Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Povečana sluz

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    127

    Početno Povečana sluz

    MA oduvjek imam te sluzi na izvoz ali me to vec pocelo lagano živcirati...
    Redovito idem kod ginekologa i svaki put mi da kremu ili tablete...prosli put sam dobila i kremu i vaginaletu naizmjence stavljati, ali mi bas nije bilo puno bolje... Ponekad imam osjecaj da sam se popisala kaoliko je to jako...
    Iam li sto za kupiti u ljekarni a da nije na recept ili neka druga preventiva da ublazim ovu neugodu... :?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    jel dojiš ?

  3. #3
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    ovo i mene muči. Jak iscjedak sa puuuno sluzi. Jel to zbog e.coli? Kako imam upalu mjehura poslana sam na pretrage. Nalaz od u.k. je pokazao e.coli. Dojim.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    meni su dva ginekologa rekla da kod dojenja hormoni ne mogu doći na zelenu granu, pa se događa taj iscjedak dok se sve ne vrati na staro.
    Svi ostali brisevi su mi bili u redu, a isjedak čak nekad sa bijelim grudvicama.

  5. #5
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Da, i ja imam taj problem. Pa sve gledam jesu li plodni dani, onda meni ispada da su svi plodni Nedavno bila na pregledu, ginić veli da je sve ok.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    10

    Početno

    Od kad znam za sebe stalno je prisutna nekad vise nekad manje.mama mi znala rec, to ti je zato sto stalno hodas bosa pa si se nahladila.... a boze moj, ne moze biti..sad sam se vec bila ubundavala da lagano cvrljim od vrucine
    ajde dobro rekoh ja mozda je i kandida?ali ne pece, ne svrbi..otisla docu kaze sve je ok. dala mi vaginalete ali nista se nije smanjilo. nakon poroda, boze moj, podivljalo sve...prosto mi neugodno bude..ne mogu zamisliti dan bez dnevnih ulozaka bar 5,6. grozno. nisam vise pametna...sto da radim?!?!? :? :?

  7. #7

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb/Maksimir
    Postovi
    40

    Početno

    Citiraj morna_elen prvotno napisa
    Od kad znam za sebe stalno je prisutna nekad vise nekad manje.mama mi znala rec, to ti je zato sto stalno hodas bosa pa si se nahladila.... a boze moj, ne moze biti..sad sam se vec bila ubundavala da lagano cvrljim od vrucine
    ajde dobro rekoh ja mozda je i kandida?ali ne pece, ne svrbi..otisla docu kaze sve je ok. dala mi vaginalete ali nista se nije smanjilo. nakon poroda, boze moj, podivljalo sve...prosto mi neugodno bude..ne mogu zamisliti dan bez dnevnih ulozaka bar 5,6. grozno. nisam vise pametna...sto da radim?!?!? :? :?
    Ja se podpisujem...identičan problem

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postovi
    21

    Početno

    dal je taj iscjedak,sluz žuti? Ak je onda moguće imaš ranicu

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •