Pokazuje rezultate 1 do 38 od 38

Tema: Snovi

  1. #1
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno Snovi

    Sanjala sam sinoc (a ja u zadnje vrijeme rijetko sanjam, pa je i to cudno samo po sebi) da sam radila nekakve pretrage i dobila nalaz krvi. I, nakon par dana, sam skuzila da u nalazu pise (izmedu ostaloga) i beta!! :shock:

    Prvo sam ostala sokirana sto su mi uopce vadili betu, a onda sam vidila koji broj pise pored toga - sest i pol tisuca (i jos nesto, al tog se ne sjecam) :shock: MOLIM?! Kako? Pa sta sad? Pa ne moze bit!! Ja sam tek na polovici ciklusa, ma osim ako sam ostala trudna u proslom, ali kako, pa dobila sam M .. Ma 100 pitanja. I jedna misao u glavi - moram ic na UZV..

    A i probudila sam se sva zbunjena... Osim ovog, imala sam jos 2 sna (koji su se cak i ponavljali) - da sam rodila sina i drugi da sam rodila 2 kceri...

    Sanjate li vi?

  2. #2
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Sanjam ja, ali ne tako lude snove! Bas su ti znakoviti!

  3. #3
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno

    Ma lud je taj san da sam rodila sina.. Rodila sam ga, onda me tri dana nakon poroda jednostavno nije bilo - negdje sam otisla - nemam pojma di.. I vratila se doma nakon tri dana, udem u neki (meni skroz nepoznati) stan i dode mi decko, drzi sina na rukama.. I ja pitam kako cemo ga nazvat, a on kaze da mali vec ima ime.. Ja :shock: I pokazuje mi neki papir gdje na vrhu (ono, ako u headeru) pise velikim slovima KARLO

    Popizdila sam na njega jer je prijavio dijete bez da smo se dogovorili za ime

  4. #4
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Stvarno živopisni i lijepi snovi. 8) To ti je i utjecaj foruma, ovdje čitaš o betama i njenim vrijednostima, pa si želiš i ti koju...


    Nadam se da će ti se snovi ostvariti čim to poželiš.



  5. #5
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Citiraj plavaa prvotno napisa
    Popizdila sam na njega jer je prijavio dijete bez da smo se dogovorili za ime

    Mislim da si krivo sanjala, jer prema pravilu, oba roditelja moraju ići prijaviti dijete, to jest ime mu LOOOOL



  6. #6
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno

    Citiraj lucija prvotno napisa
    Citiraj plavaa prvotno napisa
    Popizdila sam na njega jer je prijavio dijete bez da smo se dogovorili za ime
    Mislim da si krivo sanjala, jer prema pravilu, oba roditelja moraju ići prijaviti dijete, to jest ime mu LOOOOL
    Eh, Lucija moja draga.. To znam sad
    Onda nisam znala (ocito)

  7. #7
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno

    Cini se da nitko osim mene nis ne sanja

  8. #8
    odra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    961

    Početno

    Plavaa, super su mi tvoji snovi... :D Ja obožavam kad se ujutro sjećam sna, bez obzira kakav bio, tako mi to nekako genijalno, ko da sam ušla u neki totalno drugi svijet...istražila neke neistražene dijelove svijesti...
    Pisala sam, dok sam čekala betu, kako sam sanjala prvo da mi je doc rekao da kod mene, očito, nije krenulo kako treba... :/

    A onda i da trudna plešem ko u transu, a nitko ne kuži da sam trudna iako mi je stomak velik (naravno da ne kuže kad nisam bila... :/ )

    Uglavnom, ne bacaju me snovi u bed ako su loši, samo me navedu na razmišljanje, nekad i iz nekog drugog kuta vidim neke stvari. Nekad ti stvarno tvoje tijelo nešto želi reći...

  9. #9

    Početno

    Pred nekih mjesec dana sam sanjala da smo moj najdrazi i ja dobili prekrasnu curicu koja je bila toliko lijepa da se je nisam mogla nagledati, a tokom cijelog sna sam znala zasto nam je toliko lijepa - bila je pljunuta kopija nas dvoje, moje tamne oci i tamna kosa, njegov oblik lica, pune usnice, nos... Ah, jos mi je urezana u sjecanje ta beba...

    Prvo sto sam ujutro pomislila bilo je da sad znam zasto su ljudima njihove bebe najljepse, iako svima ostalima mozda izgledaju prosjecno ili sve isto

    Ispricala sam mu taj san i opet je mislio da sam skrenula, ali objasnila sam mu da je to tako kod zena jer sam prvi put sanjala onaj prokleto stvaran san da sam trudna kad sam bila negdje pri kraju osnovne skole :shock: A od onda tek nekoliko puta. I stvarno sam osjecala taj trbuh kako je velik i kako sam nespretna s njim!

  10. #10

    Početno

    iz iskustva znam da se trudnoća i rađanje sanjaju svega nekoliko puta u životu, i to obično pred velike prekretnice...ja to povezujem s nekoliko velikih briga i ključnih odluka koje su uslijedile nakon takvih snova...naravno, za druge ne mora biti tako, no moja su iskustva baš takva

    pozdrav svima i sretna nam nova 2005.!!!!!

  11. #11

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    849

    Početno

    Noćas sam valjda cijelu noć sanjala bebe! Prvo da sam rodila 12 beba , mislim stvarno! Valjda utjecaj Latinice od sinoć! Nakon toga je slijedio ljepši san, jedan majušni, preslatki dječačić, samo moj! Svega se sjećam, i kako ga kupam i previjam i hranim i pazim na glavicu! Cijelu me preplavi osjećaj ugode čim pomislim na san! Sve je bilo tako jasno i tako lijepo!
    Ali razumljivo je otkud ti snovi:s jedne strane moje nade...a s druge sinoćnje rasprave o umjetnoj oplodnji!
    Želim da nam svima snovi što prije postanu stvarnost!

  12. #12
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    I tebi ASTRA zelim isto!

  13. #13
    Ally avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    146

    Početno

    Neku noć sam sanjala da sam rodila blizance i najednom u snu više nisu bili blizanci nego četvorek, dva dječačića i dvije djevojčice.

    A nećaka sam sanjala već 3 puta iako još nije ni tri tjrdna star.

    :D

  14. #14
    sanja74 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb - Trešnjevka
    Postovi
    1,578

    Početno

    čekam da ti se san ostvari. ))

    pusa

  15. #15
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno

    Cure moje drage, opet ja gluposti sanjam ...

    Ovaj put sam isto rodila sina ... I dan, dva nakon poroda sam sa svojim roditeljima u nekakvom hotelu ili sl.. Uglavnom, san pocinje s tim da meni moj tata predaje sina, sitog i s dudom .. Na sto sam ja posizila, jer su mu dali adaptirano (u glavi imam cifru od 4 obroka, ne znam otkud mi to.. Po tome je beba stara najvise jedan dan ... ) i dudu, ja zelim dojiti, kako ce mi sad jest ako je sit!? :? I onda svada sa starim koji tvrdi da je bolje da jede adaptirano jer cu vidit na ljeto kako ce bit vruce ... MOLIM?! :? S cim to ima veze??

    Onda sam ja s malim na balkonu, vadim mu dudu iz usta, on malo zakmeci, i ja mu dam prst da posisa.. To ga smiri. Ja se bojim kako cu mu dat da sisa, ja to nisam nikad, oce li me bolit, hoce li on znat sisat sad kad je vec jeo na bocicu, kako da se izdojim, hoce li mi pod toplim mlazom vode krenut mlijeko ... Ma 100 pitanja. Onda se sjetim Rodinog SOS telefona i odlucim nazvat, ali je proslo osam sati navecer.. A tko ce do sutra izdrzat?! :shock:

    A u meduvremenu se dopisujem s deckom smsovima, i dogovaramo se oko imena .. Ja predlazem da se zove Bojan ... BOJAN?! :?

    Onda sam se, hvala dragom Bogu, probudila ...



    Luda sam 100 posto

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    sesvete
    Postovi
    343

    Početno

    Citiraj plavaa prvotno napisa
    Luda sam 100 posto
    Da,luda od želje za malim


  17. #17

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    808

    Početno

    Plavaa slazem se s Dragom Od srca ti zelim da ti se ostvari taj san Al bez adaptiranog Obavijesti starog vec sad da namjeravas dojit Cmok

  18. #18
    TIGY avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    828

    Početno

    Jooooooj, plavaa ... ... koji prekrasan san ...

    No, očito ćeš imati praktičnih problema, tipa dojenja i tome slično ... , ma bitno je da mali ne ostane gladan ...

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    399

    Početno

    Plavaa, koji san
    nadam se da ćeš uskoro hraniti svoju bebu točno onako kako ti hoćeš ...bez obzira na vrućine, ljeto itd
    jedino ti umjesto sinčića želim jednu mali slatku curicu (nadam se da sam dobro zapamtila )

  20. #20

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Sweden
    Postovi
    5

    Početno

    Plava moram ti priznati da ja sanjam mnogo zamrsenije snove od tebe, sve se radi radnja o radjanju, trudnoci i bebama samo sto ja nikad ne mogu povezati koja je beba moja i kada sam je rodila.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    91

    Početno

    plava nisi jedina ,
    evo i ja sam sinoc sanjala da sam rodila jednog malog deckica cak sam ga i dojila , tako sam se lijepo osjecala u snu i tako stvarno . bilo mi je zao kad sam se probudila.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    849

    Početno

    Stoput mi se to dogodilo, tako poželim ne probuditi se....nadam se da će nam snovi uskoro postati stvarnost!

  23. #23

    Početno

    nedavno sam sanjala kako radim test za trudnocu, pojavile su se cak 4 crtice, ma zamislite a odmah noc poslije toga sam sanjala da je test bio negativan inace sam prije cesto znala sanjat da sam trudna, a jednom sam cak i rodila, sina, ma cak i sad kad zatvorim oci vidim tu sliku, malog bebaca, ah, jedva cekam da se moj najsladji san ostvari!!!!

  24. #24

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Ja sam prošlu noć sanjala čak tri krevetića, i sva tri su bila prazna!!!!!

  25. #25

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    849

    Početno

    Noć sa subote na nedjelju ja sanjala puno bebica oko sebe i ja ih kao sve presvlačim, redom, sjećam se i boje tih odijelaca, o Bože...jadne mi , valjda ćemo uskoro držati svoje zlato i to neće biti samo san!

  26. #26
    odra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    961

    Početno

    Val, u stvarnosti uskoro neće biti prazni...

    Astra, stiže i tvoje vrijeme... ne daj se, baby!

  27. #27

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    91

    Početno

    sinoc sam sanjala jako cudan san :? . sanjala sam nesto sto nema veze sa bebom, trudnocom itd, ali stvarno se ne sjecam sta. medjutim cudno je sto sam u sred tog sna vidjela malu bebu kao da viri iza nekog zida . vidjela sam samo pola lica. :? :? :? i to je kao lik bebe koju cu ja jednog dana roditi. koji san , bas me zanima sta to znaci. beba je bila lijepa( ono sto sam vidjela). i samo se toga sjecam.
    koje opterecenje mi zene imamo kad stalno sanjamo takve i slicne snove. trebale bi si nabaviti sanjaricu pa da ih usput i tumacimo.

  28. #28
    trinity avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Solin - Split
    Postovi
    676

    Početno

    kh..kh...
    ja noćas sanjala da sam rodila moju bebu ....i zaista, danas mi je stomak nekako splasnuo
    uglavnom, sanjala sam porod, koji je bio puno bolji od prvog, išao je uglavnom po mom planu poroda i na porodu mi je bila samo babica...jedino što nije bilo po planu je to da je ona odmah prerezala pupčanu vrpcu :? . nije mi radila epiziotomiju, a ja sam samo mrvicu pukla pored starog ožiljka od prve epi. ne znam kojeg je spola bila beba :?
    pomalo čudan san, nekako mi se čini da je prerano za snove o porodu.

  29. #29
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno

    trinity, ako sam ja sanjala porod prije trudnoce (o-ho-ho prije), zasto bi tebi bilo rano sad??

  30. #30
    trinity avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Solin - Split
    Postovi
    676

    Početno

    ma u prvoj trudnoći nisam sanjala porod prije 5. mjeseca, pa zato, ali ja znam da sama utječem na snove. uglavno ono o čemu razmišljam preko dana pojavi mi se u snu u nekom čudnom pakiranju

  31. #31
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Ja sam skužila da neću sanjati događaje iz prošlog dana ako naglas ne kažem - E danas ću ziher ovo i ovo sanjati. To mi je posebno korisno bilo nakon nekog horor filma ili slično. A kad to ne bih učinila, sanjala sam ih obavezno. Čudno.

  32. #32
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno

    Opet sam sanjala, u zadnja 3 dana - 2 sna o bebama i maramama :D

    Prvi je da sam nosila necije ( :zbunj?: ) dijete, kao da smo bjezali negdje, i beba mi je nakon nekog vremena postala teska u rukama, i ja sam bila bijesna jer nemam maramu da u nju stavim bebaca i onda sam uzela neciju maramu, neku ukrasnu, ali dugacku i zavezala bebaca u to pa mi je bilo lakse nositi ga, al sam svejedno bila ljuta jer marama nije bila dovoljno dugacka da ga zavezem krizno naprijed (jedini nacin na koji znam vezat, naucila me mommy_plesacica ;o) )

    Drugi je da ja imam svoju curicu, i malena ima desetak dana jedno ime (ne sjecam se koje), i odjednom se meni to ime ne svida, grozno mi je, i predlazem da ju nazovemo Laura :D
    U ovom snu je cak beba sisala i ja sam se cudila kako me nis ne boli, i to sam imala bebu u polozaju nogometne lopte :lol:

    Na kraju nemam pojma koje je ta beba dobila ime, al evo, sjetila sam se ovog topica, pa rekoh, da zapisem ovo prije nego sto zaboravim skroz ;)

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    48

    Početno

    super su mi ovi tvoji snovi...
    i ja često sanjam bolnice, sestre, kako rodim i dojim bebu, ali onda sve to nestane, nikad se san ne završi
    nadam se da će nam se želje i sanjani snovi uskoro ostvariti svima

  34. #34

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    1,400

    Početno

    Citiraj plavaa prvotno napisa
    marama nije bila dovoljno dugacka da ga zavezem krizno naprijed (jedini nacin na koji znam vezat, naucila me mommy_plesacica ;o) )
    Plavaa, hoće li to tebi trebati i drugi katalog marama? Samo javi ako treba...

  35. #35
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno

    Nisam ja trudna, nije frendica trudna... Ne, mislim da mi ne treba jos neko vrijeme *lol*
    Ali hvala na ponudi

  36. #36

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    498

    Početno

    Sad sam se sjetila da sam i ja dvaput sanjala da sam rodila prekrasnu bebu. Baš sam se osjećala čudno i nekako lijepo nakon takvih snova.

    Međutim, najgori su snovi u trudnoći, onoj na početku, dakle, sami horori, užas, cure su pisale puno o tome, a ja sam mislila da ja neću tako sanjat. Hvala Bogu, sad me je već prošlo, ali je bilo i krvi i svašta, da se uplašiš kad ideš spavat. Sve je to od pretjerane brige.

  37. #37

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno

    Ja sam prije nešto tri dana sanjala jajnu stanicu i spermije kako je oplođuju onako kao u magli (ali mi je san izgledao nekako stvaran )
    I ja se ponadala , kad ono danas ja i MM bili kod nekih prijatelj i na samom odlasku MM mi kaže znaš mama me zvala danas sestra mi je TRUDNA (treće djete )!!!
    Bila sam van sebe jer se mi toliko mućimo a neko samo jedanput to napravi :shock: ,
    Ha još če sad ispast da sam vidovita

  38. #38

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno

    Da se nadovežem na ovo zadnje što sam napisala -doista je bila trudnoća, samo što je bio rani spontani.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •