Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 292

Tema: odjeca za trudnice

  1. #51
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    Da ideš u BTC, u City Park (dio di je H&M, Bata, Marks...)

    Olivija nisam sigurna, pretpostavljam "ajsiou"

  2. #52
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Citiraj icyoh prvotno napisa
    Olivija nisam sigurna, pretpostavljam "ajsiou"
    Ajd, dobro jer već sam išla provjeravati boju kose....

  3. #53
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    A ja mislim iz Osijeka do Zg. da si kupim nešto lijepo za svatove a vi idete šopingirati po Aus i Slo. Znači nema nade za mene.

  4. #54
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    koji je bolji po izboru H&M onaj u gradu ili u city parku u mariboru?

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    59

    Početno

    Ma da? Stvarno nema u Ljubljani?? Ja sam bila doduše prije trudnoće, ali čini mi se da sam vidjela trudničku odjeću......zapravo gotovo sam sigurna!
    Sorry ako sam proširila dezinformaciju, u međuvremenu sam bila u H&Mu u Linzu, Beču i Grazu. Može biti da mi se fakat pobrkalo. Ajde Olivija javi. Sad me baš zanima.....

  6. #56
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    Citiraj donna prvotno napisa
    koji je bolji po izboru H&M onaj u gradu ili u city parku u mariboru?
    nemam baš izbora,ovaj u centru ne radi nedjeljom tak da idem svakako u europark!

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    210

    Početno

    Ja ću sutra u H&M u Grazu,pa vam javim što ima tamo..
    Inače,čisto kratki info da u New Yorkeru u City Centru ima povoljnih raznoraznih tunika, majica i haljina koje spadaju u običnu odjeću,a pogodne su za trudnice,pa pogledajte i tamo

  8. #58

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    210

    Početno

    H&M u Grazu-hlaće za trudnice-oko 35 eura,traperice manje od 50 eura,majice 15-20 eura,grudnjaci za dojenje oko 10-ak eura.donji dio trenirke za trudnice 15 eura...Ima i gomila tunika, haljinica i džempera na običnom odjelu koji su pogodni i za trudnice,pošto imamo sreće s modom ove godine...
    C&A-hlaće isto oko 30-ak eura,grudnjaci za dojenje-2 za manje od 20 eura.Čarape najlon za za trudnice-oko 5 eura komad...

    Eto,pa tko hoće...

    Kupili smo i robice za bebu u H&M-u i super je povoljna,ali to je tema za drugi topic..

  9. #59
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Cure, samo da vam kazem da postoje stvarcice koje omogucavaju da nosite normalne hlace u trudnoci - barem do tamo nekog 6. mjeseca, ovisno koliko ste velike. Neke stvari mozete naruciti samo preko neta, ali evo jedan od njih sam si napravila sama, slike slijede (pogledajte i tummy sleeve na tim slikama, isto dobra stvar): (tako da si lovu potrosite na vise majica/kosulja). Pejstiram post s jednog drugog foruma:

    Napravila sam si "belly extender", evo kako to izgleda u ducanu. Opet nesto za nositi normalne hlace u trudnoci. Imam jedne traperice koje nisam nikad obukla i onda mi se trbuh povecao i bilo mi je zao kao psu sto ih necu moci nositi. Inace u ducanu belly extender kosta 17$, a jucer sam si kupila materijal za 1.5$ (10kn) - obicna lastika, 25cm dugacka, 4 cm siroka, i 3 gumba, i evo kako to izgleda. Danas cu bas nositi cijeli dan da vidim kako radi i da li hlace spadaju. Bas sam sretna za moje traperice (i mogu reci da je jako udobno i nista me ne tiska).

  10. #60

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    51

    Početno

    Hej,pa ovo je odlična ideja. :D

  11. #61

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    438

    Početno

    da, ovo s lastikom je super ideja.idem sutra tražiti.

  12. #62

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    60

    Početno

    blago vama kad kupujete odjeću- znači da se krećete, a meni se ne isplati ništa kupovati, već mjesec dana strogog mirovanja, a tako će do kraja, samo na preglede kod doktora, šmrc - baš sam vam zavidna!!!

  13. #63

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    640

    Početno

    joj.. 'riba' suosjecam s tobom!
    Tako je meni bilo s prvom trudnocom, cijelu trudnocu sam prakticki provela u pidjami na trosjedu/krevetu !
    A, i ono malo sto sam hodala bili su pregledi (i to imala 1hlace i 1majicu i 2haljine - sve sestrino) ....

    Ma bit ce sve super! Samo neka trudnoca ide u redu... past ce shopping nakon poroda


  14. #64
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Evo izvještaja iz Ljubljane iz City Parka:
    - H&M NEMA trudničke odjeće, ali ima puno tunika i moda je trenutno takva da je puno robe rezano ispod grudiju, pa sam si uzela par komada iz "običnog" asortimana
    - U paviljnu A7 u podrumu je jedan trudnički dućan s finom poslovnom i večernjom robom - štofane hlače, suknje, neke interesantne košulje. Baš sve jako lijepo sašiveno, nisam si ništa uzela jer mi je bilo poskupo (košulje od 70 do 100 €). Tu drže i Anita rublje, ali nisam gledala cijene.
    - U Baby centru drže La Vie - uzela sam si trapke za 50 € - imaju i lijep svečaniji asortiman (netko je spominjao svadbu). Majice lijepo stoje, od finog materijala, ali su cijene oko i preko 30 €
    - Zara - imaju jedan štender (Je'l se tak veli ?!) trudničke odjeće s dva modela hlača, 4 modela majica, 2 modela tunika i 1 modelom duže tanje veste od svile i kašmira za 40 € čemu nisam mogla odoljeti jer nema džepa za trbuh već je ful ravno krojena tako da ću taj komad ziher iznositi.
    Ja sam zadovoljna izletom jer su i frendice nakupovale odjeće za klince, ciplele i sl. (ja upiknula i nekoliko Racmana). Ali da sam trebala samo trudničku odjeću, možda ipak bolje otići u Maribor.

    Pino
    - super fora, samo je meni i guza otišla dva broja u širinu

  15. #65
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    jel netko shoopingirao u Budimpešti možda da nam kaže kakv je H&M tamo? hvala

  16. #66

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    640

    Početno

    Olivija hvaaaalaaaa...


  17. #67
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    ja vidjela u Prenatalu u Ilici u ZG-u jako lijepi izbor trudnicke odjece!!

  18. #68

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    640

    Početno

    a, kakve su cijene u Prenatalu?

  19. #69
    Alkemicarka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb - zapad
    Postovi
    403

    Početno

    Citiraj donna prvotno napisa
    jel netko shoopingirao u Budimpešti možda da nam kaže kakv je H&M tamo? hvala
    Ja sam bila za novu godinu - h&m u gradu je jako mali, ali u jednom šoping centru na kraju grada je ogorman, ali se ne sjćeam jel tamo ima robice za ebbe. Znam da za muške ima samo u gradu jedan mali kutak.

  20. #70
    ivana b avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    474

    Početno

    Citiraj mel prvotno napisa
    a, kakve su cijene u Prenatalu?
    Evo ti link o iskustvima
    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewtopic.php?t=47300

  21. #71
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Sjećam se kad sam prije 5 godina bila u New Yorku, tad mi trudnoća još nije bila ni u peti, ali sam ostala zabezeknuta koliko butika za trudnice imaju. Svako malo naletiš na neki prekrasan dućan, kad ono - za trudnice. To mi je baš ostalo u sjećanju. Da mi se sad malo zaletiti do tamo... Naravno, uz pretpostavku da love imam na bacanje...

  22. #72
    niccoleta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    428

    Početno

    ja sam nedavno u New Yorkeru gledala jednu lijepu majicu, netrudničku, rezana je ispod grudi i taman nam fino dođe, ali kako je vrijeme krenilo, mislim da takva tanjucna majica, na V izrez za ove hladne dane, nije najbolji izbor. Bila je oko cca130kn, Vidjela sam lijepu rolku u La Redoute-u, ali je skupa, fina trudnička, nabrana sastrane, ali je oko200kn, što je puno, ali mislim da se ona da iznosati ispod vesta isl.

    idem sutra u osijek pa ću svratit u new yorker da vidim šta ima. ali mislim da nam super u korist ide ova nova moda, jer se furaju tunike, tako da eto..... ma nađe se štogod za nas lijepoga

  23. #73
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    Citiraj Alkemicarka prvotno napisa
    Citiraj donna prvotno napisa
    jel netko shoopingirao u Budimpešti možda da nam kaže kakv je H&M tamo? hvala
    Ja sam bila za novu godinu - h&m u gradu je jako mali, ali u jednom šoping centru na kraju grada je ogorman, ali se ne sjćeam jel tamo ima robice za ebbe. Znam da za muške ima samo u gradu jedan mali kutak.
    jel u Arkadu možda? znači u onaj u gradu se ne isplati ići? :/ kakve su im cijene naspram recimo Maribora? hvala

  24. #74
    Alkemicarka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb - zapad
    Postovi
    403

    Početno

    Joj ne sjećam se kako se zove - nasuprot Ikee. Cijene u h&m-u su svugdje iste. Jedino su me oderali jer su u tom dućanu imali neki grozan tečaj za euro. Moglo se platiti eurima, ali onda cijena nije bila ista na etiketi, pa me je vesta umjesto 24 došla 29 €.

  25. #75

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    46

    Početno

    Pozdrav trudničice,

    ne razmem zakaj se stalno spominje famozni hm....mislim imaju ok robicu za bebe al trudničkih stvari ima fakat dobrih i možda čak povoljnijih i u zg....ja sam vidla odličnih i modernih krpica u Magmi Dorothy Perkins traperice su od 250 do 350 kn imaju i svečanih hlača za cca. 200 kn, majice su pšamučne oko 120, a ono kaj je na sniženji da i ne pričam....top shop u Importaneu isto tak ima super trudničkih krpica....to je moje iskustvo....

  26. #76

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    640

    Početno

    eh... nakon svega procitanog, moj zakljucak je ici u shopping u Udine (tamo ima trudnicke odjece, i od Ri je cca 2h voznje)
    ili da posjetim Zg (Dorothy Perkins, top shop)
    :/

    Recite di je H&M u Udinama? :?

  27. #77
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Evo još jedan izvještaj od mene
    Bila sam jučer u Prenatalu: cijene su zapravo vrlo o.k. za ono što nude. Znači nisu štrace, već lijepo sašivena odjeća finih materijala, boja, dezena... Imaju vrlo lijep izbor za posao, a mogle bi se i neke večernje kombinacije složiti. Da, cijene nisu kao u H&M, ali je riječ o potpuno drugom asortimanu.
    Inače imaju i dojilačke grudnjake koji mi se čine vrlo dobri i sasvim povoljni (125-150 kn). Naime imaju jaaaako puno onih kukica na leđima za proširenje/suženje, nekoliko načina na koji se košarice mogu zakačiti, nekoliko modela je pamučnih, a onaj od mikrofibre na dijelu gdje je bradavica je isto postavljen pamukom. Trenutno nisu imali moj broj, tako da ih nisam isprobavala...

    Roby - ako još nisi ništa kupila, a treba ti za svadbu, predlažem ti da dođeš u ZG u centar: u Vlaškoj ti je La Vie (finjak), na početku Ilice Prenatal (finjak), malo niže u Ilici Benetton (casual), a ako potegneš do Britanca u Kačičevoj je Mama (i finjak i casual). Ziher ćeš si naći neku kombinaciju...

  28. #78
    Alkemicarka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb - zapad
    Postovi
    403

    Početno

    Bila sam jučer u La Vie: super izbor finjak hlača, ai traperica. Inače čini mi se da ima i finih košulja za posao. ja sam kupila majicu na preklop, pamučnu, ali izgleda mi baš nice.

  29. #79
    vidra avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    889

    Početno

    imam pitanjac - gdje ste, ako ste, kupile hulahopke za trudnice? koliko koštaju? ima li onih debelih u bojama, najlonke mi se ne sviđaju ni obične

  30. #80

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    138

    Početno

    pozdrav svima, ja sam tek u 6 tj. i zanima me kada je većina vas počela nositi veći broj hlača, naime nisam uopće fan uskih hlača ali kao da me ove već stežu, pa mi nije jasno kako već??? :shock: i gdje u zg kupiti najlonke (i one me već stežu), a nije da sam se udebljala, možda sam samo onak napuhnutija (možda od dabrostona), pozdrav

  31. #81
    vidra avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    889

    Početno

    ja sam trudničku robu počela nositi s početkom 3. tromjesečja.
    ovo za hulahopke i ja čekam odgovor

  32. #82
    Alkemicarka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb - zapad
    Postovi
    403

    Početno

    ja hulahopke kupila u Njmeačkoj, bilo ih je i s uzorkom. netko je spomenuo da ih kod nas ima u Jadranu, ali da nema s uzorkom. Možda jedino u Aniti, a tamo je vjerojatno cijena troznamenkasta. Dva para sam platila 8€

  33. #83

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    33

    Početno

    bila sam u petak u prolazu lovački rog u ilici (išla da vidim šta ima u onom indijskom i našla neki kaputić na vezanje..., ali to nije bit ovog posta), nego prije tog indijskog dućkasa ima jedan 'dizajnerski' dućkas, mlada cura dizajnerica koja šije, ima jako lijepe i fine stvarčice (svečanije, ali prekrasne meni), nije baš jeftina, ali po meni nije ni skupa za stvari koje su ručno šivane svega par komada (tipa šos za 600 kn), a štos je u tome da ona ima curica od 6 mjeseci i još od prošle godine su joj sve kolekcije primjenjive na trudnice i nosive i poslije trudnoće.. ne bi to ni znala da nisam ušla pa se raspričala kako ni sama nije imala šta nositi, pa joj je to bio cilj.... eto, pa kome treba... zaboravih ime dućkasa, ali prepoznati ćete ga (pred kraj prolaza s desne strane prije indijskog dućana)

  34. #84

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    84

    Početno

    Ja sam vec bila ocajna od ponude po nasim ducanima za trudnice. meni je trebalo nesto malo elegantnije, a kako mi je - ako Bog da - ovo zadnja trudnoca koju planiram, bilo mi je steta davati puno novaca za trudnicku robu. Iako da sam nesto fino vidjela, ne bih razmisljala jer mi posao diktira da moram biti dobro i poslovno obucena.

    Na kraju sam tako sretna :D jer sam nasla u Peek&Clopenburgu (City Centar) suknju na gumicu, bila je skupa, ali apsolutno nosiva i nakon poroda (crna, taman prekriva koljena, interesantan ne-bapski kroj. Par dana nakon toga sam slucajno u Marks&Spencer-u u Avenue Mall-u nasla prekrasne ugodne hlace za 370 kn, svecanije, malo sire nogavice, ravni kroj, ma mrak mrak ... imaju tzv smart weist, nesto isto sa gumicom, sto cu svakako moci nositi do kraja trudnoce a onda dati mojoj mami (ili ja nositi i dalje ako se ne vratim na staro).

  35. #85

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    84

    Početno

    Samo da napomenem da su i hlace i suknja apsolutno sivani za ne trudnice, tako da se i u normalnim kolekcijama nadju dobre stvari.

  36. #86
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Ja sam danas stigla iz Zg. Kupila sam super haljinu u Mexx-u i bolero u Sisleyu(valjda sam dobro napisala) I oš 2 tunike i tajice i cipele....
    Sad sam preeeeesretna!
    Bit ću debela kuma ali barem dobro obučena.

  37. #87
    vidra avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    889

    Početno

    danas slučajno u dm našla jadranove hulahopke, ima samo crne obične 15dena, trudničke, ali su barem 27kn

  38. #88

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    Ako netko ima mogucnosti...

    Ja sam neki dan bila u bosni na placu....prekrasne stvari za trudnice...kupila sam si traperice za 120 kn, majice i veste isto tako...a ima i stofanih hlaca....ma super stvari za male pare...

  39. #89

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    NL - UK - NL
    Postovi
    724

    Početno

    A jeste li ptobali obiche pantalone - samo one dobro niske i eventualno boj vece. Ja ih nosim i puno su mi udobnije od trudnickih.

  40. #90
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    ok, dugo nije potezana tema, al ja vise nemam hlaca! sve sam procitala gdje kupiti sta u ZG, Ljubljani i Grazu, great!
    a u Osijeku i okolici? pliz cure! Benetton ne spominjite, ne pada mi na pamet dati 500 kn za jeans :shock:

  41. #91
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    emam hlaca u koje stanem sam htjela reci...

  42. #92
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Ja sam si kupila par komada robe preko Neckermanna i zadovoljna sam.

  43. #93

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Tamo gdje svijetli mali žižak...
    Postovi
    1,123

    Početno

    Ja sam si ušila "tobolac" sa gumom na postojeće hlače...

  44. #94

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    27

    Početno

    ova trenutna moda dušu dala za trudnica, sve majice-tunuke koje sam kupila zapravo nisu trudničke i nosive su i poslije trudnoće, trudničke trapke i još jedne hlače kupila u Oviesse (Trst) za sitne pare (na sniženju 15 eura), ali ipak mi je najugodnije u dugačkim tunikama-haljinama (ne trudničkim) i tajicama.Kod trapki me nervira što me nekako stežu dok sjedim (rub hlača ispod široke elastične pasice), a jedne koje imam s niskim strukom (ispod trbuha) mi stalno "padaju" jer su rastezljive, pa poludim ...

  45. #95
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    hmm... idem opet prelistati neckermann, ne sjecam se da sam sta vidjela... dat cu si i ja napraviti tobola na jedne, al rekoh, mozda negdje naletim na nesto zgodno, a jeftino... a ne znam gdje da trazim. iako se uopce ne mislim nesto "modirati", glavno da mi je udobno!

  46. #96

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    ja sam trudničke hlače s gumom počela nositi odmah, jer su me jajnici bolili.. a majice i tunike evo tek sad kad je buša baš počela vidljivo rast...

    Ja sam se tako razočarala u Ljubljani. U H&M u gradu nema niti trudničke odjeće, niti za bebače, a u City Parku ima samo za bebače. A ja bila službeno i trebalo je dnevnice zdrobit....Baš sam bila jadna :/
    Meni je ovo sve u CIty Centru kod nas koma. Dorothy Perkins mi je neka shit roba i hlače čudnog kroja, a sve košta.... Meni se to ništa ne sviđa. Stvari u Prenatalu su mi prekrasne, ali skupe. Mama u Malešnici mi je isto seljo beljo. Ja sam kupila par stvari u Benettonu, a većinu mi je sestra dala....
    Da mi trebaju fancy stvari za posao, kupovala bih u Prenatalu....Prekrasne su stvari, a s popustima se da...

  47. #97

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    380

    Početno

    ima u Zari (i ovo j zagrebačkoj) nešto odjeće za trudnice. Ne sad preogroman izbor, ali ima.

  48. #98
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    ha, a ja se ponadala da cu u prenatalu naci nesto, naime otvara se 1. 3. u osijeku. ali ak je skupo, ohne mich! :/ iz principa ne dam! sivat cemo.

  49. #99

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,715

    Početno

    U Fun4Mum u Ozaljskoj su dobili capri traperice i rekli da će idući tjedan dobiti malo laganiju odjeću. Nisam gledala cijene jer nisam ništa našla što sam tražila, nije bilo brojeva i žurila sam, ali su stvari OK.

  50. #100
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Citiraj manal prvotno napisa
    hmm... idem opet prelistati neckermann, ne sjecam se da sam sta vidjela...
    Pogledaj na netu, ja sam odatle narucivala. Specijalizirani katalog.

Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •