Haj svima,

imali smo do sad duboka kolica koja nam uskoro kad počnemo sjediti neće biti dobra jer imaju remenčić samo u 2 točke pa lelujamo na sve strane i stalno se moramo popravljati, ritica se odsklizava dolje pa i ne sjedimo kako treba...

E, sad, budući je već blizu 6mj, ne trebaju nam zapravo duboka, ali nam treba AS od 0-13kg pa u obzir dolaze neki travel systemi 3u1 koji se onda mogu koristiti i kao kišobran kolica..., možda se odlučimo i za sekicu pa može naslijediti...

Čitala sam Topic o Bebe Confort 3u1 - ako netko ima što za dodati...

Još smo gledali Graco Travel System Ultima - to mi je ok po cijeni i negdje sam našla pozitivna iskustva, ali mi se čine glomazna i ne piše do kad se mogu koristiti..., ako ih netko ima ili ih je vidio uživo... please, mišljenja...

Također su nam zapela Maxi Cosi City Taxi ili CX - ta mi se čine ok, ali opet ne znam do koliko mj. se koristi ona navlaka za zimu jer košaru ne bih ni uzimala... Mi ćemo imati oko 8-9mj kad počnu hladni dani a dosta smo vani u kolicima...
Koliko dugo ste koristili navlake za zimu i jesu li bolje kukuljice ili navlake koje idu odozgo preko nogu izaštitne prečke? Koriste li se poklopci od košara kao navlake za zimu kasnije, mislim da sam to vidla, ali valjda ovisi o modelu?

Još sam vidjela na sniženju su Carrera pro Matrix kao neki 3u1, slika je zbilja sićušna..., ako netko ima neka se javi...

Puno pitanja, :? :? :?