Stranica 5 od 6 PrviPrvi ... 3456 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 251

Tema: biokemijska trudnoća

  1. #201

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    20

    Početno

    Čekaj, čekaj, da utvrdimo gradivo............ Ovo sad što sam krvarila, to računam ili ne računam kao menstruaciju? Odnosno, krećem li u akciju za cca 7 dana, ili čekam menstruaciju za mjesec dana pa tek poslije nje ???

  2. #202

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    20

    Početno

    Evo, današnja beta 0,11. To znači da je sve izašlo ???

  3. #203

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    20

    Početno

    Zašto mi nitko ne odgovara ((((

  4. #204
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    pričekaj slijedeću menstruaciju za mjesec dana pa onda kreni u akciju da maternica ipak malo oporavi...

  5. #205
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    Citiraj Luči prvotno napisa Vidi poruku
    Evo, današnja beta 0,11. To znači da je sve izašlo ???
    da sve je izašlo , beta se nulirala i sad akcija
    mislim da se maternica nema što oporavljati jer nije se ništa ni smjestilo u nju ili griješim.Bitno da se beta nulira i to je to...bar je tako moja gin objasnila
    Posljednje uređivanje od pužić : 11.08.2011. at 15:49

  6. #206

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    2

    Početno

    Imala sam tako zvanu "biokemisku trudnocu" pocela sam krvariti u 4+5 sedmici 1.3.2012 pre 10 dana i odma sam se javila ginekologu UZ nije nista zabelezio znaci prazno sve a ja sam imala simptome pozitivan test i tako sveeee ali beta HCG 2 mUI/mL je sve rekla da je takozvana trudnoca otisla plakala sam jer mi nije bilo svejedno NADALA SAM SE IPAK ali krvarenje je trajalo samo 5 dana sve je otislo.... znate vec .... eto proslo je 10 dana POPRAVILA SAM RASPOLOZENJE I ZANIMA ME POSTO MI NIJE REKLA DOKTORICA DAL DA SE CUVAM DAL UOPSTE TREBAM DA SE CUVAM? ILI DA ODMA JA I MUZ KRENEMO U AKCIJU ??? SAD PIJEM VITAMINSKE SUMECE TABLETE KLOKAM SE VITAMINIMA ODMARAM OSECAM SE BOLJE .... PISITE VELIKI POZZZZZZ

  7. #207

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    2

    Početno

    Imala sam tako zvanu "biokemisku trudnocu" pocela sam krvariti u 4+5 sedmici 1.3.2012 pre 10 dana i odma sam se javila ginekologu UZ nije nista zabelezio znaci prazno sve a ja sam imala simptome pozitivan test i tako sveeee ali beta HCG 2 mUI/mL je sve rekla da je takozvana trudnoca otisla plakala sam jer mi nije bilo svejedno NADALA SAM SE IPAK ali krvarenje je trajalo samo 5 dana sve je otislo.... znate vec .... eto proslo je 10 dana POPRAVILA SAM RASPOLOZENJE I ZANIMA ME POSTO MI NIJE REKLA DOKTORICA DAL DA SE CUVAM DAL UOPSTE TREBAM DA SE CUVAM? ILI DA ODMA JA I MUZ KRENEMO U AKCIJU ??? SAD PIJEM VITAMINSKE SUMECE TABLETE KLOKAM SE VITAMINIMA ODMARAM OSECAM SE BOLJE .... PISITE VELIKI POZZZZZZ

  8. #208
    Shania avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    202

    Početno

    tally89 žao mi je zbog tvog iskustva.

    Zatrudnila sam prošle godine u 7 mj, na dan očekivane M imala plusić za 2 dana prokrvarila, otišla na hitnu, vadili betu, dr. me pregledala, test je već tada bio negativan
    .Bila sam trudna 4 tjedna
    Zapravo se dr. baš nije nešto lijepo ponijela prema meni, jer je to kao nešto "normalno" a meni je bilo posve novo.

    Otišla sam čak na bolovanje koliko sam tugovala, ali gledano medicinski , bila je normalna M. ništa posebno jača.

    Zatrudnila sam u 11 mj. opet i evo me sada u 16 tjednu.
    Uopće nismo pauzirali, niti sam išta posebno radila, nakon krvarenja sam otišla ginekologu i odmah smo se "bacili na posao"

    Želim ti sreću i nemoj biti tužna, biokemijske trudnoće se često dogadjaju ženama, kažu da se tijelo tako priprema za trudnoću

  9. #209
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    Ja sam isto imala biokemijsku iliti rani pobačaj tak je rekao moj.gin.Ja sam test napravila nakon što mi je kasnila 4dana,pozitivan,na uzv se vidjela oplođena jajna stanica i endometrij 18mm.No nakon tjedan dana sam prokrvarila,beta 15,na uzv se još vidio zadeblajni endometrij i rekao je dr.da će najvjerojatnije sve otići samo kroz 7dana(bez kiretaže)Sad čekam...Koliko ste vi krvarile?Meni je gin rekao uzv za 2 mjeseca ako je sve o.k.cervikalne briseve,hormone štitnjače,krv,urin,urinokultura i nakon 3 mjeseca mogu opet.Prošla trudnoća prije 10god.mi je bila normalna tako da me ovo sad skroz zateklo.Što vaši ginekolozi navode kao razloge?

  10. #210
    Shania avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    202

    Početno

    ellica , žao mi je..kod mene se na uzv vidio samo zadebljan endometrij, ali imala sam osjećaj da dr. nekako zna da neće biti u redu, ne znam možda se varam.
    Nije mi dala neko objašnjenje, u bolnici su mi reklo "neuspjela oplodnja", tijelo je odbacilo plod sa vjerojatno kromosmskom greškom..ostale odgovore sam tražila po netu, sama.

    Kao što sam rekla naknadno nisam radila nikakve pretrage, ali smatram da je dobro da se naprave.
    Dr. mi nije rekla da se "čuvamo" i da trebam pauzirati nekoliko mjeseci

  11. #211
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    Ma ja sam jako rano otišla na 1.uzv imala sam nekih pitanja za njega,a i radim u vrtiću točnije u jaslicama.Ne znam,ja sam od početka imala osjećaj da nekaj ne valja,ali on me uvjeravao da je prerano i da će se vidjeti za tjedan dana sigurno.No nije...Na kraju me totalno zateklo...Iako sam cijelo vrijeme imale neki pritisak kao pred mengu,ali ostali trudnički simptomi su bili tu(grudi,umor,mučnina).Sad čekam da sve prođe pa ćemo vidjeti dalje.Danas je 4.dan da krvarim i još je to poprilično jako,ali bez nekih većih bolova.

  12. #212
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    evo i mene
    danas 36.dan ciklusa.već 6 dana čekala menzis ili je to to.
    test negativan,pa pozitivan.
    umor,mučnina,bolne grudi,čudni bolovi.
    i danas prokrvarila.uuuuužasni grčevi i izljev krvi sa komadima tkiva.

  13. #213

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    5

    Početno

    Evo i ja se nažalost pridružujem ovoj temi jer sam kao i ti zadarmamica imala neugodno iskustvo biokemijske trudnoće. Naime prije gotovo dvije godine bila sam trudna i u 9. tjednu pobacila- morala sam na kiretažu. Od onda je supruga bilo strah da više pokušavamo da opet ne prođe loše i tako ga konačno uspijem ubijediti da nam se to ne može opet dogoditi, trudili se dva mjeseca i ovaj mjesec ugledam plus na testu dan prije nego sam trebala dobiti. A znala sam po simptomima da sam trudna, a i pratim ovulaciju već godinu dana i sigurna sam u sve simptome. Kasnila mi 3 dana, ja sva sretna. Već dragog obavijestila da sam trudna i jučer ujutro u 5.30 probudili me užasni bolovi- slično kao trudovi ali malo slabiji. Nakon 2 sata prokrvarila. I to svježa krv na početku i kao komadi posteljice i tkiva. Inače imam jako bolne menge i ugruške, ali ovo je definitivno drugačije. Znala sam odmah šta je. Jučer sam se isplakala jer toliko želim još jednu bebu. Iako sam zahvalna Bogu na dvije prelijepe kćeri (14 i 5 godina). I sad mi je glava prepuna pitanja- zbog čega se dogodilo? Dragi ima 32 godine ja 36. Zdravi smo. Papa prije 2 mjeseca uredan. Jedino smo imali ovaj mjesec smrtni slučaj u obitelji i nisam baš mirovala previše. Ali pijem vitamine, pazim na prehranu, ne pušim, ne pijem. Pa mi nije jasno zašto i da li ima smisla više uopće probavati? Ima li veze s godinama? Prve dvije trudnoće uspjele od prve. Morala sam malo pripaziti jer sam oba puta bila otvorena od početka ali ništa posebno strašno. Najviše me uvijek utješe slična iskustva pa vas molim ako mi netko može dati kakav savjet???????

  14. #214

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    1

    Početno

    da i ja napišem svoje iskustvo s biokemijskom.
    trebala sam dobiti menstruaciju 18.12, kasnila mi je nekih 5-6 dana. 20. sam napravila test - negativan. 21.- sam osjetila prvu mučninu, vrtoglavicu.u pon 23. ponovila test, i druga crtica se pojavila, ali slabo vidljiva. 24. na Badnjak prokrvarila slabije, na Božić prokrvarila s laganim bolovima s komadićima tkiva. Zvala ginekologa poslije Štefanja, naručio me u pon i reko da je to normalno krvarenje u trudnoći.
    No, nije bilo normalno.
    krvarila sam sve skupa 16 dana(8 dana M i 8 dana smeđi iscjedak + povremeno svježa krv). Uz neprestane bolove u donjem dijelu trbuha.
    Otišla u međuvremenu ginekologu, reko da sam se očistila do kraja, bio je 6. tjedan. Prva beta mi je bila 49, druga 16. Reko mi je da pričekamo 3 mjeseca, a privatnik da ne trebamo čekati uopće, jer nije bilo kiretaže.

    Ovaj mjesec mi je M trebala doći 22(23), no nje još uvijek nema. 18.1 imali smo odnose, i nismo se pazili. U to vrijeme ja sam se osjećala ko da ovuliram i sve nekako čudno - ko da mi je ovulacija zakasnila. Jer po kalendaru, ovulacija mi je bila u one dane dok sam ja imala još iscjedak. I onda, imala sam osjećaj ko da se sve skupa pomaknulo. Dali je to moguće, jel netko imao slična iskustva?

    I sad, nakon tjedan dana kašnjenja, šta mi je raditi? Nemam nikakvi PMS, bolova, ničega..ko da M neće nikad ni doći (ja imam izraženiji pms). Osjećam u zadnja dva dana laganu vrtoglavicu(a to je možda sve u mojoj glavi).
    Nebi se htjela opet razočarati, a opet - nebi htjela da sam trudna, a da opet neznam za to.
    I sad, kako smo odnose imali 18.12, a ja zapravo ni neznam kad sam imala ovulaciju(prema kalendaru mi je bila u vrijeme iscjetka i krvarenja).

    Jel imao netko slična iskustva, jel mi može netko dati savjet neki šta i kako da radim dalje?

    hvala

  15. #215
    anast avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1

    Početno

    evo, da se i ja javim.. nažalost, ja sam bila trudnica prije par dana ali mi se nažalost dogodila ta biokemijska trudnoća.. moja ginička to gleda kao na spontani jer se ipak želi uvjeriti da je sve ok nakon toga.. zato će mi obaviti briseve i vidjeti prvo kakvi su nalazi.. betu moram ponovo vaditi nakon dva tjedna da se vidi da je to sve otišlo.. nažalost, to je danas nekako normalno, ali je sreća u nesreći što se to sve dogodi ovako rano jer se izbjegne kiretaža.. nakon toga zapravo nema nekih posljedica, može se odmah ići na dijete opet, ali ja s eslažem sa svojom giničkom, bolje pričekati još tri mjeseca i uvjeriti se da je to sve u redu.. eto, to je nažalost moje prv iskustvo s trudnoćom općenito..

  16. #216
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Evo i mene, opet. Prošli tjedan trudna s lijepom poduplanom betom, ovaj tjedan nema bete nego menstruacija. Što više raditi?

  17. #217

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    mimi81 jesi radila imunoloske pretrage?

  18. #218
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Nešto sam radila ali ne znam na pamet točno što, moram vidjeti doma nalaze pa napišem. Bili su svi u redu. Samo mi je pai1 bila lagana mutacija za što su rekli da može pomoći andol 100 koji sam i uzimala

  19. #219
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj mimi81 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i mene, opet. Prošli tjedan trudna s lijepom poduplanom betom, ovaj tjedan nema bete nego menstruacija. Što više raditi?
    Mimi, zao mi je.
    Heparin?

    Ja sam ga koristila od poz bete do 13 tt nakon biokemijske i spontanog, a imam mutaciju MTHFR i ACE.
    Posljednje uređivanje od maca papucarica : 30.04.2014. at 14:00

  20. #220
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Pitati ću za heparin da mi ga daju u sljedećem postupku ili da me pošalju na dodatne pretrage ako što još treba nadopuniti ili ponoviti jer sam imunologiju radila u 2011.

  21. #221
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Ja bi na tvom mjestu inzistirala na heparinu, a ako ti ga ne daju, konzultiraj drugog MPO-ovca i koristi ga na njegovu preporuku.
    Totalno je glupo nakon 3 biokemijske ne dati ti heparin, a neke ga klinike daju već zbog par neuspjelih postupaka, a bez ikakve dijagnoze.

  22. #222
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Evo, ja sam od nalaza radila: Lupus Antikoagulant, antikardiolipinska antitijela, pai1, f-2 protrombin i fakotr 5 leiden

  23. #223

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    3

    Početno

    Curke, vidim da dugo nitko nije pisao o trudnoći nakon biokemijske. Evo ja sam se prijavila jer se i meni desila nakon 2 god. pokušavanja. Ja i MM. napravili smo pretrage koje su sve O.K. Molila bi curke sa iskustvima da se jave!

  24. #224

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    3

    Početno

    ... nema nikoga ovdje.
    Htjela sam da cure kojima se isto dogodila biokemijska trudnoća jave sa svojim iskustvom...dali su ubrzo ostvarile trudnoću.
    Moj gin. je mišljenja da to nije ništa negativno i da se samo nastavimo i dalje truditi... ali. Uglavnom trudili smo se i ovaj mjesec pa ništa

  25. #225

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Bili80, 2 godine pokusavanja je dovoljno vremena za daljnje pretrage. Mozes svoju ginekologicu zatraziti uputnicu za neku od klinika koja se bavi potpomognutom oplodnjom, tamo rade lijecnici subspecijalisti humane reprodukcije koji ce znati bolje na koje pretrage da te posalju. Sretno!

  26. #226

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Bili80, 2 godine pokusavanja je dovoljno vremena za daljnje pretrage. Mozes svoju ginekologicu zatraziti uputnicu za neku od klinika koja se bavi potpomognutom oplodnjom, tamo rade lijecnici subspecijalisti humane reprodukcije koji ce znati bolje na koje pretrage da te posalju. Sretno!
    Bubekica hvala na odgovoru. Vjerovatno sam postala jako nestrpljiva. I sada idem privatno kod specijalista humane reprodukcije. On je mišljena s obzirom na dosadašne uredne nalaze ako do trudnoće ne dođe kroz 2-3 mj. idemo dalje s obradom. Nadam se da ću ostati trudna i da neće biti potrebe!!! Još jednom hvala na podršci!

  27. #227

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    4

    Početno

    Zanima me vase iskustvo,misljenje ,tj. dal je jos tko imao istu situaciju.
    imala sam biokemijsku,danas mi je 4 dan krvarenja.i jos uvijek imam bolove kao kad moram dobit mjesecnicu.
    pa me zanima dal je to normalno.
    Unaprijed hvala.

  28. #228
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Ja sam imala 4 biokemijske i uvijek su bolovi trajali danima. Uzmi si kojih tjedan dana, ako ni nakon 7. dana ne prestane, javi se doktoru.

  29. #229

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    4

    Početno

    Meni je ovo druga....
    Iskreno ,u vezi prve se ne sjecam kak je bilo,ocito sam taj dio blokirala.
    Barem na kratko uspijem kroz dan zaboraviti na to,al me bol iznova podsjeti.

  30. #230
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Kod mene dvije biokemijske.
    Oko 10dana strasnih bolova i krvarenja,ispadanja tkiva...
    I onda uzv pregled da dokt vidi jeli sve ok.
    A ako mi bude jos jednom tako onda detaljne pretrage.

  31. #231

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    4

    Početno

    Meni je ovo isto druga...
    Danas mi je 5 dan.
    Krvarenje skoro pa je prestalo,i imam povremeno slabe bolove.
    Jel to sad kraj ili?

  32. #232
    LadyB avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    1,041

    Početno

    Bok svima,
    Meni je jucer ustanovljena biokemijska jer jer beta pala na 2, jucer sam i prokrvarila na 34.dan ciklusa..
    Kada stane trebam na ultrazvuk..
    Bio je ovo nas prvi "neplanirani" pokusaj za bebu..

    Moje pitanje je vezano za period do sljedece menstruacije- hoce li biti ovulacije i trebam li se paziti?

  33. #233
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Citiraj LadyB prvotno napisa Vidi poruku
    Bok svima,
    Meni je jucer ustanovljena biokemijska jer jer beta pala na 2, jucer sam i prokrvarila na 34.dan ciklusa..
    Kada stane trebam na ultrazvuk..
    Bio je ovo nas prvi "neplanirani" pokusaj za bebu..

    Moje pitanje je vezano za period do sljedece menstruacije- hoce li biti ovulacije i trebam li se paziti?
    Ako nezelis trudnocu pazi se.biti ce ovulacija.meni je bila.

  34. #234

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    75

    Početno

    Prosle godine u 4 mjesecu " biokemijska" 6+3 ove godine 24.10 dana u 5 tijednu OPET jos krvarim, 6 dan inace krvarim 4 dana maksimalno s tim da sam i prosle godine krvarila isto 4 dana pa da pitam do kada? IMAM OSJECAJ da cu ovako jos DANIMA

  35. #235
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Jel ima mozda netko iskustva sa cestim biokemijskim? Naime u godinu dana imala sam ih 4, zadnja je bila prosli mjesec (poz bete ali male,kucni testovi plus). Danas mi prvi dan kasni m i napravila dig test i pise + 1-2tj. Da li da se nadam ili bi moglo biti kao i prosli mjesec iako je uvijek bio razmak par mjeseci?

  36. #236

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    3

    Početno

    Pozdrav Sova555,
    Ja sam imala u sijecnju prvu biokemijsku, nakon 10 dana kasnjenja krenula m. Sada kasni 9ti dan, test je pozitivan, nadam se da je ovaj puta to to, nisam se jos narucivala na pregled, cekam da prođe barem 15 dana pa cu onda. Nekako sam se nadala da se to dogodilo samo jednom, obzirom da je bila prva trudnoca, ali sada kad vidim Vase iskustvo... ajmee.
    Kako su Vase trudnoce trajale? Koliko ste kasnjenja imali najduze??
    Nadam se da je kod Vas ipak to to sada ❤️ Pozz

  37. #237
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Nazalost nije ni ovaj put to bilo to,ali jednom mora. Najduze kasnjenje je bilo nekih 12-tak dana i to sam uvijek i testove radila i betu vadila,cim sam vidla da je opala ili da se nije poduplala znala sam da ne bude nista,al srce se uvijek nada. Draga mirela zelim ti puno srece i drzim ti fige. Jesi vadila betu mozda?

  38. #238

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    3

    Početno

    Sova555, žao mi je zbog situacije, ali vjerujem da jednom mora doci sve na svoje mjesto ❤️
    Betu nisam vadila, razmisljala sam o tome, ali sam se bojala razocarenja. Pustila sam da mi tijelo samo kaze.
    Danas kasni 20 dana, narucena sam 18.tog na prvu kontrolu. Moj gin ni ne narucuje prije 7-8tj. Mucnine me more vec par dana. Pa se nadam da je to to. Sad samo cekam pregled..

  39. #239
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Sova555 prvotno napisa Vidi poruku
    Jel ima mozda netko iskustva sa cestim biokemijskim? Naime u godinu dana imala sam ih 4, zadnja je bila prosli mjesec (poz bete ali male,kucni testovi plus). Danas mi prvi dan kasni m i napravila dig test i pise + 1-2tj. Da li da se nadam ili bi moglo biti kao i prosli mjesec iako je uvijek bio razmak par mjeseci?
    Sova555, ne znam da li si obavljala kakve pretrage. Moj savjet je da su 4 biokemijske u godinu dana puno, idi kod ginekologa i traži pretrage. Za početak treba provjeriti hormone štitnjače i spolne hormone, a dalje će dr. već prema potrebi odlučiti.

  40. #240
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,488

    Početno

    Zar nije i kod biokemijskih da treba biti razmak veći od dva tri mjeseca?

  41. #241
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Zar nije i kod biokemijskih da treba biti razmak veći od dva tri mjeseca?
    Nije.

  42. #242
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Citiraj mirella123 prvotno napisa Vidi poruku
    Sova555, žao mi je zbog situacije, ali vjerujem da jednom mora doci sve na svoje mjesto ❤️
    Betu nisam vadila, razmisljala sam o tome, ali sam se bojala razocarenja. Pustila sam da mi tijelo samo kaze.
    Danas kasni 20 dana, narucena sam 18.tog na prvu kontrolu. Moj gin ni ne narucuje prije 7-8tj. Mucnine me more vec par dana. Pa se nadam da je to to. Sad samo cekam pregled..
    Drzim ti fige i nadam se da ces se javiti sa jednim srcekom

  43. #243
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Sova555, ne znam da li si obavljala kakve pretrage. Moj savjet je da su 4 biokemijske u godinu dana puno, idi kod ginekologa i traži pretrage. Za početak treba provjeriti hormone štitnjače i spolne hormone, a dalje će dr. već prema potrebi odlučiti.
    Obavili smo sve pretrage,cekamo 5mj sada za mpo sa punom stimulacijom. Najvjerojatnije je uzrok niski amh 3.16 i tsh 2.44 , ali ni oni ne znaju tocan uzrok zasto se to tako cesto dogada.

  44. #244
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Testovi za trombofiliju?

  45. #245
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Testovi za trombofiliju?
    Nisu me nikada slali radit te pretrage iako mi mama ima veliki broj trombocita(nisam sigurna i u tocan naziv sada) i ne znam da li to ima ikakve veze.

  46. #246
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Sada sam bas bila zvala maminu hematologicu i pitala je bas za to,u principu su rijetki slucajevi da bi mogla nasljedit trombocitozu(sad znam naziv ), ali mi je rekla da dodem sljedeci cetvrtak da ce mi napravit sve pretrage za trombofiliju. Dobro da si me pitala za to pa cemo vidjet i to jos.

  47. #247

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    3

    Početno

    Obavila pregled kod ginekologa prošli tjedan. ❤️ Kuca, danas smo 9t+2d. Od sutra krecemo sa standardnim kontrolama krvi, za sada je sve ok. Bogu hvala ☺️
    Sova555 nadam se da će i Vama, bez obzira na sve, Bog dati još jedno malo srčeko ❤️
    Pozz svima

  48. #248
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Draga mirela to su odlicne vijesti,zelim ti mirnu i dosadnu trudnocu

  49. #249

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav svima,
    Nova sam ovdje i imam pitanje. Nakon 4 dana kasnjenja menge, napravila sam kucni test i bio je pozitivan, ginekologica me narucila na uzv kad budem 6 tjedana trudna (6.8.)jer se prije toga navodno ne moze vidjeti nista. Imala sam lagano roskasti isjedak i ginekologica mi je napisala utrogestan 3x2 i folacin. Vrag mi nije dao mira i napravila sam jos jedan test nakon 2 dana, crtica je bila svijetlija nego prvi put, sljedece jutro ponovila sa 2 testa i oba negativna. Tako da vjerujem da se i meni dogodila biokemijska trudnoca. Medutim menge jos nema. Najvise se zabrinjavam da nije nesto “ostalo” i da cu zavrsiti na kiretazi ili tako nesto. Ginekologica mi je rekla da mi termin 6.8.ostaje ako do tad prestane krvarenje, medutim nije mi rekla do kad krvarenje treba poceti tj sto spada u normalno a ja se naravno nisam sjetila pitati. Ako netko ima iskustva molim za savjet. Hvala unaprijed

  50. #250
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Idi izvaditi krv da vidis beta hcg. Pretraga je oko 150 kn u orivatnim laboratorijima.
    Tuđa iskustva tu i nemaju neku važnost. Nekima je bila trudnoća, nekima ne.

Stranica 5 od 6 PrviPrvi ... 3456 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •