Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Peckanje zbog sperme

  1. #1
    anabela avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    314

    Početno Peckanje zbog sperme

    hm, ne znam otvaram li temu na pravom mjestu...
    svaki put kad on svrši u mene osjetim snažno peckanje koje mi nekad ne dopušta ni da sjedim normalno! Sve mi natekne i jedino mi djelomično pomogne ispiranje hladnom vodom! Zašto se to događa?
    malo me sram pitati ginića
    papa i brisevi su uredni

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb zapad
    Postovi
    64

    Početno Re: Peckanje zbog sperme

    Neki puta se to i meni dogodi. Ne svaki puta.
    Ja pitala ginića, a on mi odgovori da se radi o tome da je moja sluz u kombinaciji sa nj spermicima malo kao jača, nagriza i onda se to događa..
    :/ Uglavnom, ja sam sa svim svojim nalazima sa pretragama OK, a i on isto nema nikakvih upala... Čudno, al, bitno da je sve ok.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    418

    Početno

    Jeste li pokušale sa nekim lubrikativima? Možda dođe do prejakog trenja tijekom odnosa, pa se sluznica "izgrebe" i onda dođe do fizičkog oštećenja?

    Svakako u tom slučaju prvo treba obaviti pretrage da nema nekih gljivica ili bakterija...

  4. #4
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Mogu se ja ubaciti s jedni možda malo glupavim pitanjem...mada kažu da nema glupih pitanja .
    Kakos e koriste ti lubrikanti. Kam se to naštrca, našprica, namaže, kajveć?
    Mi to nismo nikada koristili ali nekako mislim da će mi malo trebati sada nakon ovog poroda, da sam bar u krivu, nismo još probali pa nisam sto posto sigurna, eli evo da znam 8)

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    418

    Početno

    Ja sam imala u tubi i onda onako naturalis - prstićem Pomoglo je u vrijeme iza ovulacije kad nema baš sluzi i odnos je znao biti više neugodan nego ugodan. I meni i njemu...

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb zapad
    Postovi
    64

    Početno

    Probati ćemo i to...Bakterijice su hvala bogu out!!!

  7. #7

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Bec
    Postovi
    128

    Početno

    Imala sam isti problem s tim da je pocelo nakon prvog pororda i trajalo sve dok nisam drugi put rodila..
    Sad koristimo prezervative pa nemam s tim problema.

  8. #8
    mina30 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    696

    Početno

    Sta se ne dobiju gljivice od tih lubrikanata, bar ja tako cula?

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    418

    Početno

    Citiraj mina30 prvotno napisa
    Sta se ne dobiju gljivice od tih lubrikanata, bar ja tako cula?
    To onda znači da ih treba liječiti a lubrikant je samo popravio okruženje da bi se one mogle fino razmnožavati (kao i sperma). Ukoliko je peckanje nastalo prilikom ejakulacije, e onda bi se partner trebao pregledati. Postoje reakcije i ako je pojeo nešto ili bio izložen nekom kemijskom djelovanju.

    Sjećam se nekog filma kad su dečki bili na ratištu gdje se usput testirao neki bojni plin, pa kad su došli kući, žene su masovno išle kod ginekologa jer nisu mogle bit sa svojim muževima koliko ih je peklo. Na kraju se otkrilo otrovanje kod muškaraca?!

  10. #10
    ssss avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    503

    Početno Re: Peckanje zbog sperme

    Citiraj anabela prvotno napisa
    hm, ne znam otvaram li temu na pravom mjestu...
    svaki put kad on svrši u mene osjetim snažno peckanje koje mi nekad ne dopušta ni da sjedim normalno! Sve mi natekne i jedino mi djelomično pomogne ispiranje hladnom vodom! Zašto se to događa?
    malo me sram pitati ginića
    papa i brisevi su uredni
    Možda alergija na spermu-više se dešava nakon poroda a pomoč su prezervativi

  11. #11
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Bilo je u petak na Opri o tome,onaj njen dr Oz je reko da to nije alergija na spermu ko spermu,već na neke bjelančevine kojih ima u ejakulatu i da je rješenje-prezervativ,ništa drugo.

  12. #12
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    neznam jel ste gledale oprah show nedavno ,ali znate da postoji alergija na spermu...

  13. #13

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno Re: Peckanje zbog sperme

    Citiraj anabela prvotno napisa
    hm, ne znam otvaram li temu na pravom mjestu...
    svaki put kad on svrši u mene osjetim snažno peckanje koje mi nekad ne dopušta ni da sjedim normalno! Sve mi natekne i jedino mi djelomično pomogne ispiranje hladnom vodom! Zašto se to događa?
    malo me sram pitati ginića
    papa i brisevi su uredni
    Samo ga ti pitaj, nemaš se kaj sramiti. Pa to su sve normalne stvari i stvarno nema razloga za sram.
    Da nisu gljivice u pitanju? kad si bila na kontroli?

  14. #14

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    963

    Početno

    pitaj. negdje sam cital ada postoji neka kao alergijska reakcija kod zena jer je kiselost rodnice i sperma nekompatibilna i jednostavno se desi tako nesto-svrbez,naticanje,nekad osip i sl...najbolje reci ginicu i napraviti briseve obostrano...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •