Stranica 3 od 5 PrviPrvi 12345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 206

Tema: Pregledi na SD - koji doktor?

  1. #101
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Danas idem na UZV na SD, u trudničku ambulantu. Prvi put idem, pa ne znam da li se dugo čeka? Naručena sam u 13 h.

  2. #102
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa
    Danas idem na UZV na SD, u trudničku ambulantu. Prvi put idem, pa ne znam da li se dugo čeka? Naručena sam u 13 h.
    ma da, ja sam ti isto tamo u 13 ali na pregledu i to je sve ista čekaonica
    idem kod zudeniga, a ti?
    ja sam pred porod, kratke plave kose pa ako me prepoznaš javi se...

    za uzv ti je samo jedna soba, nije mi se činilo prošli petak da je bila gužva, a već iza 2 tamo smo još samo mi koje čekamo ctg...

  3. #103
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Nemam pojma tko će biti na uzv. Ako te prepoznam, javim se! Ja sam kratka smeđa kosa.
    U prošloj trudnoći sam bila jednom na pregledu u trudničkoj amb. Bila sam naručena u 9, a došla na red u 13h! Za poluditi!

  4. #104

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    slijepa ulica
    Postovi
    22

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    da malo dignemo topic...
    evo mamice koje su ovih dana rodile na SD-u kažu da je uveden 24 satni rooming in za sve pa i za carice
    ima li još netko takvih saznanja i zna li moraju li se onda nositi i pelene i kozmetika za bebu?
    isusek... i za carice???

    ja sam jedva sebe dizala prvih par dana, a moju slatku bebicu sam samo mogla navlaciti po krevetu u onom jastuku i bila ocajna zbog toga...
    preporodila kad smo konacno zbrisali doma...

    I by the way, htjedoh reci - slijedeci put Habeka zaobilazim u velikom krugu... Trudnoca je izgledala savrseno ... Vjerojatno zbog toga njegovi su pregledi bili extremno kratki - vani si prije no sto kazes dobar dan... Sve divno/krasno... zadnjih mjesec dana nula ultrazvuka, na kraju nije ni skuzio da mi je bebek preko 4kg, tlak ga isto nije impresionirao(istina rastao je proporcionalno s blizinom bolnice i doktora)... Na kraju se zakompliciralo, pa sam u bolnici i zavrsila zbog tlaka, rodila na carski (nakon 36 sati u radjaoni, i terapije za tlak)... U jednom predporodjajnom pregledu (bio je bar 10-ti koji me krenuo pregledavati u tom kratkom roku) - komentirao je da kaj mi je, pa ne radi mi nis kaj mi muz vec nije radio (da nisam bila vezana infuzijom, posadila bih sljivu...)
    Sve u svemu - ne zelim vise na taj nacin dozivjeti to iskustvo.
    Slijedeci put se narucujem na carski...ako je to moguce.

  5. #105

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    I prije dvije godine su imali tobože 24-satni rooming in pa su svejedno bebe odnosili preko noci (tocnije od ponoc do pet ujutro nisu bile s mamama) i preko dana u doba visite, posjeta...Da li je i sad tako ili je stvarno beba 24 sata s mamom (ako mozes saznati to od novopecenih mama)?

  6. #106

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    123

    Početno

    Ja sam bila kod dr. Hafnera (radi ponedjeljkom u ambulanti), jako mi je dobar dojam ostavio, mada mislim da to vođenje i ne znači previše jer tko zna kome na kraju dopadneš u smjenu.
    Kad sam ja bila u rodilištu (prije 10 mj) razlika do rooming in-a je bila samo u 5 noćnih sati, dnevni rasporedi su bili jednaki.

  7. #107

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    133

    Početno

    ja imam sutra pregled u 13:00 kod dr. Miskovica...

    neka od vas na SD?

  8. #108
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    Citiraj Angie75 prvotno napisa
    Danas idem na UZV na SD, u trudničku ambulantu. Prvi put idem, pa ne znam da li se dugo čeka? Naručena sam u 13 h.
    ma da, ja sam ti isto tamo u 13 ali na pregledu i to je sve ista čekaonica
    idem kod zudeniga, a ti?
    ja sam pred porod, kratke plave kose pa ako me prepoznaš javi se...
    Yasmin, jesi li možda došla s mužem?

  9. #109
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa
    Citiraj yasmin prvotno napisa
    Citiraj Angie75 prvotno napisa
    Danas idem na UZV na SD, u trudničku ambulantu. Prvi put idem, pa ne znam da li se dugo čeka? Naručena sam u 13 h.
    ma da, ja sam ti isto tamo u 13 ali na pregledu i to je sve ista čekaonica
    idem kod zudeniga, a ti?
    ja sam pred porod, kratke plave kose pa ako me prepoznaš javi se...
    Yasmin, jesi li možda došla s mužem?
    jesam, u petak je sve tako brzo išlo, bila sma začas gotova, nisma se uspjel ani osvrnuti oko sebe, ti si me ipak prepoznala, trebala si se javiti

    kako je prošlo i tko ti je bi ona uzv?

    ja sam bila i u ponedjeljak kod Klobučara, a popodne je bila Marton, Hafner opet eskivira, stavrno je sve različitije u odnosu na prije 2 i pol godine, bila sma milijon puta gore i ivujek je bi odoktor kod kojeg sam bila naručena ili se ga zvalo...
    ja opet idem u pon. iako sam prema terminu (odnosno zadnjoj menstr. )prenjlela, naručili su me za tjedan dana

    povijest se ponavlja, i ivana sam prenjela 10 dana...brrr
    samo da ne pređem tu brojku 10 jer onda već počinje, što ćemo s vama...a ne želim indukciju....
    ako me je već sa 1. djetetom zaobišla, s ovim bi trebalo biti lakše....

  10. #110
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Nisam bila sigurna jesi li to ti (nisam očekivala muža ), a dok sam razmišljala da li da se potencijalno izblamiram pred dvoje ljudi, prozvali su me. Nisam uopće dugo čekala, baš je brzo bilo. Na uzv mi je bio dr. Kajša (???) ne znam jesam li dobro zapamtila, prvi put sam ga vidjela i čula za njega i još dvoje specijalizanata koji su se na meni učili, ali i meni je bilo zanimljivo.

    Btw, baš si zgodna trudnica!

  11. #111
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa
    Nisam bila sigurna jesi li to ti (nisam očekivala muža ), a dok sam razmišljala da li da se potencijalno izblamiram pred dvoje ljudi, prozvali su me. Nisam uopće dugo čekala, baš je brzo bilo. Na uzv mi je bio dr. Kajša (???) ne znam jesam li dobro zapamtila, prvi put sam ga vidjela i čula za njega i još dvoje specijalizanata koji su se na meni učili, ali i meni je bilo zanimljivo.

    Btw, baš si zgodna trudnica!
    zaboravila sam spomenuti tu sitnicu da i mm ide samnom kako živimo daleko to mi je pod normalno
    baš mi je žao...
    meni je isto super kad su specijaliz. na uzv (ne na pregledu, no to mi se još fala bogu i nije desilo) jer onda dobiješ iscrpno izvješće

    thanx na komplimentu

  12. #112
    Shania avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    202

    Početno

    Malo podižem topic

    Trebam se javiti dr. Zudenigu na uzv jer je moja dr. odlučila da je on kao najbolji doktor za mene.
    Malo sam čitala komentare o njemu, i samo pamtim

    ...bahat, samodopadan...bezobrazan..


    Bože moj....ima li tko što lijeo reći za njega..što da radim???
    On me kao treba poroditi na CR i voditi moju trudnoću do poroda zbog placente

  13. #113
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    jel to onaj mladi?

  14. #114
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Ma nije Zudenigo bahat, meni je smiješan, kad sam radila uzv kod njega sav je onako raznježen govorio "vidi male ručice..." Kod njega je problem što ne priča puno, treba izvuć info iz njega i što ima debele prste pa nije baš najugodniji pregled...

  15. #115

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    Koliko se sjećam Zudeniga temeljit je i moram priznati simpa iako sam i ja čula da ima malo "jaču ruku" ,

  16. #116
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Shania, hvala na podizanju topica

    S obzirom da se dugo nije pisalo ovdje, može li neke nove info oko pregleda u tr. ambulanti?
    Kada koji doktor radi? Treba li se naručiti ili samo dođem?

    Sigruno se puno toga promijenilo. Kod koga da idem na kontrolu ?

  17. #117
    Shania avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    202

    Početno

    Eto, zvala sam sada na dani broj, medjutim dr. Zudenigo radi u ambulanti samo petkom.
    Dobila sam drugi broj i sutra ću se naručiti, baš me zanima koliko ću čekati,
    Planirala sam roditi u Vinogradskoj, ali Zaprešić hitna vozi samo na Sv Duh. a u mom slučaju postoji malo veća šansa da odem na hitnu do kraja trudnoće. (po mjestu stanovanja tamo spadam)

    Moja dr. ga je vrlo nahvalila, odlučila je da je najbolje da me on dalje "preuzme" te je rekla da je najbolji kirurg i jedina osoba na Sv Duhu kojoj bi dala moj sav izrezani trbuh da opet operira.

    I mene zanimaju vaša iskustva...

    Hm "jače ruke" malo me strah sad, iako mi je dr. rekla da će raditi što manje vaginalnih pregleda zbog straha od krvarenja
    Posljednje uređivanje od Shania : 30.05.2012. at 09:37

  18. #118
    Amandica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    316

    Početno

    Hej cure! Baš sam se pitala hoću li naići na ovu temu Uglavnom i mene zanimaju inf. o trudničkoj ambulanti na Sv.Duhu. S obzirom da namjeravam tamo roditi (prvi put sam na Merkuru, jer tamo pripadam po mjestu stanovanja), zanima me treba li se naručiti, ima li netko broj telefona? Kad radi dr. Ujević u amb.? Hvala

  19. #119
    Amandica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    316

    Početno

    Nitko ništa ne zna?

  20. #120
    evey avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    190

    Početno

    Treba se naručiti. Evo dolje info o radnom vremenu i broj telefona. Ja sam išla srijedom u popodnevnim satima kod dr. Prke. Nije bilo gužve tako da sam uvijek bila gotova brzo. Doktor mi je isto bio OK.

    Trudnička ambulanta
    radno vrijeme:
    ponedjeljak-četvrtak od 08.00 do 20.00 sati
    petkom od 08.00 do 16.00 sati
    predbilježbe na telefon: 01/3712196 od 13,00 do 15,00 sati

  21. #121
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Meni su dobri svi osim Jakovčića. Bila sam i kod Hafnera, Zudeniga, Horvatice, Prke, Matijevića...i još jedna doktorica, zaboravih joj prezime...i svi su bili ok.

  22. #122

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Ne sjećam se imena svih al oni koje sam zapamtila su bili OK - dr. Brekalo, Matijević, Turudić.
    Zudenigo mi nažalost nije ostao u lijepom sjećanju: to da ima "grublju ruku" osjetila sam na sebi, baš radi toga sam rodila ranije (doduše ne puno ranije, 3 tjedna al svejedno nisam baš očekivala porod) - neposredno nakon pregleda kod njega u trudničkoj ambulanti krenulo je obilnije krvarenje, pa sluzni čep... uglavnom porodili me dripom isti dan .
    U drugoj trudnoći, na zadnjim pregledima, bila sam kod ovih gore spomenutih - sve bilo OK, ljubazni, nježni...

  23. #123

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    zaboravih i dr. Baumana - isto je bio ugodan

  24. #124
    Shania avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    202

    Početno

    Evo i ja se naručila, dr. mi je dala broj 3712-223, GIN III
    Medjutim , na tom broju sam dobila točan broj ambulante za visokorizične trudnoće.
    3709-416

    Prvi termin je bio 11.06. no kad me dr. pitala dg. prebacila me na 04.06. Sestra je bilo iznimno ljubazna prema meni.
    Dr. Zudenigo radi u ambulanti pondjeljkom..

    Znate, čega me najviše strah u cijeloj priči, vaginalnog pregleda, pa dobro..valjda on zna..u mom slučaju..ako je već moja socijalna dr. rekla da me se NE SMIJE pregledavati vaginalno.

  25. #125
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Pa ti spomeni to još za svaki slučaj.

  26. #126
    Nivi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Citiraj Shania prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i ja se naručila, dr. mi je dala broj 3712-223, GIN III
    Medjutim , na tom broju sam dobila točan broj ambulante za visokorizične trudnoće.
    3709-416

    Prvi termin je bio 11.06. no kad me dr. pitala dg. prebacila me na 04.06. Sestra je bilo iznimno ljubazna prema meni.
    Dr. Zudenigo radi u ambulanti pondjeljkom..

    Znate, čega me najviše strah u cijeloj priči, vaginalnog pregleda, pa dobro..valjda on zna..u mom slučaju..ako je već moja socijalna dr. rekla da me se NE SMIJE pregledavati vaginalno.
    Pa koliko ja znam, a posljednjih mjeseci sam cesto odlazila na Sv.Duh kod dr. Hafnera, treba donijeti dvije uputnice, za pregled i za UZV.
    Dosad nisam imala niti jedan vaginalni pregled jer sam isla samo na UZV (trenutno sam u 30tt).

    Ne znam koje uputnice ti imas, ali ti spomeni svoju situaciju za svaki slucaj...
    Posljednje uređivanje od Nivi : 01.06.2012. at 13:18

  27. #127
    Shania avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    202

    Početno

    Nivi

    Budem mu pokušala to reći, ne znam kako ću izvesti, samo na to mislim od jučer...a onda opet, pa dr. je valjda zna

    Imam uputnicu samo za uzv, a sestra mi je rekla preko telefona uputnicu za pregled i uzv.

    Vidjet ćemo u ponedjeljak...uf... nadam se da će sve biti dobro...
    Ne znam što bi radije, da me vrati doma ili zadrži u bolnici
    28 tt mi je

  28. #128
    Nivi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Citiraj Shania prvotno napisa Vidi poruku
    Nivi

    Budem mu pokušala to reći, ne znam kako ću izvesti, samo na to mislim od jučer...a onda opet, pa dr. je valjda zna

    Imam uputnicu samo za uzv, a sestra mi je rekla preko telefona uputnicu za pregled i uzv.

    Vidjet ćemo u ponedjeljak...uf... nadam se da će sve biti dobro...
    Ne znam što bi radije, da me vrati doma ili zadrži u bolnici
    28 tt mi je
    Ma nemas šta, ne brini, kažeš da si došla samo na UZV i to je to, neće te vag. gledati jer ni nemaš za to uputnicu.

    Nadam se da ti ipak smještaj u bolnici ne treba, ali ako budeš morala ostati barem znaš da ćeš biti pod kontrolom.

    Od srca ti sretno!!!

    Javi kako je prošlo....

  29. #129
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Ja sam isto imala uputnicu za Sv. Duh samo za UZV. Sestra mi je preko telefona kad sam se narucivala rekla da treba pisati UZV+pregled. Na to sam joj rekla da moja ginekologica trazi samo UZV kad je tako napisala na uputnicu. Kad sam dosla na Sv. Duh bez problema su me primili s takvom uputnicom i samo su mi napravili UZV (nisam cak ni hlace skidala, samo mi je preko trbuha gledao bebu).
    Nikakav nalaz/misljenje mi nije dr. napisao, nego mi je dao kartoncic bas za UZV na kojem je oznacio mjere djeteta i stavio par opaski. Sad ne znam dal je to tak uobicajeno ili je to zato jer nije na uputnici pisalo pregled.

  30. #130
    frka20 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    265

    Početno

    zna li itko kojim danom radi dr Hafner u trud.ambulanti? da li prilikom naručivanja kažem
    kod kojeg doktora želim obaviti pregled ?

  31. #131
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    radi ponedjeljkom popodne, od 12 na dalje. možeš reći.

  32. #132
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Ne znam dal on radi 2 puta tjedno, ali ja sam bila prije mjesec dana i narucena sam bila u srijedu. Radilo se o ambulanti za visokorizicnu trudnocu, a kad sam zvala trudnicku da se narucim jod njega rekli su da moram zvat visokorizicnu. Pitali su me zasto bas kod njega zelim ici.

  33. #133
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ja sam isla iskljucivo u visokorizicnu kad sam isla kod odredjenog doktora.

  34. #134
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Idnom meni je isto na uputnici uvijek pisalo UZV, osim na dan termina kada je pisalo +pregled. Ako te tvoj gin pregleda i smatra da te ne trebaju pregledavati u bolnici, ne razumijem zašto su ti oni rekli da treba. Uobičajeno je da dobiješ karton sa mjerama, opaskama i eventualno novim terminom za uzv.

  35. #135
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Hafner radi srijedom u visokorizičnoj (UZV), ali ponedjeljkom popodne dolje u ambulanti za preglede u prizemlju.

  36. #136
    Shania avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    202

    Početno

    Bila sam jučer na pregledu kod dr. Zudeniga.
    Jako sam zadovoljna, sve opušetno, laganini, pitao me ako mi treba objasniti previu, što mi se može dogoditi i kako će to sve otprilike završiti.
    Nije bilo vaginalnog pregleda, samo uzv.
    i on i sestra vrlo ljubazni, bio je profesionalan i ozbiljan.

    Sutra idem u bolnicu na par dana primati dexam. za svaki slučaj.

    Eto nemam što reći, jako sam zadovoljna i nadam se da ćemo se poklopiti da me on porodi.

  37. #137

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Tamo gdje svijetli mali žižak...
    Postovi
    1,123

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Hafner radi srijedom u visokorizičnoj (UZV), ali ponedjeljkom popodne dolje u ambulanti za preglede u prizemlju.
    Imaš ideju kad će na godišnji?

  38. #138
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    To i mene zanima jer bi oko 20.07. trebala kod njega na pregled.

  39. #139
    Amandica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    316

    Početno

    Zanimaju me preporuke, ako se to smije, ako ne, zanemarite moje pitanje. Dakle, vi koje ste bile, s kojim ste dr. bile zadovoljne? Trebam se naručiti za 2 tjedna tamo na pregled.

  40. #140
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Definitivno Hafner. Nemam pojma kad će na godišnji, nisam u tijeku jer sam rodila prije 4 mj

  41. #141

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Citiraj Amandica prvotno napisa Vidi poruku
    Zanimaju me preporuke, ako se to smije, ako ne, zanemarite moje pitanje. Dakle, vi koje ste bile, s kojim ste dr. bile zadovoljne? Trebam se naručiti za 2 tjedna tamo na pregled.
    Matijević, Ujević, Hafner, Brekalo, Bauman - svi su, barem po mojem iskustvu, super stručnjaci a istovremeno i ljubazni

  42. #142
    Amandica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    316

    Početno

    Zvala sam danas amb. da se naručim za prvi pregled. Naručena sam kod dr. Prke. Kakav je on? A sestra me jedva naručila, kad je čula da sam iz istočnog dijela Zg-a, kaže mi da ne pripadam na Sv.Duh i pitala me zašto baš tamo želim

  43. #143

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    108

    Početno

    Citiraj Amandica prvotno napisa Vidi poruku
    Zvala sam danas amb. da se naručim za prvi pregled. Naručena sam kod dr. Prke. Kakav je on? A sestra me jedva naručila, kad je čula da sam iz istočnog dijela Zg-a, kaže mi da ne pripadam na Sv.Duh i pitala me zašto baš tamo želim
    ja nemam dobra iskustva s njim

  44. #144

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Citiraj Amandica prvotno napisa Vidi poruku
    Zvala sam danas amb. da se naručim za prvi pregled. Naručena sam kod dr. Prke. Kakav je on? A sestra me jedva naručila, kad je čula da sam iz istočnog dijela Zg-a, kaže mi da ne pripadam na Sv.Duh i pitala me zašto baš tamo želim
    ne daj se samo tako otfikariti
    to uvijek rade jer im često bude gužva i šalju žene u bolnicu u koju spadaju po kvartu
    ja sam oba puta gore rodila i išla na zadnje preglede, a ne spadam tamo nego u Petrovu u koju ne bi više ušla ni mrtva nakon jednog gotovo kobnog iskustva
    samo ti zovi i traži, reci da te tvoj doktor gore uputio i ako te odbije, opet zovi, javlja se više sestara na telefon i uvijek se nadje neka koja će te upisati
    inače, meni je Prka bio sasvim OK, ugodan...

  45. #145
    Shania avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    202

    Početno

    Ležala sam 2 dana na patologiji, kontrola za 2 tjedna opet kod dr. Zudeniga, ali dole u prizemlju.
    nadam se da neću dugo čekati ako sam naručena u 11 i 30 jer sam na strogom mirovanju.

    Čula sam od cura da neki dr. idu na godišnji valjda za ove praznike sad..tak da je meni pregled pomaknut na 27.06.

  46. #146
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Koliko se otprilike prije treba naručiti u trudničku?
    Za 4 tjedna sam još na kontroli kod svog dr. a onda bi trebala u trudničku ambulantu.
    Posljednje uređivanje od klaudija : 12.06.2012. at 14:25

  47. #147
    Amandica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    316

    Početno

    Ja sam dobila termin za 10 dana.

  48. #148
    Shania avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    202

    Početno

    Meni je sestra dala termin za 2 dana,ali za visokorizičnu, mislim da ja 2 tjedna dovoljno

  49. #149
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Super, 2 tjedna je ok. Mislila sam da se možda duže čeka. taman kad obavim zadnji pregled kod svog doktora naručim se.
    Hvala!

  50. #150
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Nije kod svih doktora jednaka guzva, mene je npr. jedva ugurala (nakon moljakanja) kod dr. Hafnera, a zvala sam vise od tri tjedna prije nego sam trebala na pregled.
    Moj ti je savjet da radje nazoves ranije, makar vjerojatno trudnice u viskom stupnju trudnoce imaju prednost jer ne mogu cekati.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •