Stranica 4 od 12 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 554

Tema: Nesanica u trudnoći

  1. #151

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    180

    Početno

    evo i mene budne u ovo gluvo doba
    samo da vam se javim

  2. #152

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    470

    Početno

    eto ovaj put sam se probudila tek u 3,45 i od onda razmišljam, nije mi se dalo dić iz kreveta ( samo mozak radi ) stvarno sam iscrpljena, što je previše previše je :shock:

  3. #153

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    92

    Početno

    cure ja sam noćas spavala - cijelu šihtu od 7 sati sa buđenjem za WC. Prebio me je umor, ali sam i promjenila lokaciju spavanja. Otišla sam k mojima doma spavati jer više ne znam kak bi funkcionirala bez sna. Trbuh me je toliko već bolio od napetosti i neispavanosti.
    Uglavnom, promjenila kuću i krevet i spavala

  4. #154

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    470

    Početno

    :D ma bravo ! ja sam isto pokušala promijeniti stranu kreveta i nisam išla spavat skoro do dvanaest da se izmorim do kraja al eto opet sam spavala niti četiri sata, šta je najgore danas mi dolaze šogor i šogorica sa dvoje divljaka i idućih dana ima da se porodim od muke

  5. #155

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    92

    Početno

    čuj, tvoja neispavanost ti sada može biti prednost. ako ništa drugo kada ti dignu tlak reci da moraš ići leći u svoju sobu jer se loše osjećaš

  6. #156

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    470

    Početno


    a mm mi prigovara da čitam previše gluposti po rodi pa da zato nemogu spavat, ja nisam ni opterećena niti se bojim poroda ( šta god bilo samo da beba bude dobro, sa prvom curicom su me ubili u pojam jer se rodila ranije, bila u inkubatoru deset dana, prvi put sam je vidla na fotiću, nije bilo bajno a još gore je to što ja nisam imala pojma ni o čemu ) - zato se sad informiram o svemu na vrijeme

  7. #157

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    92

    Početno

    lilamili i gombica ja sam ovdje

  8. #158

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    110

    Početno

    mmda...išla spat u 23h...u 2.37h ko sova

  9. #159

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    92

    Početno

    nešto malo kasnije lega, a nešto se ranije probudila

  10. #160

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    110

    Početno

    Citiraj Ivani prvotno napisa
    nešto malo kasnije lega, a nešto se ranije probudila
    ajd barem nisi sama

  11. #161

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    92

    Početno

    da, ipak je lakše kad vidiš da još netko tetura forumom

  12. #162

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    605

    Početno

    hm....ovo je virusno čini mi se

    ja sam se danas tj jutros probudila u 3 sata. pa se fino ošla okupat, oprat kosu, pa onda ispeglala hrpu veša i oprala kupaonu.... 8)

  13. #163

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    92

    Početno

    ja sam slagala fotke sa vjenčanja do 08 i 15 i onda uspjela ubit oko na sat vremena i od onda sam na nogama.
    Ne mogu više....

  14. #164
    irra24

    Početno Nesanica u trudnoći

    Bok svima, ne spavam od 3, trudna 22 tjedna treći put.
    Kaj da radim, ne znam više

  15. #165
    irra24

    Početno Izgleda da svi spavate...

    Bum čekala kad se probudite, sada je ionako pet ujutro idem skuhati kavicu, Brunek ide u prvi razred, Rita u vrtić pa onda ja na spavanje.
    Žgaravica....nemoguća, cuclam Rennie, jedva čekam porod. :shock:

  16. #166
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Irra, meni protiv zgaravice pomaze lagana vecera (cim pojedem nesto teze ili obilnije, spuca me zgaravica) i pijuckanje Donata.
    Sinoc sam bila prilicno uznemirena jedno dva sata nisam oka sklopila - pomogao mi je caj od kamilice. Jest da sam se budila par puta i trcala u wc, ali izmedju sam dobro odspavala.

  17. #167

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    92

    Početno

    irra probaj grickati bademe i jesti stostani kruh - mene spašava ( a tost me je spasio da konačno negdje sa 5,5, 6 mjeseci prestanem rigati).

  18. #168

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    110

    Početno

    Bademi su zakon...no obično me žgaravica stepe na poslu i onda Gastal radi. Meni su za Rennie rekli da nje pogodan za trudnice radi nekog sastojka..!?

  19. #169

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    92

    Početno

    a vidiš meni su rekli pak obrnuto - Renni ok za trudnice, a Gastal nikako.
    Uzmi si u dućanu onu malu vrećicu očišćenih badema pa grickaj kad te uhvati.

  20. #170
    irra24

    Početno Opet ja

    Bok cure,
    sve ću probati, zapravo bademe sam probala, ali treba mi pola vrećice da mi prestane žgaravica. Sada sam 23 tjedna trudna, skinula sam 4 kile, dakle nisam još počela dobivati, no obično tako je kod mene, u zadnja dva mjeseca dobijem.
    Prošlu trudnoću sam dobila ukupno 7kg.
    U svakom slučaju, moram to odguliti, kaj je tu je.

  21. #171

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    92

    Početno

    to je sigurno

  22. #172

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    92

    Početno

    kaj nitko danas ne vileni rodom? ja opet besane noći imam

  23. #173

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    110

    Početno

    Citiraj Ivani prvotno napisa
    kaj nitko danas ne vileni rodom? ja opet besane noći imam
    bila ja budna, al reko neću svaku noć na net iz principa...pa sam u TV buljila

  24. #174

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    92

    Početno

    u 6 sam uspjela zaspati, pa tako da sam ja malo odspavala - tri sata. Ali noćas ću sigurno jako dobro spavati - nakon fiškog zraka i finog roštilja :D

  25. #175

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    110

    Početno

    eto me od 4.30 ko sova...jooj joj joj

  26. #176

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    92

    Početno

    ili sam ja tu ili pak ti

  27. #177

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    470

    Početno

    ja sam otkrila kako bar koji sat više odspavat, meni inače jako smeta svjetlo u sobi dok spavam a moja emili obavezno mora imat upaljen crtić cijelu noć, e sad smo je fino preselili u drugu sobu ( a i to je dobra priprema za bebu da ne kupujemo drugi kinderbet a i nema mjesta za oboje u našoj sobi ) i za čudo nije bilo nikakvih problema - ona je zaspala bez imalo otpora, čak je i ponosna i osjeća se odraslijom, a ja se napokon uspijem odmorit ko čovjek

  28. #178

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    470

    Početno

    još samo da mm-a preselim na trosjed da mi ne smeta njegovo hrkanje

  29. #179

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    92

    Početno

    lilamili, ja i jedino mogu muža preseliti jer čekamo prvu bebu.
    a ovo će ti se sigurno činiti smješno, ali... jedna cura mi je savjetovala da probam disati u ritmu mog muža koji naravno naveliko već spava dok se ja mućim sa nesanicom i kao da bi možda mogla usnuti nakon nekog vremena. A on je u to vrijeme bio bolestan i hrkao, pa sam ti ja brojala hrkove i nevjerojatno - upalilo je

  30. #180

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    470

    Početno


    evo meni je prošla još jedna uspješno prespavana noć, dobro budila sam se svakih sat vremena i dizala se da pokrijem curicu al sam bez problema ponovno mogla zaspat

  31. #181

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    92

    Početno

    Lilamili, super. I ja ti se moram pohvaliti sa spavanjem - od cca pol 2 do 7 ujutro :D

  32. #182

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    470

    Početno

    to je supač :D
    a kad samo pomislim da sam već razmišljala o normabelima , bila sam luda, osjećala sam se ko da sam bila na maturalcu

  33. #183
    saska7 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    1,122

    Početno

    evo mene opet...
    izludit cu

    nocas corkanje od 3.45 (cca) do 6.30 (jer mi tad klinac najkasnije dobaulja u krevet a MM se dize za ici na posao.

    nekak sam si u prosloj T mislila da je to nespavanje od stresa, gomile uzbudjenja i sl (u ovo doba sam se udavala i selila i preuredjivala stan) ali sad si nesto kontam da su cisti hormoni :/

    ok, trudnoca je blazeno stanje...hmmm....prva 4mj sam bljuvala, sad sam stalno gladna i neispavana, a upravo ulazim u 3 trimestar (27tj)..jos poprilicno za zdurati a ceka me ljeto sa vrucinama i dobivanje na kg...

    ma znam znam, nije uopce sve tako strasno, ali sam totalno iscrpljena danas a moram i raditi i sve mi je nekako nikako

  34. #184

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    470

    Početno

    hm kad smo već kod gladi - ja sam više gladna nego sita a dobivam abnormalno na težini, uopće ne znam šta da radim, što je najgore ako nešto ne pojedem dva tri sata počne me hvatat nesvjestica, tresu mi se ruke, oblije me znoj... da ne pričam da se po noći jedva savladavam da nešto ne gricnem , a imala sam samo pedeset kg prije nego sam zatrudnila tak da ne mogu reć da sam neka proždrljivica :?

  35. #185

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    107

    Početno

    Ni sama ne znam koju od vas bih potpisala sa svim nabrojanim problemima.... Ulazim u 39-ti tjedan trudnoće umornija nego ikad i totalno neispavana...Nekad sam preumorna da bih uopće zaspala,većinu vremena se ne mogu namjestiti u krevetu,onda sam žedna pa onda moram na wc...onda moja 2,5-godišnja curica nešto traži noću iako tata dežura kod nje u sobi....i tako unedogled Ujutro kad bih ja odspavala moja curka kaže : Mama dan je , idemo se ustati!... a mama jedva gleda a uz to je čeka i hrpa posla za obaviti. Ne znam kako će sve to izgledati kad ubrzo stigne još jedan bebač...a ja spadam u one koje vole da sve bude obavljeno na vrijeme i kako treba...ponekad mi se čini da ću

  36. #186

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    263

    Početno

    Mirna kao da si umjesto mene napisala, jedino sam ja upravo ušla u 38 tj.

  37. #187

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    107

    Početno

    L&L meni je termin 15.05....nismo baš puno daleko a i mi čekamo dečka...

  38. #188

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    92

    Početno

    više sam luda od svega, samo želim spavati malo :?

  39. #189

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    263

    Početno

    ja sam nočas do pola dva spavala, a nakon toga roštilj. Svakih pola sata buđenje i okretanje.

  40. #190

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    92

    Početno

    tko zna kako će noćas biti :?

  41. #191
    bobaibeba avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Duga Resa
    Postovi
    760

    Početno

    I ja vam se pridružujem od neki dan.Sad sam 36 tjedana i prije par dana su počele nesanice i hiperaktivnost.Stalno bi nešto radila,ne spava mi se a i nisam umorna začudo.
    Valjda hormoni divljaju i privikavaju nas na nespavanje kad rodimo.Ja još imam i jednog 2,5-godišnjaka koji je u akciji cijeli dan ali ne to me ne uspije izmoriti.Već 4 mjeseca on spava cijelu noć ali zato sam se sad ja počela buditi.

  42. #192
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Dobro jutro trudnice

    Ja sam budna od 5:15 (legla iza 1 ), za tih 4 sata "spavanja" 2 puta me digao mjehur i jedanput sinko.
    S obzirom da je tako vec poduze vrijeme ja sam blago receno koma,a tek sam 24 tj.

  43. #193

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    92

    Početno

    kako stojite sa spavanjem trudnice?

  44. #194
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Spavanjem? Sto je to spavanje? Nesto jestivo?

  45. #195
    saska7 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    1,122

    Početno

    ja mislim da nije jestivo

    onak je dugacko tanko i drvenasto 8) ja mislim

  46. #196

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    263

    Početno

    Svaki dan(noć) isto, preko dana mi se ne spava, jedino oko 6 popodne postanem jako umorna a muž mi radi noćnu pa se već počinje lagano spremati a mala od 2,5 god. postane najaktivnija.

    Legnem se u krevet oko pola 10 zaspim oko pola 12 i spavam do 2-2,30 kako kada kada muž dođe doma i budem budna do 5, taman opet zaspim i mala se probudi.

    Da mi se da dići iz kreveta došla bi na stranice, ali mi se neda već se i ovako dosta okrećem i nemogu naći položaj za ležanje.


    I tako svaki dan već 2 tjedna, nadam se da će ovaj mali uskoro van (ili ne kad se sjetim što me tek onda čeka, sada mi se bar nitko ne dere u uho)

  47. #197
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    evo ga opet
    taman sam ulovila neki ritam spavanja, kad ono opet iz početka.... šmrc...

  48. #198
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Ginger znam da nije utjeha ali nisi jedina

  49. #199
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    a joooooj
    ako netko nađe kakav recept za lakši san slobodno ga podijeli s nama

  50. #200

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    92

    Početno

    curke, jel spavate ili se samo ne javljate na ovu temu?

Stranica 4 od 12 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •