volimo, ali nije to otrcano volim te, nekad je u prolazu, nekad je smsom, nekad je na telefon, kad napravim neki fini kolac, obavezno prije spavanja. kad on radi za compom, uvijek mi preko skype posalje srce ili mi kaze da me voli iako ja sjedim za compom pored

    mi smo vec 5,5 godina zajedno i mislim da je to ona prava ljubav kad rijeci prate djela

  12. #112

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    605

    Početno

    Citiraj xanax prvotno napisa
    mi stalno govorimo jedno drugom da se volimo, ali nije to otrcano volim te, nekad je u prolazu, nekad je smsom, nekad je na telefon, kad napravim neki fini kolac, obavezno prije spavanja. kad on radi za compom, uvijek mi preko skype posalje srce ili mi kaze da me voli iako ja sjedim za compom pored

    mi smo vec 5,5 godina zajedno i mislim da je to ona prava ljubav kad rijeci prate djela
    eto ovako je i kod nas. čak nam se i staž u vezi poklapa.
    radimo zajedno i svako sjedi u svom uredu i iz čista mira meni msn-om dođe pusa, srce.... ili ja pošaljem njemu.

    prije mi to nije bilo važno, niti sam govorila niti su mi govorili. otkako sam s njim, to se promijenilo i svako to njegovo volim te je meni jednako snažno kao da mi je to prvi put rekao....šta da kažem ja sam u svog MM-a zaljubljena preko ušiju.

  13. #113
    nenaa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,570

    Početno

    Meni nekoliko puta dnevno. Tako nam završava svaki tel. razgovor. I to i je počelo ići na živce. Izgubilo je smisao. Postalo automatizam. Tako si natipkamo laku noć na sms i volim te bude na kraju. Iako ja znam da se volimo. Ali ponekad kad mu dođe (ubio bi me da ovo vidi) moj macho tip opičo neki srceparajući sms i kaže koliko mu značimo. Zaziva dan kada me upoznao i priča o meni i sada i bebi. Meni to bude tako slatko i to mi je zamjenilo ovaj isprazni tehnički "VOLIM TE".

  14. #114
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    A ja sam svom sinoc pricala o ovom topicu, nisam mu prigovarala, samo sam onako, kao kroz salu rekla da sam bila primorana glasat za "rijetko" Pa mi danas, svaki put kad se cujemo vice vooooliiiim teeee

  15. #115
    nenaa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,570

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa
    A ja sam svom sinoc pricala o ovom topicu, nisam mu prigovarala, samo sam onako, kao kroz salu rekla da sam bila primorana glasat za "rijetko" Pa mi danas, svaki put kad se cujemo vice vooooliiiim teeee

    Mogu to i zamisliti, ja sam jednom tako prigovorila i onda je u namjerno u nekim situacijama vikao voooooliiiim teeee. I bilo je smješno i neugodno. Rekao bi mi npr. u marketu "ej nenaa", a ja "reci" i onda jedno ozbiljno glasno izgovaranje vooooolim teeeee. Užas.

    Koksy baš si me nasmijala.

  16. #116

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    joooj, odvalila sam na ovu u marketu; ja glasam za rijetko, evo smo skoro, što divlje, što zakonske veze, 19 god. skupa, a ja ni nisam od prevelike želje da slušam izljeve ljubavi, više volim postupke i to ne neke velike, globalne, nego više one koje su znak prepoznavanja mog raspoloženja, osjećaja, pjesme koju volim, omiljene boje, broja odjeće i sličnih stvari ( a inače sam romantik i sanjar za poludit ); prije neki dan mi je iz čista mira (dok sam nešto kužinavala, a on sjedio na kauču), onako, znakovito me gledajući, dirljivo, skoro sa suzama u očima, ničim izazvan, rekao : "znaš li ti uopće, koliko ja tebe volim ? " , to mi je bilo diiiivno

  17. #117

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Mi spadamo u one koji retko to govore, ali se po mnogo čemu drugome vidi to.
    Meni konkretne reči ne nedostaju, niti ih ja iskazujem, jer smatram da to stalno činim, pa ne moram još i govoriti da to činim.

    Ali, malopre sam se rascmoljila kada sam pregledavala neke stare sms-ove i nađem njegovu iz nekog perioda naše krize, a glasi ovako: Ja te jos uvek V
    E ta mi je stvarno jako značila. I te reči po mom mišljenju imaju daleko veću snagu nego kad mi je neko to svaki dan govorio, pa se ispostavilo da su to bile prazne reči.

  18. #118

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    450

    Početno

    Obično mi kaže da me voli kada vidi da mi je teško zbog nečega kao ili kada se potrudim oko nečega. Lijepo je čuti te dvije riječi ali ne znače ništa ako ih ne poprate i djela koja dokazuju da to stvarno i misli. A djelima mi pokazuje da me voli svaki dan. Znam da me voli i po tome što me dobro 'čita' i po tome kako primjećuje stvari koje su meni bitne.... znam da me voli i po tome što me podnosi kada sam grozna prema njemu jer sam loše volje i po tome što je sretan kada sam ja sretna.... teško je ljubav svesti samo na dvije riječi.

  19. #119
    Engls avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    549

    Početno

    MM je bitan trenutak.Svaki trenutak koji uspijemo ukrasti nasamo za naše male razgovore i dogovore ...Tjedno mi kaže milom,ponekad i silom!
    On je jutarnji tip,a ja noćni,pa ako želim čuti volim te,prije spavanja ga priupitam "imaš ti meni šta za reć?"...Ima dana,kada se opire,ali svesan je da je unaprijed izgubio...Kada želim čuti,ja pitam!

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •