Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 206

Tema: Pregledi na SD - koji doktor?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    389

    Početno Pregledi na SD - koji doktor?

    Evo, ja u 34 tjednu i prebacila me moja ginekologica na SD na preglede. Kako se tamo ne naručuje, mogu doći bilo kad a koliko vidim svaki dan u tjednu je neki drugi doktor. Imate koga za preporučit i kad isti dela?

  2. #2
    Ena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,242

    Početno

    Znam za dr. Matijevića da radi preglede srijedom.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    14

    Početno

    Ja sam sad bila 3 puta na SD srijedom i nije bio Matijevic nego Jakovcic.

    Ja sam se narucila telefonski u trudnicku ambulantu, mislim da se to mora. U ponedjeljak me pregledao Klobucar i oba doktora su mi super!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    389

    Početno

    Hm, telefonski? Ja sam već bila jednom, kad je moja na godišnji zbrisala, i nije me naručilo, sam su rekli da dođem između 8 i 11. I čekam...i čekam...i čekam.

  5. #5
    Ena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,242

    Početno

    Citiraj Nevenna prvotno napisa
    Ja sam sad bila 3 puta na SD srijedom i nije bio Matijevic nego Jakovcic.
    Sad sam zbunjena. :?
    Kad sam izlazila iz bolnice otpustio me dr. Matijević i napisao mi je da dođem na kontrolu za 3 tjedna.
    Odmah sam otišla u trudničku ambulantu, pokazala sestri otpusno pismo, pitala kada pregledava dr. M. i neka me odmah naruči kod njega.
    Ona mi je rekla da prima srijedom i naručila me 22.08. :?
    Nadam se da nije pogriješila.

  6. #6
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    U trudničku ambulantu se ne naručuje, naručuje se samo na UZV.
    Ja evo hodočastim gore od 37. tjedna i nijednom se nisam naručial alis e zato čekaaaaaaaaaaaaaa!”

  7. #7
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    niti 1. put se nisi naručivala?

    bilo ti je svejedno kod kojeg si doktora ili si znala koji je kojim danom?
    ja sma do sada bila na uzv kod hafnera ali na ginekologiji 3, ne znam kojim danom on ima trudničku?

  8. #8
    Ena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,242

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa
    U trudničku ambulantu se ne naručuje, naručuje se samo na UZV.
    Hm, to nisam znala.
    Što znači da je ona mene naručila samo za UZV, samo mi nije napisala točno vrijeme već da dođem 8-13h.

    Oprosti UdavDave sad vidim da pitaš samo za preglede, a ja sam pod pregled podrazumjevala i UZV.

  9. #9
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Nisam se naručila ni 1. put.
    A doktori već godinama rade iste smjene, npr, znam da je Jakovčić utorkom i srijedom, Klobučar ponedjeljkom...I to govorim za jutarnji termin. S tim da je po ljeti možda drugačije, ipak idu na GO. Ali opet, uvijek možeš nzavati i pitati tko je kada dežuran.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    14

    Početno

    Pod "narucivanje" oni smatraju da te samo zapisu za taj dan i uvijek se ceka duuuugooo. Kad sam dosla prvi put cula sam sestru da prigovara jednoj trudnici sto nije narucena.

    Ja idem tamo svaki tjedan (sad i cesce) i svaki put sestra zapise sa povijesti bolesti za koliko dana je doktor napisao da trebam doci.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    389

    Početno

    Jes, to bum tak i izvela a vidim da ste sve više manje zadovoljne s više manje svima, tak da nije neki faktor valjda, osim ako...kad radi onaj navodno super zgodni Kregar ?

  12. #12
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    ovak je bilo last summer, a sumnjam da se što promjenilo...to naručivanje u trudničkoj nije naručivanje, nego oni to tak pišu,vode neku svoju evidenciju.
    za uzv se treba naručit i to je nebitno koji ti termin daju (dan je bitan, sat ne) jer se ionako ide po redu. i za uzv se ne naručuje u trudničkoj ambulanti, nego tam di se obavlja uzv. prije je to bilo prekoputa trudničke, a gdje je sada pojma nemam...

  13. #13

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Jakovčić je meni bio katastrofa na pregledu! Nakon njega sam prokrvarila, što sam kasnije saznala da to i nije tako rijedak slučaj već pred kraj trudnoće, ali nije me uopće na to upozorio, jako me boljelo i ne moram vam pričati koji sam šok doživjela nakonšto sam ušla u kabinu i vidjela lokvu krvi, a cijela trudnoća kao po školici, bez ikakvih problema.

    ne znam, moje iskustvo s njim je loše.

  14. #14
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    i ja sam u klubu "neljubitelja" jakovčića...i zauvijek ostajem u njemu...
    jednom me samo pregledao jer je mijenjao dukića, ali je zato šef rodilišta, pa sam ga imala prilike gledati svaki dan...i više ne bih.hvala.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    389

    Početno

    Da, nije se ni meni baš dopao, bio je vrlo štur i neljubazan pa sam zato i otvorila ovu temu. Danas me pregledavala neka mlađa ženska, dr. Marton i bila je puuuno ljubaznija i detaljnija tak da mi je ona bolji izbor. Inače, sve je ispretumbano zbog godišnjih tak da ni oni sami ne znaju kad rade i koji dan.

  16. #16
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    koma. ja sam narucena u ambulatu kod dr. M. u srijedu i nadam se da me nece pregledavat neki drugi doktor

  17. #17

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    ajme, kojih informacija...svaka svoje...

    proslo ljeto:
    narucena u srijedu u 12 kod dr matijevica. pregledana od istog u 13 sati. kasnio je zbog poroda.

    dakle, narucila sam se bas kod njega i bas u srijedu.

    jakovcica ne mogu smislit. fuuuj

  18. #18
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    mene je sestra isto narucila u odredjeno vrijeme. Iskreno se nadam dr. M. a nemam nis protiv ni ako ga mijenja dr. U., dr. H. ili H. ili dr B. ne pristajem na tog dr. J. kojeg tako nahvaliste

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    pa, ellen, mene je narucila u 12, ja dosla, pokucala na vrata, predstavila se i to je bilo to. odvela me na kat gdje sam srela jos dvije frendice i kasnjenje od sat vremena nisam ni osjetila.

  20. #20
    MalaBuba avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    271

    Početno

    meni je, također prošlog ljeta, bio Hafner dva puta - on mi je bio jako simpatičan i pozitivan, a onda jednom Zudenigo - doktor-robot. ne daj bože osmijeha. sve službenjak, onak hladno, kao da ga je netko isprogramirao: pregledati, pregledati uzv-om, napisati nalaz, reći nalaz, ali ne koristiti više od prosto složenih rečenica. over and out.

  21. #21
    Ena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,242

    Početno

    ellen, možda se vidimo, jer i ja sam naručena za ovu srijedu kod istog doktora, samo mene sestra nije naručila u određeno vrijeme.

  22. #22
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    hafner mi je bio na porodu i on mi je zakon...

  23. #23
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Citiraj MalaBuba prvotno napisa
    ...a onda jednom Zudenigo - doktor-robot. ne daj bože osmijeha. sve službenjak, onak hladno, kao da ga je netko isprogramirao: pregledati, pregledati uzv-om, napisati nalaz, reći nalaz, ali ne koristiti više od prosto složenih rečenica. over and out.

    ma ak mu je to jedina mana, mogu podnijeti.
    No, kad tako nesto citam jos vise cijenim doktore poput dr. Matijevica, dr. Baumana... Dr. Hafnera jos nisam imala cast upoznati ali se nadam da hocu.

    Ena, vidimo se, samo kak cemo se prepoznati? :?

    Val, dakle, kucam. Tko pita ne skita.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    294

    Početno

    ja se nisam naručila niti telefonski niti usmeno i primili su me isti dan.
    za kontrolu su mi isto rekli da se ne trebam naručivati,nego samo da dođem.

    i ja sam neljubiteljica dr.j. frendicu je iz bolnice otpustio sa "subjektivnim bolima" da bi žena za mjesec dana postala totalno nepokretna-imala je toliko ekspresni porod da joj je izletio disk.a ovaj mamlaz to uopće nije ozbiljno shvatio!

  25. #25
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Ja sam vecinu pregleda obvaljala kod Hafnera kojim sam odusevljena. Kad je on bio na godisnjem pregledao me Blagaic koji je takoder jako ljubazan i drag i kad sam opet trebala ici k njemu on je bio na bolovanju pa me gledao Jakovcic. E sad, nemogu reci da je bio los, pregled je trajao 3 sekunde u kojima je on ustvrdio da je stanje zadovoljavajuce. I to je bilo to. Niti dobro niti lose.
    Sad sam opet narucena kod Hafnera u trudnickoj na UZV 27. To je ponedjeljak. Malo me to muci jer znam da je on ponedjeljkom u ambulanti na gin 3. I kad sam zvala da se narucim sestra se cudila kako me narucio dolje. Samo mi je rekla da dodem oko 8, a to znaci da cu cekat nekoliko sati.

  26. #26
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa
    Ja sam vecinu pregleda obvaljala kod Hafnera kojim sam odusevljena. Kad je on bio na godisnjem pregledao me Blagaic koji je takoder jako ljubazan i drag i kad sam opet trebala ici k njemu on je bio na bolovanju pa me gledao Jakovcic. E sad, nemogu reci da je bio los, pregled je trajao 3 sekunde u kojima je on ustvrdio da je stanje zadovoljavajuce. I to je bilo to. Niti dobro niti lose.
    Sad sam opet narucena kod Hafnera u trudnickoj na UZV 27. To je ponedjeljak. Malo me to muci jer znam da je on ponedjeljkom u ambulanti na gin 3. I kad sam zvala da se narucim sestra se cudila kako me narucio dolje. Samo mi je rekla da dodem oko 8, a to znaci da cu cekat nekoliko sati.
    ja sam na ginekologiji 3 kod hafnera uvijek dolazila srijedom, evo baš 29. u srijedu idem na uzv
    nema li on trudničku ambulantu ipak ponedjeljkom, još nisam bila u ovoj trudnoći, ali čini mi se da sam u prošloj uvijek bila naručivana ponedjeljkom?

    mene je do 36. tjedna uvijek naručivao gore, na gin3, a poslije sam kao i svi pred porod svaki put dolazila u trudničku ambulantu

  27. #27
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    Citiraj koksy prvotno napisa
    Ja sam vecinu pregleda obvaljala kod Hafnera kojim sam odusevljena. Kad je on bio na godisnjem pregledao me Blagaic koji je takoder jako ljubazan i drag i kad sam opet trebala ici k njemu on je bio na bolovanju pa me gledao Jakovcic. E sad, nemogu reci da je bio los, pregled je trajao 3 sekunde u kojima je on ustvrdio da je stanje zadovoljavajuce. I to je bilo to. Niti dobro niti lose.
    Sad sam opet narucena kod Hafnera u trudnickoj na UZV 27. To je ponedjeljak. Malo me to muci jer znam da je on ponedjeljkom u ambulanti na gin 3. I kad sam zvala da se narucim sestra se cudila kako me narucio dolje. Samo mi je rekla da dodem oko 8, a to znaci da cu cekat nekoliko sati.
    ja sam na ginekologiji 3 kod hafnera uvijek dolazila srijedom, evo baš 29. u srijedu idem na uzv
    nema li on trudničku ambulantu ipak ponedjeljkom, još nisam bila u ovoj trudnoći, ali čini mi se da sam u prošloj uvijek bila naručivana ponedjeljkom?

    mene je do 36. tjedna uvijek naručivao gore, na gin3, a poslije sam kao i svi pred porod svaki put dolazila u trudničku ambulantu
    Imas pravo, i ja sam zadnji put na gin 3 kod njega bila u srijedu. neznam zasto sam bila uvjerena da je ponedjeljkom gore.
    A plavusa...

  28. #28

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    389

    Početno

    Je l' ima netko da ide sljedeći tjedan (27-31.8) u trudničku ambulantu na SD, ja moram ići i silno bi htjela jakovčića izbjeći a ne znaju raspored doktora do ponedjeljka? Ja bi baš ponedjeljak - utorak trebala tamo na kontrolu pa ako itko zna koji je doktor u igri da ne dolazim bezveze?

  29. #29

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    389

    Početno

    27-31.8 je datum, lupilo mi smajlija jer je ispao točno taj kod

  30. #30
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    ne znam 100% ali čini mi se da je Hafner uvijek ponedjeljkom, ne znam baš da oni to mjenjaju svaki tjedan
    koksy je išla u ponedjeljak, a i ja cijelu prošlu trudnoću

  31. #31

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    389

    Početno

    Hvala, probat ću onda tako. Ma bili su ti godišnji pa se sve ispermutiralo al' valjda su sad u normali opet.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Mislim da je to dosta teško nekoga izbjeći jer nisam ni ja bila kod Jakovčića naručena ali je moj dr morao hitno na neki carski i nije ga dugo bilo tako da je ovaj "uletio".
    U svakom slučaju, držim fige!

  33. #33

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    228

    Početno

    Hafner mi je bio odličan

  34. #34

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    7

    Početno

    UdavDave, ja sam naručena u ponedjeljak 27.08. u 14h kod dr. Hafnera u trudničku tako da bi trebao on biti tamo iako bila sam naručena i ovaj pon. kod njega pa ga nije bilo jer je morao na hitan carski tako da nikad ne znaš....Možda se vidimo

  35. #35

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    389

    Početno

    Uf, to gotovo sigurno znači da nije on ujutro. Ja moram doći od 8-11h, to bu onda netko drugi a u 14h preuzima Hafner. Koje sam ja sreće, bu Jakovičić

    Ne kužim kak se neke od vas moraju naručiti a meni samkažu da dođem od 8-11? I onda čekam satima. Jeste možda posebno tražile da budete kod tog doktora ili kako?

  36. #36
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    jel hafner ima ambulantu od 12 ili od 14 sati?

  37. #37
    elie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    zg
    Postovi
    364

    Početno

    nisam baš čitala sve postove, ali evo jedne preporuke s obzirom na naziv teme: od doktora na SD ja glasam za Habeka, nemam baš dobro iskustvo s Hafnerom (bio mi je na porodu). Jakovčića sam viđala u viziti nakon poroda i bio mi je ok u tim situacijama.

  38. #38
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Kaj je bilo s Hafnerom? sad bi trebala napisat a ne ostavljat masti na volju da popuni prazninu.
    Ma ja sam skuzila da su svi manje vise ok ali da imaju one losije dane... Cula sam cak i Matijevica kako je nervozirao na jednu trudnicu a slovi za ultra ljubaznog i dragog doktora. No i oni su ljudi a i nas trudnica ima svakakvih. Budimo realni, reko bi Kazo

  39. #39

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    budem malo ja!
    hafner-simpa doktor, sve u svemu, ali i pritajeni egoist. moju cimericu je poradjao-blizanci, vaginalno, nakon poroda radjena joj je kiretaza. kad je dosla na odjel cura se grcila u bolovima i nitko-pa ni hafner nije reagirao. morali su urgirat od doma da bi skuzili da joj je zaostao hematom pa je morala ponovo na kiretazu. naravno, bio je uzasno ljut i bezobrazan zbog urgencije.
    habek-zakon-nemam rijecu prigovora.
    matijevic-simpa, ali, po meni, dosta rezerviran i dalek. pregledi kod njega-dok sam lezala u bolnici- bili su brzi i bez ikakvih informacija. osjecas se k'o zadnji bedak.
    blagajic me porodio-dosao me vidjet nakon 2 dana-ocjane 5.
    ujevic je bio na go
    jakovcic-muku sam mucila s visokim tlakom, a on pacijentice s problemima ne voli. pregledao bi moju listu, ne bi me ni pogledao vec se samo DOSAPTAVAO s gl.sestrom. par minuta nakon njegovog odlaska dolijetale su sestre s tabletama koje je on preporucio. da ne kazem da mu je terapija idiotska. apaurini i slicno. a, narano, nije me ni pregledao pri otpustu iz bolnice.

  40. #40
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    habeka sam oživjela kao krasnu osobu, strpljivu, umjerena doza humora za opuštanje, informacija koliko hočeš, mada čujem da ga gore trpaju u ladicu-prenabrijan i ne tako dobar doktor.

  41. #41

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    petarpan, mi smo u isto vrijeme bile tamo!!!

  42. #42
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Citiraj Val prvotno napisa
    petarpan, mi smo u isto vrijeme bile tamo!!!
    jakako.samo sam ja zbog poradi gužve ležala prekoputa na patologiji

  43. #43
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Val, ti si riznica informacija :D
    hvala, hvala.
    Svakako mislim da se i izmedju lijecnika i trudnice osjeti neka energija, meni neki lijecnici tako koje ovdje mnoge zene hvale (s podrucja MPO) nikako nisu sjeli, a mozda su stvarno super ljudi.

    No, zanima me i dalje, ako tko zna, od koliko sati Hafner ponedjeljkom ima ambulantu. Pliz

  44. #44
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    [quote="petarpan"]habeka sam oživjela /quote]

    i habeka NISAM oživjela, nego DOŽIVJELA...

  45. #45

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    389

    Početno

    Ma ja bi samo htjela da se više skrasim kod nekog a ne da se ovak (Felix editirala nepristojnu rijec) po toj ambulanti, da prostiš. Elem, kako dođete u tu fazu da vas naručuju ? Zadnji put sam 4.5h čekala !![/b]

  46. #46
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    kaj je to 4.5h..ja sam čekala i po 8 sati...
    i u principu nikad nisam došla o faze naručivanja, osim zadnji tjedan kad je bilo hoćemo/nećemo...
    većinom naručuju trudnice s "posebnim potrebama", da me se krivo ne shvati, komplicirane trudnoće, oplodnje i sl.

  47. #47

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    389

    Početno

    8 sati :shock: ?!? Ti se zezaš? Moj Bože...pa ja moram sljedeći put ponijeti barem dva puna obroka za tam i karimat...to je suludo.

  48. #48
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    nakon prvog neugodnog iznenađenjceta...ja nosila sendvič, cugu, i sve časopise kaj su se dali pokupovat taj dan na kiosku...a dolazila oko 7:30-8...
    bilo je i lijepih iznenađenja, kao čekanje od samo 3 sata...

  49. #49

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    7

    Početno

    UdavDave, da te utješim, ja sam prošli pon. bila naručena u 11.30 a došla sam na red malo iza 17h na CTG. Uglavnom bila sam tamo cca 7 sati. Drugi put nosim sendviće, cugu i desert! Sad u pon. sam naručena u 14h pa se nadam da ipak neću baš toliko čekati. Još je ovo dobro dok idem jednom tjedno ali s obzirom da sutra ulazim u 39. tjedan po ciklusu i 40. po UZV mogli bi me početi naručivati malo češće a onda ću poluditi.........

  50. #50

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    389

    Početno

    Ja ću ponijeti sabrana Voltaireova djela a ne novine s kioska . Apsolutno ne kužim zakaj je to tak, znam da nas ima puno al' brate toliko da čekamo, to je neprispodobivo. Mislim, ak dođeš na red u 17h zakaj te naručuju ujutro u 11 a ne npr. u 15h? Valjda se trudnica mora dobro napacati u čekaoni prije pregleda, nije ni čudo kaj sam omekšala :D . To im je i cilj!

    Niš, imaju onaj sandučić za pohvale i sugestije, olovku u ruke i pišite, drage moje, pišite...

Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •