Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 72 od 72

Tema: ZeKaeM učilište

  1. #51
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Mi smo u Tali bili u dvorani s njima, nitko nije rekao da pođemo van pa smo se svi sretno napravili blesavi, i bilo nam je prekrasno, ja sam se totalno predozirala tim malim plesačicama, nisam se prestala smiješiti cijeli sat.

  2. #52
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    triko nije obavezan, i ja ga neću kupovati dok ne nađem nešto stvarno lijepo
    gdje si uzela papučice?
    ja u TL, ali mi se ne čine baš udobne, mislim da ću otići u Rondo
    ma mene je više iznerviralo moje ponašanje, teta je rekla van (mislim nije rekla, već zamolila), a ja kako ofca odmah poslušala
    to je moj model ponašanja, ja slušam
    a fakat sam htjela malo škicnuti
    a opet kužim nju, sigurno je lakše raditi ako dijete ne gleda svaki čas u maminom smjeru (mada to kod nas ne bi bilo, kad je tako u grupi ne zarezuje me 5%)

  3. #53

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    lutonjica, mi od prošle godine idemo na ritmiku u sklopu vrtića i triko nije obavezan
    iako su ga gotove sve imale 8)
    mi smo ga kupili ( odnosno dobili ) tek kad sam nasla onaj koji je zadovaljao kriterije sportskog trikoa
    a s obzirom da je imao duge rukave, toplije mjesece je vjezbala u raznim varijantama dugih, poludugih trenirki ili tajica

    inace i moja curka obozava dresove, ali jos vise voli ples

  4. #54
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    papučice u TL-u, pa ćemo vidjeti. imala je jedne njihove prošle godine ali se sjećam da su je jako žuljale (a ima jako usku nožicu i nema visoki rist :/ )

    ma nije meni što bih ja škicnula, nego mislim da će zara željeti da budem tamo bar prvi put. a možda se i varam. vidjet ćemo danas.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    i moja ima sitnu nogicu, mi smo svoje kupili prošle godine u Nami na trgu
    tirkizno plave

  6. #56
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno


    došla sam se pojest, pokopat i sve ostalo...
    kažem ja sad zari da sam joj kupila balerinke za ples, a ona će: "SUPER!!!! a kakvu si mi haljinicu kupila??" "kakvu vražju haljinicu?" "pa mama, najbolje se pleše u haljini"
    i sad smo prekopali sve ormare kako bi našli jednu haljinu koju će obući ako će i ostali biti u haljinama, i obećala je da neće raditi scene ako će ipak morati biti u tajicama i majci.

    ma još jednom

    javim se nakon sata

  7. #57
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    evo nas!
    djetetu mi se samo privremeno pomračio um , poslije nije bilo ni riječi o haljinama, a niti o trikoima, tako da ne moram u nikakav šoping.
    ostala je bez problema bez mene, a izašla je s osmjehom od uha do uha, vidno uzbuđena.
    pokazala mi je dio onoga što su radili (glumili su lutke kojima je cijelo tijelo, osim jednog dijela, nepomično; radili su krugove tijelom; bili su leptiri i vojnici)

  8. #58
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno

    suuper, baš mi je drago da vam je bilo lijepo

    mi idemo sutra, nadam se da neće biti problema oko ostajanja

  9. #59
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno

    evo, i mi smo bili i bilo je super!

    obzirom da je ona bila prvi put i da su sve curice već bile, bar jednom, jako mi se dopao pristup voditeljice - jednostavno ju je odvela za ruku kao da se poznaju oduvijek i nije se niti okrenula za mnom.

    kad sam došla po nju, bila je sva zajapurena i malo zbunjena, ali sretna. danas su glumili aute koji se kotrljaju i parkiraju. sve u svemu, obje smo zadovoljne

  10. #60
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Vraćam se na ovu skoro pa prastaru temu.

    Prijavit ćemo Janu najesen. Novost je da će se od tada plesne i dramske radionice održavati u MSU, što nam fantastično odgovara.

    Zanima me kako je bilo vašim klincima, Lutonjica, paci, a70v...? Koliko su radionice ispunile očekivanja, i kakva su ona zapravo bila?

    Tražim naime nešto što će "pokrenuti" Janu, a da je se opet ne forsira na nešto što ne može. Ona zbog svoje "bivše" hipotonije mnogo toga ne može, gruba motorika joj je relativno loša, stepenice i prepreke na cesti su neprijatelji, ma u grubo trapava je, ne znam kako bih drugačije opisala.

    Inače, što se učilišta tiče, rekla mi je gospođa da će Jana moći mijenjati radionice, recimo početi s plesnom, pa ak joj se ne svidi prebaciti se u dramsku. Za lutkarsku piše da je od 5 godina, znate li možda što rade da je ta granica?

    Jesam dobro skužila da je cijena 1.400 kn za 7 mjeseci? Uz popuste ako se plaća odjednom ili u 2 rate?

  11. #61
    Goga25 avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    370

    Početno

    Evo, da se i ja prijavim ovdje

    Upisala sam Emu u Lutkarski studio u Zkm i sutra idemo prvi put.
    Ima li još netko da ide, ili je išao prije pa da podijeli iskustva s nama. Hvata me trema ko da ja idem. Ona je vesela i jedva čeka...svaki dan ispituje koliko još noći mora prespavati da ide tamo.

    Ema ima 4 god. i 10 mj. i normalno su ju upisali, premda nam je teta koja vodi njenu grupu rekla da su većinom svi ostali oko 6 god.

    Jelka - nisam znala da imaju program i u MSU-u. Jeste se uspjele upisati?

  12. #62
    Goga25 avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    370

    Početno

    Evo, mi smo bili i oduševljeni smo.
    U grupi ih je 11 (sve cure i jedan dečko)
    Teta je super draga i simpatična. Već su radili hand pupet od papira koju su sami ukrasili i glumili s njom.
    Ema je izašla jako sretna i puna dojmova i poslije su dobili te lutke za doma pa mi je cijelim putem glumila s njom.

    Jedina zamjerka mi je što je to u potkrovlju i vruće je i zagušljivo, ali kad smo mi roditelji izašli, otvorili su prozor, pa valjda nije bilo tak strašno.
    Vidim da su neke cure pisale da bi rado ostale na satu, ali meni nije palo na pamet, jer znam da se ni jedno dijete ne bi koncentriralo na ono što treba u tom trenutku dok je ijedan od roditelja unutra. Svi klinci su bili super i doslovno poslali starce van...ali mislim da je i do tete, jer ih je odma počela animirati i nasmijavati i svi su super reagirali na nju.

  13. #63
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Hop tema.
    Zanima me kakva su iskustva sa zkm-ovim radionicama u msu?

  14. #64
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Da. Isti program i isti voditelji kao u Teslinoj i u Preradovićevoj. Prostor nov, uredan, poticajan. Po meni sve ovisi o voditelju.

  15. #65
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Dobro, kakvi su voditelji?

  16. #66
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Odlični, samo je pitanje što odgovara kojem djetetu. Razina kvalitete je garantirana, ali svatko radi na svoj način, najbolje se raspitati. Svakome je nešto drugo važno. Netko pita za broj djece u grupi, netko za broj i opremljenost produkcija, netko za vještine koje će savladati, nekome je važnije da se povučenije dijete dobije priliku izraziti, a nekome da iznimno talentirani dobiju izazov.... A svatko je je naravno bolji u nečemu. To je samo moj dojam kao bivše polaznice, a sad mi idu klinci od frendica pa komentiramo...
    Posljednje uređivanje od pikula : 06.10.2012. at 11:55

  17. #67
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Ajme hvala ti :srce:
    Koliko shvacam ples imaju samo 2 grupe, mladji i stariji predskolci, tipa 5 i 6 godina. Jesam dobro ubrala?

  18. #68
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Nema na čemu. Sori, ne znam točno. Samo ih zovi i gnjavi to im je posao
    Posljednje uređivanje od pikula : 06.10.2012. at 12:13

  19. #69

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    171

    Početno

    Ima li svježijih iskustava s ZKM radionicama na lokaciji Muzeja suvremene umjetnosti? Plesni i dramski studio? Hvala

  20. #70
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,230

    Početno

    Citiraj Tines prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li svježijih iskustava s ZKM radionicama na lokaciji Muzeja suvremene umjetnosti? Plesni i dramski studio? Hvala
    ovo i mene zanima. ja namjeravam svoju tamo upisati na jesen

  21. #71

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,730

    Početno

    podižem
    jel ide netko u MSU?
    zvala sam, imaju još par mjesta za plesnu

    lokacija nam super odgovara, al bi htjela cuti neka iskustva...

  22. #72

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    171

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    ovo i mene zanima. ja namjeravam svoju tamo upisati na jesen
    U međuvremenu se interes prebacio na karate.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •