Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 251

Tema: biokemijska trudnoća

  1. #101

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,973

    Početno

    Citiraj vikki prvotno napisa Vidi poruku
    Svašta (al me ne iznenađuje). To im je dužnost reći prije vađenja (barem su meni rekli), pa se fino okreneš i odeš u drugi labos (VV je najbliži). A na uputnici obično piše endokrinološki laboratorij tako da možeš bilo u bilo koju bolnicu koja ima endokrinološki.
    Meni su rekli nakon vađenja, tako da sam se zahvalila, okrenula i otišla u potragu za privatnim labosom.
    Nalaz su mi ipak izdali "preko veze" sutradan. Navodno je reagensa bilo samo za ležeće pacijentice.

  2. #102

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    253

    Početno

    Stvarno ali kako mi možeš reći da to nije moguće kad ti kažem da je tako bilo. Ne shvaćam šta želiš reći?

  3. #103

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    253

    Početno

    Citiraj vikki prvotno napisa Vidi poruku
    Svašta (al me ne iznenađuje). To im je dužnost reći prije vađenja (barem su meni rekli), pa se fino okreneš i odeš u drugi labos (VV je najbliži). A na uputnici obično piše endokrinološki laboratorij tako da možeš bilo u bilo koju bolnicu koja ima endokrinološki.
    Ma naravno, trebala sam otići u drugu bolnicu samo mi se nije dalo hodati po gradu pa otišla kod privatnika. Sutra ću onda do Petrove ili VV-a.

  4. #104

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    253

    Početno

    Citiraj Petronjela prvotno napisa Vidi poruku
    Stvarno ali kako mi možeš reći da to nije moguće kad ti kažem da je tako bilo. Ne shvaćam šta želiš reći?
    Ispričavam se..ovo je namjenjeno Anemononoj konstataciji "da to stvarno nije moguće".

  5. #105
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Petronjela prvotno napisa Vidi poruku
    Ispričavam se..ovo je namjenjeno Anemononoj konstataciji "da to stvarno nije moguće".
    Pa evo iskreno meni to nije moguće, a ako je to stvarno moguće kako je na kraju bibai potvrdila, onda je to neprihvatljivo.
    Ono što pokušavam reči cijelo vrijeme, je da je to hitna pretraga, koja mora biti gotova u roku par sati, ako ne u jednoj, onda u drugoj bolnici.
    Ispričavam se ako sam te uvrijedila, jer meni je ta mogućnost da se čeka mjesec dana na granici sa ludilom (ne tvojim, nego sustava).
    To mi je kao da netko treba hitnu operaciju slijepog crijeva, a da mu kažu da ne može, da konac stiže za mjesec dana, prije ga ne mogu sašiti.
    Isprika još jednom.
    Poanta: prije provjeri da li ima reagensa.
    Posljednje uređivanje od Anemona : 01.09.2010. at 22:45

  6. #106

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    253

    Početno

    Onda smo se krivo razumjele ali u potpunosti se slažem s tobom Agemona.
    Ok, zovem i pitam za reagans.
    Ponovila test danas, jaki plusić i ja se nemogu veseliti, poludila bi..Boli me kao da ću svaki čas procuriti.
    Posljednje uređivanje od Petronjela : 02.09.2010. at 10:32

  7. #107
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    ma to je trudnoca cestitam.Tak je meni bilo nisam se jos ni popiskila na test vec je plus skocio.Betu sam vadila za 4 dana jer je pao vikend pa nisam uspijela otic kod dr da mi da uputnicu. Jucer mislila da mi dr radi popodne da mu kazem betu,a ono ujutro radio kak sam smotana.Sad moram cekat danas popodne da vidim kaj cu dalje.

  8. #108
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Ja mislim da kad si trudna vise nebi trebala imat osjecaj da ce ti kao menga doci.Odi dr moza ti da malo Duphastona da zabetonira trudnocu tak je meni reko moj

  9. #109

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    253

    Početno

    Citiraj lastavica1979 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja mislim da kad si trudna vise nebi trebala imat osjecaj da ce ti kao menga doci.Odi dr moza ti da malo Duphastona da zabetonira trudnocu tak je meni reko moj
    Ma to i mene brine..boli me još uvijek. Danas mi popodne radi gin pa ću do nje..
    Lastavica ti samo polako, ti imaš potvrđenu betu i to je to! Sad čuvaj maleno..

  10. #110
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    I tebi ce bez brige budi.Samo lezi do wc i natrag.Nece ti gin nista jos moci vidjeti poslat cete vadit betu,a ako imas uputnicu odi radije sama izvadi pa mozes betu i telefonom javiti.

  11. #111
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj lastavica1979 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja mislim da kad si trudna vise nebi trebala imat osjecaj da ce ti kao menga doci.Odi dr moza ti da malo Duphastona da zabetonira trudnocu tak je meni reko moj
    To je sve individualno. U prvoj trudnoći (uspješnoj) sam imala užasne bolove sigurno do 12. tjedna, ali takve da nisam mogla sjediti, hodati, funkcionirati,..., a sve je bilo u najboljem redu. Sad u biokemijskoj, bolova praktički nikakvih, možda nešto sitno, jedva zamjetno, pa sam prokrvarila.

  12. #112
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    To je sve individualno. U prvoj trudnoći (uspješnoj) sam imala užasne bolove sigurno do 12. tjedna, ali takve da nisam mogla sjediti, hodati, funkcionirati,..., a sve je bilo u najboljem redu. Sad u biokemijskoj, bolova praktički nikakvih, možda nešto sitno, jedva zamjetno, pa sam prokrvarila.
    Slažem se da je individualno! I PMS bolovi na početku trudnoće nisu tako rijetki, to nije znak za uzbunu. Znak da trudnoća nije uredna je nepravilan rast bete.
    Posljednje uređivanje od vikki : 02.09.2010. at 11:59

  13. #113
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Istina slazem se s Anemonom,kad sam imala biokemijsku kava i cigareta fuj cike me svrbile za poludit,sad kad sam trudna nista od simptoma niti mi se spva niti mi se jede previse kavu pijem cigareticu jednu malo za miris mada cu i tu jednu izbacit ovaj tjedan

  14. #114

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    253

    Početno

    Meni skoro nikakvih simptoma, zlo mi je ali meni je takav i PMS..Samo što to sad sve predugo traje, sad kasni 4-5 dana. Sve si mislim da su možda neke ciste iako mi nikad nisu nađene ali danas je baš jaki plusić, nevjerujem da bi ciste tako jako zreagirale. Betu mogu vaditi tek sutra ujutro, zvala Petrovu a gin mi je tek popodne..

  15. #115
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Joj ja bi poludila jos jedan dan cekat nasla bi 130 kn za betu taman one zute po 10 lipa im donesla,ja sam takva ja nemogu cekat ni minute ni sekunde u svemu.Drzim palceve da bude pozitivno

  16. #116

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    253

    Početno

    Citiraj lastavica1979 prvotno napisa Vidi poruku
    Joj ja bi poludila jos jedan dan cekat nasla bi 130 kn za betu taman one zute po 10 lipa im donesla,ja sam takva ja nemogu cekat ni minute ni sekunde u svemu.Drzim palceve da bude pozitivno
    Žute sam već iskoristila ))))))) Ma vjeruj mi da i ja ludim...

  17. #117
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    ja nazvala ginekologa,a on meni veli za 7 dana ponavljat betu.Ja ne kuizm kaj ovo nije dovoljno visoka beta koliko bi trebala bit.

  18. #118

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    253

    Početno

    Citiraj lastavica1979 prvotno napisa Vidi poruku
    ja nazvala ginekologa,a on meni veli za 7 dana ponavljat betu.Ja ne kuizm kaj ovo nije dovoljno visoka beta koliko bi trebala bit.
    Ma je, to je samo protokol koji prate..Ne brini, sve je ok.

  19. #119
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    petronjela, samo bez brige sto se bolova tice - PMS simptomi i menstrualni bolovi su u ranoj trudnoci sasvim uobicajeni i normalni.

    samo obavezno i hitno odi endokrinologu jer je TSH vrlo lako mogao biti uzrok biokemijskih trudnoca i jos kojecega!!!

  20. #120
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Petronjela jel se mozemo veselit?

  21. #121

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    253

    Početno

    Beta 1476!!!!!!!!!!!! Trudna sammmmmmmm!!!!!!!

  22. #122
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    aaaaaaaaaaaaa super cestitam.Jel moras ponavljat betu?

  23. #123
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    bravoooo!!!!! cestitke!!!

    sad trk po uputnice i endokrinologu za stitnjacu! i ako te naruce za par mjeseci, reci da si trudnica i da je hitno - ne daj se smesti! TSH zna jos porasti u trudnoci ako stitna ne sljaka najbolje... ili odi privatno izvaditi tsh, ft3 i ft4 - nije jako skupo (ja platim 60 kn svaki).

  24. #124

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    253

    Početno

    Citiraj lastavica1979 prvotno napisa Vidi poruku
    aaaaaaaaaaaaa super cestitam.Jel moras ponavljat betu?
    Ma morat ću sigurno ali još nikad mi nije bila ovako visoka!!!! A i sutra idem do doca zbog bolova, jesu se malo smanjili pošto mirujem koliko mogu ali zlu netrebalo..

  25. #125
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    PETRONJELA ČESTITAM TI...baš mi je drago, vidim da ima prirodnjaka sve to više! To nama ostalima diže moral do neba

  26. #126
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Jesam ti rekla!!!!!! . Tako mi je drago zbog tebe i TM.

  27. #127
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Petronjela, baš mi je drago, čestitam. Želim ti jednu školsku, dosadnu trudnoću.

  28. #128
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Petronjela, baš mi je drago, čestitam. Želim ti jednu školsku, dosadnu trudnoću.
    Potpisujem i čestitam!

  29. #129
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Petronjela, baš mi je drago, čestitam. Želim ti jednu školsku, dosadnu trudnoću.
    potpisujem i čestitam

  30. #130

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    253

    Početno

    Hvala vam cure od srca, prekrasne ste!
    Ni ja iskreno, koliko se god nadala nisam mislila da ćemo prirodno uspjeti..
    Sada samo da se beta lijepo dupla..Još se uvijek malo brinem iako su bolovi popustili.

  31. #131
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Briga ide u rok službe svakoj mami. Za to ne brini, biti će brige koliko hoćeš. Ali i divnih, bezbrižnih trenutaka.

  32. #132
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Nisam ni ja mislila da cemo uspijet prirodno,vec sam se spremala na svoj drugi AIh,nakon prvog AIH smo se jako razocarali al evo hvala Bogu za sad je trudnoca,al dok ne vidim srceko isto sam u strepnji

  33. #133
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Lastavice pomolit ću se za tebe da sve bude ok! Bog je velik

  34. #134
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Hvala ti od srca i ja se svaku vecer molim za sve vas da dobijete svoje toliko zeljene srecice.

  35. #135

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    253

    Početno

    GV 3mm
    Dobila utrogestan i bolovi prestali..Za sada je sve ok.
    Cure hvala vam na svemu i želim vam svima sreću da sve prođe i bude onako kako same to želite.

  36. #136
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    super cestitam,moras samo endokrinologa posjetit. Ja idem u utorak na uzv pa cemo vidjet kaj ce mi reci.

  37. #137

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    1,076

    Početno

    Eva, ja opet podižem temu jer mi je postala aktualna.
    U zadnja 2 mjeseca sam imala 2 biokemijske, bila na
    folikulometriji - ok,progesteron 21 dpo - ok, brisevi - ok, imam dvoje zdrave djece,
    moje je pitanje da li je možda vrijeme da mužića pošaljem
    da vidimo kakav je njegov spermiogram?
    Moj ginić kaže da su te biokemijske čisto stvar statistike i da su
    dobar znak, ali ja bih ipak još nešto poduzela

  38. #138
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Ja bih se složila s ginićem, biokemijske su relativno česte, jedino što malo tko tko nije u MPO-u to prati (tj. vadi betu), pa prođu nezapaženo. Dobro u tome je što dolazi do implantacije, dakle samo začeće nije problem (i zato je velika vjerojatnost da je spermiogram tvog muža uredan).

    Dalje, statistički, uzrok najvećeg broja ranih gubitaka trudnoće jesu kromosomske pogreške (u oko 95% slučajeva slučajne), na što se ne može utjecati, i to je prirodna selekcija.

    Ne znam koliko ti je godina i kako dugo pokušavate dobiti treće dijete, ovisno o tome trebalo bi možda uraditi neke pretrage.
    Posljednje uređivanje od vikki : 09.09.2010. at 15:40

  39. #139

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    1,076

    Početno

    33 g. a radimo 6 mjeseci, od toga mi se čini da smo 1-2 puta fulali ovulaciju,
    1-2 je možda i nije bilo (nije bilo sluzi, niti probadanja), evo dvije biokemijske (28 dan ciklusa + i onda za 3-4
    dana krvarenje) i to je to. Sklona sam vjerovati giniću da je to čisti bad luck, no ipak me mali crvić škaklja: može
    li se još što poduzeti

  40. #140
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Vec sam pisala ja kad sam imala biokemijsku onda mi je bio povisen tsh formon stitnjace i endokrinolog je rekao da je to uzrok. Sper-gram mm je asthenotetratozospermia,znaci slaba pokretljivost.Pod kontrolom stitnjaca i ostala sam trudna

  41. #141
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Lastavice, puno je razloga za biokemijsku, kod tebe je možda bila štitnjača, to ni endokrinolog ni ginekolog ne mogu sa sigurnošću tvrditi.

  42. #142
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    istina kod svakog je nesto drugo,al znak biokemijske je dobar evo u mom slucaju se to i potvrdilo,samo treba otkrit uzrok,nazalost ginekolog opce prakse kak da kazem barem moj nisu bas upuceni u neke pretrage tako da moras sam istrazivat uzrok i predlagat sta bi ti da ti se izvadi,a on eventualno da uputnicu.Moj ginekolog je malo stariji i on se vecinom bavi babama i njihovim menopauzama sto me jako ljuti.

  43. #143
    MajaPOP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Wonderland
    Postovi
    190

    Početno

    Evo mene opet (doduse na na istom, ali na sl. postu) nakon 4 mjeseca i 3. biohemijske (1. u martu, 2. u julu), ovaj put u 6. nedelji (5+4).
    Molim sve cure koje su imale iskustva sa istim ili vecim br. biohemijskih da mi pokusaju pomoci pisuci o svojim iskustvima.
    Nakon 2. bio radili smo sve moguce nalaze (hormone, genetiku, imunologiju, mikrobiologiju itd, itd) i bili su OK, dr kaze "super je sto ste zdravi sto do T dolazi prirodno i to je najbitnije", ali zar svaki put T mora rezultirati pobacajem i gdje ja u tome da nadjem mir i kako to da me utjesi sto smo "zdravi, a masina radi"?! Prosto mi je nelogicno da se to ponovlja i da je njihov jedini odgovor tako hladan. Jos nazovem dvije dr pocetkom ove sedmice da kazem da sam vec 2x imala bio i da me prime da mi pomognu barem da se bio ne ponovi (mozda daju utrogestan ili s.), no obe me zakazu tek za sutra, a sutra.... (( Ja od danas krvarim najstrasnije, a sve do juce popodne sam bila prvaa trudnica, nabrekle cice, malo mucnine, jaki metalni osjecaj ustima, malo ziguckanja tu i tamo, a od nocas-jaki bolovi u jajnicima, a jutros..prvo tamna pa onda svježa krv..
    Hvala svima na pomoci unaprijed! Vjerujem da znate kako se osjecam i koliko ovo sve jako boli...

  44. #144
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Haj jesi vadila vrijeme zgrusavanja krvi ( PV,APTV,FIBRINOGEN) ja kad sam imala biokemijsku vadila sam te pretrage. Drugi put sad kad sam zatrudnila prirodno gin mi je odmah dao Duphaston 2x1,a ako se pojavi krvarenje onda 3x1,mislim da ako je sve u redu trebao bi ti neki dodatni cuvar trudnoce( Duphaston,Utrogestan) takvo je moje iskustvo. Znam kako se osjecas jako boli jer sam sve to prosla,nakon biokemijske nisam god dana zatrudnila bila na jednom AIH koji nije uspio i trudnoca se dogodila pribizno u isto vrijeme god dana nakon biokemijske

  45. #145

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    1,076

    Početno

    Citiraj lastavica1979 prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da ako je sve u redu trebao bi ti neki dodatni cuvar trudnoce( Duphaston,Utrogestan) takvo je moje iskustvo
    xxx
    I ja znam da je takva praksa, mnogi ga ginići daju iz predostrožnosti i kad nisu dokazano bile biokemijske.
    Ja sam imala problema sa zatrudnjivnjem pa me je dok. odmah nakon što je utvrdila T poslala vaditi progesteron
    da provjeri kakav je i da li da mi da Utrogestan/Duphaston.

  46. #146
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj MajaPOP prvotno napisa Vidi poruku
    Evo mene opet (doduse na na istom, ali na sl. postu) nakon 4 mjeseca i 3. biohemijske (1. u martu, 2. u julu), ovaj put u 6. nedelji (5+4).
    Molim sve cure koje su imale iskustva sa istim ili vecim br. biohemijskih da mi pokusaju pomoci pisuci o svojim iskustvima.
    Nakon 2. bio radili smo sve moguce nalaze (hormone, genetiku, imunologiju, mikrobiologiju itd, itd) i bili su OK, dr kaze "super je sto ste zdravi sto do T dolazi prirodno i to je najbitnije", ali zar svaki put T mora rezultirati pobacajem i gdje ja u tome da nadjem mir i kako to da me utjesi sto smo "zdravi, a masina radi"?! Prosto mi je nelogicno da se to ponovlja i da je njihov jedini odgovor tako hladan. Jos nazovem dvije dr pocetkom ove sedmice da kazem da sam vec 2x imala bio i da me prime da mi pomognu barem da se bio ne ponovi (mozda daju utrogestan ili s.), no obe me zakazu tek za sutra, a sutra.... (( Ja od danas krvarim najstrasnije, a sve do juce popodne sam bila prvaa trudnica, nabrekle cice, malo mucnine, jaki metalni osjecaj ustima, malo ziguckanja tu i tamo, a od nocas-jaki bolovi u jajnicima, a jutros..prvo tamna pa onda svježa krv..
    Hvala svima na pomoci unaprijed! Vjerujem da znate kako se osjecam i koliko ovo sve jako boli...
    jesi li provjerila gene na trombofiliju? oni znaju biti uzročnici biokemijskih i spontanih

  47. #147

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    253

    Početno

    Ja sam imala jedno 3-4 biokemijske, uvijek sa užasnim bolovima i jedno znam sigurno, nitko nezna zasigurno zašto. Kod mene osim sklonosti trombofiliji sve ok, kod MM-a teratozoospermia (za koju se dosta ginekologa nebi složilo s vama da nisu mogući uzročnici). Žao mi je što to prolaziš...Ja sam bila na rubu..Do evo 9 mj. Nešto drugačije u tom mjesecu u kojem smo uspjeli? More, odmor, netreniranje? Stvarno neznam..

  48. #148
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    hahaha Petronjela i meni je more i odmor donijelo srecu nasu najvecu sad smo u 17 tjednu,u cetvrtak nam je beba mahnula i ceskala se po glavici

  49. #149
    tally avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    156

    Početno

    cure, izludila sam od ovih podataka, više ništa ne znam! Vidim da ste vi vec maratonke s ovim pretragama i ostalim, pa upomoć
    U zadnja 2 puta IVF-a - dvije biokemijske! vec me lagano panika hvata. Krajem 2008 i pocetkom 2009. sam imala povisen TSH, al iza toga su mi nalazi bili uredni. Trebam li ih vaditi opet? Jel se oni vade 3. dc? Vise sam sve pobrkala?! i nije mi jasno kako to varira iz mjeseca u mjesec?! Cestitam vama kojima je uspjelo, da budte sretne i neopterecene trudnice ...a nama ostalima puno snage i volje- dogurati cemo i mi, vjerujte

  50. #150
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Pa da moras kontrolirat TSH jer i on moze bit uzrok biokemijske,to je bio uzrok u mom slucaju,procitaj moje postove otprije. Ja sad svaki mjesec vadim TSH zbog trudnoce i koliku ce mi dozu doktor prepisat Eutiroxa.TSH se vadi bilo koji dan ciklusa i uz to T3 i T4.Prekontroliraj si to da vidis

Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •