Pokazuje rezultate 1 do 31 od 31

Tema: Postupak prijavljivanja za volontiranje u Rodi

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    OPATIJA
    Postovi
    15

    Početno Postupak prijavljivanja za volontiranje u Rodi

    Molim vas da mi objasnite koji je postupak pijave za volontiranje u rodi.Hvala

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    tu popuniš pristupnicu i pošalješ

    http://www.roda.hr/tekstovi.php?TekstID=1&Tekst2ID=221

    Dalje dobiješ upute. Nakon toga se prijaviš koja područja volontiranja te interesiraju, i javiš moderatoricama/voditeljicama tih područja da li ima što zadataka za tebe. Ili čekaš da se pojavi poziv za obavljanje nekog zadatka, pa se javiš.

  3. #3
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    bublinko, jel ima neko posebno podrucje djelovanja rode (dojenje, rasprodaja, porodi, autosjedalice, platnene pelene, mpo, ..) gdje bi zelio/la pomoci ili opcenito?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    OPATIJA
    Postovi
    15

    Početno

    Hvala vam . Sada znam kako se priključiti.Voljela bih pomoći,nemam neko posebno područje već općenito..

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    pisarovina (od nedavno)
    Postovi
    1

    Početno ja bih se rado prijavila

    voljela bih pomoći oko rasprodaje 19.02.
    mogu doći u četvrtak oko 10 i ostati do 15.30.
    i u subotu, na dan rasprodaje, sam na raspolaganju od 12 do 18.
    javite ako me trebate.
    pozzzz

  6. #6
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

  7. #7
    Spider Pig avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    130

    Početno

    Citiraj daddycool prvotno napisa Vidi poruku
    bok!
    ja sam se upravo prijavila na gornjiem topicu za volontiranje na rasprodaji 19.02.
    ali.. nisam clan udruge..
    jel mogu volontirati ako nisam clanica Rode?
    da se uclanim naknadno?

  8. #8
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    članstvo nije uvjet za volontiranje na rasprodaji
    svi volonteri su dobro došli
    ovdje pročitaj upute za volontere http://forum.roda.hr/threads/38063-N...tere-procitati!

  9. #9
    Spider Pig avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    130

    Početno

    OK. hvala. vec sam proucila upute
    vidjela sam da se moze doci i sa djecom.
    ja ocekujem da tamo ima jako puno posla oko preuzimanja /slaganja/ razvrstavanja robe..
    jel preporucljivo dovodit djecu?? il je to opcija ako nema drugog izbora?

  10. #10
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    preporučljivo nije, ali kao i na svim ostalim rodinim događanjima, bude djece

  11. #11
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj Spider Pig prvotno napisa Vidi poruku
    OK. hvala. vec sam proucila upute
    vidjela sam da se moze doci i sa djecom.
    ja ocekujem da tamo ima jako puno posla oko preuzimanja /slaganja/ razvrstavanja robe..
    jel preporucljivo dovodit djecu?? il je to opcija ako nema drugog izbora?
    ja sam se isto dvoumila povesti kćer ili ne doći obzirom da je ona još bila mala kad sam volontirala prvi put, jer nisam znala koliko ću zapravo biti korisna. Pa mi je netko napisao da ću sigurno iti korisnija ako dođem, nego ako ostanem doma. Sad smo prilično redovite i uglavnom dođemo zajedno, ali da je lakše bez privjesaka, istina je.

  12. #12
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    Zdravo!
    Čula sam kako su izvršene prijave za volontiranje u akciji Ne po guzi! (ako sam se dobro izrazila).
    E sad, mogu li se još ubaciti?
    Cura koja mi je rekla prethodnu informaciju kaže da nema takvih na našem području (Slavonija, Osijek). No, u pristupnici nisam vidjela konkretno tu akciju. Pretpostavljam da se svrstava u područje prava djece.
    Tnx

  13. #13
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Čula sam kako su izvršene prijave za volontiranje u akciji Ne po guzi! (ako sam se dobro izrazila)
    ne znam na što konkretno misliš?
    jedino što trenutno provodimo u okviru projekta Ne!po guzi" su jednokratne radionice odgovornog roditeljstva za roditelje. njih vode članice Rode koje su prošle edukaciju za to, a trenutno se vrše "upisi" za novu edukaciju voditeljica.
    da li si na to mislila?
    da bi se prijavila na edukaciju i vodila radionice, moraš biti članica Rode.
    bilo bi super da se učlaniš i prijaviš, da imamo i nekoga u slavoniji tko bi vodio radionice
    Posljednje uređivanje od Lutonjica : 22.02.2011. at 08:37

  14. #14
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa Vidi poruku
    ne znam na što konkretno misliš?
    jedino što trenutno provodimo u okviru projekta Ne!po guzi" su jednokratne radionice odgovornog roditeljstva za roditelje. njih vode članice Rode koje su prošle edukaciju za to, a trenutno se vrše "upisi" za novu edukaciju voditeljica.
    da li si na to mislila?
    da bi se prijavila na edukaciju i vodila radionice, moraš biti članica Rode.
    bilo bi super da se učlaniš i prijaviš, da imamo i nekoga u slavoniji tko bi vodio radionice
    O, hvala na brzom odgovoru!
    Da, mislila sam na edukaciju voditeljica i vođenje radionica. Znam da se moram učlaniti, to sam i tako mislila učiniti, samo me zanima, da li pohitati pa da upadnem u ovaj krug edukacije ili?
    I još nešto, koliko često bih morala doći u Zg (pitam zbog djeteta, sikopriljepka)? Što konkretno edukacija obuhvaća?

  15. #15
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ajde se na pp javi forumašici Vila, ona je voditeljica projekta pa će ti moći odgovoriti na sva pitanja

  16. #16
    Vila avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    309

    Početno

    Citiraj SikaPika prvotno napisa Vidi poruku
    Zdravo!
    Čula sam kako su izvršene prijave za volontiranje u akciji Ne po guzi! (ako sam se dobro izrazila).
    E sad, mogu li se još ubaciti?
    Cura koja mi je rekla prethodnu informaciju kaže da nema takvih na našem području (Slavonija, Osijek). No, u pristupnici nisam vidjela konkretno tu akciju. Pretpostavljam da se svrstava u područje prava djece.
    Tnx

    poslala sam ti pp

  17. #17
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ja sam prije cca 3 tjedna poslala prijavnicu za članstvo u Rodi pa ne znam jesam li nešto pobrkala i kada se plaća članarina. Jesam li to trebala odmah ili čekam da mi se netko javi?

  18. #18
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam prije cca 3 tjedna poslala prijavnicu za članstvo u Rodi pa ne znam jesam li nešto pobrkala i kada se plaća članarina. Jesam li to trebala odmah ili čekam da mi se netko javi?

    inace taj postupak odobrenja traje krace, ali trenutno smo u uredu s dvije nove zaposlenice, a nasa lut koja se bavila novim clanicama/clanovima je posla na rodiljni pa treba vremena svima za uhodavanje.
    molim te posalji mail podsjetnik na clanstvo@roda.hr

    clanarinu placas tek kad dobijes mail s podacima

  19. #19
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Aaaa pretpostavljala sam tako nešto. Ok poslati ću mail.

  20. #20
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Evo mene opet i već mi je neugodno jer ne znam jeli do mene i mog maila ili do vašeg. Uglavnom prijavnicu sam poslala i javili ste mi se mailom s uputama o uplati i taj mail je stigao prazan ( dakle dođe mi datum od koga, za koga, naslov i veličina i to je sve), poslala sam vam mail da mi pošaljete opet i poslali ste i stigao je cijeli mail. E onda sam ja uplatila članarinu i poslala vam faxom uplatnicu i danas mi opet dođe naravno prazan mail - pismo članicama i članovima i ja opet pošaljem da mi ponovo pošaljete i vi to napravite ali opet mi je stigao prazan mail. Ne znam u čemu je problem ali mi je već neugodno vas opet moliti da ga ponovno pošaljete da opet ne stigne prazan. Dali ja griješim u nečemu.
    I da inače do sada nikada nisam imala takvih problema i ostale mailove dobivam uredno.

  21. #21
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Evo mene opet i već mi je neugodno jer ne znam jeli do mene i mog maila ili do vašeg. Uglavnom prijavnicu sam poslala i javili ste mi se mailom s uputama o uplati i taj mail je stigao prazan ( dakle dođe mi datum od koga, za koga, naslov i veličina i to je sve), poslala sam vam mail da mi pošaljete opet i poslali ste i stigao je cijeli mail. E onda sam ja uplatila članarinu i poslala vam faxom uplatnicu i danas mi opet dođe naravno prazan mail - pismo članicama i članovima i ja opet pošaljem da mi ponovo pošaljete i vi to napravite ali opet mi je stigao prazan mail. Ne znam u čemu je problem ali mi je već neugodno vas opet moliti da ga ponovno pošaljete da opet ne stigne prazan. Dali ja griješim u nečemu.
    I da inače do sada nikada nisam imala takvih problema i ostale mailove dobivam uredno.
    proslijedit cu nasoj voditeljici ureda ovaj post pa ce ti se javiti telefonom sutra da vidite o cemu se radi
    ja samo znam da si platila clanarinu i da si od danas clanica

  22. #22
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    proslijedit cu nasoj voditeljici ureda ovaj post pa ce ti se javiti telefonom sutra da vidite o cemu se radi
    ja samo znam da si platila clanarinu i da si od danas clanica
    jako sretna i ponosna

  23. #23
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    uh, a meni prošao i ovaj mjesec, planirala uplatiti i opet ništa
    lova iscuri samo tako
    morat ću početi štedjeti po tri kune dnevno

  24. #24
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    mitovski, drugi mail ću ti ponoviti. ne znam što se zbiva s mejlovima koje ti šaljem jer u sent itemsima izgledaju isto i one koje si primila i one koje nisi primila. idem te zvati

  25. #25
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    cure, ja nisam uspjela klikom na gore navedeni link naći prijavnicu za volontiranje, pls help, htjela bih se prijavit kao volonter.

    btw koji jepostupak za učlanjenje u Udrugu i koja je cijena?

    sramota koliko dugo sam na forumu a to nisam izučila.Bar se sad prijavljujem za volontera

  26. #26

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

  27. #27
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    hvala andiko, jesam dobro shvatila: ako želim volontirati (a ne radi se o rasprodajama) onda trebam biti podupirući član Udruge.

    ako je tako, onda mi je jasno.

  28. #28
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    clanstvo nije preduvjet volontiranja, ali je preduvjet za ukljucivanje u neke aktivnosti udruge (npr ako zelis biti rodina savjetnica za dojenje, moras biti - roda)

    kako bi se ukljucila?
    javi mi se na mail roda@roda.hr

    pozz
    ivana

  29. #29
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    ivarice, poslala sam ti mail, tek sad sam vidjela tvoj post.

  30. #30
    Lanuškina Majčica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    49

    Početno

    Ja se želim učlaniti, educirati se i volontirati! Na ovom linku http://www.roda.hr/article/readlink/221 koji ste stavili nisam našla pristupnicu, pomoć

  31. #31
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno


Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •