Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: BRISAT cemo vam SVE postove, UKOLIKO...

  1. #1
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno BRISAT cemo vam SVE postove, UKOLIKO...

    Dragi korisnici ovog podforuma, upravo smo uvidjeli da korisnice koje se bave proizvodnjom i prodajom pelena na ruzan nacin pokusavaju zaobici forumska pravila o zabrani reklamiranja proizvoda od kojih imaju osobnu korist. Stavljaju se linkovi s neduznim slicicama, a u foto albumima brdo proizvoda, nerijetko i sa slicicama i cijenama

    Dakle, ukoliko ste jedna od tih cura, ODMAH iz svog albuma maknite SVE slike koje bi mogle insinuirati da se bavite prodajom. Ukoliko to ne napravite, postovi u kojima su ti linkovi ce vam biti brisani. A ukoliko se nakon nekog vremena ponovo ohrabrite i pokusate to napraviti, slijedi vam zabrana pristupa forumu.

    Ocekujem da to napravite ODMAH.

    Pozdrav,
    anchie76

  2. #2
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Podizem.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    53

    Početno provokativno pitanjce

    Pratim ovaj podforum vec duze vremena....

    pa me zanima sljedece: Jako popularne americke pp od americkih WAHM se reklamiraju na najjace (sto je meni totalno ok) i drago mi je da iskusne forumasice pisu o svojim iskustvima, i tako nama pocetnicama olaksaju ulazak u carstvo pp-a.
    Ali koliko sam skuzila zabranjeno je napisati da se neka pelena kupila od izvjesne tete sivacice iz HR, znaci u biti hrvatske WAHM... pa sada mene zanima koja je razlika izmedju hrvatksih i americkih WAHM-a, osim da mi je jasno, da nesmije doci Michelle od Muttaqin-a i napisati na forumu da su njezine pp najbolje

  4. #4
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Ako ta pelena u hr nije proizvedena na crno, nema razloga zasto ne bi bila spomenuta. Naravno sam proizvodjac ne moze i ne smije sebe reklamirati. Ok je da drugi pricaju o tom proizvodu i komentiraju ga.

    Ak je proizvedena na crno (a vecina njih sasivenih doma JESU nazalost proizvedene na crno), onda se krsi zakon i nije nam ok da ih se spominje.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    53

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa
    Ako ta pelena u hr nije proizvedena na crno, nema razloga zasto ne bi bila spomenuta. Naravno sam proizvodjac ne moze i ne smije sebe reklamirati. Ok je da drugi pricaju o tom proizvodu i komentiraju ga.

    Ak je proizvedena na crno (a vecina njih sasivenih doma JESU nazalost proizvedene na crno), onda se krsi zakon i nije nam ok da ih se spominje.

    Bas sam glupava.... nisam mislila na to, da neke "snajderice" rade na crno.... to je naravno jasno.... hvala na objasnjenju....

    Ali vidis, to bi mogao biti novi projekt.... mislim, zar nebi bilo lijepo da vlada rh napravi projekt, kako bi se osposobilo WAHM-ice! Ne samo osposobilo nego i subvencionirao takav napor.... i naravno da se skine taj pdv sa djecje robe i potrebstina!!!!! Posto se mora postaviti pitanje, zasto se toliko radi na crno kod nas....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •