Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 292

Tema: odjeca za trudnice

  1. #101
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Ja se isto polovicom ožujka spremam u graz - prvenstveno u h&m jer od prošle trudnoće imam samo dva para zimskih hlača koje mi sad definitivno neće trebati (i da, svake sam prije 3 g. platila 500 kn :shock: ). Ne mislim nešto previše kupovati, ali bar jedne traperice bi bile OK.
    Doduše, prošli sam tjedan preliminarno obišla benetton u ilici u kojem su ostali još samo mali brojevi (ni kad nisam trudna ne nosim 36 :/ :shock: ), a u prenatalu nisam primijetila neki veliki izbor, ali sam uzela traper haljinu na tregere za 388 kn (sad je nosim kao suknju - preko nje majice ili košulje jer mi trbuh još uvijek nije za neko ponosno pokazivanje ).
    avenue mall su obići eventualno ako baš ne nađem nešto u grazu.
    inače, htjela bih haljinu bez rukava, rezanu iznad struka da ide u balon.

  2. #102
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    thanks BusyBee, bas sam te i htjela pitati, jer u "normalnom"katalogu nema nista. pogledala sam net, al nema ono sto ja hocu...

  3. #103
    saska7 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    1,122

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Doduše, prošli sam tjedan preliminarno obišla benetton u ilici u kojem su ostali još samo mali brojevi (ni kad nisam trudna ne nosim 36 :/ :shock: ),
    sto se velicina tice na trudnickom odjelu benettona, ja inace nosim 40-42 (od zadnje trudnoce ) a sad sam u njihovim S hlacama za trudnice.
    u prosloj trudnoci sam imala dvoje posudjene XS i bile su mi super iako sam inacenosila 38-40
    mene bas vesele njihove velicine na trudnickom odjelu :D

  4. #104
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj saska7 prvotno napisa
    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Doduše, prošli sam tjedan preliminarno obišla benetton u ilici u kojem su ostali još samo mali brojevi (ni kad nisam trudna ne nosim 36 :/ :shock: ),
    sto se velicina tice na trudnickom odjelu benettona, ja inace nosim 40-42 (od zadnje trudnoce ) a sad sam u njihovim S hlacama za trudnice.
    u prosloj trudnoci sam imala dvoje posudjene XS i bile su mi super iako sam inacenosila 38-40
    mene bas vesele njihove velicine na trudnickom odjelu :D
    ma meni je zapravo naj :/ to što me žena odmjerila i rekla da nemaju mog broja, iako je meni izgledalo da bih u sve tamo stala - još koja 2 tjedna bar

  5. #105

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Citiraj saska7 prvotno napisa
    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Doduše, prošli sam tjedan preliminarno obišla benetton u ilici u kojem su ostali još samo mali brojevi (ni kad nisam trudna ne nosim 36 :/ :shock: ),
    sto se velicina tice na trudnickom odjelu benettona, ja inace nosim 40-42 (od zadnje trudnoce ) a sad sam u njihovim S hlacama za trudnice.
    u prosloj trudnoci sam imala dvoje posudjene XS i bile su mi super iako sam inacenosila 38-40
    mene bas vesele njihove velicine na trudnickom odjelu :D
    ma meni je zapravo naj :/ to što me žena odmjerila i rekla da nemaju mog broja, iako je meni izgledalo da bih u sve tamo stala - još koja 2 tjedna bar
    Ja sam isto u Benetton S hlačama, a stvarno nisam sitne građe.... Uvijek M u Benettonu. Bilo je još M hlača kad sam ja bila i bile su mi grozno velike. Tak da svakako trebaš probat S.

  6. #106
    saska7 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    1,122

    Početno

    evo, jucer sam isprobavala traper haljinicu na tregere i stanem bez pol frke u S :D a imam 64kg i 164 sam visoka sto znaci da sam sva u dupetu i trbuhu

  7. #107
    xenia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    214

    Početno

    Citiraj saska7 prvotno napisa
    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Doduše, prošli sam tjedan preliminarno obišla benetton u ilici u kojem su ostali još samo mali brojevi (ni kad nisam trudna ne nosim 36 :/ :shock: ),
    sto se velicina tice na trudnickom odjelu benettona, ja inace nosim 40-42 (od zadnje trudnoce ) a sad sam u njihovim S hlacama za trudnice.
    u prosloj trudnoci sam imala dvoje posudjene XS i bile su mi super iako sam inacenosila 38-40
    mene bas vesele njihove velicine na trudnickom odjelu :D
    potpisujem

    ja sam na početku trudnoće kupila M trudničke hlače u benettonu jer me bilo strah uzeti S a evo i sad na kraju trudnoće su mi još uvijek komotne i u guzi i u nogama a na stomaku ih nosim na onoj prvoj rupici a sad imam 70kg na 166 i totalna sam kruška, inače jedva stanem u njihove hlače 42 kad imam 58 kg

  8. #108
    xenia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    214

    Početno

    inače meni su cijelu trudnoću bile zakon tajice i tunike, kako je sad i ova redovna moda uglavnom sve nešto rezano ispod grudi, pa na preklop može se naći i u ne trudničkim dućanima puno toga za trudnice

  9. #109
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj andiko prvotno napisa
    Ja sam isto u Benetton S hlačama, a stvarno nisam sitne građe.... Uvijek M u Benettonu. Bilo je još M hlača kad sam ja bila i bile su mi grozno velike. Tak da svakako trebaš probat S.
    hmmmmmmm.........možda i bih da me, ko što rekoh, žena odmah nije odkantala (da se ne izrazim žešće ) time da nemaju broja za mene (inače nosim 40 gore, 42 dole i ne smatram se slonicom, što će reći M/L)...........tak da unatoč tome što mi je većina brojeva izgledala dovoljno velikom za mene, nisam niti imala neke pretjerane želje nešto isprobavati. Uostalom, mislim si, ok - stanem sada, ali kad se stvaaaaaarno počnem širit, tko zna..........

    uostalom, da mi je baš bila frka, možda bih, ali s obzirom da za tjedan-dva namjeravam do h&m-a, prvo ću pogledati tamo, pa ću vidjet...uostalom ima i u grazu benetton

  10. #110
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Cure javite kakva je ponuda u Grazu ovih dana. Taman sam pomislila kako se situacija u Zagrebu popravila u posljednje četiri godina, a kad tamo ovdje čitam da baš i nije tako puno drugačije (osim Prenatala). Graz je uvijek rizik - katkad bi napunio auto, katkad ne možeš (ili barem ja) niti jednu vrećicu). Zanima me proljetna garderoba. Zimska nam ionako neće još dugo trebati. Za sada još guram sa svojom netrudničkom odjećom, ali neće još dugo...

  11. #111

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    40

    Početno

    Citiraj davorka prvotno napisa
    U Fun4Mum u Ozaljskoj su dobili capri traperice i rekli da će idući tjedan dobiti malo laganiju odjeću. Nisam gledala cijene jer nisam ništa našla što sam tražila, nije bilo brojeva i žurila sam, ali su stvari OK.
    baš sam htjela pitati je li netko tamo bio? ja često prođem autom i ono što vidim u izlogu mi se čini ok, ali nikako da stanem i uđem.

  12. #112
    Svea avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    526

    Početno

    Ja sam u fun4mum kupila 3 stvari i moram priznati da sam prilično razočarana kvalitetom.

    Majica je skupila nakon trećeg pranja one male pamučne mrvuljke, prsluk na preklup (krasan dizajn) je zapravo 100% sintetika što nisam primjetila i nekako se isto tako nakon pranja sav ofucao, a trenirka od pliša mi se toliko skratila (skupila se u pranju) da sam je morala nositi na produživanje

    Nemojte pomisliti da ne znam oprati robu Sve se pralo na nježnih 30. I ostala moja roba je jako očuvana.

    Ono što je bilo dobro u tom dućanu je vrlo prijazna prodavačica, a i cijene nisu baš astronomske (kao recimo u Prenatalu gdje sam se šokirala spavaćicom od 400 kn kakve je nosila moja prabaka - kad su u pitanju krojevi i uzorci... strašno)

  13. #113

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    40

    Početno

    dakle, ne isplati se kruziti ako ne nadem parking iz prve
    puno hvala

  14. #114
    Svea avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    526

    Početno

    Kanna, odi tamo pred zatvaranje... ja se stala autom na rinzol ispred dućana U to vrijeme ima mjesta. Mislim da je bilo 15 do 8. Ali nemoj očekivati da buš se oduševila baš... nema baš ni puno izbora...

  15. #115
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Ja bia u Zari za vikend. Ništa. Tj. vrlo slabo. Dva modela hlača (crne i traperice), oboje s onim pamučnim dodatkom koji ide preko trbuha, nema niti jednih koje bi imale samo gumu na podešavanje u struku. Meni su te koje idu skroz preko trbuha koma, jer mislim da bi mi već sad u njima bila pretoplo, a da ne govorim kad zaista zatopli. U Mama Novi u Malešnici ima više modela, ali isti princip. Uz to mi se kvaliteta čini stvarno diskutabilna (traperice još koliko-toliko, ali ostali materijali su bezveze).
    Ja opet planiram raditi do samoga kraja (naravno, ako sve bude u redu) i ne mogu se izvući s trenirkama do kraj trudnoće niti s tunikama i tajicama jer to baš nije prihvatljiva odjeća za moj posao. Žalosno je da žena u 21. stoljeću ne može kod nas kupiti pristojnu i modernu trudničku odjeću.
    Tko ima izvještaj iz Graza? Ljubljane? Maribora?

  16. #116
    Svea avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    526

    Početno

    freja, jesi probala u Benettonu? Ja sam si tamo kupila krasne samterice koje nemaju taj veliki pamucni dio i prekrasno su krojene - mislim da ih se bez problema može nositi i nakon trudnoće jer izgledaju kao da nisu trudničke, u guzi prekrasno stoje....
    Ne znam jel imaju sada neke laganije hlače na istu foru.

  17. #117
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Thnx. Spremam se u "grad" ovih dana pa ću pogledati i u Benettonu i u Prenatalu.

  18. #118
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    meni je mama prepravila jedne jeans u trudnicke s "tobolcem" bas su mi udobne. samo mi treba duza maja preko toga. spremam se sutra u osjecki novootvoreni prenatal, al kad vidim vase komentare za cijene, ne znam bas da cu pazariti... :/
    u benettonu imaju lijepe i udobne jeans s gumom, al za 500 kn. pa kome nije puno...

  19. #119

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Fiume on the Hill
    Postovi
    22

    Početno

    Evo ja sam bila u Udinama, ima trudničeke robe u H&M, Oviesseu, Benettonu, Prenatalu.

    Nažalost izbor nije neki, pogotovo ako ste ugodno popunjeni kao ja

    Uglavnom su već počeli dobijati robicu za toplije dane.

    Da li je neko naručivao on line i sa kojih sajtova šipuju u HR

  20. #120

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    16

    Početno

    bila i ja za vikend u udinama i potpisujem...
    allegra, s obzirom da sam i ja malo popunjenija , ako u meduvremenu nesto nades, javi
    u Ri je katastrofa, onaj mame i bebe ima kao "finije" hlače za radit od cistog ljepljivog poliestera za 480 kn, a od lana za 450 (od Angela) sto je malo previse.
    Zato pliz ako nesto doznas, javi...

  21. #121

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Fiume on the Hill
    Postovi
    22

    Početno

    Da u Ri je stvarno koma, pogledaj u Marks and Spenceru, ja sam kupila neku haljinicu od žersea kao da je trudnička :D

    glede on line čini mi se da jedino ebay šipuje u HR, a s njima baš i nisam oduševljena

  22. #122
    Neroslava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    269

    Početno

    Ja bila neki dan u Prenatalu u Ilici (ima li uopće koji drugi u Zg?), došla naivno jel sam čula reklamu na radiju, a kad ono, imaju sve skup 5 i pol artikala - ak ne brojim donji veš. Uzorci bez veze, našla jedino jedne kulerske hlače, uzmem ih u ruke, čine mi se ful velike, pogledam broj - piše 48-50, reko, ma ne moram ni probavat, to ću nosit do ljeta, kad ono, ja u garderobu, hlače nejdu prek butina :shock: Ne da ih nemrem zakopčat ili navuč preko bokova, nego nejdu preko bedara gore!! A kao trudničke, i kao broj 48-50. Ma daj me nemoj farbat. Samo se zbediram na takve krojeve

  23. #123
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    ja sam u osijeku u prenatalu nasla odlicne hlace za 270kn! meni je cijena totalno ok, a super su udobne i lijepe. cak razmisljam da kupim jos jedne, al nisam bas sigurna dokad cu ih moci nositi... a ovako nosim samo njih. pa ne mogu ni tako bas, stalno u jednim hlacama...

  24. #124
    mici85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb - Vrapče
    Postovi
    409

    Početno

    ja planiram sutra u jutro sa sekom malo prolunjat po ducanima jer imam samo jedne trudnicke samterice iz benettona (i ja ponosno mogu reci da su br.S) i dvije trenirke iz mojih sportskih dana prije trudnoce ali sve mi je vec na guzi na knap lagano.
    znaci u prenatalu nema bas nista?
    di se onda isplati uopce pogledati?
    i jel mozda netko zna di ima onaj grudnjak za trudnice/dojilje? naime, totalno mi je tesko vise nositi ovaj teret porasle su za skoro 2 broja, i uzasno jako boli te mi je doc rekla da uzmem taj neki grudnjak... muzic je uzasno ponosan na to a meni i nije neka fora :/

  25. #125
    Neroslava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    269

    Početno

    mici85
    U Prenatalu u Ilici imaš traper šos koji ide uz tijelo - ne baš udobno -, jednu vrstu tregerica, par majica, trenirku + donji veš i spavaćice. To je to. Grudnjaka za trudnice i dojilje imaju, a super izbor istih imaš i malo dalje u onom dućanu s donjim vešom za trudnice i dojilje u Gundulićevoj. Tamo rade zenske koje znaju svoj posel, tak da sam ja kupila čak 2 grudnjaka tamo, evo baš prekjučer. Odmah te izmjere, znaju koji ti treba broj, znaju kaj od tih brojeva imaju za ponudit...

  26. #126
    mici85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb - Vrapče
    Postovi
    409

    Početno

    oki. skocit cu tamo. ma vidla sam ui prenatalu super traperice ali su preko 500kn... to mi je malo too much..
    oki doki...danas cu sve obici (s muzevom karticom)

  27. #127
    mici85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb - Vrapče
    Postovi
    409

    Početno

    hello.evo mene opet. malo sam se oporavljala od "shoppinga" koji je bio katastrofa. mislim da stvarno treba ici u graz u h&m. Sve kaj mi se svidja od ovih trudnickih stvari, hlace ili haljinice, sve je tako skupo... aj na svu srecu nasla sam u prenatalu suknju na snizenju i one OGROMNE gacice sa pojasom kaj mi je doktorica rekla da moram kupiti... i to je to. Najzalosnije je kaj ni jedan grudnjak nije isao na mene. Prodavacica me nakak cudno gledala. 80C inace nosim a ona se cudila sto sada u to ne stanem
    al bar sam za bebaca kupila par stvarcica kaj me najvise razveselilo.

    a i saznala sam da mi je sestra trudna 6tj. kaj je super vijest

  28. #128
    Sandee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    tu & tamo
    Postovi
    446

    Početno

    Prije 2 dana sam obisla Bennetton i Prenatal u potrazi za trapericama - u Ben. sam nasla samo dva modela, od kojih je jedan imao jako uske nogavice, a drugi je bio ok, iako mi je lose stajao, izgledala sam k'o slonica. Cijena: 477 kn. Dobro je to sto taj pamucni umetak u struku ima uzicu za regulaciju sirine.
    U Prenatalu sam isto nasla 2 suvisla modela traperica: jedan je model bio jako neudoban, potpuno bez elastina i vrlo krut, a drugi sam kupila i bas su mi super, jedino sto je u struku samo gumica, ne moze se regulirati. Inace su totalno od elastina, boja i obrada trapera je jako lijepa. Cijena: 350 kn. Nakon trudnoce cu ih pokusati nekako prekrojiti da ih mogu i kasnije nositi jer i inace nosim dulje majice/kosulje (osim ako mi se skemba toliko ne objesi da nece trebati nikakve preinake, a trudnicka odjeca ce postati 'civilna').

  29. #129

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    276

    Početno

    ja bila u petak u Grazu u HM-u, u centru West. imaju super traperice za 39 EUR-a, mrak kroj, i još brdo stvarčica, tunika, košulja, svašta. ja sam u biti najviše toga kupila na netrudničkom odjelu,ali trudnički odjel stvarno ima dobar izbor, ovisi šta trebate.

  30. #130
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    ja bila u petak u H&Mu u Seiersbergu - na trudničkom svega i svačega, ali s onim šiiiiiiiiiiiiiiiiirokim pasicama preko trbuha :/ , ali stvarno SVEGA.
    Kupila dvoje ljetne tanke bež hlače - jedne duge jedne 3/4 jer će mi trebat cijelo ljeto i jednu trudničku majičicu.
    Ostale stvari se ne isplati kupovati na trudničkom jer bratemili na netrudničkom vlada neka trudnička moda i sve je rezano ispod struka, u širinu i dugačko, a brojevi veeeeeeeeeeeliki tak da i ja stanem u M :D , tako da sam sve ostalo kupila tamo čak i jedne netrudničke hlače, tako rastezljive da ću ih nositi još bar 3 mjeseca.

    Zato trudnice pohrlite u h&m na netrudnički odjel i naći ćete sve što vam treba 8)

    Inače ne da je tamo došlo proljeće, nego je kod njih već ljeto - sve je kratkih rukava, kupila sam samo jednu majicu dugih.

  31. #131
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Naravno da nije rezano ispod struka, nego iznad :/

  32. #132
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Ja se na kraju super snašla - sestra mi je išla u Graz u petak, ja rekla - kupuj što nađeš. Nisam izgubila dan, nisam platila benzin i autocestu, a ormar se napunio prikladnom odjećom! :D Sad ozbiljno, našla mi je odlične majice i košulje u H&M-u, lijepe hlače u C&A (na podesivu gumicu - šteta što su bile samo crne), a sve za malo novaca. U C&A imali popust od 20% na sav asortiman (fine crne hlače - 25 EUR!). Ja sam u međuvremenu kupila netrudničku tuniku-haljinu u Zari u Zagrebu i sad bar trenutačno imam što obući. Da, trenutačna moda zaista nam ide na ruku - puno širokih i dugačkih majica, ali probem su hlače i suknje.

  33. #133
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    I ja u C&A kupila ljetnu haljinu 20% sniženu 8) - zatrebat će za more, sigurno!

  34. #134
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    i ja danas slucajno naletila na finu dugacku i siroku lanenu maju dugih rukava u Mustangu, marka Broadway. super je! ko stvorena za trudnice!

  35. #135
    BUBI80 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    64

    Početno

    Kolike su cijene u H&M-u? Otprilike kak se kreću?
    Hvala!

  36. #136

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    640

    Početno

    ma u H&M-u su cijene trudnicke odjece oko 20-30Euro !
    Naravno, nadje se i ispod 20E, kao i iznad 8)

    ali preporucujem svakako!
    ja evo jos malo pa cu zavrsiti 'trudnicki staz' i moram priznati .. skupilo se nesto te odjece (jo i iz prve trudnoce) i uglavnom:

    H&M - definitivno je super i peri-deri (neunistivo) i lijepo;
    C&A - takodjer, super isplativo
    mama i beba shop (La Vie, Balzak i slicno..) - po meni jako lijepa i kvalitetna odjeca ali definitivno preskupa;
    Jos imam nesto 'no name' - bas je ok

    ... kazu Benetton je super i Prenatal, kao i Chicco - ali nisam tamo nista bas za trudnice kupovala !! Malo mi je bilo preskupo

    Takodjer, ako ce netko do H&M-a, preporucam kupite i majice za dojenje (potkosulje, koje imaju dio 'kao grudnjak' ispod i kopcaju-otkopcati se mogu naramenice samo kao grudnjaci za dojenje - odlicne su !! Meni su upravo stigle (kupila mi mamina frendica u Njemackoj), cijena je 13Euro/kom ! Predivne i kvalitetni puni pamuk, mjesta za trbuh dovoljno!
    Velicinu narucila 'M' kao i trudnicku odjecu koju nosim cijelu trudnocu .. a recimo odgovara konf. 38/40 (mozda i 42) !!!

    I grudnjaci za dojenje su im super, samo sto ja imam od Anita-e pa mi ne treba vise .. tako da nisam kupovala !!

    I jos kazu da su body-benkice za bebe super iz H&M-a (povoljna pakiranja) .. ma kao i ostala robica za bebe!
    Eto meni zao.. kad smo vec bili u H&M-u na pocetku trudnoce, sto si nisam odmah kupila i te majice za dojenje (koje su mi mogle biti odlicne kao potkosulje cijelu trudnocu) i body benkice i ostalo po sto sad ne mogu .. jer evo moram mirovati, trbuh ogroman (tako da i ne mirujem ne bih sigurno se vozila nigdje dalje), .. iako, ok kuzim .. tko ce na pocetku kupovati mnesto za poslije poroda ali eto.. brzo prodje trudnoca 8)


  37. #137

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    450

    Početno

    blago vama curke što možete u šoping van. ja sam ograničena na zg i to na max 30 min dnevno jer moram što više mirovati. prošla sam neke trgovine i skužila da mi je prenatal najbolji. zadnje sam kupila trapke za 300kn i oduševljena sam njima. sad ću malo na neckermanove stranice da vidim što ima kod njih.

    ali stvarno - kad će više HM u zg! svaki put kad najave otvorenje nekog centra ponadam se da su ga stavili na popis trgovina. i uvijek se razočaram

  38. #138
    BUBI80 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    64

    Početno

    Ne znam jel mi se da uopce do H&M-a ici. Ne treba mi nista puno. Dosta sam naslijedila od sestre, ali su mi njene stvari već male a ja sam tek u 5. mjesecu. Nisko nosim i sve mi smeta na trbuhu. Morat cu naci nekakvu haljinu za svaki dan da ne hodam u trenirkama i to od sogora (koji ima veći trbuh od mene).


    anchie76 obrisala dio koji krsi pravila foruma

  39. #139
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj BUBI80 prvotno napisa
    Kolike su cijene u H&M-u? Otprilike kak se kreću?
    Hvala!
    s obzirom na to da sam u prvoj trudnoći kupila dvoje hlače (koje sam prije 3 godine u zagrebu jedine našla da mi odgovaraju, veličnom i modelom) i platila svake 500,00 kn :shock: , ovih 20-30 eur za H&Move koje sam sada dala su mi u odnosu na puno ležerniji i casual model, skoro ništa.
    Ja sam u H&Mu na trudničkom kupila dvoje ljetne lagane bež hlače (s pasicom preko trbuha, ali ne izgleda mi nešto prenaporna iako ću najogromnija biti za najgorih vrućina). Dugačke sam platila 29 eur, a kraće 3/4 - 24eur. Na trudničkom sam još kupila i majičicu (koja se može nositi i kasnije jer je samo malo šira i duža) - nju sam platila oko 15 eur.

    Ostalo sam sve široko i dugačko kupila na netrudničkom i svaki komad platila cca 15ak eur, ali to je sve nešto što ću moći i kasnije nositi (jedino sam uzimala ogromne brojeve, pa se nadam da će kasnije trebat male zahvate ).
    U C&A sam uzela ljetnu haljinu (baš ono za plažu) bila je na sniženju, pa sam je platila 16 eur, ali nigdje nisam našla recimo haljinu kakvu bih mogla sada nositi :/

    U ovoj sam trudnoći još kupila trudničku traper haljinu na tregere u prenatalu (cca 400 kn) koju sada nosim jer ovo sve iz austrije je ljetna roba i mislim da mi je to i više nego dovoljno robe

  40. #140
    mici85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb - Vrapče
    Postovi
    409

    Početno

    uf, ja sam ljubomorna kad citam o toliko odjece ja u svoje ne-trudnicko nista ne stanem, eventualno nosim trenirkice i jedva cekam ovaj ili drugi tjedan shopping u austriji. sa svekrevom se vec jednom mjesec dana dogovaram kak cemo ici. vidjela sam na netu na h&m-ovim stranicama kak super robice imaju tak da jedva cekam... posto ste si vi tolku kupovinu tam obavile, nadam se d cu i ja nekaj za sebe naci 8)

  41. #141

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    450

    Početno

    moram se pohvaliti, našla sam u espritu tuniku i majicu idealne za trudnice i za one koje to nisu, široke i dugačke ali lijepo, padaju 100% pamuk. Majica je pogotovo zakon - dužina ispod guze ( na mojih 173 ) sa tankom lastikicom na rubu koja sve drži uz tijelo a toliko je široka da sam bez problem svoju poveću torbu ugurala ispod i još ima dost mjesta.
    moći ću nosit i poslije :D

  42. #142
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    hajde, otici cu onda opet do esprita, al pitanje je cijena... dobila sam bas juce i nekoliko majicica od prijateljice, koja je nedavno rodila. a mama mi prepravi stare hlace i onda mi spadaju! sad mora opet prepravljati (ja to nista ne znam ). a na espritovim njemackim stranicama extra moda za trudnice... sta da kazem, bolje ne gledati - sve je tako lijepo, skupo i nema ga ovdje...

  43. #143

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    USA
    Postovi
    63

    Početno

    Ja sam sebi danas uzela bas slatke stvari. Ima vec 2 sedmice ne mogu zakopcati svoje stare traperice niti jedne druge pantalone. Pogotovo kad sjedim. I danas sam nasla jedan mali heaven trudnicke robe u JC Penny (to je u Americi). Uzela farmerke sa gumom i ne skidam ih. Uzela sam isto 4 tunike na snizenju ($9.99 po komadu :D )
    Ima li ovdje jos trudnica iz Amerike ili sam jedina :/

  44. #144
    Alyssa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    774

    Početno

    Cure, jel' zna netko gdje ima za kupiti tajica?

  45. #145

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    450

    Početno

    Citiraj manal prvotno napisa
    hajde, otici cu onda opet do esprita, al pitanje je cijena... a na espritovim njemackim stranicama extra moda za trudnice... sta da kazem, bolje ne gledati - sve je tako lijepo, skupo i nema ga ovdje...
    cijena - majica 250, tunika 200
    nije malo ali kako znam da ću i kasnije nosit meni je ok
    nisam znala da esprit ima modu za trudnice, pa što ne odvoje koji kutak u trgovinama kod nas?! stvarno nije ok od njih

  46. #146

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    605

    Početno

    ja sam poprilično ogorčena na tu trudničku odjeću. od početka trudnoće do sad sam više manje nosila svoju staru odjeću. uglavnom trenirke, majice, veste.... i relativno sam dobro uspiejvala.
    kupila sam dvoje trudničke hlače s kojima nisam sretna jer mi onaj elastični dio gore nije dovoljno čvrst i stalno mi spadaju i stalno ih moram povlačiti gore, tako da ih ni ne nosim.

    u petak sam otišla sa dragim u grad u Kačićevu jer mi je trebalo proljetnih nekih majica / tunika. kad sam ušla u taj dućan došlo mi je da se na peti okrenem i odmah pobjegnem van kad sam vidjela cijenu na prvoj majici. majica ko da je od zavjese napravljena i košta 450 kuna :shock: :shock:
    mislim da je to pranje novca i krajnje bezobrazno. pa toliko novaca ne bih dala ni za neku majičicu od gaze da ću je nositi 5 godina a kamoli ovih još dva i pol mjeseca.

    poslje me MM odvezao u Importane i mogu Vam reći da za cure koje su inače sitnije građe (ja imam 180 cm i nisam nikad bila mršavica pa inače teško kupujem robu) tamo se može naći fakat zgodnih stvari - tunika, majica rezanih ispod grudi pa dole onak široko... gledala sam u amadeusu, didemi i još par butika i zbilja mislim da nije loše, a cijene su ok 150 - 200 kuna.
    Ja sam na kraju u LTB-u kupila dvije dugačke tanke maje i super su mi.

    sad se veselim ovom toplom vremenu jer sam skužila da ću moći obući lanene hlače niskog struka koje su na vezanje. izgleda ću uspjeti proći bez nekog extra trudničkog šopinga.

  47. #147
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Beeda, baš dobro da si spomenula Kačićevu - ja baš danas mislila otići, ali sad sam odustala. Bila sam u Prenatalu i u Benettonu prošli tjedan i izbor je zaista loš. Na prvi pogled se ni ne učini tako, ali onda ili nema broja ili ne stoji dobro i sl.
    Ja sam od prošlog tjedna u trudničkim hlačama, moje stare su me počele previše stezati, a na posao ne mogu u trenirci. Na kraju najviše nosim svoje već ofucane trudničke hlače iz prošle trudnoće, naravno iz H&M-a. Što ću kad malo zagrije, ne znam, jer će mi u ovim crnima biti vruće.
    Netko je pitao za tajice. Meni je sestra kupila super trudničke tajice do pola lista (crne) u Grazu. Jako su guste tako da se mogu nositi i ispod jako tankih tunika, tj. ne izgledaju kao čarape. Šteta da mi nije uzela barem još jedne. Kupila sam nedavno u Zari dugačku tuniku-haljinu koju nosim na njih i to mi je jedina trudničla kombinacija u kojoj se osjećam koliko-toliko moderno. Inače, stvari u Prenatalu su prilično moderne, ali ti krojevi To je za trudnice koje ni u 9. mjesecu trudnoće namaju nigdje ni grama viška osim u trbuhu. Nogavice traperica su toliko uske da (na) meni izgledaju koma. Najbolje je ipak ići na čuvanje trudnoće pa imati jednu kombinaciju za izlaske i odlazak liječniku, a ostalo provesti u trenirkama. :/

  48. #148
    Alyssa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    774

    Početno

    Freja, bas takve tajice trazim - da su malo cvrsce da ne izgledaju kao carape. Trazim ih svuda po Zgb-u i nula bodova. Ocito cu i ja morati skoknuti do Graza, sve od prijetrudnicke odjece sam vec polako prerasla, a ovdje je izbor stvarno jadan.
    Inace, ja jesam na cuvanju trudnoce pa sad stvarno imam samo jednu odjevnu kombinaciju s kojom sam zadovoljna ! Do sad je jos bilo i lako, jer je bilo zima, pa bi kaput ili baloner spasili situaciju, ali sad vec postaje problematicno...

  49. #149
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Ništa, morat ćeš u Graz (H&M) Ali ako je samo zbog tajica, to ti može kupiti i netko drugi. Ja imam M, sad sam na oko 62 kg (166). Doduše, mrvicu mi padaju, ali to vjerojatno nema veze s velićinom tajica nego trubuha (nema ih još što pošteno držati!). Super su jer ima se ne rade "koljena" (znaš ono kad se na koljenima nagužvaju; uvijek su uz nogu). Ne sjećam se jedino koliko su koštale, ali sigurno ne više od 20 eura.

  50. #150
    Alyssa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    774

    Početno

    Ma morat cu ja do Graza tako i tako, ne samo zbog tajica nego i ostale odjece, muka mi je vec od trazenja ovdje. A o "koljenima" znam sve, ali iz predtrudnicke faze - totalna lutrija mi je uvijek bilo naci tajice u kojima mozes sjesti a da ti nakon ustajanja ne vise "koljena". A one koje ne rade "koljena" obicno imaju tonu elastina i previse izgledaju kao carape.
    Thx na informaciji

Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •