moj je već sa 10 mjeseci spavao jednom dnevno...

kljucic evo ako ti pomogne - ja sam svojem ukinula ono drugo spavanje kad sam ga nosala u klokanici po sat vremena i nije htio zaspat... i to se ponovilo nekoliko dana... onda sam zakljucila da ocito nije umoran... ako ti zaspi u mei tai-u za 5 min znaci da kao i moj - treba ga stisnut da se smiri jer je nabrijan na akciju i ne moze se zaustaviti...

evo ti nas raspored:
- mi se dizemo ujutro oko 8 (sad po ljeti jer ide kasnije spavat navecer - oko 21 najkasnije, inace kad se vratimo u zg cemo se prebacit na zimsko "radno vrijeme" zbog vrtica, dakle dizanje izmedju 6 i 7)
- dorucak
- oko 11 - rucak/uzina (ovisi koliko hoce pojest, ponudim mu nesto jer ce u vrticu u to vrijeme dobit rucak pa da se navikne jest prije spavanja)
- najkasnije u 12 - cicanje, spavanje (od sat i pol do 3 sata ovisi... najcesce ovo prvo)
- oko 14:30 - mi rucamo pa onda on s nama jede - opet koliko hoce, u vrticu ce u to vrijeme imat uzinu
- oko 16/16:30 - uzina
- oko 18:30/19 - vecera
- oko 20 - kupanje, cicanje, spavanje (zaspi najcesce oko 21)

ja sam mu radila raspored tako da se maksimalno prilagodi za vrtic... tetama u vrticu zelim srecu jedino s tim njegovim uspavljivanjem