Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 56 od 56

Tema: razrednica 6tog razreda

  1. #51

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    sorciere, koliko ja poznajem babyiris, ona ti je sve to i - pročitala.

    Možda i nekoliko puta. Vrijednica jedna. :D

  2. #52

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    986

    Početno

    Malo OT, ali Ivana, nemaš se zbog čega ispričavati zbog načina na koji pišeš ili koliko si/ili nisi pismena, a zlobne komentare ja osobno smatram neprimjerenima, pogotovo od osoba koje druge ljude prozivaju zbog zlobnih i neprimjerenih komentara... 8)

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    ivana iscurio mi je pp sa tvojim mailom iz inboxa, daj mi molim te opet pošalji

  4. #54
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    ivanaos, lijepo je što brineš...da ih je više takvih...
    i mene osobno smeta kada su nam profesori koji uče našu djecu i sami nepotkovani...,ta čemu će ih naučiti...?!

    a, za ovo ostalo, evo...ja sam svojedobno napisala par članaka koji su morali proći kroz lekturu, smijem se i pohvaliti kako sam ih sastavila bez greške...a, pitam se, ne bismo li razmislili da je jedno uzeti olovku i papir pa pisati, a posve drugo tipakti na tipkovnici...
    osobno tipkam brzo i potkradaju mise takve greške kao da sam polupismena...a ovo je forum i nemam potrebu provjeravati prije nego stisnem "objavi" jel sve po ps-u...
    u ovom slučaju me iskreno začudila apri sa sitničavošću...

  5. #55
    babyiris avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    1,013

    Početno

    A koliko li literature koju nisam imala u rukama!
    Danas mi je bio prvi radni dan s diplomom. :D

    Znam kako ću učiti zajedno s učenicima, samo druge stvari. Oni ono što ja znam, a ja mnoge stvari koje oni znaju bolje od mene (i u teoriji i u praksi). Sigurna da će svaki novi dan s njima biti izazov.

    U vezi razloga prozivanja kolegice koja je otvorila temu rekla bih tek jedno. Svi učimo čitav život. Najprije ono što nam u životu najviše znači, a zatim svoja najdraža znanja nadopunjujemo i znanjima koja u vrijeme aktivnog ganjanja vlastitih snova ostaju sporedna.

    Kad smo kod jezičnih pitanja i straha roditelja zbog (ne)stručnih predavača, radije bih se pobrinula kako mi dijete ne bi učili učitelji razredne nastave s pojačanim programom, umjesto profesora određenog predmeta. Koliko vidim, pravi su STRUČNJACI za strane jezike, u osnovnim školama, blago koje se teško pronalazi, a još teže zapošljava.

    Toliko od mene. Treba li netko još literature, tu sam.

  6. #56
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    Zašto jednostavno ne možemo biti dobri jedni prema drugima???

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •