Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456
Pokazuje rezultate 251 do 292 od 292

Tema: odjeca za trudnice

  1. #251
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Anna8 koji MTČ? I mene muče spavačice.
    Preko Neckermanna ću naručiti grudnjake za dojenje, imaju po 2 kom. za mislim nekih 150-160 kn.

  2. #252

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    118

    Početno

    Pa u bilokojem njihovom dućanu. Oni to proizvode. Potkošulje su iz linije Enigma, a spavaćice samo traži s gumbima.
    Zna li netko možda gdje još ima trudničkih hulahopki osim u Jadranu? njihove mi strašno brzo pucaju!

  3. #253

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    Citiraj Anna8 prvotno napisa
    Pa u bilokojem njihovom dućanu. Oni to proizvode. Potkošulje su iz linije Enigma, a spavaćice samo traži s gumbima.
    Zna li netko možda gdje još ima trudničkih hulahopki osim u Jadranu? njihove mi strašno brzo pucaju!
    to i mene zanima...

  4. #254
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Danas sam ubola u Getrou finu sivu spavačicu od makoa dugi rukav, čak ima i malo bijele čipkice na rubu, a kopča se preko prsiju i ne izgleda ko krpa (proizvodnja Italija - nije Kina), ima ih i bijelih, cijena 99.99 kn, najveća veličina L/40, tak piše al je meni dovoljan + se materijal još rasteže. Sad sam ju isprobala i o.k. je, a sutra ću si kupit još i bijelu, pa ću trebat negdje kupiti još barem 2 spavaćice i mirna sam za bolnicu...

  5. #255
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj Anna8 prvotno napisa
    Zna li netko možda gdje još ima trudničkih hulahopki osim u Jadranu? njihove mi strašno brzo pucaju!
    Osim što su preeestrašno ružne. Ja sam u prošloj T rezala Jadranove obične najlonke (Tango) na trbuhu i super je funkcioniralo.

  6. #256
    Sandaaa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    96

    Početno

    Ja sam kupila prošli tjedan te trudničke hulahopke u Jadranu i nisam znala kak da ih obućem. Uopće mi nije bilo jasno koja je prva, a koja zadnja strana. Uglavnom to sam proučavala nekih desetak minuta i nikak mi nisu pasale. Nakon dva dana su se na svu sreću poderale i završile u smeću. Kao dvojka je najmanja veličina, a ja sa 163 cm mogu ih navući doslovce do vrata...

    Ali zato mogu preporučiti Polzeline trudničke. Paše mi i kroj i veličina...

  7. #257

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    118

    Početno

    Baš ću ih potražiti!
    Još jedna informacija - grudnjaci za dojenje u Mulleru za 70-ak kn!

  8. #258

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    Citiraj rebeca prvotno napisa
    nače nosim 5icu tak da me ne pitajte kolike su mi sad i kolike će tek biti..
    Imamo isti problem, mene već bradavice bole,a cice jedva skupim u najveći grudnjk. Igrom slučajeva sam jedan put kupila na nekoj akciji van HR. kad sam bila, neke ogromne grudnjake, pa tako da ću njih neko vrijeme moći. A šta kad rodim, gdje kupiti onaj sa prozorčićem na ciki za dojenje? Naravno i neku praktičnu spavačicu? Ja ću za Božić u Zg. pa me zanima gdje te stvari gore mogu kupiti?
    Ja sam kupila trudnički u Aniti (Gundulićeva). Žena mi je dala da isprobam 6,7 modela prije nego što sam našla onaj pravi. Malo su skuplji ali imaju veliki izbor (pogotovo za nas koje smo konkurencija Dukatu i ostalima ).

  9. #259

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    118

    Početno

    Polzela više ne proizvodi trudničke hulahopke. Osuđene smo na Jadran!

  10. #260
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,694

    Početno

    cure, ne znam kako vi ali ja preko zime i inače ne nosim grudnjake već potkošulje-grudnjake jer mi je nepraktično najprije grudnjak a onda potkošulju
    tako da sam preko Otto kataloga naručila potkošulje za dojenje i stigle su :D
    2 kom. za 300 kn, solidnog izgleda i materijala, onako malo dužeg kroja a mislim da cijenom nisu pretjerano skupe
    preporučam, evo kako izgledaju, stigle za oko 3 tjedna:

    http://www.otto.hr/shop/artikal.asp?proizvodID=29856071

  11. #261

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    Mogu ja malo gunđat, možda mi bude lakše?
    Otišla sam jučer u jedan dućan s trudničkom odjećom - nit specijalno lijepa ni posebna ali su cijene zato kao da kupujem unikatni dizajnerski rad
    Ide mi na živce što sam doma u trenirci a za van mogu birati između tri kombinacije (za sad) ali ne dam toliko love za nešto što ću nositi tri mjeseca u cijelom životu! AAAAAAAA!

    Eto toliko, hvala na razumijevanju

    E da, da budemo i malo konstruktivni (vi, kad meni ne ide )
    Je li tko vidio kaput a la pelerina u Zg? Trebat će mi nešto za hladne dane a računam da ću njega moći nositi i tijekom ne-trudnih zima.

  12. #262

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    27

    Početno

    Mrvna u potpunosti te razumijem. Meni inače nije žao dati novce za neki dobar komad robe, ali za nešto trudničko mi je koma. Traperice koje ću nositi 3-4- mjeseca da platim oko 500kn? Užas. Na kraju sam kupila u Dorothy Perkinsu i traperice i elegantne hlače za 500 kn, a nekakve majčice nađem puno modernije i jeftinije u ne-trudničkim dućanima.

  13. #263
    zelena avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    OS..
    Postovi
    142

    Početno

    Evo da se i ja uključim Imate pravo roba za trudnice poprilično je skupa.... prekjučer sam se bacila u svoju prvu potragu za robom (treba mi za posao - a sve moje prijašnje je vrlo vrlo usko) i uspjela sam kupiti jedne poslovne hlače u Prenatalu za cca 400 kn i jednu prekrasnu haljinicu u Conceptu (vrlo nosivu za trudnice ili ne) za cca 300 kn.... ostalo ću iskombinirati u hodu... i ovisno o stanju na karticama

  14. #264
    dundo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    435

    Početno

    Mrvna imaš u Zari svakakvih pelerinica, kaputića- ja si kupila jedan netrudnički ali mislim da ću u njega stati sve do 9. mj takav je kroj i nije preskupo

  15. #265
    Diami avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    486

    Početno

    Ja sam hlače povoljno po cijenama od 190 do 300-tinjak kuna kupila početkom ljeta u "sve za trudnice" u Španskom. Majice su im dosta skupe i to nisam uzimala, ali ove hlače - uzela sam jedne lanene, jedne traperice i jedne od nekog crnog materijala. Također sam uzela i dvoje recimo "donjih dijelova trenirke", od finog materijala koji lijepo pada (nije tipičan za trenirke), pa se može nositi i ako idem negdje van neslužbeno.

  16. #266
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Ja sam neki dan navratila u "MamaNovu" na Malešnici i ostala :shock: , cijene su im preprenapuhane (obična pamučna majica 300tinjak kuna), roba turska a - naglašavam, za moj ukus, stvari pomalo staromodne.

    Kakva je situacija sa onim dućkasom na Trešnjevci (Mum 2be čini mi se)??

    U Top Shopu i Miss SElfridgeu imaju lijepih trudničkih stvari ali mi se čini kao da im je još ljetna kolekcija, sve i jedna majica i tunika su kratkih rukava :?

    Tako da sam se neki dan iz shoppinga vratila, doslovno, praznih ruku.

    Meni su OK stvari iz H&M, jest da treba ići do Slovenije ili Austrije ali stvari su ok a i cijene puno povoljnije nego kod nas.

  17. #267

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    Citiraj emira prvotno napisa
    Meni su OK stvari iz H&M, jest da treba ići do Slovenije ili Austrije ali stvari su ok a i cijene puno povoljnije nego kod nas.
    Ima li smajlić koji slini? Da, H&M je meka za trudnice samo treba doći do tamo. 'oćemo skupit jedan auto?

    Citiraj dundo prvotno napisa
    Mrvna imaš u Zari svakakvih pelerinica, kaputića- ja si kupila jedan netrudnički ali mislim da ću u njega stati sve do 9. mj takav je kroj i nije preskupo
    To! Ljubi te deda, rekla bi moja frendica

  18. #268
    kik@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    768

    Početno

    Ima li smajlić koji slini? Da, H&M je meka za trudnice samo treba doći do tamo. 'oćemo skupit jedan auto?

    He mogli bi skupiti i jedan autobus trudnica pa u shopping

  19. #269

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    489

    Početno

    ok kaputići i pelerine, to se ovu sezonu nosi pa nije bed naći nešto što će i poslije koristiti. ali HLAČE!!! mi u Slavoniji baš nemamo neki izbor (Prenatal, Iana) i izbor je katastrofa, to ne bi uzela ni da je džabe a kamoli 400kn.
    ima li neka dobra duša krojeva za trudničke hlače (ili zna za neki časopis) pa da mi pošalje da ja to proslijedim šilici?

  20. #270

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5

    Početno

    Hm… moj prvi post

    Dakle nakon sto sam presurfala sve forume kako hrv. trudnice riješavaju problem odijevanja, prošla naše dućane sa odjećom za trudnice; em je babski (ma šta god oni rekli za sebe u reklami) em je još k tome skupo i nekvalitetno!!
    Olakšanje sam jedino doživjela u h&m. (Pitam se u čemu je problem da oni mogu a mi ne možemo??? Super jeftino, super izgleda i još imaš i izbora!!)

    Ali ne pišem ovaj post radi reklame za h&m nego zbog nečeg što sam našla na ebay-u i preporučila bih svim trudnim ženama koje su se našle na mukama kao ja. Radi se o jednostavnom izumu koji je mene oduševio samo kad sam ga vidjela na netu, a pošto sam ga i naručila preko ebay-a, isprobala ga, mogu i potvrditi njegovu genijalnost.

    Belly Belt i Bando.
    (dva odvojena proizvoda)

    Prvo ide Belly Belt.


    http://fertilemind.com.au/library/20...y_wear_lth.JPG

    http://fertilemind.com.au/page.asp?2...&E_Page=353295

    Njegova svrha je da jednostavnom gumom proširi vaše stare traperice ili hlače. Funkcionira vrlo primitivno!!! Na jednoj strani te gume ima gumb a s druge rupu, tako da s rupom na toj gumi kopčate gumb na starim hlačama a s gumbom na gumici kopčate rupu na vašim hlačama. Proširujete hlače vrlo primitivno samo ispod trbuha (ako nosite relativno plitke hlače). Preko te gume možete navući materijal koji dolazi u tri boje (bijela, crna i recimo boja trapera) a taj materijal služi da bi pokrio područje šlica. To sve zajedno ne izgleda nešto prekrasno ali totalno funkcionira.


    http://fertilemind.com.au/library/20...ity_wear_l.JPG

    E sad, estetski dio.
    Bando.

    http://fertilemind.com.au/library/20..._black_lth.JPG


    Preko svega navučete Bando.

    http://fertilemind.com.au/page.asp?2...&E_Page=353295

    To je stretch materijal koji izgleda kao top bez naramenica. On je zamišljen da se prevuče preko ciferšlusa i pokrije ove smiješno zakopčane hlače. Nosi se preko hlača a ispod majice, tako da to vizualno izgleda kao da na sebi imate sebi dvije majice, jednu dužu, jednu kraću.

    http://img.auctiva.com/imgdata/3/8/5...1781757_tp.jpg

    Nadam se da sam bila dovoljno jasna. Uglavnom savršeno funkcionira i mene je spasilo. Mogu nositi svoje stare hlače, i one ful uske.
    Zaboravila sam reći da belly belt dolazi u 4 gume. Dvije veličine (za manji trbuh i velikiii trbuh) i za dva načina kopčanja hlača. Kopčanje kao na trapericama, dakle na gumb i kopčanje za hlače koje se kopčaju sa onim metalnim kopčama (ne znam kako se to zove). Uglavnom na svim malo elegantnijim hlačama je upravo takvo kopčanje (nešto kao babica i dedica)

    Vjerujem da svaka žena malo vičnija šivaćoj mašini može ovo sama izvesti. Pošto ja nisam u toj grupi, ja sam ova dva proizvoda naručila preko e bay-a, rabljena. Nije baš ispalo jeftino zbog s(kršitelj koda)inga ali bome mi nije žao, jer funkcionira savršeno!

    Dakle dame, na ovaj post sam se odlučila da olakšam svim ženama koje su se našle na mukama kao ja…

    Nadam se da će barem netko imati koristi od ovog posta.
    Sretno!!!

    anchie76 editirala slike u linkove u skladu s pravilima foruma

  21. #271
    Diami avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    486

    Početno

    Ja sam ostala oduševljena majicama koje sam kupila u king-crossu u tezenisu. Cijena po majici oko 70, 80kn, sastav 100% pamuk. Ima 3 kroja odn. razlika je u otvorima gore (na V, okrugli, veliki). Nisu trudničke, ali se super rastežu preko trbuha, ima jedno 5, 6 boja. Dosta su dugačke. To sam slučajno otkrila, nisam tamo ništa očekivala naći, a kad ono baš praktično i prije svega povoljno, a moći ću ih i kasnije nositi.

  22. #272
    Zrina avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    554

    Početno

    Po prve trudničke trapke sam nadobudno otišla na Malešnicu u "Mamanovu" i ostala nemalo iznenađena cijenama: na sniženju u 8. mjesecu su bile 350,00 kn! Neki naš proizvođač "Angel". Kasnije sam slučajno ušla u dućan "Stars" u Karlovcu na Baniji i pronašla trudničke hlače, samterice, trapke i crne kao svečane po cijenama od 200-250 kn i još popust 10% na gotovinu. Proizvođači su isto "Angel" i "7edmica" iz Hr. Vjerujem da nitko neće ići baš po hlače u Klc, ali ako je nekome usput-toplo preporučam.

  23. #273

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj Diami prvotno napisa
    Ja sam ostala oduševljena majicama koje sam kupila u king-crossu u tezenisu. Cijena po majici oko 70, 80kn, sastav 100% pamuk. Ima 3 kroja odn. razlika je u otvorima gore (na V, okrugli, veliki). Nisu trudničke, ali se super rastežu preko trbuha, ima jedno 5, 6 boja. Dosta su dugačke. To sam slučajno otkrila, nisam tamo ništa očekivala naći, a kad ono baš praktično i prije svega povoljno, a moći ću ih i kasnije nositi.
    i ja sam isto skuzila taj ducan jos prije trudnoce. super su povoljni za basic stuff koji izgleda skroz dobro. a sad u trudnoci sam uzela body koji je bas to sto ti kazes, ultra rastezljiv. mislim da cu ga moc nosit do kraja trudnoce i nakon nje :D

  24. #274

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    Citiraj divatheiva prvotno napisa
    Hm… moj prvi post

    Dakle nakon sto sam presurfala sve forume kako hrv. trudnice riješavaju problem odijevanja, prošla naše dućane sa odjećom za trudnice; em je babski (ma šta god oni rekli za sebe u reklami) em je još k tome skupo i nekvalitetno!!
    Olakšanje sam jedino doživjela u h&m. (Pitam se u čemu je problem da oni mogu a mi ne možemo??? Super jeftino, super izgleda i još imaš i izbora!!)

    Ali ne pišem ovaj post radi reklame za h&m nego zbog nečeg što sam našla na ebay-u i preporučila bih svim trudnim ženama koje su se našle na mukama kao ja. Radi se o jednostavnom izumu koji je mene oduševio samo kad sam ga vidjela na netu, a pošto sam ga i naručila preko ebay-a, isprobala ga, mogu i potvrditi njegovu genijalnost.

    Belly Belt i Bando.
    (dva odvojena proizvoda)

    Prvo ide Belly Belt.


    http://fertilemind.com.au/library/20...y_wear_lth.JPG

    http://fertilemind.com.au/page.asp?2...&E_Page=353295

    Njegova svrha je da jednostavnom gumom proširi vaše stare traperice ili hlače. Funkcionira vrlo primitivno!!! Na jednoj strani te gume ima gumb a s druge rupu, tako da s rupom na toj gumi kopčate gumb na starim hlačama a s gumbom na gumici kopčate rupu na vašim hlačama. Proširujete hlače vrlo primitivno samo ispod trbuha (ako nosite relativno plitke hlače). Preko te gume možete navući materijal koji dolazi u tri boje (bijela, crna i recimo boja trapera) a taj materijal služi da bi pokrio područje šlica. To sve zajedno ne izgleda nešto prekrasno ali totalno funkcionira.


    http://fertilemind.com.au/library/20...ity_wear_l.JPG

    E sad, estetski dio.
    Bando.

    http://fertilemind.com.au/library/20..._black_lth.JPG


    Preko svega navučete Bando.

    http://fertilemind.com.au/page.asp?2...&E_Page=353295

    To je stretch materijal koji izgleda kao top bez naramenica. On je zamišljen da se prevuče preko ciferšlusa i pokrije ove smiješno zakopčane hlače. Nosi se preko hlača a ispod majice, tako da to vizualno izgleda kao da na sebi imate sebi dvije majice, jednu dužu, jednu kraću.

    http://img.auctiva.com/imgdata/3/8/5...1781757_tp.jpg

    Nadam se da sam bila dovoljno jasna. Uglavnom savršeno funkcionira i mene je spasilo. Mogu nositi svoje stare hlače, i one ful uske.
    Zaboravila sam reći da belly belt dolazi u 4 gume. Dvije veličine (za manji trbuh i velikiii trbuh) i za dva načina kopčanja hlača. Kopčanje kao na trapericama, dakle na gumb i kopčanje za hlače koje se kopčaju sa onim metalnim kopčama (ne znam kako se to zove). Uglavnom na svim malo elegantnijim hlačama je upravo takvo kopčanje (nešto kao babica i dedica)

    Vjerujem da svaka žena malo vičnija šivaćoj mašini može ovo sama izvesti. Pošto ja nisam u toj grupi, ja sam ova dva proizvoda naručila preko e bay-a, rabljena. Nije baš ispalo jeftino zbog s(kršitelj koda)inga ali bome mi nije žao, jer funkcionira savršeno!

    Dakle dame, na ovaj post sam se odlučila da olakšam svim ženama koje su se našle na mukama kao ja…

    Nadam se da će barem netko imati koristi od ovog posta.
    Sretno!!!

    anchie76 editirala slike u linkove u skladu s pravilima foruma
    meni je ovo super... iako mi se za sljedećih par mjeseci ne da nabavljati, mislim da je sasvim pristojno rješenje za hlače...

  25. #275

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5

    Početno

    ma ako imaš mamu, baku ili tetku koje šivaju, zaposli ih. pa tko ne bi pomogao jednoj trudnoj ženi?!!! samo na gumu visine 3-4 cm (a širine ovisno u kojem si mjesecu) zašiješ gumb s jedne strane a s druge napraviš rupu. a za bando ti može poslužiti ona uska pompea potkošulja iz dm-a, odrežeš joj samo naramenice i voila!
    začuđujuće jednostavan izum. kad sjediš ništa te ne steže a dok hodaš hlače na mjestu
    (a i dalje zgodna u svojim hlačama )

  26. #276

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    I sve to pod uslovom da ti je samo stomak narastao
    Ali ako je i guzica rasla, onda nema pomoći nego po bapske hlače u neku trudničku butigu

  27. #277

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Inače, izum je sjajan!

  28. #278
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    Citiraj vanesax prvotno napisa
    I sve to pod uslovom da ti je samo stomak narastao
    Ali ako je i guzica rasla, onda nema pomoći nego po bapske hlače u neku trudničku butigu

  29. #279

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj vanesax prvotno napisa
    I sve to pod uslovom da ti je samo stomak narastao
    Ali ako je i guzica rasla, onda nema pomoći nego po bapske hlače u neku trudničku butigu
    da imas pravo ...
    bas sam izvukla sve hlace koje sam nosila do nedavno da isprobam dali to doista funkcionira na svima...
    neke hlace nisam nosila vec neko vrijeme pa sam se iznenadila kad sam skuzila da su mi nogavice postale dosta uze a pozadina popunila sve rupe koje su prije postojale
    hm.. mislim nije jos strasno ali definitivno sam se zaokruzila pa malo oftopik:
    u kojoj fazi trudnoce ste se poceli debljati ako uopce jeste a ne mislim na trbuh ???

  30. #280
    iva_luca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,905

    Početno

    Od subote sam u potrazi za normalnim, trudničkim hlačama :/ Dakle, katastrofa!
    Neću imenovati dućane ali... pa ljudi moji, jel oni stvarno misle da smo mi, ako smo trudne, ujedno i glupe?

    Traper tregerice sa samo jednim redom dugmadi (nema mogućnosti proširivanja - nosi do slijedećeg mjeseca) i idiotskim džepovima neposredno ispod trbuha.... kad to navučeš, izgledaš ko klokan s velikim trbuhom i još dvije vrećice za trpat upotrijebljene maramice i ogriske od jabuke! A cijena - mislim 449 ili 499

    Ostale hlače (trperice, samtarice...) s relativno visoko ušivenim renderom (malo ispod pupka) tako da te baš natjeraju da kupiš one koje ćeš moći nositi mjesec, ili u najboljem slučaju dva mjeseca i onda trk po nove! A render jednostruki :shock: s našivemom tankom gumom.... pa ak su hlače s elastinom, napraviš par koraka i hop!..one već dva prsta ispod guze. Još malo i imaš izgled ko buckasta beba punih pelena!

    Taice - 169 kn :shock: U revoltu sam odšetala do placa i našla debele taice po 50 kn!

    Mislim da ću posjetit svoju tetu šivalicu!

  31. #281
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Cure, bila sam prošli tjedan u Zari po "trudnički" kaput i bila su tri krasna modela idealna za trudnice, ali ja sam, naravno, svakom pronašla manu, pa na kraju nisam ništa kupila i čekam sljedeći tjedan da im dođe nova pošiljka.
    Ima krasan sivi s kapuljačom (taj mi je malo pretanak, a i zapikirala sam se na smeđu boju), drugi je bio neka prljavo roza boje, isto lijep, ali boja mi nije bila nešto, a treći smeđi savršen, ali možda ipak moj trbuh za koji mjesec ne bi stao, bez obzira što je rezan ispod prsa, nekako mi je taj donji dio premalo širok.
    Isplati se pogledati. Imaju i slatkih zvonastih haljinica i sakoića za zaposlene žemske.

  32. #282
    dundo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    435

    Početno

    Ja bila u New Yorkeru i našla odličnih netrudničkih majčica i tunikica po jako povoljnim cijenama. Sve su duge, rastezljive, a tunikicu sam si kupila jednu preslatku široku

  33. #283
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    Ja sam nedavno u Zari pitala gdje im stoji trudnicka odjeca pa su mi rekli da je ne drze!!!!!!!
    Ajd neka mi netko objasni gdje stoji i kakavje izbor!

  34. #284
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Prošli put nisam vidjela trudnički štender, ali inače stoji odmah lijevo čim uđeš.

  35. #285
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj anatom prvotno napisa
    Ja sam nedavno u Zari pitala gdje im stoji trudnicka odjeca pa su mi rekli da je ne drze!!!!!!!
    Ajd neka mi netko objasni gdje stoji i kakavje izbor!
    Ja bila u AM ovaj utorak. Nema trudničkog!

    Evo još gdje sam sve bila, potrošila cijeli dan, dan godišnjeg i jedna velika O (tražila sam prvenstveno finije hlače za posao):
    - Zara
    - Top shop (2 štenderčića preružne robe)
    - Magma (tamo trebala naći Dorothy Perkins, ali O)
    - Benetton (nema modela, a bogme ni brojeva, rasprodano)
    - Prenatal (8 modela ok hlača, cijene iznad 500 kn, ali ili kroj ne paše, ili nemaju broja)
    - Mama (hlače i samterice, ali meni loše stoje krojevi, cijene dakako kao u Prenatalu)
    - Iana (2 para 3/4 samterica, isprobavajući jedne gumb se iščupao)

    I mislim da je to sve. Sve te dućane sam našla na ovom topicu.

    Na kraju sam bila totalno izdeprimirana. Zapisala sam si još Fun4mum negdje kod Trešnjevačkog placa, ali više nisam znala jel tržnica ili trg, na 988 se ne vode pod tim imenom... Rekla sam MM-u nek se lagano provoza Ozaljskom pa ćemo gledati. I kad sam već počela gubiti nadu, eto ga! I tamo sam našla hlače!!! Bila spremna platiti koliko god da koštaju. 440, nije taaako strašno.

    Ne znam što ću dalje, to mi nije trajno rješenje.

    Kaj se debljanja tiče, onaj izum je zaista super stvar, ali imam problem ko vanesax. Većina ode u trbuh, ali ionako ne nosim komotnu robu pa se praznine brzo popune.

  36. #286

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    Ja imam jedne hlače iz Benettona i traperice iz Name i to sad furam. Po doma tajice, van preko njih haljine/tunike (u Zari našla divnu crnu za 149 kn - sve se planiram vratiti i po sivu).

    Nego, kada kupiti grudnjak za dojenje?

  37. #287
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Ja nisam nikad imala grudnjak za dojenje.

  38. #288
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj Linda prvotno napisa
    Ja nisam nikad imala grudnjak za dojenje.
    Ni ja. Bio je to topić od mikrofibre, odlična stvar. Samo ga sad opet moram naći negdje na placu, onda sam ga platila 20 kn mislim.

  39. #289
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    Citiraj Mrvna prvotno napisa
    Nego, kada kupiti grudnjak za dojenje?
    možda najbolje pričekati kad rodiš pa ćeš vidjeti treba li ti uopće.

  40. #290
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    e sada, ja ga kupila neki dan.
    I bome ga vec nosim jer mi je jako ugodan.Istina je da je ocajno ruzan ali stvarno je udoban, sa sirokim naramenicama.

    Kupila ga u Mulleru u CCO.Nije bio skup.
    Dali cu ga koristiti za dojenje ,neznam.Budemo vidjeli!

  41. #291

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    118

    Početno

    I ja imam taj i baš mi je udoban, a za kasnije ću vjerojatno morati kupiti veći! I nije skup!

  42. #292
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno


Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •