Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: krvarenje prije menstruacije

  1. #1
    vale

    Početno krvarenje prije menstruacije

    počelo mi se to događati zadnja tri mjeseca. tjedan dana prije menstruacije povremeno kapne koja kap krvi ili neki smeđi iscjedak, kao najava nadolazeće menstruacije
    inače imam policistične jajnike, neredovite menstruacije i pitam se trebam li se zabrinuti zbog ovog. imate li vi slična iskustva?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    443

    Početno

    Ne znam koliko ti budem pomogla,al imam slično iskustvo. Prije trudnoće je i meni tak bilo. Par dana prije nego sam trebala dobiti javljao se taj nekakvi smećkasti iscjedak. Nije bilo nikakvih drugih simptoma, ni neugodnih mirisa koji su pretežno znak nekakve upale ili bakterija, ništa me nije boljelo pa se nisam niti zabrinula. Uvijek sam za par dana dobila mengu, i tak ispočetka svaki mjesec. Nemoj me krivo shvatiti, odeš liječniku, samo sam ti htjela reći da se eto još nekome to događalo. Sad poslije poroda već skoro 10 mjeseci ni M od menge, a bome mi niti ne fali. Dobro, odo ja malo OT.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    443

    Početno

    [quote="happyness"] Nemoj me krivo shvatiti, odeš liječniku,...

    Tu sam htjela napisati :Nemoj me krivo shvatiti, ne velim ja da ne odeš liječniku....Neznam ko mi pojede slova :?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    488

    Početno re

    Pa i ja evo zadnjih mjeseci muku mučim sa čudnim mengama.
    Prije tri mjeseca sam imala 2 puta u mjesecu, izrazito obilne. Ovaj mjesec pak dva puta nešto malo, smećkasto.
    Inače imam jake i česte menstruacije i nisam nikada imala nikakve poremećaje.
    Prestala sam dojiti prije 3 mjeseca, tak da mislim da to ne bi trebalo biti u pitanju.
    E da, iako sam isključivo dojila 9 mjeseci, ja sam mengu dobila 52 dana nakon poroda

    Ak se nastavi tako, kad se vratim s mora idem na pregled, šta drugo.

  5. #5
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    to se zove spotting i pojavljuje se zbog niskog progesterona i visokog prolaktina

    evo jedna tema o tome, a ima ih jos u pretrazniku

  6. #6
    vale

    Početno

    hvala pujice, velika pomoć je ovaj link.
    slučajno se poklopilo da sutra idem u Graz pa ću unaprijed kupiti Agnucaston, otići liječniku i ako je uistinu samo spotting, u dogovoru s njim početi to trošiti

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •