Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Browser za klincadiju? - Zastita na netu

  1. #1
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno Browser za klincadiju? - Zastita na netu

    Jel mi moze netko objasniti kak funkcioniraju one zastite za klince sto se stave u browsere?
    Di se skine?
    Kak se to porihta?

    Ima li kakav djecji browser za koji znate ili ga koristite?

  2. #2
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    Kaj niko nema nis instalirano :? :?
    Klinci vam zvrndaju po netu kamgod?

    Mogla bi ja nac na netu neki programcic bez da vas gnjavim, al sam misla da netko mozda ima neko iskustvo pa da mi nekaj preporuci ili da neki savjet...

    oskar mi je poceo citati
    i kao igra nogac na tportalu
    i onda ja dodjem i pogledam, a on ne znam kak otiso ne zna ni sam kud
    i klika na sve banere
    a to me bas jako i ne veseli

  3. #3
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ivar ima svoj komp bas zato (ustvari izmedju ostalog i zato) da ne moze na internet bez kontrole. njega uopce nismo spojili.

    kad gugla onda je to na mom ili na mm laptopu i ucimo ga da uvijek treba guglati pune pojmove kako bi sto lakse nasao sto ga zanima

    ovog ljeta je bilo zeznuto na maminom laptopu dok je guglao nesto o harry potteru kod nje su iskocile dvije sexy slicice, ali sva sreca samo lijepe tete od cega mu se jos uvijek povraca , nista eksplicitno

  4. #4
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Joj, ja vec godinu dana razmisljam o zastiti, odkad je Ema uspjela naguglati neku sliku (na srecu neciji crtez princeze) i poslati je mailom apricot.
    I znam da moram jer se meni povremeno dogodi da guglanjem (meni) najbenignijih engleskih izraza dobijem degutantne rezultate, ... Kad nesto napravim, javim.

    Neki softver koji se zove Net Nanny je dobio dobre ocjene, evo ovdje ima nekoliko vrsta tog softvera, ... sigurno ima jos, pitat cu decke.

  5. #5
    dijanam avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    975

    Početno

    Citiraj BusyBee prvotno napisa
    I znam da moram jer se meni povremeno dogodi da guglanjem (meni) najbenignijih engleskih izraza dobijem degutantne rezultate, ... Kad nesto napravim, javim.
    Ajde javi, i mene zanima, najvise zbog ovog sto pises. Najdegutantije rezultate dobijes na najbezazlenije upite (ti materijali se vole zvati Pinokio, Pepeljuga i sl.)

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Necu vam ni reci na sta je Annabel danas naletila kad je googlala Barbie. jos bi na youtubu. :/ Srecom sam bila tu blizu nje.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    133

    Početno

    malo oguglate...upišete Parents controls freeware....i ima ih koliko volis..

    najbolji je MSN8 parents control al mislim da kosta oko 30$...

    inace za msn8 imate dosta i na hr clanaka o tome kaj je sve sa njim moguce...

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    A Content advisor koji je već ugrađen u IE?

    (Tools - internet options - content - content advisor)

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    ja sam veceras ukljucila to sto moover spominje i sad ne mogu staviti nijednog smajlica
    nisam mogla ni na rodu ako ne ukucam pasword

    nije lose, ali ubit ce me muz ako me ne bude doma kad on bude htio citati jutarnji na netu a ja mu ne kazem pass
    ja si zamisljam da bi to trebalo raditi tako da ti google npr umjesto onakvih fotki kad uguglas barbie stavi samo x


    ili tako nekako. sigurna sam da je to netko vec smislio samo ja ne znam kako da se s tim posluzim. trazila sam ovo od realne, ugl je to za skracivanje vremena na igricama itd, to me fakat ne brine, brine me veselo predpubertetsko drustvance koje po youtubeu bas namjerno trazi tak nesto. nije mi se jos dogodilo, nego sam cula da bi moglo....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •