Stranica 12 od 12 PrviPrvi ... 2101112
Pokazuje rezultate 551 do 554 od 554

Tema: Nesanica u trudnoći

  1. #551

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    22

    Početno

    Nakon devet dana na Sanvalu, danas ga nisam uzela (zadnjih 2 dana sam smanjila na polovicu po noći - tj 2.5 mg i nadala sam se da više nije potreban). Uzela sam samo Normabel od 2 mg. Odspavala samo1 sat.

  2. #552

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    1

    Početno

    U 8. sam tjednu trudnoće i već se skoro mjesec dana budim u 3 ili 4 ujutro i većinom više ne mogu zaspati, a ako i zaspem, stalno se budim. Navečer normalno zaspem ko top od umora, ali u koje god vrijeme zaspem, budim se isto. Radim od 8 i ne bi još otvarala bolovanje, ali ne znam koliko ću još izdržati s ovim umorom. Doktorica mi kaže da je to normalno i da izdržim, ali ja se bojim da ne potraje. I prije sam imala sličnih problema npr u pms-u, ali nikad nije ovoliko trajalo. Ima li još netko s takvim iskustvom? unaprijed hvala!!

  3. #553
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Jelenas33 to je sasvim normalno da ti se spava kad ti se inace nije spavalo, i da si budna kad bi trebala spavati. Proci ce, ali opet se kasnije u poodmakloj trudnoci javi opet tako da ne brini. Radi dokle mozes, ali primarno misli na sebe i svoju mrvicu.

  4. #554

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    1

    Početno

    Podižem temu .25 sam tjedana , ne spavam od 18.tjedna .Uz to mi se razvila i anksioznost , mada se već pomalo privikavam na to stanje ili mi se bar čini.Ima li netko da mi da ikakvu nadu da će ovo prestati uskoro ili bar poslije poroda???

Stranica 12 od 12 PrviPrvi ... 2101112

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •