Vidi rezultate ankete: U koliko sati vase bebe idu spavati?

Glasači
301. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • 20-21

    151 50.17%
  • 21-22

    91 30.23%
  • 22-23

    47 15.61%
  • 23-00

    12 3.99%
Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 149 od 149

Tema: U koliko sati vase bebe idu spavati?

  1. #101
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Ja cu za pocetak krenuti pisati par dana kako malena spava, mozda ona i ima ritam kojeg ja ne primjecujem od svog kaosa

  2. #102
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    nase cure zive po svom ritmu, a ne po nasem, u zadnje vrijeme imaju dva jutarnja kratka corkanja, i popodnevno od bar dva sata, a navecer oko pola 8, 8 hrksaju, ardjo, isto su tako imale ko tvoj mali ljud, pogotovo mala mrva-jedan dan bi cijeli prespavala, a slijedeci slabo, sto su stariji uhvate neki svoj tempo, mi doduse ne znamo kad ce one popodne odspavati, al nemam s tim problema-ne dogovaram na sat nista s drugima

  3. #103
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Jeli pitanje kad idu spavati ili kad zaspu? 0
    Nemamo stalni ritam i svaki dan je za sebe. Nekad obje odspavaju nakon svakog dojenja uru, dvije, cak i cetiri a nekada uopce ne spavaju izmedju dojenja ili max 15ak min na rukama i 2 min nakon sto ih spustim u krevetic/kauc budjenjeee! Naravno najcesce su svaka po svom itineraru da nam ne bi bilo dosadno
    Zadnje vecernje dojenjeje oko 9 a potom slijedi duuugo uspavljivanje. Valjda osjete da ih zelim sto prije uspavati pa bas onda nikako da zaspu. Sad to pokusavam pomaknuti na malo ranije.

  4. #104
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Ja sam uspila zapisivati dva ipo dana pa onda nekako nisam imala kad pisati, hahah,,, vikendom me stariji totalno izbezumi da ni ne stignem zapisat kad je malena zaspala. A definitivno nije isto kad smo same doma i kad je krsimir rusimir glasnomir doma. Zasad sam jedino skontala da ako zaspe oko ponoc da spava ujutro do 10 (s budenjima za dojenje). I onda vec nakon sat vremena je prvo duze spavanje (2-3sata) i popodne jos dva kraca spavanja od oko ure... Nelad i trece...Al nece gospodjica prie 11 da zaspe nema sanse
    Da spava jednom il dvaput dnevno skuzila bi ritam...

  5. #105
    more avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    zapadna Istra
    Postovi
    134

    Početno

    Ja nisam ništa zapisivala i uopće promatrala na taj način. Jednostavno kad sam vidjela i danas kad vidim da je umoran, ja mu pomognem da zaspe. Kad se probudi, provjerim jel hoće još spavat ili neće više.

    Preko noći je manje više isto, od 17h do 5h, ali po danu svaki dan drugačije. U prosjeku spava tri puta na dan, ali bude i dva i četiri. U kolko sati jako varira, a varira i dužina dnevnih spavanja, od 45min do 2,5h. Ne vidim nikakav problem u tome, kad i kolko mu se spava, tad i tolko nek spava.

  6. #106
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Ja moram priznat da mi ne odgovara da ide spavati u dva po noci, jer mi se stariji rano budi. A mislim da to i nije dobar ritam za bebu, da spava od 2 po noci pa da sutradan do podne ni ne uspijemo otici u setnju dok je sunce i toplo... Zato zapisujem da vidim kako funkcionira... Ako primjetim da joj cetvrto dnevno spavanje produljiva odlazak na vecernje spavanje, pokusat cu je koji dan okupat kad joj se spava cetvrti put, pa da se malo razbudi i produzi... Bumo vidili

  7. #107
    more avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    zapadna Istra
    Postovi
    134

    Početno

    Naravno, meni je ovaj bebač zasad jedini pa je naravno lakše plesat kako on svira nego s dvoje : )

    Beba ti je još mala, još stigne uspostavit bioritam. Ima li šanse da to zadnje spavanje produžiš u noćno?

  8. #108

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    367

    Početno

    Citiraj S2000 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja moram priznat da mi ne odgovara da ide spavati u dva po noci, jer mi se stariji rano budi. A mislim da to i nije dobar ritam za bebu, da spava od 2 po noci pa da sutradan do podne ni ne uspijemo otici u setnju dok je sunce i toplo... Zato zapisujem da vidim kako funkcionira... Ako primjetim da joj cetvrto dnevno spavanje produljiva odlazak na vecernje spavanje, pokusat cu je koji dan okupat kad joj se spava cetvrti put, pa da se malo razbudi i produzi... Bumo vidili
    Sad cete me svi vjerojatno napasti ali ja joj ne bi dala da spava do podne, ja bi ju budila... I nije da joj "ne das da spava" jer ce nadoknaditi to kroz dnevno spavanje, ne vidim tu nikakve okrutnosti ni nista. Gdje ces ljepse nego se prosetat sa djetetom vani od 10do podne/13h kad je sad zimi najtoplije.
    Eto!

  9. #109
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Probudi nju bratec dok se sprema za vrtic, ja joj presvucem pelene, ona se smjehulji i za poure je pospana i nastavi spavat. Vani isto odmah zaspe, dok dodem do dna ulice ona vec spajki
    Al najvise bi voljela da ranije zaspe da imam malo veceri "za sebe"... Evo stariji sad spava, a ja i ona se nosimo po stanu.
    Ne bi ja nikakve drasticne mjere jer je stvarno piccolina jos... Ali primam sve savjete...

  10. #110
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj more prvotno napisa Vidi poruku
    Naravno, meni je ovaj bebač zasad jedini pa je naravno lakše plesat kako on svira nego s dvoje : )

    Beba ti je još mala, još stigne uspostavit bioritam. Ima li šanse da to zadnje spavanje produžiš u noćno?
    Cini mi se da je do sad dva tri puta produzila to zadnje spavanje, ja mislila bingo, kad onda se razbudi u 11 pa ne spava do 2. Evo jutros smo je probudili u 9 jer smo isli na pregled u pedijatrice... Nadoknadila je to popodne snom od 3 sata, pa jos poure predvecer i evo je sad se smjeska i pokusava gugutat a 23 sata je...

  11. #111
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    moj malac ima danas tek tjedan dana i tih tjedan dana je doslovno prespavao. često ga razbuđujem mijenjanjem pelene pa da ga mogu nahraniti.
    nadam se da će mu dobar san i lako uspavljivanje ostati u navici i dalje

  12. #112
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    BBella, spavaju tako puno samo dok su mali

  13. #113
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Tako je i moja, a onda su dosli navecer grcici, pa vecernja nervoza pa je uhvatila krivi tempo... Sinoc do 1:20. A stariji se probudio malo prije 7.

  14. #114
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj S2000 prvotno napisa Vidi poruku
    Tako je i moja, a onda su dosli navecer grcici, pa vecernja nervoza pa je uhvatila krivi tempo... Sinoc do 1:20. A stariji se probudio malo prije 7.
    Sa koliko su dosli grcevi?

  15. #115
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Ne sjecam se vise, valjda s 2-3 tjedna, pa do 6 tjedana, tako nesto... Ako su to uopce grcici ...

  16. #116
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    BBella, spavaju tako puno samo dok su mali
    Ovo je istina, kad se sjetim da sam ju nekad morala buditi za papanje po noći aaaaaa, sad ona budi mene za papanje po noći malo vise puta.
    On topic- mi se obično oko 20h kupamo- sad po zimi ne svaki dan i nakon toga ide uspavljivanje. Nekad zaspi odmah a nekad se otegne do 22h, nema pravila. Obično ovisi o tome kad je zadnje spavala popodne.

  17. #117
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Jel to moj 5 i po mjesečnjak jedini još uvijek traži da ide spavati svaka 2-2,5 sata?
    I noćno nam je 2 sata nakon zadnjeg dnevnog, inače prelazi u hiperaktivu i puno teže zaspi.
    ..
    Je da većinom danju spava po 45-50 minuta i da je jako aktivan (mislim, koja beba u toj dobi nije!?), ali

  18. #118
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Jel to moj 5 i po mjesečnjak jedini još uvijek traži da ide spavati svaka 2-2,5 sata?
    I noćno nam je 2 sata nakon zadnjeg dnevnog, inače prelazi u hiperaktivu i puno teže zaspi.
    ..
    Je da većinom danju spava po 45-50 minuta i da je jako aktivan (mislim, koja beba u toj dobi nije!?), ali
    Maco nije jedini, tako i naša curka, nakon najviše 2,5 sata počne cendrati i trljati okice i tad znamo da je vrijeme za spavanje. Nekad jedino iz zadnjeg spavanja popodne malo produži ali tad je nemoguća

  19. #119
    more avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    zapadna Istra
    Postovi
    134

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Jel to moj 5 i po mjesečnjak jedini još uvijek traži da ide spavati svaka 2-2,5 sata?
    Nije, moj 5mjesečnjak također.

  20. #120
    more avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    zapadna Istra
    Postovi
    134

    Početno

    Citiraj S2000 prvotno napisa Vidi poruku
    Cini mi se da je do sad dva tri puta produzila to zadnje spavanje, ja mislila bingo, kad onda se razbudi u 11 pa ne spava do 2.
    E vidiš, možda bude nešto od toga! Moj je do prije dva mjeseca (sad ima pet mjeseci) znao imat unutar te svoje noći od 17h do 5h periode duge sat, dva kad je bio vesela&budna beba, s vremenom je to iščezlo. Sjećam se da sam ga jedne prekrasne ljetne noći izvela na terasu da gleda okolo u 2 u noći, uživao je : )

  21. #121
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj Gabi25 prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo je istina, kad se sjetim da sam ju nekad morala buditi za papanje po noći aaaaaa, sad ona budi mene za papanje po noći malo vise puta.
    On topic- mi se obično oko 20h kupamo- sad po zimi ne svaki dan i nakon toga ide uspavljivanje. Nekad zaspi odmah a nekad se otegne do 22h, nema pravila. Obično ovisi o tome kad je zadnje spavala popodne.
    mi se još ne kupamo, čekamo da pupak otpadne. nadam se da će skoro. prije spavanja ga cijelog "okupam" sa mokorom trljačicom, ali to tek negdje iza 23h, jer tad ja i dragi idemo spavati. nakon kupanja spava oko 4h u komadu, pa iz tog razloga taj ritual ostavljam za tako kasno. obično se probudi oko 3 ili 4 ujutro, cica i onda spava do 6 ili 7.
    sinoć je npr. kupanje išlo iza ponoći, spavao je do 5h, u 5 cicao i jutros odspavali do iza 9h. odmorna ja, odmorna beba, jedino tata umoran jer još uvijek slavi sa ekipom rođenje bebe.

  22. #122
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    B. ide leci oko 11ipo -ponoć i to traje vec dobrih mjesec dana...nadam se da nece jos dugo jer dok ona zaspe ja sam vec mrtav covjek
    bilo je pokušaja ranijeg spavanja al to bude drijemanje od 3 minute i onda mi krene pricat i smijat mi se

  23. #123
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Mi se pomakli sat unatrag. Sad ide u 21:30.
    Inače je popravio dnevno spavanje, ali je zato pokvario noćno
    edit: malac ima 10 mjeseci.
    Posljednje uređivanje od Argente : 24.07.2014. at 14:09

  24. #124
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    I moj je 10 mjeseci, od šestog mjeseca ide spavati između 20 i 21. Paše mi to jer stignem svašta obaviti dok legnem, a stignem se i naspavati koji put.

  25. #125
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Moj ima 5 mjeseci i već 2-3 mjeseca ide spavati poslije 22 sata. Ovisi o tome koliko je prije spavao i kakve je volje. Nekad je kupanje prije 22 sata, pa spavanje, a nekad tek poslije 22 sata. Uglavnom je do 22:30 uspavan

    Meni je to taman jer mu je nakon toga prvo buđenje oko 6

  26. #126
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Od prvog do petog mjeseca je išao spavati oko ponoć, 00:30
    Onda je odjednom

  27. #127
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    (Glupi mobitel)

    ... Onda je odjednom pomaknuo spavanje tako da sad ide spavati oko 22:00,22:30.. Ali pokvario je nocno spavanje, sa 2 budenja je dosao na 3,4 i od 6 ujutro na dalje spava na cici ili ne spava uopce..

  28. #128
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    MOja je kao sat- u 21-21.30 svaki dan, od kad je rođenda,ide spavat...a buđenja ovise o jako puno,meni do sad nepoznatih, okolnosti... ujutro je najčešće kakanje u 6-7.

  29. #129
    lukab avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,125

    Početno

    Uglavnom je do 20 sati uspavan ali sad po ljeti se zna dogoditi i da kasnije legne (do 21) zbog starijeg i njegovih vecernjih aktivnosti... kad se vratimo u zg ce opet bit u 19 kupanje i do 20 spavanje...
    A preko dana ima obavezno 2 spavanja po 2 sata i ako uspije onda jos ubije oko malo na pol sata oko 17:30...
    Nakon ovog velikog koji nikad nije htio spavat ovaj mi dodje kao totalna relaksacija

  30. #130
    Vlatk@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    193

    Početno

    7,5 mjeseci, ide spavat oko 22, obicno ju jednom podojim u snu, ako se vrpolji, i budi se oko 9 ujutro. Onda spava cca 12-14 i od 16-18. Ako se ranije probudi i ranije ode na dnevna spavanja, zna "ubiti oko" jos pola sata oko 18,19

  31. #131
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj Vlatk@ prvotno napisa Vidi poruku
    7,5 mjeseci, ide spavat oko 22, obicno ju jednom podojim u snu, ako se vrpolji, i budi se oko 9 ujutro. Onda spava cca 12-14 i od 16-18. Ako se ranije probudi i ranije ode na dnevna spavanja, zna "ubiti oko" jos pola sata oko 18,19
    Pf! Ovo je po knjizi..moj nebi po danu sklopio ta 2 sata u komadu da se na trepavice postavim..

  32. #132
    Vlatk@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    193

    Početno

    Ona je od pocetka odlican spavac, s 5 tjedana je prespavala noc i otad cori ko klada ne smijem je puno hvalit, jer se obicno nesto preokrene :D

  33. #133
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Moj je u kreveticu do 21, spava do 5-6 ujutro i tad popije bocicu pa nastavi spavati do 7 (manje-vise)..
    Prijepodne odspava nekih sat vremena od 11-12 ili ranije ali onda dva puta po pola sata i jos popodne odvali bar dva sata
    Isto mu se zna dogoditi da jos malo odrijema predvece nekih pola sata...

  34. #134
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Ide spavat prekasno. Cca23h Budi se previše puta(ne brojim). Po danu spava kratko. Ja sam zombi...lešo hodajuće meso. Do kad???

  35. #135
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Moja ide spavati u prosjeku svakih 2, 2 i pol sata i sve ovisi kad se probudi ujutro, zato nekad ima dva, a nekad tri spavanja. Jedno spavanje je obično dulje, oko sat i pol do dva. Navečer ide spavati između 20 i 21h. Po noći se budi što starija, to češće. Sad je na tri, četiri buđenja.

  36. #136

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Lokacija
    Istra....blizu mora
    Postovi
    237

    Početno

    Moja evo vec 5,6 dana ide spavati u 23 h. Budi se kako kad. Prije mjesec dana se budila svakih pola sata do sat a evo zadnje dane ima prvo budjenje oko 3 i pol, pa oko 5, pa oko 7,8. I tako spava do 10. Nema sanse da se ranije digne.

  37. #137
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,181

    Početno

    Moja liježe s kokošima, i budi se s njima.

    Tako da nema na anketi opcije. Pet sati popodne. Nacicala se i zaspala. Probudit će se valjda u pet. To je 12 sati spavanja. S tim da je preko dana spavala oko dva sata. To je 14 sati sveukupno. Je li to normalno?

  38. #138
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Moja liježe s kokošima, i budi se s njima.

    Tako da nema na anketi opcije. Pet sati popodne. Nacicala se i zaspala. Probudit će se valjda u pet. To je 12 sati spavanja. S tim da je preko dana spavala oko dva sata. To je 14 sati sveukupno. Je li to normalno?
    Je.

    Moj mlađi je takav bio, morala sam ga buditi prva dva mjeseca (ranije je rođen) jer je bio jako uspavan. Ali to je dobro - nemaš pojma koliko si sretna. Offt. sad mi je jasno kako imaš toliko vremena za forum - dijete ti je sjajno! Nek takvo i ostane.

  39. #139
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Zaspe izmedju 20-21h i spava do 6-7h (uz kraca budjenja za podoje).

    Iako znalo se dogodit da zaspe i u 18h ili da odspava jos ujutro poslije sisanja do 9-pol 10.

  40. #140

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    41

    Početno

    Mi s 4 mjeseca vec jedno dva mjeseca krenemo s uspavljivanjem oko 23h i najranije zaspe oko ponoc i 10, 15, a najkasnije oko 1. I onda s dva cicanja spavamo do 10. Ja ne forsiram promjenu jer pase i meni, a i njoj. Kad budem vidjela da bi ranije cemo ranije

  41. #141
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    19-20h

  42. #142
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,181

    Početno

    Je li normalno da beba od osam mjeseci hrče? Nije to u kontinuitetu, ali prije par sekundi ispustila je pravi zvuk hrkanja na kratko.

  43. #143
    Christine avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    422

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Je li normalno da beba od osam mjeseci hrče? Nije to u kontinuitetu, ali prije par sekundi ispustila je pravi zvuk hrkanja na kratko.
    Bebe hrcu
    http://www.yumama.com/beba/zdravlje-...beba-hrce.html

  44. #144
    tetagogolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    745

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Moja liježe s kokošima, i budi se s njima.

    Tako da nema na anketi opcije. Pet sati popodne. Nacicala se i zaspala. Probudit će se valjda u pet. To je 12 sati spavanja. S tim da je preko dana spavala oko dva sata. To je 14 sati sveukupno. Je li to normalno?
    nemoj me zezat?!?!?! nacica se u 5popodne i spava ujutro do 5??? majko mila, ljubomorna sam ko pas

  45. #145
    tetagogolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    745

    Početno

    moj uglavnom zaspe oko 22, pa se probudi za cicanje oko 3-4, pa opet oko 6-7, pa spava do 8- 8:30

  46. #146
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,181

    Početno

    Citiraj tetagogolina prvotno napisa Vidi poruku
    nemoj me zezat?!?!?! nacica se u 5popodne i spava ujutro do 5??? majko mila, ljubomorna sam ko pas
    Ma ne. Cica tijekom cijele noći, ali u polusnu. No, to se promijenilo kako je nastupio 8. mj. Sada teže zaspi, krenemo oko pola sedam, a uz nacicavanje, kmečanje zaspi tek oko pola devet, i dalje se budi oko 5-6 h ujutro, samo sada tijekom noći zna kmečat u snu, i onda je stavljam na prsa.

  47. #147

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Moja curka ce 2 mj za par dana.
    Nece zaspe prije 1-2 sata, probali smo sve, buditi je ujutro da manje spava, mislili smo da ce se izmoriti tokom dana, ali nista, danom uopce ne spava kad god da je probudimo ujutro, i nema sanse da zaspe prije.
    Spava do 8-9 bez budjenja i to jos otkad je napunila 1 mj, pa se tjesim da barem noc odspava

  48. #148
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Trebala bi ipak preko dana odspavati bar koji sat
    Moji su u toj dobi spavali dva do tri put po dva sata preko dana po noći kako koji
    Najbolji spavala je bio veliki,klinci puno lošiji jer su imali svojih bolesti
    Ali su spavali bar ekipa oko pol dana
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 26.01.2020. at 12:07

  49. #149
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,181

    Početno

    Pokušaj s klokanicom jossie.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •