Pokazuje rezultate 1 do 37 od 37

Tema: Snimka poroda

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    389

    Početno Snimka poroda

    Ima neko možda neki dobar link na online snimku poroda, onako, pošteno da se vidi, htjela bi svom dečku pokazati pa da malo stekne predstavu o tome i vidi oli mu se ide sa mnom ?

  2. #2
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    traži na jubituu

  3. #3
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    UdavDave, ipak je sasvim drugačije gledati tuđi porod i rađanje vlastitog djeteta, koje rađa vlastita žena.

    Većina muževa (zapravo, svi koje znam) su oduševljeni vlastitom prisutnošću na porodu i samim porodom), ali nisam sigurna da bi im se dopao neki snimljeni realitet :/

  4. #4
    šnapi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    476

    Početno

    pa mislim da muzevi na porodu i nisu tamo da ti vire izmedju nogu (pogotovo oni slabog zeluca) tako da nema potrebe da tak nekaj pogleda jer ce se odmah predomisliti. moj je mene drzao za vrijeme trudova jer sam stajala, u predahu smo pricali, davao mi vode. to sto je on samoinicijativno virio izmedju nogu da vidi jel ima kakvog pomaka je do njega. on kaze da me lako mogao i poroditi da je sve bilo kako je trebalo

  5. #5

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    389

    Početno

    Znam da nije isto al' ipak bi JA da on to pogleda, pa da vidim kak će ga se dojmiti. Mislim, ak' može Egzorcista normalno odgledati, ne bu mu od ovog pala kruna s glave a ipak je to neka predodžba. NNI i to...

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    389

  7. #7
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    ja pogledala "Olive's birth"

  8. #8
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    baš si ga našla

  9. #9

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    389

    Početno

    Ma Oliva ti je soft verzija, ušminkana . Ima Paikea's birth, na trećoj strani, djevojka kod kuće s babicom rađa i sve je tuto naturale i opće nije šokantno nego baš lipo. Sve se vidi, muž joj pomaže a rodi tak da je i sama u fetalnom položaju, dakle, skvrčenih nogu ispod sebe. Mogla bi ja tak nekaj ovima na Duhu predložit, a :D ? Pa da me na odjel žutih zidova premjeste odmah

    Ja se sjećam, kad sam bila klinka, nekih 5 godina, gledala sam kak se tele teli. I kao umjereno gadljiva persona mogu reći da znatiželja nadvlada prvobitni strah i to mi je danas u super sjećanju ostalo. Drago mi je da sam to vidjela a bila sam relativno mala. I znam, jednostavno znam, da, ako ima ikakve šanse da virne dolje, ovaj moj će to napravit, tak da ne bi bilo curiosity killed the cat

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    1,292

    Početno

    ja sam rodila, MM nije bio sa mnom...
    kad je na TV-u vidio kako porod izgleda (u gro-planu) reka mi je da on neće napravit više nit jedno...evo, sad imam dva, a planiram ga vodit na treći...

  11. #11
    Nikina mama avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    297

    Početno

    MM je bio sa mnom, ali nije niti jednom ni virnuo dolje sto ga razumijem jer sam i ja ukratko receno gadljiva, ali to ga nije sprijecilo da bude sa mnom cijeli porod, drzi me za ruku, jednostavno bude mi podrska

  12. #12
    jenny avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb,centar
    Postovi
    314

    Početno

    ja sam svome rekla da ne zelim da mi viri dolje i da mu ne padne na pamet,a on je samo rekoa:znas da budem i nacerio se

  13. #13
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    uopce ne kuzim to virenje dolje, niti strah od istoga!

    da je moj htio gledat dolje (a nije, imao je pametnijeg posla!), ne bi me smetalo. ja to ne bi mogla gledat, al ak je nekom drugom gust, samo naprijed. mislim, svasta, moze me gledat pola bolnice, a on ne. a i nema tamo dolje nista sto do sad nije vidio

  14. #14
    tibica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,124

    Početno

    Mene je gledalo u jednom trenutku cca 30-ak ljudi,a MM mi je bio iz leđa. Poslje kad je to pričao prijateljima je zvučalo dosta smiješno: "I tako ja sjedim iz svoje žene i ništa ne vidim, a 20 mladih, nadobudnih studenata i 10-ak medicinskog osoblja bulji mojoj ženi u piz..!"
    On je virnuo kad je sve bilo gotovo, ali prije nego se porodila posteljica. Njegov subjektivni opis (nakon nekoliko piva) je bio: "Gledam ja dole, a iz pi... izlazi crijevo (pupkovina) kao ono za zalijevati vrt."
    Ne moram vam reći da ga je cijelo društvo proglasilo u najmanju ruku ludim što je uopće išao na porod.

  15. #15
    fegusti avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    pu
    Postovi
    2,033

    Početno

    Citiraj UdavDave prvotno napisa
    ...tak da ne bi bilo curiosity killed the cat

    moj se suzdrzao od znatizelje kad je vidio skare za epiziotomiju i njihovu primjenu

  16. #16
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Čini mi se da je prisustvo porodu završni ispit mačizma, s time da je jedino negativna ocjena prolazna. Kad mačo mužjak pokori Amazonu, prepliva Nil, siluje sredozemnu medvjedicu i golim rukama slomi Φ30cm ličku bukvu - treba samo (bijel k'o kreda) kolabirati u rađaonici da bi bio pravi.
    S druge strane, koja se za takvoga uda - uzalud joj poslije kuknjava "za koga se udala".

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    1,610

    Početno

    Moj je sve gledao i stoički se držao, a prije par godina je pao u nesvjest kad je vidio kako mi vade krv, kad je sve bilo gotovo, trčao je za babicom da ne bi zamijenila dijete.

  18. #18
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Čini mi se da je prisustvo porodu završni ispit mačizma, s time da je jedino negativna ocjena prolazna. Kad mačo mužjak pokori Amazonu, prepliva Nil, siluje sredozemnu medvjedicu i golim rukama slomi Φ30cm ličku bukvu - treba samo (bijel k'o kreda) kolabirati u rađaonici da bi bio pravi.
    S druge strane, koja se za takvoga uda - uzalud joj poslije kuknjava "za koga se udala".
    jesi ga opisao

  19. #19
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    da se razumijemo, moj je dragi udovoljio svim kriterijima za mačo frajera osim ovome, jako hrabro se držao oba puta!

  20. #20
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Zar i sredozemnu medvjedicu :shock:

  21. #21
    mikonja avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    ST
    Postovi
    393

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Čini mi se da je prisustvo porodu završni ispit mačizma, s time da je jedino negativna ocjena prolazna. Kad mačo mužjak pokori Amazonu, prepliva Nil, siluje sredozemnu medvjedicu i golim rukama slomi Φ30cm ličku bukvu - treba samo (bijel k'o kreda) kolabirati u rađaonici da bi bio pravi.
    S druge strane, koja se za takvoga uda - uzalud joj poslije kuknjava "za koga se udala".
    zakon!

  22. #22
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj UdavDave prvotno napisa
    Ma Oliva ti je soft verzija, ušminkana . Ima Paikea's birth, na trećoj strani, djevojka kod kuće s babicom rađa i sve je tuto naturale i opće nije šokantno nego baš lipo. Sve se vidi, muž joj pomaže a rodi tak da je i sama u fetalnom položaju, dakle, skvrčenih nogu ispod sebe. Mogla bi ja tak nekaj ovima na Duhu predložit, a :D ? Pa da me na odjel žutih zidova premjeste odmah

    Ja se sjećam, kad sam bila klinka, nekih 5 godina, gledala sam kak se tele teli. I kao umjereno gadljiva persona mogu reći da znatiželja nadvlada prvobitni strah i to mi je danas u super sjećanju ostalo. Drago mi je da sam to vidjela a bila sam relativno mala. I znam, jednostavno znam, da, ako ima ikakve šanse da virne dolje, ovaj moj će to napravit, tak da ne bi bilo curiosity killed the cat
    porod je divan.
    no kraj me sokirao i rasplakao. jednostavno to je zadnje sto sam ocekivala.
    Paikee vise nema
    mislim da je red upozoriti na tu cinjenicu pa da svatko onda odluci zeli li gledati ili ne.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    389

    Početno

    Uf, moram priznati da ja kraj nisam ni vidjela :shock: . Gledala sam do pola, imam lošu vezu doma, pa sam mislila da je to to, čisto da nađem materijal. Aj dobro da si mi rekla, onda ni ne bum više pokušavala. Sorry za stres, fakat nisam znala, ne bii to ni preporučila onda, jasno.

  24. #24
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Zar i sredozemnu medvjedicu :shock:
    Nisi znao zašto je više nema

  25. #25
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    skriva se naime

  26. #26
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj UdavDave prvotno napisa
    Uf, moram priznati da ja kraj nisam ni vidjela :shock: . Gledala sam do pola, imam lošu vezu doma, pa sam mislila da je to to, čisto da nađem materijal. Aj dobro da si mi rekla, onda ni ne bum više pokušavala. Sorry za stres, fakat nisam znala, ne bii to ni preporučila onda, jasno.
    mislila sam si da je nesto tako u pitanju
    sva sreca, zvucnici mi ne rade pa dozivljaj nije bio u potpunosti.

  27. #27
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa
    Citiraj UdavDave prvotno napisa
    Ma Oliva ti je soft verzija, ušminkana . Ima Paikea's birth, na trećoj strani, djevojka kod kuće s babicom rađa i sve je tuto naturale i opće nije šokantno nego baš lipo. Sve se vidi, muž joj pomaže a rodi tak da je i sama u fetalnom položaju, dakle, skvrčenih nogu ispod sebe. Mogla bi ja tak nekaj ovima na Duhu predložit, a :D ? Pa da me na odjel žutih zidova premjeste odmah

    Ja se sjećam, kad sam bila klinka, nekih 5 godina, gledala sam kak se tele teli. I kao umjereno gadljiva persona mogu reći da znatiželja nadvlada prvobitni strah i to mi je danas u super sjećanju ostalo. Drago mi je da sam to vidjela a bila sam relativno mala. I znam, jednostavno znam, da, ako ima ikakve šanse da virne dolje, ovaj moj će to napravit, tak da ne bi bilo curiosity killed the cat
    porod je divan.
    no kraj me sokirao i rasplakao. jednostavno to je zadnje sto sam ocekivala.
    Paikee vise nema
    mislim da je red upozoriti na tu cinjenicu pa da svatko onda odluci zeli li gledati ili ne.
    ajme, tek sam sad ovo vidjela...
    pa što se dogodilo? Nemam jubitu na poslu pa ne mogu pogledati...

  28. #28
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    Sad sam pogledala video, jako tužno...
    mama i tata izgledaju tako mladi, tužni i zbunjeni...

  29. #29
    smaja avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    141

    Početno

    koma...

  30. #30
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa
    Citiraj UdavDave prvotno napisa
    Ma Oliva ti je soft verzija, ušminkana . Ima Paikea's birth, na trećoj strani, djevojka kod kuće s babicom rađa i sve je tuto naturale i opće nije šokantno nego baš lipo. Sve se vidi, muž joj pomaže a rodi tak da je i sama u fetalnom položaju, dakle, skvrčenih nogu ispod sebe. Mogla bi ja tak nekaj ovima na Duhu predložit, a :D ? Pa da me na odjel žutih zidova premjeste odmah

    Ja se sjećam, kad sam bila klinka, nekih 5 godina, gledala sam kak se tele teli. I kao umjereno gadljiva persona mogu reći da znatiželja nadvlada prvobitni strah i to mi je danas u super sjećanju ostalo. Drago mi je da sam to vidjela a bila sam relativno mala. I znam, jednostavno znam, da, ako ima ikakve šanse da virne dolje, ovaj moj će to napravit, tak da ne bi bilo curiosity killed the cat
    porod je divan.
    no kraj me sokirao i rasplakao. jednostavno to je zadnje sto sam ocekivala.
    Paikee vise nema
    mislim da je red upozoriti na tu cinjenicu pa da svatko onda odluci zeli li gledati ili ne.
    što se dogodilo?ja nemogu to gledati neće mi se otvoriti

  31. #31
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    Film prikazuje, kao niz fotki praćeno muzikom, porod koji izgleda onako lijepo, prirodno... i na kraju piše da je djevojčica za dva dana umrla. U komentarima na youtube mama od malene kaže da je malena udahnula mekonijsku plodnu vodu i umrla od posljedica. Opet su trudni. Jako tužno, ne preporučam trudnicama.

  32. #32
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Citiraj UdavDave prvotno napisa

  33. #33

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    Ja sam to isto gledala još prije i toliko me se snažno dojmilo... Meni se čini i problematična veličina bebice. Sjećam se da sam računala i da je bebica imala 48 cm i oko 5400. Ili sam pogriješila?

  34. #34
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj Zara1 prvotno napisa
    Citiraj UdavDave prvotno napisa

    :/ neki dr.-i kod nas liče na njih uozbiljno

  35. #35
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    Citiraj Joe prvotno napisa
    Film prikazuje, kao niz fotki praćeno muzikom, porod koji izgleda onako lijepo, prirodno... i na kraju piše da je djevojčica za dva dana umrla. U komentarima na youtube mama od malene kaže da je malena udahnula mekonijsku plodnu vodu i umrla od posljedica. Opet su trudni. Jako tužno, ne preporučam trudnicama.
    koji je točno link na tu priču?

  36. #36
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    ja sam na youtube potražila paikea's birth

  37. #37
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    Citiraj Joe prvotno napisa
    Film prikazuje, kao niz fotki praćeno muzikom, porod koji izgleda onako lijepo, prirodno... i na kraju piše da je djevojčica za dva dana umrla. U komentarima na youtube mama od malene kaže da je malena udahnula mekonijsku plodnu vodu i umrla od posljedica. Opet su trudni. Jako tužno, ne preporučam trudnicama.
    našla...pretužno!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •