Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: skok u razvoju

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    86

    Početno skok u razvoju

    kako ste primijetile da vam beba ima skok u razvoju???
    koliko to traje???
    jel moguce da moja mala ima taj skok? ima 2 mj i danas je cijeli dan plakala i trazila cicu

  2. #2
    ornela_m avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Njemacka
    Postovi
    854

    Početno

    Vjerujem da je sve moguce. Bebe su individualci, kao i mi odrasli, i termini kada bi trebao biti skok u razvoju su samo okvirni. Trajanje je takodjer individualno. Kad se samo sjetim svog razmisljanja da to traje jedan dan...
    Beba ne trazi cicu samo kad je gladna, nego i kada zeli tvoju blizinu. Tvoja je jos tako mala i sigurna sam da je njena potreba za tobom jos uvijek jako, jako velika.

  3. #3
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    kod nas je skok izgledao ovako: od 17-22h sisa jednu, drugu, prvu, drugu, spavanac 30 min nakon opet u isti krug , jedna druga, prva druga, spavanac ....
    prošlo za 5 dana

  4. #4

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    258

    Početno

    ja se samo nadam da će ovaj naš skok uskoro preskočiti (mali sisa cijelu noć )

  5. #5
    Adi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    573

    Početno

    ja sam primjetila skok s 3 mjeseca, 2 dana je bila svakih sat na sisi

  6. #6
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Recite mi da je to skok jer ja cu svisnut zadnja 3 dana. Beba mi ima skoro 9 tjedana. Nasi dani izgledaju ovako: cicanje po 30 minuta, pa spavanje 5 minuta, pa vristanje, pa bljucanje, pa plakanje pa stenjanje pa sve ispocetka. Mlijeka imam i viska, pa se zato bojim da nije skok a ne izgleda mi ni grcevito jer plakanje nije onako da stisce noge i sake. Spava joj se nenormalno, oci crvene i suzne, ali ne moze zaspati. Maramu ne zeli.

  7. #7
    Pooh avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    454

    Početno

    Kada se sve javljaju skokovi u razvoju?

  8. #8
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj Lucija Ellen prvotno napisa
    Recite mi da je to skok jer ja cu svisnut zadnja 3 dana. Beba mi ima skoro 9 tjedana. Nasi dani izgledaju ovako: cicanje po 30 minuta, pa spavanje 5 minuta, pa vristanje, pa bljucanje, pa plakanje pa stenjanje pa sve ispocetka. Mlijeka imam i viska, pa se zato bojim da nije skok a ne izgleda mi ni grcevito jer plakanje nije onako da stisce noge i sake. Spava joj se nenormalno, oci crvene i suzne, ali ne moze zaspati. Maramu ne zeli.
    dizem temu...da recite mi da je to ,isti scenarij cijeli dan i ludim ako je skok preživit ću

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •