Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 59 od 59

Tema: učenički servis - prvi dan na poslu!

  1. #51
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    ima ih, vjeruj mi

    ako čamiti doma znači izlaziti, družiti se s frendovljem, bajzati po gradu, gledati serije po noći, spavati po danu, pa navečer opet van ... da se tako čamiti vrlo lako
    apsolutno
    moja volontira, ali da ne želi prstom maknuti, potpuno podržavam jer se u protekloj godini potpuno iscrpila

  2. #52

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    moj isto radi, od zadnjeg tjedna u 6. mj.
    doduše, htio je izbjeći rad "kod tate" (u firmi gdje radi MM), ali se pokazalo da mu je to i te kako najbolja opcija, na koju je pristao tek kad je usporedio s drugim potencijalnim. ima riješen (tata)prijevoz, super satnicu za srednjoškolca (35 kn), radi za kompom u klimatiziranom, topla marenda za 5 kn, napunili mu i onaj štapić za automat s kavom, čokoladicama...i ne zna koliko mu je dobro, tek sad i ja vidim u kojoj mjeri. iako, moram priznati da me iznenadio jer planira time platiti vozački ispit (samoinicijativo je to izjavio).

  3. #53

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    da, zapravo sam se javila zbog nečeg drugog, stvarno nije u redu da za isti posao srednjoškolci i studenti imaju različitu satnicu, baš diskriminirajuće. druga je stvar ako rade složenije poslove, ali ovo...

  4. #54
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    ima ih, vjeruj mi

    ako čamiti doma znači izlaziti, družiti se s frendovljem, bajzati po gradu, gledati serije po noći, spavati po danu, pa navečer opet van ... da se tako čamiti vrlo lako
    Pa sad, imam svoje mišljenje i zadržat ću ga za sebe. Nemam ništ protiv ovoga, ali ne u mojoj kući, jer me smeta ako ja želim spavati, a mudrijaši bulje u tv... Imaju oni svoje zanimacije (odu na par dana, pa ih nema) ali dok su doma, gledamo da jedni drugima ne ugazimo u životni prostor, a jedan od uvjeta za to meni osobno je mir po noći.

  5. #55
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Joj Peterlin, i meni je bitan mir po noći. Ali to valjda ovisi o životnom prostoru - mi jedva da se srećemo.

    Moj je radio dva tjedna - Ok za prvi put. I osobno izbjegavam to da rade "kod roditelja" - posao je našao sam

  6. #56
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj Riječanka prvotno napisa Vidi poruku
    da, zapravo sam se javila zbog nečeg drugog, stvarno nije u redu da za isti posao srednjoškolci i studenti imaju različitu satnicu, baš diskriminirajuće. druga je stvar ako rade složenije poslove, ali ovo...
    u Konzumu rade svi isto, opis posla je punjenje polica
    ovo je bas lose, a da ne spominjem da je 18 kuna po satu (minimum koji smiju isplatiti) zaista malo
    narade se i to fajn

  7. #57
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Je, po samoposlugama se stvarno narade. Konzum malo plaća svoje zaposlenike pa isto tako malo i učenike/studente. Ne znam ima li npr. Spar višu satnicu?

  8. #58
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Pa sad, imam svoje mišljenje i zadržat ću ga za sebe. Nemam ništ protiv ovoga, ali ne u mojoj kući, jer me smeta ako ja želim spavati, a mudrijaši bulje u tv... Imaju oni svoje zanimacije (odu na par dana, pa ih nema) ali dok su doma, gledamo da jedni drugima ne ugazimo u životni prostor, a jedan od uvjeta za to meni osobno je mir po noći.
    neki bulje u komp u svojoj sobi
    pa je mir u kuci

  9. #59
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Moj susjed u konzumu eadi i na blqgqjni
    Trebal je i moj u konzum ali je sam naso posao u metrou za puno vecu srednjoskolsku sqtnicu
    Nije mu dosadno na poslu naradi se ali je zadovoljan
    Trenutno je na ausflugu s drustvom ali uskoro opet se vraca raditi

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •