Pokazuje rezultate 1 do 18 od 18

Tema: smedji iscjedak nakon 9 tjedana

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    86

    Početno smedji iscjedak nakon 9 tjedana

    rodila sam krajem 6. mjeseca. meni je krvarenje prestalo prije nekih dva tjedna. no medjutim,muci me taj smedji iscjedak. da li je od vas netko jos imo taj smedji, ponekad zuckasti iscjedak? stvarno mi vise pun kufer mjenjanje ulozaka itd.

  2. #2
    tibica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,124

    Početno

    Ja još uvijek imam iscjedak i nosim dnevne uloške. Nadam se da će prestati uskoro jer mi ide na živce. Nije smeđi nego žućkasti.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    čakovec
    Postovi
    118

    Početno

    ja sam ga isto imala..
    ispostavilo se da se radilo o upali, pa mozda nebi bilo zgorega da ti doc to pogleda..

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Ajd da se i ja prištekam ovde: 5tj. krvarila, prestalo, 8tj. posle porođaja bila na pregledu, dr rekla sve super i od tada svakih 10-tak dana po dan-dva smeđkasti iscedak (znači već dva meseca), onako kao da se M muči da li će da dođe ili ne. Jel se to nekoj dešavalo?

  5. #5
    jell-o

    Početno

    podizem ovu temu jer me muci isti problem...zna li netko nesto o tom smedjem iscjetku? kod mene 8 tjedana od poroda...

  6. #6

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    86

    Početno

    evo da se opet javim. meni je prije dva tjedna prestao smedji iscjedak, sad mi je samo jos zut. nemam pojma kad ce to prestati.

  7. #7
    jell-o

    Početno

    i meni sada prelazi na zuto. nije mi jasno sta je to...

  8. #8
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno

    i ja sam isto imala to.oko mjesec i pol lohije-prelazilo od krvi,preko smeđeg do žutog.pa nestalo,pa opet smeđe,pa žuto,pa malo nema,pa ima.
    i onda opet sredinom ciklusa (dobila mengu 45 dana nakon poroda)smeđkast iscjedak.u mom slučaju nagla promjena hormona,ali bolje provjerite kod ginića da nije upala.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    austrija
    Postovi
    489

    Početno

    zuto,smdje,slipavo...raznobojno vec mjesec i pol.

  10. #10
    susret avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    223

    Početno

    I kod mene... plus, ima neki čudan / neugodan miris. Ne sjećam se da sam to imala nakon prva 2 poroda... Nije mi jasno, kaj je to? Ako ne dobijem ovdje odgovor prije pregleda, javit ću vam što mi je dr. rekla...

  11. #11

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    75

    Početno

    Prošli sam tjedan bila na prvom pregledu, i dr. mi je rekla da je normalno čak 10 tjedana nakon poroda imati takav iscjedak. Što se neugodnog mirisa tiče, i ja imam isti problem, ali i tu me je doktorica utješila rekavši mi da je sve O.K.

  12. #12
    nevenera avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    436

    Početno

    imala sam ga i ja i to taman prije nego se skroz povuko krvarenje. išla sam u panici u ginekologa ali mi je rekao da je to sve ok.

  13. #13
    spunky125 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    657

    Početno

    ja sam ga nakon 1. poroda imala i duže, čak sam išla i na briseve, i sve je bilo ok, samo je duže trajalo.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    655

    Početno

    kod mene sve to trajalo nekih 2,5 mjeseca nakon poroda. krvarenje, pa smeđe, pa žuto i neugodnog mirisa...doktorica rekla da je sve okej i da se čistim. i fakat se sve sredilo, pa ne brinite

  15. #15
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Podižem..28. dan nakon poroda dobila menstruaciju, slijedeći ciklus opet.
    Isključivo dojim ali to kod mene očito ne igra neku veliku ulogu jer mi je tako bilo i nakon prva dva poroda.
    Međutim, ovaj mjesec nisam dobila, nego već par dana imam smeđi iscjedak. Trudna nisam, a i na pregledu prije nekih mjesec dana je sve bilo ok.
    Zanima me da li je moguće da će menstruacija ipak nestati na neko vrijeme zbog dojenja?

  16. #16
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    mislim da da. Ja sam je dobila nakon 4ipo mjeseca i evo vec je 2 opet nemam

  17. #17
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Da da, normalno je..meni je rekla gin. da dok god budem dojila postoji šansa da se ciklus vrti sim-tam--- za sad je točan,al još dojim pa se svemu nadam...

  18. #18
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Hvala vam na odgovorima. Živcira me jer nije ništa konkretno a opet moram staviti uložak.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •