Vidi rezultate ankete: U koliko sati vase bebe idu spavati?

Glasači
301. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • 20-21

    151 50.17%
  • 21-22

    91 30.23%
  • 22-23

    47 15.61%
  • 23-00

    12 3.99%
Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 149

Tema: U koliko sati vase bebe idu spavati?

  1. #51

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    644

    Početno

    oko 20 h (nekad i prije)

    buđenje oko ponoći, pa spavanje do jutra :D

  2. #52
    Ivky avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    41

    Početno

    navršili smo 3 m prije 4 dana... danas je zaspao u 19.30...ako smo doma, ide spavati obavezno oko 20 to je dobro vrijeme za MM i mene..

  3. #53
    diči avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    557

    Početno

    između osam i devet klone bez većih problema u san...

  4. #54
    anny42 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    153

    Početno

    U osam vise ne zna za sebe, popapa sa zatvorenim očima i samo ga preselim u kondać.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb, Borongaj
    Postovi
    51

    Početno

    Isto tako; u osam je već jaaako umorna i najčešće izdrži do pola devet.

  6. #56
    Ana i mamino zlato avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    937

    Početno

    ajoj, bolna je to tema

  7. #57
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    kad mu se spava. ovisi o tome koliko je spavao po danu. izmedju 8 i pola 11...

  8. #58

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka - Čavle
    Postovi
    11

    Početno

    oko 20h.
    mada se to može produžiti i do 22h ako smo negdje vani.

  9. #59
    anna24 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Garešnica
    Postovi
    114

    Početno :)

    Mi u 19h imamo kupanje, nakon toga hranjenje koje se jedva dočeka, a u 20, najkasnije 20.30 mora biti u kinderbetu jer je inače totalni raspašoj. Ponekad zaspi usred hranjenja, a ako je budna, moram je staviti u kinderbet, namjesti se i zaspi sama, a ako je ne stavim, onda je nervozna, plače i vrišti. Sa spavanjem po noći nemamo nikakvih problema.

  10. #60

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    črnomerec
    Postovi
    523

    Početno mala spavalica

    Evo da se i mi malo pohvalimo , moj jednomjesećni Jan-Renato ide spavati u 20.00 i spava cijelu noć . Ja se instinktivno budim u 1:00 am
    i hranim ga dok on još spava . Budi se oko 7:00 am za dojenje .
    Pokušavam mu već sada napraviti neku rutinu prije spavanja prošetamo po kvartu onda ide kupanje , hranjenje i spavanac . Ponekada zaspi bez problema uz ispavanku a nekad ga moram nunati na rukama i pjevati što izbjegavan jer ga ne želim naviknuti na uspavljivanje na rukama.

  11. #61
    smijuljica

    Početno

    moja beba se kupa u 17.00,jede i u 18.30 ide spavati i spava cijelu noć do 6.00 ujutro.

  12. #62
    AnneMary avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    1,230

    Početno

    najčešće između 20 i 21 sat, poslje kupanja, ali ponekad se brzo probudi pa zna zezat do 22 sata i dulje.
    srećom to je rjetko!

  13. #63
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    Sjećam se ne tako davnih dana kad je išla spavat između 20.00 i 21.00. Ali prošla faza. Sad mi ne zaspi prije 23.00

  14. #64
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    do prije nekih 2 mjeseca išla je spavati oko 21-22 h, uz barem dva buđenja po noći, pa odspavala do 10 h, a onda su počeli zubići i sad ne ide spavati prije ponoći.
    Tak je bilo i prije, do nekih 6mj, a onda se malo normaliziralo, a evo sad opet tako.
    I dalje imamo kupanac oko pola devet, pa cica, ali onda počinje show, dizanje, puzanje, pjevanje, pa je ja polegnem i dam cicu, pa se ona opet digne i tako u nedogled........

  15. #65

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    179

    Početno

    Oko 22h, zadnjih par dana oko 23h. i spava do jutra do 10h mirno. Jedino ako ju stavim u valjčiće preko noći (jer preko dana nema šanse) onda se zna probuditi oko 7h i pokušava se izvući iz valjčića, to je kroz neki polu san, jer ju tada samo izvučem i ona dalje nastavi normalno spavati, znači ni ne probudi se.

  16. #66

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    94

    Početno

    moj šniclek ide u zadnje vrijeme oko 22 h

  17. #67
    luci07 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,313

    Početno

    Moja mrvica je mjesecima išla spavati oko 8.30, onda s negdje 9 mjeseci se nešto poremetilo, nemam pojma zašto, i sad je uz teške muke uspijem uspavati tek oko 9.30-10.

  18. #68

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    ima godinu. spava od pol 9, 9 do ujutro 8h. i tako već od 8. mjeseca! :D

  19. #69
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Tesko mi je reci kad ide spavati jer spava sa mnom (s nama) i zaspi uz mene, gdje god se nalazila i odlazimo u sobu kad ja idem spavati.
    Cura je prestara za ovaj pdf.

  20. #70

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    276

    Početno

    Oboje idu spavati u 20h i tako vec godinu dana!

  21. #71

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    34

    Početno

    Ako nije spavala po danu, onda izmedju 20-21h. a ako je spavala po danu onda izmedju 21-22h.

  22. #72
    saska7 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    1,122

    Početno

    A. od svog drugog tjedna spava od cca21h do 4-5h ujutro :shock: koliko mi to pase jer se naspavam konacno (nakon 9mj nespavanja u trdnoci) toliko sam sva nesretna iz 2 razloga - cice mi ujutro explodiravaju, (sva sreca kad se probudi halapljivo isprazni jednu pa za 2h drugu), a zbog tolikog razmaka izmejdu podoja sam vec dobila mengu (a taman sam se nadala da cu konacno moci malo gustati u keksanju bez zastite jer je porod bio super i oporavak je kratko trajao--i sad opet gumice )

    bez obzira na moje primjedbe, ne bih voljela da sad promjeni kardinalno ritam...

  23. #73

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    22

    Početno

    Citiraj kokoška prvotno napisa
    obicno oko 4h poslijepodne,a i to mi je nekako kasno
    uh, već sam se uplašila da smo mi jedine
    moja ide najčešće oko 7 ako uspijem navući, ali često je bilo i oko 4-5 ili 6 najkasnije, i onda smo ujutro sove, tata ju ni ne vidi kad dođe s posla, bezveze
    trudim se bez forsiranja pomalo loviti neki normalan ritam, da ujutro odspava - taman dok malo pospremim, i da ide kasnije spavati, mislim gdje je tu uopće mjesto za planiranje, kupanje i ostalo.. ali po danu mi nejkad spava puno, ekad 2*po 10min, i kako onda ne bi zaspala u 5

  24. #74
    Palagruža avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    251

    Početno

    Moja buba se tek oko 8 pravo razbudi Tako da rijetko kad zaspi prije 11:30. Ali kad zaspi, zna u komadu potegnut i do 7 ujutro. Pa onda cicanje, pa opet spavanac negdje do 10. Prava mala nocna ptica 8)

  25. #75

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Tamo gdje svijetli mali žižak...
    Postovi
    1,123

    Početno

    8-9 najčešće....

    Zna se desit da zaspe u 7, odspava 20min i bude budna do 11...

    Ali to nije uvjek....

  26. #76

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Na jugu
    Postovi
    109

    Početno

    Ima četiri mjeseca, zaspe u sedam najkasnije u osam, budi se 2-3 puta po noći na dojenje ali odmah nastavi spavati do šest ujutro. Tada je budna sat vremena,pa opet na spavanac 45 minuta. :D

  27. #77

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    125

    Početno

    u 19 sati i onda nastavi do jutra - čitaj 7 ujutro uz ukupno 4 - 5 buđenja- cicanja. a ima 5 mjeseci. naravno legnemo oko ponoć, a do jutra 3 puta. rikavela.8)
    N spava od 20 do 7-8 :D

  28. #78

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    10

    Početno

    Kad sam bila trudna,nikad nisam prije ponoci isla spavati,nekad i u 2,pa sam ujutro malo duze znala odspavati(nisam radila pa sam mogla imati takav ritam).
    Izgleda da je moj maleni "nasljedio" to od mame,pa i on tako...
    Mislim,zaspi on naravno vec i ranije,pa se probudi na sat-dva,pa opet zaspi,i tak par puta do ponoci.
    Uglavnom ovo zadnje,pravo nocno spavanje je oko 1-2,ali onda on spava do 2 sata popodne :shock:
    Kak spava s nama u kravetu,skuzim da je gladan kad protrlja rukicama po glavici,zapravo ni ne otvori oci,nego zmirecki posisa i nastavi dalje spavati.
    Uglavnom kaj da kazem,ljudi mi ne vjeruju kad im pricam.
    Pa im vise ni ne pricam...

  29. #79

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    132

    Početno

    Moja A negdje od drugog mj.zaspi oko 20h, budi se oko 7 ujutro s tim da imamo bezbroj cicanja po noći,ali to je sve u polusnu i po principu samoposluživanja :D .Sada ima 5mj.Starija mi je uvijek išla kasnije spavati i to oko pola noći,sad sam tek skužila i zašto.Kad se ona rodila živjeli smo u jednosobnom stanu i uvijek je gorio TV,a i svjetlo je bilo upaljeno non stop,tak da ju je to vjerojatno dekoncentriralo,a sada imamo još jednu sobu i ja s malom oko 20h spičim na cicanje i uspavljivanje i to u polumraku i u maksimalnoj tišini i nemrem se požalit :D

  30. #80
    Pravi je Anđeo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    66

    Početno

    Moja je i prije 8 nekad u carstvu snova, ovisi koliko se izmori po danu
    sad ima skoro 10 mj. i malo spava po danu, danas 2 h, superiška

    u 7, pol 8 kupanac najkasnije jer poslije šizne ako ju se kupa i ćorkica pol 8, 8

    naručili smo je da bude spavalica na mamu i papalica na tatu

  31. #81
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    L. ide spavati izmedju 19.15 i 20h. Sve ovisi o tome kada se ujutro probudi pa kako spava preko dana. Obicno je preko dana budna 2,5 sata i onda mora 45 min odmoriti a nekad i duze

  32. #82

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    121

    Početno

    Naš maleni ide na spavanac oko 19:30, a od 19 ga počnemo kupati, presvlačiti i sl.

    tako smo uhvatili ritam od cirka njegovih tri mjeseca, a spava do 7-8 ujutro sa buđenjima za cicanje
    zaspi na cici, naravno)

  33. #83
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    Mi imamo strašnih problema sa (ne)spavanjem. L obično zaspe oko 22h, no zna se desiti da i u ponoć sjedi budan u krevetu, ignorira moje pokušaje uspavljivanja i inzistira na igranju.
    Ako ga slučajno i uspijem uspavati oko 20h onda je već u 2 budan i spreman za ustajanje.

  34. #84

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    981

    Početno

    Marko oko 20 sati zaspi i obično spava 20min do pol sata, probudi se i budan je do 23 sata. Koma živa ali tješi me što jede obično jednom u neko doba noći i spava do jutra. Jutros do 9i30 8)
    Uspavljujemo se na ciki tako da obično doji i preko sat vremena dok napokon čvrsto ne zaspi

  35. #85
    tropical avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    934

    Početno

    prije bi zaspao iza dojenja oko 22h, sad je već mjesecima oko 21 već u dubokom snu. zna se doduše dogoditi da bez obzira kad zaspe da se do ponoći jednom probudi nakratko, traži pocicati par gutljaja i zaspe do jutra. do 6:30-7:30 kako kad i onda se naklopa prilično i još jednu rundu odspava do idućeg hranjenja. ponekad kad je bolestan traje uspavljivanje i do ponoći ali to su iznimke

  36. #86
    penny avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    elafiti
    Postovi
    464

    Početno

    u 23 zaspi,prvo budjenje je oko7,8,9-kako kad-papanje i presvlacenje,pa druga tura spavanja do 10,11,12.ako je drugo budjenje u 10 onda jos jednom odrijemamo do 12-bas smo spavalice

  37. #87
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Podizem temu!
    Moja beba je spavalica, ali je 3-4 sata budna prije vecernjeg spavanja koje je donedavno bilo oko 22sata, a sad se mice iza ponoci-jedan sat... Onda sutradan spava do podne... (Uz budenje za pelene i cicanje).

    To samo po sebi ne bi bio problem, ali je problem kad ona zaspe u 1:30, a stariji se probudi u 6 ipo, a s njim i cijela zgrada

    Ima li smisla bebu od 2mj potaknuti da zaspiva malo ranije, bar oko 9? Kako? Rutinu nemamo, ona preko dana dosta spava... Ne bi u to "dirala". Kupanje navecer prije spavanja ne dolazi u obzir jer ako je stariji budan onda je to kupanje cijelog stana.. Tako da nju kupam izjutra, ito ne svaki dan, a to zna po pricama drugih posluzit kao "rutina pred spavanje".

    Ili je pak bolje da joj ne remetim njen sadasnji ritam i budem sretna sto uopce spava ? mozda se samo poslozi?

  38. #88
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    ja od pocetka imam rutinu,jedino prvih mjesec dana je znalo biti kasnijeg odlaska na spavanje
    sada najkasnije u 20h curka(6 mjeseci ima) spava,po noci u polusnu cica i ujutro je budna oko pola 7-7
    stariji(4 god.)mi do nedavno isao spavati u 20h,a sada je u 20h u krevetu i moze gledati malo tv
    tako da ja iza 20h navecer imam vrijeme za sebe i to mi super

  39. #89
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Hajd podijeli s nama tu rutinu? Je li dosla sama od sebe ili ste je vi organizirali?

  40. #90

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    367

    Početno

    Mi od skoro prvog dana imamo isto rutinu, kupanje oko 20h, pa prije bila sisa sad boca i u krevetu je do max 20h45. Spava cijelu noć do 7h30/8 ujutro od kad je napunila 2mj (a dotad se budila samo jednom za dojenje)
    Svaki dan isto, bez iznimke, isti raspored, +/-15min sve zavisi kako je spavala to popodne.

  41. #91

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    367

    Početno

    Citiraj S2000 prvotno napisa Vidi poruku
    Podizem temu!
    Moja beba je spavalica, ali je 3-4 sata budna prije vecernjeg spavanja koje je donedavno bilo oko 22sata, a sad se mice iza ponoci-jedan sat... Onda sutradan spava do podne... (Uz budenje za pelene i cicanje).

    To samo po sebi ne bi bio problem, ali je problem kad ona zaspe u 1:30, a stariji se probudi u 6 ipo, a s njim i cijela zgrada

    Ima li smisla bebu od 2mj potaknuti da zaspiva malo ranije, bar oko 9? Kako? Rutinu nemamo, ona preko dana dosta spava... Ne bi u to "dirala". Kupanje navecer prije spavanja ne dolazi u obzir jer ako je stariji budan onda je to kupanje cijelog stana.. Tako da nju kupam izjutra, ito ne svaki dan, a to zna po pricama drugih posluzit kao "rutina pred spavanje".

    Ili je pak bolje da joj ne remetim njen sadasnji ritam i budem sretna sto uopce spava ? mozda se samo poslozi?
    E dogodilo se ovo nama na početku, par dana je ovako bilo, zaspala bi oko 22h/23h pa onda do 10h ujutro. E ali ja sam je onda počela buditi standard do 8h jer kad je tako spavala dokasno se poremetio cijeli dan. I opet se vratila na staro, dakle u krevet do 20h45 pa ujutro do 7h30/8h

  42. #92
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    sama sam organizirala rutinu i svaki dan nam je isti bozic ,nova godina,ljetovanja, spavanje uvijek u 20h
    najsmjesnije mi je bilo ljeti proslih godina vani u pola 8 jos piči sunce naveliko a maloga spremamo spavati

    curka ujutro najkasnije 2 sata od budenja ima prvo spavanje,pa jedno kratko oko 12 ,zatim u 3 jedno sat vremena i onda u pola 6 opet odspava pola sata
    ne moram ju uspavljivati samo kad ju vidim da je umorna odnesem u kinderbet i ostavim,tako i u 8 podojim i stavim spavati
    po danu je savrsena ne cendra,zaigra se sama u baby gymu jako je vesela bebica,a po noci se sa 4mj pocela buditi cesto svakih 2-3 sata,valjda SR
    ali samo ju pristekam par min. na cicu i nastavi spavati

  43. #93
    Manuela. avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    638

    Početno

    Na večer ide spavat poslije 19 sati, najkasnije u 19:30 , spava do jutra, cijelu noć. Budi oko 7 sati . podnevno spavanje imamo od 12-cca 14sati.
    Taj ritam smo uveli sa 9mj.

  44. #94
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Dnevnu rutinu nema sanse da ushemim, kad razlicito cica pa tako i razlicito spava po danu, nema pravila... Jos uhodavamo dojenje pa ako ne pocica dovoljno vec samo 1-2 minute onda se brze i probudi... Ili kad stariji kriomice dode do nje pa je probudi... Ili kad moram po starijeg u vrtic jer muz ne moze stici s posla, malu nemam s kim ostaviti pa moram i nju buditi da je nosim sa sobom... Mm nekad dode kuci u 17h a nekad u 20h... A puno toga ovisi i o raspolozenju starijeg... Cilj mi je da steknemo ranije nocno spavanje, valjda ne ovisi puno o dnevnom spavanju... Ipak je mala i stvarno ne znam kako joj "ne dati" spavati ako joj se spava... Nju se jos ne moze zabaviti necim drugim da zaboravi na spavanje.
    Mogu jedino probati da ju ranije ujutro probudim, valjda nece onda to nadoknaditi spavanjem po danu, pa navecer opet da bude dugo budna

  45. #95

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    655

    Početno

    moj jedva dogura do 20 sati i tako od prvog dana, nisam ga trenirala već jednostavno oko 19 počinje klonuti uspavljuje se na sisi i sve skupa traje max 20 min. na moje ogromno zadovoljstvo jer sam prvorođenca uspavljivala satima, uz teške muke i onda bi zaspivao oko 22. napominjem da kod obojice radim isto - oko 19 kupanje, smirivanje i uspavljivanje s tim da prvorođeni to nikad nije šljivio ni pol posto, a drugorođeni nekad ne stigne ni do kupanja tako da nemojte kriviti sebe, neka su djeca (mnoga) jednostavno lošiji spavači

  46. #96

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    655

    Početno

    i da ima 11 mj. stariji je zaje... do cca 2. godine

  47. #97
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Naš mali dvomjesečni čovjek je noću prilično predvidljiv (spavanje od 22:30 do 8:30 uz 3 buđenja za jelo), ali nikad ne znamo što dan nosi; jučer je primjerice prespavao praktički čitav dan, a nakjučer oka nije sklopio. Kad možemo očekivati neki dnevni ritam?

    I uopće mi nije jasno kako bih ga mogla prisiliti da prije zaspe - ono, on potpuno budan, raspoložen za gugutanje i smijeh, a ja kažem, dosta stari, sad je vrijeme za spavanje Ne znam koliko vremena bih ga trebala nosati i dojiti u zamračenoj sobi da klone, valjda isto do 22:30

    Zapravo trenutno niti ne vidim svrhe da to radim ali znam da ću morati kad bude kretao u jaslice. A hvata me jeza od dana kad ću prestati dojiti, jer on se uspavljuje isključivo sisajući...mislite li da će pomicanje ustajanja automatski rezultirati i pomicanjem lijeganja, ili će ranije dizanje nadoknaditi dnevnim snom, kakva su vaša iskustva?

    edit: sad vidim S2000 da nas muče slične dvojbe pratim
    Posljednje uređivanje od Argente : 28.11.2013. at 15:55

  48. #98
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Ne brini za kasnije, do tad se sve da izmjeniti samo od sebe sto puta. Moj prvorodeni je zaspivao samo cicanjem, a u vrticu bez problema sve. A ja se brigala bezveze, da tamo nece znat zaspat bez mene. On je bio zesci nespavac, budenje po noci svako sat dva do 18 mj, a dnevna spavanja dva put po poure... Nakon 18 mj noc spava ko zaklan. Seka je bolja spavacica, stvarno divno dijete, samo sto navecer kasno zaspe, a stariji se rano budi pa meni fali malo sna... 6 sati sna mi je ok, 5 i ne bas...

  49. #99
    more avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    zapadna Istra
    Postovi
    134

    Početno

    Moj će uskoro imat pet mjeseci. Praktički otkad se rodio, on je bio po ljetnom vremenu jednostavno gotov u 6 popodne, to je sad 5 popodne i spava 12 sati, uz dva ili tri buđenja sisa i(li) kakanje. Nikad ga nismo učili na nikakvu rutinu, prepustili smo njemu da odlučuje kada će spavat. Dižem se s njim oko 5 ujutro i baš sam mu zahvalna za to, odlično se osjećam kad se rano dignem. Spavat odem oko 9 navečer, što je obično njegovo prvo noćno buđenje - pa mu se jednostavno pridružim (spava u našem krevetu).

  50. #100
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    I moj je do kojih 3 mjeseca isao spavati u 18. Meni se to cinilo cudno, bilo je ljeto i sunce je przilo, ali to je bio njegov ritam.
    Onda je polako poceo zamjenjivati rani odlazak na spavanje sa jos jednim popodnevnim corkanjem.
    Da se razumijemo, pravila nema nikakvog, danju spava 3-4 x po 45 minuta, ali nekad odrapi i po 2 sata, navecer ide spavati od 19 (rjede)-21, a ujutro se probudi nekad u 5, najcesce oko 6, nekad i u 7-8.
    Ima 5 mjeseci i 10 dana.
    Evo ga sad spava vec punih sat vremena i sigurno ga necu moci spremiti spavati prije pola 22.

    Ni ja ne razumijem kako staviti dijete spavati gledajuci na sat, a ne u dijete

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •