Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 142

Tema: ZPB 2005. (27. dio)

  1. #51
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj bera prvotno napisa
    Bočica i cuca su nama još glavni, kada ćemo i to riještiti veliki je misterij, pa valjda dok krene u školu
    Vi to, mi pelene...
    (a 300kn mjesečno više bi bilo baš super)

  2. #52
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    dobar jutar!

    evo i mene malo da nas ne zaboravite!
    ivan se već dvije noći probudi oko 5 za pišanje i onda bi se igrao, ćula sma ga još sat vremena, mm je otišao kod njega u sobu i onda je ponovno zaspao i evo još uvijek spava
    ja ne znam kako bi mi izdržali bez pop. spavanja, ja još teže od ivana, obavezno legnem po sat-dva

    jučer sam punila paprike sa ribanim tikvicama i šunkom i sirom i zapekla u pećnici, to je bio moj ručak jer moji dečki to vjerojatno ni mrtvi ne bi pojeli
    luda sam, muž izbirlji, ivan isti on, kad dođe prinova kuhat ću valjda tri različita ručka, to me izluđuje
    dečki su jeli tjesteninu sa dinstanom piletinom na luku i mrkvi

    danas-nemam pojma, muž nije ljubitelj ribe, a ivan i ja ćemo osliće i špinat jer mi se ne ide na tržnicu po blitvu

    i ja volim tortilje, ali ljute, pa ih već dugo nisam spravljala, kupim onu mješavinu začina i hitim preko, mrkve, paprike, pelata i mesa i mljac!
    (samo ne znam što bi moji hemeroidi iamli reći na ovakav ručak)

    inače kuma rodila Mateja 2500/46 prekjučer mjesec dana ranije pa me sad lagano lovi pomisao da bih možda i ja mogla ranije
    no sudeći prema završetku 1. trudnoće kad sam hodočastila na SD svaki drugi dan, deset dana (prenjela) a to mi na drugom kraju grada, sumnjam

    mamasita???

  3. #53
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Ej Yasmin-već sam se zabrinila za tebe. Šta kaže doktor,jel je curica??
    Pošto ti je kuma rodila mjesec dana ranije,mislim da je to čisto pristojna težina za toliko ranije rođenu bebu. Ništa se ti ne sekiraj i uživaj samo

    Mare-samo 300 kn? Pa dobri ste,mi smo trošili oko 5oo

  4. #54

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Tra jesam ja to vidjela na to što ti se djete probudilo u 8 sati??! Trebala bi biti sretna (dobro moji se bude sad na moru u 9 ali...)

    I ja samjučer radila meksikance. A nisam se javljala jer sam imala glupi sastanak od 10 do 4

    Moji su si sami skinuli nočne pelene. A valjda im smetaju jer ih prek dana nemaju pa si gospoda prije spavanja poskida. Tak da sam ja odlučila da kad dojdu doma više nema pelena (kaj bum ih sad zbunjivala, ak se desi nezgoda ništ - bum oprala).

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Ah da... zaboravila sam prijaviti jednu trudnoću (moja frendica, 6 mjeseci, nosi dečka) i da idem na krstitke jednoj maloj Zlati u Varaždin ovu subotu.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    maruška odna si zamisli mog veselja kad skinemo pelene - mi smo trošili cca 700 kn mjesečno na pelene

  7. #57
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Mare-samo 300 kn? Pa dobri ste,mi smo trošili oko 5oo
    :shock: Pa koje su to pelene?

  8. #58
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    maruška odna si zamisli mog veselja kad skinemo pelene - mi smo trošili cca 700 kn mjesečno na pelene
    Vi ste na dobrom putu za skinut... mi još ni krenili.
    Planiram uzet tjedan godišnjeg u devetom pa mu ih skinit. Kud puklo da puklo. Samo nisam sigurna da ću moć' dobiti godišnji.

  9. #59
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Mb-dobar smajlić si vidjela ako se tako rano probudi ,srećom to je rijetko! I definitivno im ne vraćaj pelene

    Mare-Libero od 15-30 kg,cijena im je oko 110-120 kn,a u pakovanju ih je 45 kom.,a trošio je oko6,7 dnevno,pa ti računaj...a sad imam jedan paket već mjesec dana :D

  10. #60
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    I ja ću prijaviti jednu trudnoću! Ne svoju.
    Nakon više od tri (?) godine pokušavanja, inseminacija, IVF,... moja prijateljica je trudna - prirodno! Sada je otprilike u 23. tjednu. Lovre će dobiti jednog malog prijatelja!

  11. #61
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Kristijan nikad nije imao dudu, probavala sam mu par puta staviti i to vise zbog utjecaja okoline, ali on nije bio zainteresiran i sretna sam zbog toga!

    mlijeko nikad nije pio iz flasice!
    do 15 mjeseci je dojio i sam je prestao (smanjio se broj podoja, bili jedno vrijeme samo na jutarnjim, pa polako to postalo mazenje a ne dojenje, pa vise nije trazio a ja prestala nuditi i eto, svi zadovoljni)

    to ne znaci da nije imao dovoljno mlijecnih obroka
    od tada i evo jos uvijek smo na rizinom mlijeku koje pije iz case sa kljunom, navece obavezno popije 2 manja jogurta (2x125g) a ujutro nam je isto mlijecni obrok

    jel vasi vodu piju iz case ili....?
    mi uglavnom koristimo ovu sa kljunom i flasu sa sportskim cepom
    zna piti i iz normalne flase ali ne prakticiram cesto, takodje zna i iz case ali mi je par puta namjerno prolio vodu na pod pa smo jos na ovoj sa kljunom

    da ga malo pohvalim, mozda to vasi vec rade, al evo Kristijan je prekjuce prvi put sam obuo patike i zalijepio sa cickom (da ne bude zabune pa bude "mali veze i masne")

  12. #62
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj haribo prvotno napisa
    da ga malo pohvalim, mozda to vasi vec rade, al evo Kristijan je prekjuce prvi put sam obuo patike i zalijepio sa cickom (da ne bude zabune pa bude "mali veze i masne")
    :shock:
    Ne, naši (točnije MOJ) definitivno to ne radi!! Bravo za Kristijana. Lovre ih još ne zna ni skinuti. Odjeću također. Sad kad malo bolje razmislim, možda je to tako jer mu nikad nismo posebno pokazivali/ukazivali/poticali. Očito je vrijeme da se to promijeni.

    Za piće koristimo čašu, slamku, bocu s običnim čepom, bocu sa sportskim čepom (upravo tim redom).

    (izgleda da smo gotovi s dojenjem)

  13. #63
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    sva sreca da su pelene ovdje nesto jeftinije!

    uvijek kupujem veliko pakiranje Pampersa (111 komada) dodje oko 28 eura
    uvijek gledam kupiti na akciji pa kostaju 25 eura
    od Pampersa sam dugo dobijala i kupone od 2-4 eura poust na paket pelena tako da sam mogla super usparati (paket pelena za 21 euro)ako sam pratila akcije, naravno!

  14. #64
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    stvar je u tome da mu uopce nisam to ni pokazivala!
    znam mu samo reci prije nego negdje krenemo:"izvadi patike iz ormara" ili "obuj patike" ali uopce nisam to zapravo mislila i on valjda od dosade dok me ceka (dok ja spremim za piti, pa spremi bar 1 pelenu za ponijeti, pa kljucevi, pa....) poceo obuvati patike i uspio!
    izlazimo van i ja se sjetim da ga moram obuti a on se vec obuo, malo je nespretno zalijepio cicak(po tome sam i skuzila da se sam obuo) al popravili smo i izasli van....

  15. #65
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Moj jedino zna skinuti obuću i onda je svom snagom zafitilji što je dalje moguće ,a trudi se i obuti ali za sada bezuspiješno,a pošto mu je noga kao mala buhtla,nije ni čudo

    Pije sve uglavnom na bočicu,a zna piti iz čaše(kljun boce nikada nije htio) ali obožava prolijevati pa uglavnom pije na slamku i to bez problema.

  16. #66
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Još jednom: bravo za Kristijana!

  17. #67
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Roko od sinoć kod bake,sad sam zvala da vidim kako je,naravno da je spavao kao top od 22-10,sinoć zaspao sam za 10 minuta,dobar kao bubica,bla,bla,bla....
    Nama počelo danas takmičenje,hrpa ljudi i svega,ja odoh u miru do grada,u shoping,na kavicu,pa na druženje.Solo sam do nedjelje,a do Roka ću svako malo,svekiji su blizu pa nije bed!

    Ako ja ne stignem,molim da se održavate na životu

  18. #68
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Ako ja ne stignem,molim da se održavate na životu
    Osjetih se pozvanom pa rekoh...da nas ne ukinu, napisat ću 2-3 riječi.

    Nije nas bilo nekoliko dana na netu.
    Vratili se u ST, na GO sam do ponedjeljka, pa odmah služb.put u Dubrovnik , vjerovali ili ne, meni je to tlaka.

    Malo smo sredili stan, pa kad poslikam (i naučim napraviti album) bute vidjele naš rozi zid, narančasti kauč, bijeli namještaj i tamne parkete

    Jure je danas, bez problema, prijavio da mu se kaki, sjedio na tuti 10-ak minuta iza zatvorenih vrata i pokakako 3 govna, kojih se nitko od nas ne bi posramio :shock: , sav sretan vikao da je gotov...
    Za nagradu, upalila mu crtani Shrek.

    Trak-prijavljujemo nove, razočaravajuće, gabarite 101,5 cm i samo 16 kg. Bila sam uvjerena da ima više kg, al me šoltanska vaga varala.

    Josie-završila si power reading ili...

    Haribo. bravo za malca, J. to ni ne pada na pamet, za sad smo na tome da željenu majicu nategne preko glave.

    Nemam više vremena... svim bubanima (obitelji Maruškić posebno), uživajte, nudite nam zdravi, dobri, lijepi, pametni i sreeeeetni.(do utorka )

  19. #69
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    tra ja sam u štrajku sa doktorima, mimoilazim ih stalno zbog godišnjih
    u srijedu idem na uzv nakon dva i pol mjeseca, na zadnja dva (u 14. i 18. tjednu) su rekli da je curka, a ja sam si to uzela sa rezervom i nadam se da joj nije nešto izraslo između nogu jer stvarno si želim jednu curičku sad

    za treće i četvrto dijete će mi opet biti svejedno

    ivan pije iz čaše, sportske flaše i obične kljun je odbacio totalno, mlijeko pije na žalost samo iz flašice, ne želi ga u nikakvoj drugoj ambalaži :/
    mene sad brine skori povratak u vrtić (nakon 2 i pol mjeseca)jer kad ga spomenem ivan kaže: ne u vrtić, ja ću biti tu, piti mlijeko i gledati crtiće, ti ćeš me čuvati...

    uff...razgovaramo stalno što će tamo raditi, nabrajamo tete, djecu, planiram nešto s njim izraditi za tete, obilazimo vrtić ali on nije baš oduševljen
    a što ću, u teoriji bi mogao biti doma uz velike moje napore, ali to nema smisla, kad tad mora opet krenuti, baš zato ga inisam davala preko ljeta jer je u vrtićima kaos a sad 3.9. sve strarta po statrom rasporedu

    a najiskrenije koliko on god bio dobar i nezahtijevan previše treba mi još ovo malo vremena da se odmorim, posložim sve u glavi, budem malo sama, obavim još koji shopping, pripremim gnjezdo za novog ptića
    a onda show počinje

  20. #70
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

  21. #71
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Bravo za mamasitu i Eduarda! :D
    (yasmin, hvala što si javila! Ja nekako nemam običaj odlaziti na čestitarenja...)

    Lovre je opet u nekoj priljepak fazi. Odlazak na posao je postao noćna mora (suze svaki dan). Što je najgore, on se izražava na način da turbo pojačava efekt grižnje savjesti...
    - Nemoj MENI ići raditi!
    - Nemoj MENE OSTAVITI!
    - Ti me čuvaj!
    I slično. 'Omiljena' mi je s vikendice: bili smo skupa u ljetnoj kuhinji, ja nešto ljuta na njega i izašla van (2m dalje). A u on u plač i trk za mnom: Ti si mene zaboravila!

  22. #72
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Evo me lunch time !

    Wana-"samo" 16 kg-razočaravajuće -jel smo mi najdeblji ?

    Yasmin-držim fige za curicu :D

    Mare-vjerujem (iako ne znam) da je totalni bed kad dijete plače za mamom,stvarno njegove riječi zabole

    Malo pohvale za mog uragana:
    -jučer sam ga stavila na lonku i otišla pod tuš,a on za par minuta nosi lonku,unutra govance i sam istresa u wc školjku i kaže :"Mama briši guzu"! - ne mogu vjerovati kako je sve sam organizirao

  23. #73

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Tra bravo bravo!
    Moji sami oblače gaće, hlače i majice (ok znamo fulat stranu ali bože moj), a sa cipama se još malo mučimo (tj kad sam ja zadnji put vidjela).

    Pijemo izčaše, iz flaše i na slamku. Pohitali smo kljunove.

    Gle jel vi to meni mast vadite kak su moji mali opet?!?! Kak možete bit razočarani sa 16 kg i 101 cm?!?! :? Pa kaj bi ja rekla?!?!
    Čovječe sve si mislim kak buju me prijavili socijalnoj službi

  24. #74
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Tra bravo bravo!
    Moji sami oblače gaće, hlače i majice (ok znamo fulat stranu ali bože moj), a sa cipama se još malo mučimo (tj kad sam ja zadnji put vidjela).

    Pijemo izčaše, iz flaše i na slamku. Pohitali smo kljunove.

    Gle jel vi to meni mast vadite kak su moji mali opet?!?! Kak možete bit razočarani sa 16 kg i 101 cm?!?! :? Pa kaj bi ja rekla?!?!
    Čovječe sve si mislim kak buju me prijavili socijalnoj službi
    ma ne znam ja kaj ti briješ?? meni se tvoja djeca čine sasvim normalne težine i visine, pa vidjela si da ni ivan nije puno veći :?

    moj se ne skida niti ne oblači sam, pokušava skinuti cipele, ni to mu baš ne ide, ali zna već na vratima kada ulazi bilo gdje da treba skinuti cipele i lijepo ih pospremiti, a i robicu je počeo spremati u ormarić (naravno samo je zagura, moram ga naučiti da složi sam) to je sve usavršio u vrtiću, jedno vrijeme mi je nakon što bi s eprobudio donosio u ručici šlapice da mu obučem

    spava ko top, idem i ja malo
    tu ima par sličica ivana u njegovom novom krevetu u njegovoj sobici
    http://public.fotki.com/ivan06/sobic...tke/page2.html

  25. #75
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Gle jel vi to meni mast vadite kak su moji mali opet?!?! Kak možete bit razočarani sa 16 kg i 101 cm?!?! :? Pa kaj bi ja rekla?!?!
    Čovječe sve si mislim kak buju me prijavili socijalnoj službi
    Gle nje-opet si zabrijala da su ti djeca sitna,a ja bi po fotkama rekla da su baš kako treba biti. Šta bi ti htjela-troje od 18 kila :?
    Opusti se draga i ne sekiraj 8)

  26. #76
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Yas-pisale smo u isto vrijeme...

    Soba i kuhinja su mrak,a najviše me oduševio vlakić i cesta na zidu!! :D Autor-predpostavljam TM??!

  27. #77
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Yas-pisale smo u isto vrijeme...

    Soba i kuhinja su mrak,a najviše me oduševio vlakić i cesta na zidu!! :D Autor-predpostavljam TM??!
    soba i kuhinja -MM
    vlakić i cesta ja, pa imam i ja valjda kakvih talenata?!
    sve, samo da nije fizikalija, za to imam MM-a

  28. #78
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    vlakić i cesta ja, pa imam i ja valjda kakvih talenata?!
    sve, samo da nije fizikalija, za to imam MM-a
    Svaka čast,jako mi se sviđa-ja ne znam ni čiča glišu nacrtati

  29. #79
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    CESTITKE MAMASITI OD SRCA!

    yasmin svaka cast!
    koliko ti je trebalo vremena za to crtanje po zidu?
    mi planiramo isto preurediti Kristijanovu sobu kad sklonimo stol za presvlacenje i prepravimo kinderbet u mali krevetic, nadam se do zime...

    imamo iste zidne plocice u kuhinji.....

    wana jel vi to imate buduceg kosarkasa u obitelji?

  30. #80
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Gle jel vi to meni mast vadite kak su moji mali opet?!?! Kak možete bit razočarani sa 16 kg i 101 cm?!?! :? Pa kaj bi ja rekla?!?!
    Evo za tebe nešto: Lovre - 92cm, 13,6kg (u robi) - a stariji je od Jure.
    MB, mi ćemo osnovati posebnu kategoriju! 8) [/b]

  31. #81
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    MA BITNO DA SU ONI NAMA ZDRAVI!

  32. #82
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    ajme, trebalo mi je puno, i nije još gotovo ali mi se više neda
    slikala sam temperama, običnim kistom, bez šablona, imala sam neke slikovnice u koje sam gledala dok sam slikala jer iz glave jedva nacrtam i loptu, dakle talent uopće nije potreban
    prvo sam skicirala kredom jer ona se da ukloniti,
    onda temperom, fotke od dječice sam izrezala i naljepila u prozorčiće

    na drugom zidu je morski motiv, mislim da ima slika u albumu, i to je to

    hvala na pohvalama
    ivan još spava a ja ne mogu ni oka sklopiti

  33. #83
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    mi jutros malo u prirodi bili. Kala odspavala sat u autu i sad više neće.
    išla sam baš mjeriti Kalu dakle 89 cm i 12 kg. a Marušku možete pitati kak joj izgleda, meni je ona čist ok, možda da ne pije toliko vode bi bila deblja,ali pošto je niska ( na mamu ) meni je ona čist ok.
    jučer me tražila kakati u tutu i piškiti 2x i onda se popiški po stolici za hranjenje- meni se čini da ona namjerno neće, možda zbog brace
    što se oblačenja tiče ona se sama oblači već više od pol god i robu i cipelice, zna se desiti da je naopačke. sama tražila, jedino što se mora dugo čekati da taj proces oblačenja završi
    evo ja baš danas išla kupiti pelene 3 i 5 = 270,00 kn
    Yasmin sobica je prekrasna!

  34. #84
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    Jutros se Kala opet grdo probudila, plakala i jedva ju umirila, al sad je sve ok.
    Jučer sam zaboravila napisati prijavak o jednoj trudnoći. Kalina kuma je trudna i nosi blizančeke, nadam se da će i ostati jer je i u prvoj imala blizance, ali samo jedan bembo je došao na svijet - hvala Bogu živ i zdrav

  35. #85
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Jutro svima !
    Evo i mene malo...prvi dan takmičenja bio super,kao i koncerti poslije.
    Roka djeda doveo na takmičenje,i bio je sav u šoku od količine ljudi i buke....inače mi odemo tamo,ali uglavnom nema puno gužve,a jučer je bio show..

    Puse svima
    Niste mi nešto ažurni baš... :/

    Mial

  36. #86
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    hvala trak!
    nikako se natjerati na čišćenje, pa se onda bar trudim da su nam ZPB pri vrhu
    jučer mi je bio dan koma nešto kao mene niko nevoli cmolj cmolj
    a danas sve mi ravno, pojma nemam koji mi je.
    danas će nam u dvorišu biti iju iju iju ju- šogi ima oproštaljku pa možda malo živnem, ak se uopće spustim

  37. #87
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    evo mene u izvidnici nigdje nikog, ah dobro, uživajte onda. ja ćekam Kalu da se probudi pa ćemo i mi dole u dvorište na roštiljček

  38. #88
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Evo i mog priloga održavanju topica.

    Momci jutros otišli na vikendicu, a meni se nije dalo jer se ne mogu kupat. Nakon duuuugo vremena sam sama cijeli dan. I baš mi je čudno. Naravno, da ništa pametno nisam napravila (osim forumarenja, jel' te? ), ali barem sam se naspavala. Plan je srediti ormare ali nikako da krenem.

    mial, Kala ti je baš taman!

  39. #89
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Ahhh....evo i mene...mrtva sam umorna....cijeli dan s gostima tulumarim po gradu,onda 5 sati stajanja na igralištu...noge mi kao balvani

    Kod Roka sam išla ujutro i čim me vidio počeo raditi piz******!
    Očito privlačenje pažnje...on ne plače za mnom nego divlja i radi gluposti,a baka kaže da je inače super!

    Sad još tulum i po noći ,definitivno više nemam snage za sve ovo,iako mi je sve genijalno,ali sam ja očito postala penzić

  40. #90
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    definitivno više nemam snage za sve ovo,iako mi je sve genijalno,ali sam ja očito postala penzić
    A vidi mene: momci ostali spavat na vikendici, a ja ispred televizije grickam čips i pijem colu!

    (i ništa od planiranog po kući nisam napravila)

  41. #91
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    e zbilja kako mala razlika u godinama i djeca te promjene. sinoć šogica i ja sjedimo i slušamo priče frendova mlađeg šogija i umiremo od smjeha. pitam ja nju jesmo i mi bili takvi kad smo bili mladi ? ! ko kava baba ,
    moram ić stižu nenajavljeni gosti a ni kavu nisam popila :shock:

  42. #92
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Da se javim da smo živi...
    Skok u razvoju je na tapeti onaj sa 6 tjedana.
    A i sama sam kod kuće sa obojcom krpz tjedan, pa ne stignem, jučer bili kod moje mame cjeli dan.

    POzdrav svima....

  43. #93
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    evo mene . . . otišli . . .
    bila mi frendica kojoj mali u 7 . mj. navršio godinu i sljedeći tjedan ga nema tko čuvati svima GO pozavršavali, a od 3.9. kreće u jaslice pa me žicala da joj ga čuvam, treba joj od 11 do 4. tako da sljedeći tjedan imam troje , kaj bu bilo vezanje za radijator
    AndrejaMa ja imam sreće da s nijednim nisam osjetila te skokove, a sama s dvoje - znam kako ti je

  44. #94
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Jutro,ja sam u komi zbog svega i sad mi treba welnes da dođem do sebe

    Andreja-velika svima vama !!!

    Mial-svaka ti čast ,da mene netko žica na pola sata,rekla bi no way

    Mare-tako i ja,kad god sam solo,umjesto da nešto pametno napravim,ja lapim ili sam na forumu,pa me poslije peče savjest što nisam ništa napravila

  45. #95
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Mial-svaka ti čast ,da mene netko žica na pola sata,rekla bi no way
    a šta ću ja sam joj bila zadnja šansa, bilo mi je žao. a sad kak ću izgurati pojma nemam. tražit ću MB savjet kad zapnem

  46. #96

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Ajd utješile ste me... Više pišem sutra. Sad moram kuhat ručak za moje koji su se najavili.... Baš m i se i neda al ajde
    Kad ih . Moram se psihički pripremit na predavanje o zdravoj prehrani (moj tatica), viziju oličenja ljenosti (moj buraz) i indiferentnost u suradnji s nerviranjem (moja mama). Eto ti familije
    Kakvi su da su moji su.
    Nisam ni ja med i mlijeko kak bi reko mm - uf al si ti zajebana

  47. #97
    Jeluška avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Mali Pariz
    Postovi
    538

    Početno

    Pozdrav svima,

    vratili smo se s mora! :D Sve je bilo idealno da MM, Jeluška i ja nismo pokupili neki glupi virus! Povraćanje, proljev i temp do besvjesti. Još se oporavljamo.

    Nemam vremena čitati sve što ste pisale, ali obećajem da hoću. Makar zadnjih tjedan dana.


  48. #98
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Pozdrav svim povratnicama!!!

    Duple mame, ja se vama i dalje divim....

  49. #99
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Pozdrav svim povratnicama!!!

    Duple mame, ja se vama i dalje divim....
    Eto,Mare je sve rekla...A tek trodupla mama

    Jeluška,welcome back :D ,i kad stigneš daj nam izvještaj o curkama

    Ja sam još u komi,lagano se oporavljam,koliko mi to Roko dozvoljava

  50. #100
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Gdje ste štrajkašice

    Moje čudo(vište) se uspavljuje i pjeva na sav glas upravo :"Tata kupi mi auto,bicikl i romobil....."

    Ujutro smo bili vani i igrao se sa svojim najfrendom Franom,vijali su mačku i Roko je naravno pao i rasjekao koljeno...nije ništa strašno,ali me toliko nervira to divljanje u društvu da poludim...
    Kad smo solo negdje bude jako dobar,ne leti kao vjetar i sluša,ali čim je s djecom,postaje neprepoznatljiv...toliko se rastrči i razigra da se jako teško smiri...ili padne,kao danas,ili odemo u suzama jer pregori,uglavnom stalno neke nove bitke

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •