Stranica 2 od 12 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 554

Tema: Nesanica u trudnoći

  1. #51
    bilbo

    Početno

    svaki komentar je suvisan, samo pogledajte vrijeme slanja ovog posta...i tako ja vec 2 mjeseca

  2. #52
    rula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Skoplje
    Postovi
    171

    Početno

    A zasto ne probate sa vitaminom B6 (bedoksinom)? To je prirodnije nego perseni ili apaurini. Meni to pomaze. Jdino mi je tesko poslije ustati za na posao (jos mi se spava

  3. #53
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    Hvala Rula!
    Napokon neki savjet osim našeg stalnog tužakanja

    Meni nije problem biti budna nego mi je koma što me onda počnu prati razni strahovi i bude me noćne more. Nitko drugi nema tih problema?

    Baš ću probat s B vitaminom...

  4. #54

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    379

    Početno

    Otkad sam saznala da sam trudna stalno se budim tijekom noći i ne spavam više od 2 sata u komadu. Valjda zbog straha i neugodnih iskustava u prethodnim trudnoćama.

  5. #55
    sir_oliver avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    pula
    Postovi
    497

    Početno

    prva trudnoća bez problema,a sada u drugoj, lagano ali sigurno se igram (polu)ražnja u krevetu-malo na lijevu stranu, malo na desnu stranu. znala sam izbrojati i 3000 ovaca

  6. #56
    Alkemicarka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb - zapad
    Postovi
    403

    Početno

    Pridružujem se. Noćas do 2 ipo spavanje, malo prevrtanja. Otišla u dnevni, nekim čudom spavala na kauču do 6 bez dizanja - to mi se nije dogodilo već tjednima....Navečer mi se baš spava, a kad legnem u krevet ništa...MM hrče snom pravednika, a ja zujim i prevrćem se.

  7. #57

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sl.brod
    Postovi
    524

    Početno

    Ne mogu zaspat, nikako.. Poludila sam vrtec se po krevetu. I ledja me bole..I o kojekakvim glupostima mislim. Bar ne jedem!! Morat cu upalit tv, mozda kojim slucajem ima sta zanimljivo. Nadam se da spavate?!

  8. #58
    japanka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    na rubu znanosti
    Postovi
    859

    Početno

    Također ne mogu spavat, a ujutro bi do podna.

  9. #59

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sl.brod
    Postovi
    524

    Početno

    Mislim sa cijelu noc nisam spavala. Sad mi se spava al moram se tusirat idem gin. Odvratno izgledam i sva sam nikakva.

  10. #60
    bebano avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    231

    Početno

    Uh trudnoca je znaci razlog sto se budim 2-3 puta u toku noci i ne mogu odmah zaspati . A ja razmisljam sta li bi moglo biti, jer inace nisam imala problema, rano zaspem. Medjutim sada mi se desava da legnem i prevrcem se kao na rostilju. Umorna, spava mi se, a na mogu zaspati. I onda isto tako budim se vrlo cesto. OK dobro je da nisam jedina. Do sada nisam nista pila, ali cu pokusati ovaj B vitamin. Hvala na savjetu.

  11. #61

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    34

    Početno

    Ja nikada nisam spavala nešto puno ali me isto izluđuje nespavanje po noći. Probudim se u 2 ujutro svježa i odmorna. Moj osnovni problem je što sam naučila spavati na stomaku a sada više ne mogu pa se nikako ne mogu namistit. Prvih par tjedana kad su počele nesanice sam se nervirala pa okretala cilu noć. Sad sam odustala i kad se probudim ili čitam ili gledam televiziju ili tako radim nešto sitno (kukičam, heklam...) što mogu raditi u krevetu da ne probudim ostalu družinu. Dobra strana mi je šta nisam umorna od nespavanja nego sam friška i odmorna ko da sam spavala 12 sati u komadu. Očito tako tijelu paše.

  12. #62
    japanka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    na rubu znanosti
    Postovi
    859

    Početno

    Citiraj nadalina3x prvotno napisa
    Ja nikada nisam spavala nešto puno ali me isto izluđuje nespavanje po noći. Probudim se u 2 ujutro svježa i odmorna. Moj osnovni problem je što sam naučila spavati na stomaku a sada više ne mogu pa se nikako ne mogu namistit. Prvih par tjedana kad su počele nesanice sam se nervirala pa okretala cilu noć. Sad sam odustala i kad se probudim ili čitam ili gledam televiziju ili tako radim nešto sitno (kukičam, heklam...) što mogu raditi u krevetu da ne probudim ostalu družinu. Dobra strana mi je šta nisam umorna od nespavanja nego sam friška i odmorna ko da sam spavala 12 sati u komadu. Očito tako tijelu paše.
    Ja isto tako.

  13. #63

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    21

    Početno

    Sve to s nespavanjem još sam nekako i gurala do sada ali zbog nespavanja jednostavno postajem previše nervozna, počinjem se groziti sama sebi koliko sam čangrizava, sve mi smeta. Normabel sam znala ponekad koristiti prije i moram priznati da mi je pomogao, spavala sam ko beba ali sad sam u 38 tj. a kažu da više Normabel nije preporučljiv, i sad tek je frka, nespavanje, žgaravica i nervoza - ne bih to poželjela ni najvećem neprijatelju. a što se gastala tiće meni je doc rekao da ga smijem piti u trudnoći, to što piše, piše i na svim drugim lijekovima koje nam doc prepisuje u trudnoći ako je potrebno., ponekad šteta učinjena nekorištenjem takvih lijekova može biti štetnije za bebu i mame nego korištenje.

  14. #64

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    110

    Početno

    Citiraj disa prvotno napisa
    Jas e budim u tri,idem piskiti i napiti se vode obavezno,ali to radim u polu snu i vracam se u krevet spavati.Imam srece znaci
    i ja piskim u 3

  15. #65

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    379

    Početno

    Budim se sto puta tijekom noći.Kako cijeli dan mirujem, ne čudim se što ne mogu zaspati.

  16. #66

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    4

    Početno

    I ja po cijelu noć se vrtim, bole me kukovi na koju god stranu da legnem to traje po minutu i moram se okrenuti. Onda me uhvati kiselina pa ustajem i jedem hljeba ili kifla(ako ih ima) da pokupi kiselinu, i nastavim se nervirati cijelu noc. U neka doba pomislim da cu fakat pomahnitat. Popijem i apaurin ali ni to puno ne znaci, kad se pravo uznervozim, cak mi ni apaurin ne pomaze.

  17. #67
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    ni ja ne spavam, i tako je uglavnom od samog početka trudnoće...a sad pred kraj..bolje da ni ne pričam, već me i nervoza hvata radi sveg tog, svaki dan čekam kad će, kad će...i nikako, ne spavam, žgaravica me ubija, noge otečene...ovi zadnji dani su mi duži nego svi ovi mjeseci do sad...no i to će proći...hehee onda ne budemo spavale zbog bebe jer će biti gladna ili će jednostavno samo plakati bez razloga...to nas priroda priprema da nam bude lakše kad se rodi to malo biće :D

  18. #68

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    22

    Početno Luft madrac spašava!

    Ja sam sad u 30 tjednu i nikako se nisam mogla namjestiti u krevetu. Oko mene 3-4 jastuka i probudila bih se po 3-4 puta po noći, a ujutro bole leđa unutarnja strana bedara,... i tako sve dok slučajno nisam jedno veče bježeći od muževa hrkanja jer je bio prehlađen legla na turbo maximus luft madrac koji je bio napuhan jer mi je prije u posjeti bila mama i nisam ga stigla pospremiti. Spasila sam se još je poprilično bio ispuhan. Spavala sam od 22.oo do 10.00 sutra ujutro!
    Spas!

  19. #69

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    23

    Početno

    Ja sam u 19-om tjednu i uopće ne spavam od početka trudnoče :shock: Ako uspijem odspavat uru-dvi noću, to je sve. Dr. mi je dao normabel od 2mg, ali to me samo umiri i ujutro mi se teško dignit, ali sna nigdi...

  20. #70
    Šuška avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    318

    Početno

    Ja sam sad 26 tj. - zaspem oko ponoći bez problema, ali ustajem na WC svaka 2 sata, a u 5 se budi beban i počinje nogomet. Već sad sam strašno neispavana.

  21. #71

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    13

    Početno

    ni ja se ne sječam kad sam se zadnji put pošteni naspavala. prva 3mj nisam mogla zbog glavobolje i mučnina a zašto sad ne mogu nemam pojma (u 5mj sam trudnoče). jednostavno ne ide pa,ne ide samo se okrečem po krevetu i več sam luda od toga... ali,znam zbog čega sve to trpim i priživljavam pa mi nije toliko žao

  22. #72

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    kako sam ušla u 35. tjedan nisam niti jednu noć prespavala , osim što se okrenem 100 puta s jedne na drugu stranu , počele su mi i trnuti noge ako duže ležim na jednom boku , žgaravica me toliko peće da se moram ustati i sjediti na krevetu jer mi se kiselina doslovno vraća u grlo stoga i kraj kreveta držim bočicu Donata što opet rezultira čestim odlascima na wc ( noćas čak 5 puta)...

    Jel znate možda za kakva prirodna sredstva za spavanje ?

  23. #73

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    936

    Početno

    U prvoj trudnoći spavala kao beba (nije mi jasno zašto se kaže kao beba, moj prva tri mjeseca nije odspavao pola sata u komadu), a sad sam u 23 tjednu trudnoće i unazad dva tjedna nema spavanja. Umorna sam ko pas i navećer jedva čekam da sinek ode na spavanje, a i ja skupa s njim, a onda oko 3 počinje horor, najme beba se toliko rita da nema šanse spavati i tako do jutra, mijenjam položaje, pijem vodu, čaj idem na wc, a ujutro me od sveg tog hrvanja bole trtica i rebra. Nije mi jasno zašto bebonja po noći tako podivlja, a po danu je relativno miran. Javi se on svaki sat ali nekako laganije, a po noći pliva, prevrće se, grebe, lupa, kopa, trči maraton, ajme!!!!

  24. #74

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    654

    Početno

    insomnija...
    već 3 mjeseca traje kod mene.
    nema šanse da zaspem po noći, a ako i zaspem probudi me svaki šum (il mjehur još češće)
    a i beba podivlja taman negdje oko pet ujutro.

    zato sam danas fino spavala u trudničkoj ambulanti čekajuč ctg pa su me sestre zezale a druge trudnice mi se smijale.. šta ja mogu

  25. #75

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    mene nesanica hvata pred jutro,ne mogu više zaspati,upalim lampicu i čitam knjigu.No zato navečer rano zaspim.

  26. #76

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    361

    Početno

    Po meni bi se mogao sat naviti. Buđenje redovito u pola 4 ujutro. Odlazak na wc. Ako je bebica budna, onda nema šanse da ponovo zaspim. Sad smo u 34. tjednu i kad krene štucati, sva se tresem od vibracija

  27. #77

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    361

    Početno

    Najgore je što u to vrijeme na televiziji nema NIŠTA. Već znam kako koja televizija započinje s jutarnjim programom

  28. #78

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    654

    Početno

    ja na sreću imam kabelsku
    :D

  29. #79

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    640

    Početno

    i ja se pridruzujem klubu nespavanja !
    Zadnjih dva tjedna uzas.. nikako se naspavati, umooornaaa, tlak jako nizak, nervoznaaaa.. ma za podivljat
    a, tako sam fino spavala do unazad 2tjedna, jedino su me znali muciti neki ludi snovi, a i sad isto sanjam sve neke bedastoce.. ne kuzim :/ , pa se probudim i to uvijek u drugo vrijeme i onda zujim... mozak krene raditi sto na sat, i gotovo vise nema spavanja!
    Beba mi je isto aktivna, ali to mi ne smeta previse, pisanje me izludjuje - mjehur me pocne boliti (nisko pozicionirana beba) ako ne idem na najmanji podrazaj.... joooj.. koliko se zalim , stvarno sam grintava i njurgava

  30. #80
    Freyja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,920

    Početno

    Pridružujem se klubu nespavača. Od 2 na dalje me nema u krevetu, zujim po kući, gledam TV... A mučnine... Mada, moram priznati, problem s nespavanjem mi traje otkad sam rodila Ivana i dojila ga 30mjeseci (to je trajalo do 2. 10. 2007., a u ta tri mjeseca pauze (do nove trudnoće) taj je problem i dalje postojao. Budila sam se na svaki šum Iako su svi oko mene spavali.

  31. #81
    DeanaZG

    Početno

    Vidim nisam usamljena u nespavanju. Tek sam u 8.tjednu trudnoce, a ne spavam vec 3 tjedna. Nocas sam spavala samo 2 sata. Nakon toga je krenulo hodanje po stanu,gledanje TV-a,citanje.... Probala sam cajeve i zaspim bez problema, ali san ne traje duze od 3 sata.
    Najgore je sto radim i ne mogu ovakva funkcionirati na poslu.

  32. #82

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    61

    Početno

    Evo ga klub nespavača je bogatija za još jendog člana
    Nisam niti znala prvi mjesec da sam trudna a moje tegobe nespavanja već počele. MM odmah rekao sigurno si trduna, pa ti uvijek možeš spavati što je sad to?
    Zaspem malo uz tv u dnevnoj, dok se prebacimo u krevet meni oči kao prozori i onda predstoji 2-3-4 sata prevrtanja u krevetu, još neki nemir u nogama, ne mogu ih prestati micati u potrazi za hladnijim mjestom pod posteljom, pa kao da trnu, smetaju mi, beba isto budna, sad ne znam jel budi ona mene ili ja nju ? Ako i spavam, to je sve neki polusan, stalno budna a spavam, rado bih legla na stomak a ne mogu...ma grozno!
    Ustanem ponekada nešto pogledati na tv, ali program uglavnom loš, pa se živa ukočim pred tv-om, izmučim...popodne bih mogla spavati, pospana sam ali ne smijem jer se bojim noći koja dolazi

  33. #83

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    605

    Početno

    Citiraj mamažabica prvotno napisa
    I ja se pridružujem! Ovo nespavanje me izluđuje ali ja ću ipak probati bez ičega - pa dok ide, ide.
    A mogle bi se sve naći i na kavi oko 3 ujutro
    ovih 3 ujutro i meni odgovara.
    ja sam se jutros točno u 3 probudila, pa se vrtila po krevetu do pola 5, i onda sam ustala pa pospremala kuću, oprala kupaonu, stvaila veš prat...onda sam sebi napunila kadu i izležavala se....

    i tako svako malo, pere me nesanica al još se ne trpam s ničim, nego kad me ulovi san popodne odspavam da malo nadoknadim.

  34. #84

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    470

    Početno

    ma i meni se sve poremetilo ali zapravo iz razloga što se ne stignem umoriti kad mi je djetešce u vrtiću a ja i onako većinu vremena odmaram jer bi trebala mirovat, tako da mi se teško probudit ujutro jer zaspim tek sat vremena prije nego bi se trebala dić

  35. #85

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    605

    Početno

    e pa ja mislim da ja nepobjedivo držim prvo mjesto u nesanici u trudnoći.
    evo, sad ja 3:55 ujutro, ja sam budna od 00:15. i tako skoro svaku drugu noć. ako doguram spavati do 3:00 to je uspjeh.

    inače lijepo ustanem pa čistim po kući, danas mi se ne da. MM će poludit kad skonta da me opet nema u krevetu.

  36. #86

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    262

    Početno

    ja se isto budim ko sat, svako jutro u 5 i beba je tada živahna pa nema šanse da opet zaspem .sad sam 30 tj hoće li mi tako biti do kraja??? inače to me užasno iscrpljuje jer sam preko dana nikakva !

  37. #87

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    10

    Početno

    Draga moja,sada ti tek pocinje pravi boks-mec.

  38. #88

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    262

    Početno

    sinoć sam prvi puta osjetila ko da se beba šulja po trbuhu,nije bio udarac nego radnja koja traje? da li je to normalno???
    naročito se miče kada sam na lijevom boku?!!!!

  39. #89

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    605

    Početno

    Citiraj dinasta80 prvotno napisa
    sinoć sam prvi puta osjetila ko da se beba šulja po trbuhu,nije bio udarac nego radnja koja traje? da li je to normalno???
    naročito se miče kada sam na lijevom boku?!!!!
    je draga, normalno je. ne znam zašto ali bebe vole kad su mame na lijevom boku. uživaj

  40. #90

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    262

    Početno

    znači sve je ok očito se fino smjestila sinoć jer nakon dva dana teškog disanja danas je lakše,idemo u šetnju juhu

  41. #91
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj bleeda prvotno napisa
    je draga, normalno je. ne znam zašto ali bebe vole kad su mame na lijevom boku. uživaj
    zato što je protok krvi/kisika/hrane bolji...

  42. #92
    we&baby avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Nl
    Postovi
    546

    Početno

    evo i mene. ja mrtvo tijelo , a ne mogu spaaaavat! zapoludit!

    mala uzdahne, ja budna. mala prdne, ja budna. mm u dr sobi hrce, ja budna, cicanje necu ni spominjat...

    aaaaa, luda sam! pa kad cu se ja naspavat?!? sve me budi, spavam ko zec. tek sam 8. tjedan trudna...


  43. #93

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    180

    Početno

    Evo i mene,..
    ja sam uvece u 21h gotova, a ujutro se budim pre alarma,... :/
    sanjam intenzivno i to zestoke gluposti

  44. #94

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    262

    Početno

    ovo sa sanjanjem je istina,i ja svaki dan i to gluposti,vjerovatno jer smo stalno u biti u nekom polu snu ,budimo se po noći pa zapamtiš san!

  45. #95

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    262

    Početno

    opet jutros buđenje u 4 ,koma!!! što vi radite u sitne sate tada,jer ja nema šanse da opet zaspem??!!!

  46. #96

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Križevci
    Postovi
    6

    Početno

    Ovo će možda zvučati kao totalno bedast savijet no meni je pomoglo, pa se nadam da će i vama. Savjetujem što manje tableta, a što više prirodnih metoda. Mene su trpali s normabelima no od toga sam se preko dana samo tresla. Tada sam otkrila jedan vrlo jednostavan trik.
    Šetnja pomaže puno.....protegnite noge na kojih pola sata laganim hodom dva, tri sata prije spavanja. Svjež zrak je dobar za bebu a i pročišćava organizam. Ako je moguće spavati s otvorenim prozorom. Kisik je vaš najbolji prijatelj
    Inače, loše navike spavanja uvelike kumuju i jutarnjim mučninama.

  47. #97

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb-Dubrava
    Postovi
    48

    Početno

    Citiraj maestral prvotno napisa
    haha.. podseti me Franciska na moj serijal shopping snova. Bilo je to negde najintenzivnije u drugom trimestru. Sanjala sam razne varijante kupovine, naravno - sve samo za moje potrebe. Pijaca, rasprodaje, luksuzne radnje, kozmetika, odeca, nakit... nema sta nisam kupovala nocu Danju sam imala tu i tamo dozivljaj da cu sada morati svega da se odreknem kada dodje beba i da nikada vise necu sebe moci da stavim u prvi plan.... I tako sam nadoknadjivala kroz snove.

    !
    isti snovi, samo treći trimestar

    zadnja 2 mjeseca trudnoće nisam po noći skoro ništa spavala - stomak ogroman, grčevi u nogama, pa smeta ovo, smeta ono, pa svako malo na wc.... i onda sam shoppingirala

    btw, sin mi ima 9 mj. i još uvijek nisam uspjela doći do kozmetičarke

  48. #98

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    72

    Početno Re: Nesanica u trudnoći

    Citiraj Rinolina prvotno napisa
    Do prije par dana, spavala sam kao beba. Nakon toga, totalni preokret. Muči me nesanica, legnem strašno umorna, i ne mogu zaspati. Cijelu noć se okrećem, možda nakratko zaspim, ali to je više neki polusan.

    E, sad me zanima, što da radim? San mi je jakooo potreban (imam bebu od 14 mjeseci i trudna sam 7 tjedana i imam naporan posao). Bojim se popiti nešto za spavanje zbog trudnoće! Ima li tko kakav savjet ili slično iskustvo. Molim pomoć, jer već par dana hodam kao zombi po svijetu.
    Kao prvo, kreni na komplikacije da se ne zezneš kao i ja. Mislila sam da neće biti ništa, pa su počela krvarenja i sad mi je trudnoća pod upitnikom. Kao drugo, preopterećena si. Imaš relativno malo dijete + trudnoća+posao. Trudnice ionako imaju problema sa spavanjem (barem većina). Ostani doma, odmori se, posveti dječici i uživaj. Nemoj misliti da te želim uplašiti sa krvarenjem, ne kažem da ćeš prokrvariti, ali moraš se paziti. Također preporučam kamilicu.

  49. #99

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sl.brod
    Postovi
    524

    Početno

    Za poludit!! Legla nakon Invazije i nisam ni na tren zaspala. Ludim.. Dosadno mi je. MM spava snom pravednika..Nocima ne spavam, tj zaspem oko 4 pol 5 ujutro i maksimalno do 10 odspavam. Totalno sam neuracunjiva!! Samo o glupostima razmisljam..A i sitno brojim do poroda. Ludnica u mojoj glavi. Nadam se da sve spavate sada. Ajme 15 do 2 sata je!!
    Ne znam sta cu sa sobom?!

  50. #100
    ltomic7

    Početno Nesanica

    Četvrti mi je tjedan, tj. šesti po računanju mog ginića. Ne spavam zadnjih tjedan dana. U početku sam mislila da je zbog tamno smeđeg iscjedka, da me to psihički opterećuje, kako će se završiti. Međutim kako su dani prolazili i ja sam se opustila i ali i dalje ne spavam. Tako sam došla na ovaj forum i uvidjela da to nije ništa neobično.
    Hvala na dobrim savjetima i prijedlozima. Dve večeri sam pila normabel (2mg). On opusti tijelo ali glavu ne. Onda sam prešla na B6 i lavandino ulje, čaj od kamilice. Noćas sam se probudila između 3 i 4 i opet zaspala oko 6.
    Pomagajte ako znate za još neke metode. Lakše mi je kad vidim da nisam jedina.

Stranica 2 od 12 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •