Dosta sam citala o vasim iskustvima biokemijske trudoce i moja je nesto drukcija bila. Imam redovite cikluse variraju od 28 do 30 dana al nikad vise od 30 dana.

Zadnju M sam imala 23.02 . Nakon sto mi je kasnila M 5 dana (racunala sam na duzu verziju ciklusa od 30 dana)napravila sam test na trudnocu i pokazao se debelo pozitivan . Narucila sam se na Uzv za 6 dana od tog dana znaci tad mi M kasni vec 11 dana. Na Uzv doktorica ne vidi nista a kao racuna trudna sam 5,6 tjedana .

Prepala sam se jako vanmaternicne trudnoce.

Salje me vadit betu i beta je 408 i stvarno pre mala da bi se na Uzv bilo sta vidilo.

Sutra dan krecu bolovi prvo grceviti a onda tupi uz par izljeva svjezije krvi al ona prozirne vodenaste dok sam piskila na wc najvise se izljevalo al manje nego kod menstruacije kao npr. zadnji dani M.Ne punim bas uloske kako neke zene opisuju ,vise je to sve neka brlja.Sljedeca dva dana samo smedi iscjedak i dalje tupi bolovi ,primjecujem ugruske dok se brisem ,ne izljeva se nista posebno...

Vadim betu ponovno, beta na 176 sve se smiruje prestaje i taj smedi iscjedak i ti tupi bolovi i nakon 24 sata prokrvarim al ovaj put bas kao menstruacija .

To je moje iskustvo dok je moja frendica imala bas biokemijsku kako opisuje vecina zena ,nakon kasnjenja M od 3 dana napravila je test koji je pokazao da je trudna i nakon 48 sati odmah je prokrvarila kao M al sa nesto vise ugruska nego inace .

Brinulo me sta ja nisam tako prokrvarila kao i sve zene koje opisuju svoje iskustvo biokemijske ,brinula sam se da cu morati ici na ciscenje jer sam slabo se cistila al eto valjda nase tijelo zna sve odraditi samo .

Nadam se da ce ovo moje iskustvo pomoci nekome kao sto su meni pomogla vasa iskustva .