Stranica 11 od 15 PrviPrvi ... 910111213 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 722

Tema: Najraniji simptomi trudnoće (kada i koji)?

  1. #501
    sildad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    428

    Početno

    da nastavim...
    9.nervoza, plačljivost, razdražljivost - to je uvijek pred čekanje bete
    10.želja za keksom (heheheh) jako izražena ovaj zadnji put i to sam uzela kao dobar znak
    11. temperatura pod utrićima uvijek povišena
    12. žeđ normalna kod svih čekanja bete
    13. žgaravica mi se javila negdje oko 9 dnt i trajala je do 12 dnt, podrigivanje počelo isto oko 9 dnt, vjetrovi puno, puno kasnije
    14. pikanje, grčenje i ostali svi mogući bolovi kao šta rekoh na početku bili prisutni nakon svakog ET, a u ovom sa pozitivnom betom, samo menstualni bolovi

  2. #502
    mirna26 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    922

    Početno

    Citiraj GIZMOS prvotno napisa Vidi poruku
    A što će bit tek zatrudniš?

    onda ko zainat neće biti ničega..heheheh..ja bih iskreni više željela da nemam niti jedan simptom....

  3. #503
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    mirna26 je li moguće da si ti usput preboljela neku trbušnu virozu bez temperature?

  4. #504
    mirna26 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    922

    Početno

    ne ne..čim sam prestala sa utrićima,sve se normaliziralo...mučnina je nestala..baš sve je nestalo....ko stara ja sam...viroza bi trajala duže i imala bi proljev..bar ja

  5. #505

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    zašto je zastoj na ovoj temi? trudnice nove, javljajte nam se

  6. #506
    GIZMOS avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    834

    Početno

    Moji simptomi od transfera do 14 tt:

    upala desni: prije vađenja bete, došlo do pada imuniteta ali tada nisam ni slutila trudnoču
    menstruacijski bolovi: samo na dan vađenja bete (to se nastavilo i u sljedećim mjesecima na dan kada bi trebala doći M)
    implantacijsko krvarenje: 0 bodova
    grčenja maternice i sl: 0 bodova
    mučnine: 0 (javile se tek u 13 tt i trajale 8 dana, ali moguće je da je od nečeg drugog)
    grudi: 0 (do 5 tt bile bolne i nadute i onda nestale netragom što je odmah izazvalo paniku, počele bujati u 13 tt)
    mirisi i okusi: 0 (javili se tek u 13 tt skupa sa mučninama pa je smetalo sve-deterđenti, roba u buticima, ispušni plinovi, vožnja u autu, sve što nije bilo svježi zrak)
    prištići: napali me u 6 tt, srećom su se brzo povukli
    strah nakon potvrđene trudnoče: u neograničenim količinama
    nevjerica: zbog malog tj. gotovo nevidljivog trbuha još i danas mi je teško povjerovati u trudnoču

    Moram priznati da me neimanje simptoma često puta dovodilo do ludila i straha od onog što me čeka na ultrazvuku i da sam priželjkivala mučnine iako ni one nisu garancija (imala sam ih u prvoj trudnoči kada je završilo loše). Nisam baš neki šklski primjer, ali možda i moje iskustvo nekome pomogne, nekoga umiri...
    Posljednje uređivanje od GIZMOS : 06.01.2011. at 06:34

  7. #507
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    meni su jedini simptomi trudnoće, rani, bili podrigivanje, prđenje i oko 9.dpt menstrualni bolovi. ništa više.
    imala sam i implantacijsko 9. dpt, kao 6-7 smeđih kapljica razbacanih po gaćicama.

    a danas, u 10.tt imam tako malo simptoma da me je strah je li sve ok. iako mi stomak i grudi monstruozno rastu. ne povraćam, nemam mučnina (povremeno samo), spava mi se jako doduše. da, i grudi su mi jako osjetljive.
    menstrualne bolove još povremeno imam pa me samo isprepadaju.

  8. #508
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Začepljen nos. Ne bih to ni povezala s trudnoćom da me nije mučilo i u prvoj.

  9. #509

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    da li vas je boljela maternica?? odn. nije to neka jaka bol, više kao neugoda koja se ponekad pretvara u laganu bol.. ??

  10. #510

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    nema nitko ništa za napisati ovdje??
    nove trudnice javite nam se

  11. #511
    TwistedQ avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    236

    Početno

    U prvih 10 dana nisam osjećala ništa posebno šta nisam i u dotadašnjim neuspjelim postupcima.. Možda jedino nekakvo malo intezivnije grčenje koje sam osjetila kasno navečer oko implantacije.. Zajedno sa prvim pozitivnim testićima dok još nisam znala jeli trudnoća ili Choragon počele su lagane mučnine i podrigivanje.. Ja bi definitivno konstantno podrigivanje iza svakog pića i jela proglasila prvim i najspecifičnijim simptomom trudnoće koji sam ja imala..

  12. #512
    TwistedQ avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    236

    Početno

    Imala i dalje imam!

  13. #513
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Kod mene simptomi apsolutno kao pred mengu. Već sam preplakala postupak i čekala M a dočekala betu 308, pa slijedeću 780. Jedina slamčica za koju sam se hvatala su ble česte vrtoglavice tjedan dana nakon transfera...i dalje imam vrtoglavice

  14. #514

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    tema zamrla??
    a baš je zanimljiva i jedna od najradosnijih ovdje...

  15. #515
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    pisite trudnice

  16. #516
    Vojvođanka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    360

    Početno

    pa evo i mog priloga ovoj temi
    samo što sam ja bila u blaženom neznanju i naravno bez utjecaja utrogestana
    cca 10 dana prije očekivanog ciklusa svakodnevno predmenstrualno rasturanje, šetanje s džemperom oko pasa i trčkaranje u WC svakih 30min.....
    30 dana ciklusa (inače su redovni svakih 28 dana) počela osjećati cice (bol se povećavala svakim danom)
    32 dana ciklusa pod prisilom M pišam test i dalje u uvjerenju da stvari samo što nisu došle jer se rasturanje križa nastavilo još par dana kao i trčanje na WC, međutim, test je pokazao dugo željeni +

  17. #517

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    113

    Početno

    kratko disanje, ostajanje bez daha, podrigivanje, lakši menstrualni bolovi, teška plačljivost i razdražljivost

  18. #518
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Podizem temicu;ima dosta novih trudnica pa da nam kazu nesto novo
    I ja se osluskujem iako znam da nikakvog smisla nema u tome(bila sam i ja kratko trudna),ali cekanje bete je jedan od najtezih sportova kojima sam se bavila..
    pisite...

  19. #519
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    teže je čekanje na uzv-ove nakon bete, sve do iza 12 tjedna, nakon toga se malo opustimo. ali samo malo...

  20. #520
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    ...umor.. danas sam toliko umorna cijeli dan da je to prestrašno.

    Pinky, potpuno si u pravu!
    I ovaj tjedan nikako da prođe. A jedva čekam subotu i drugi uzv.

  21. #521
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Istina, Pinky... ja sam jedva preživjela između 12. i 16. tjedna. Sad čekam uzv u 20. tj. i za sad sam ok.. vidjeti ćemo drugi tjedan.

  22. #522
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Da,slazem se da je cekanje prvog UZV nakon poz bete i svakog sljedeceg, posebna kategorija.I zaista se ne moze mjeriti sa cekanjem bete.

  23. #523
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Ja sam danas 13 dan poslije inseminacije napravila test i negativan je, jel da idem vadit betu ili ne? Jel moguće da je test pokazao krivo pošto imam većinu simptoma koje ste navele... Dajte mi molim Vas neku nadu! Jel netko imao negativan test pa pozitivnu betu poslije???

  24. #524
    sissy75 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Brač
    Postovi
    170

    Početno

    Beta ti je jedini sigurni pokazatelj a dok si dobila ovaj odgovor vjerovatno si je već vadila. Prija mi je bila preko 6tt a test je bio negativan.
    U mojoj kratkoj trudnoći(11tt) sječam se jedne noći prije nego je menga kasnila da me probudila bol u maternici kao grč ali nešto što ni u najgorem pms nisam osjetila ne po bolnosti nego je jednostavno bilo drugačije i trajalo je minut-dva. Svi ostali simptomi su došli nakon kašnjenja menge a prvi je bio glad ali kao da ču se izvrnit ako hitno nešto ne stavim u usta. Od tad je prošlo 5 god. a ja svaki pms mislim da sam trudna

  25. #525

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Ja sam simptoma trudnoće imala jako jako malo na početku - malo žgaravice i mučnine (koja se mogla pripisati utrićima i nervozi od iščekivanja), malo grčeva maternice sličnih menstrualnim bolovima, malo (.)(.) nadute (ali to je moglo biti od utrića). Pravi simptomi su došli oko 8 tt - mučnine žestoke, bradavice ogromne i različite nego inače, glad na mahove neizdrživa, čudne željice (tipa ćufte ili sok od kruške - to mi je zadnja opsesija). Nema pravila i za vrijeme iščekivanja bete je izostanak simptoma najbolji simptom - koliko god paradoksalno zvučalo.

  26. #526
    Vanchriban avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    130

    Početno

    Evo i mene a moji simptomi su stvarno rani, danas mi je 17 dan od AIH.
    Uglavnom, znojim se ko luda i metabolizam mi je high, što god pojedem sagori u sekundi. Budim se u 5 ujutro ( inače za posao ustajem u 6) naspavana, čila i gladna. Inače pijem vode a sad kad mi je stalno vruće je pijem još više.
    To je to zasad

  27. #527
    Lupe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    u oblacima
    Postovi
    281

    Početno

    Da se i ja ubacim k vama...
    Još nepotvrđeno od doktora ali dva pišnuta testića s debelim plusićem i hrpa nekakvih "simptoma".
    Simptomi su pod navodnicima budući da tek u utorak idem giniću da mi potvrdi al zadnjih par dana mi stvarno neke nove pojave. Mučnina (za koju sam vas btw htjela pitat jel imate kakve pametne tips n' tricks kako ju odradit...neznam kak bi se izrazila),nadimanje i spuhavanje(ako me kužite), pa stalno neki grčići i ko leptirići po želucu...neke ko "sitne kretnje" po maternici i osjećaj ko da se nekaj događe, umor, u zadnje vrijeme osjetljivije bradavice...

    Inaće po mojoj računici danas bi trebalo biti 4+1.Znam da je rano...možda su neki simptomi čak i više psihički al su tu.


    Ps: a ja tek sad vidla da je tema na potpomognutoj...
    Posljednje uređivanje od Lupe : 16.07.2011. at 16:35

  28. #528

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj Lupe prvotno napisa Vidi poruku
    Da se i ja ubacim k vama...
    Još nepotvrđeno od doktora ali dva pišnuta testića s debelim plusićem i hrpa nekakvih "simptoma".
    Simptomi su pod navodnicima budući da tek u utorak idem giniću da mi potvrdi al zadnjih par dana mi stvarno neke nove pojave. Mučnina (za koju sam vas btw htjela pitat jel imate kakve pametne tips n' tricks kako ju odradit...neznam kak bi se izrazila),nadimanje i spuhavanje(ako me kužite), pa stalno neki grčići i ko leptirići po želucu...neke ko "sitne kretnje" po maternici i osjećaj ko da se nekaj događe, umor, u zadnje vrijeme osjetljivije bradavice...

    Inaće po mojoj računici danas bi trebalo biti 4+1.Znam da je rano...možda su neki simptomi čak i više psihički al su tu.


    Ps: a ja tek sad vidla da je tema na potpomognutoj...
    Ja sam radila po drugi put IVF, a prethodno inseminaciju. 18. 07. mi je urađen embriotranfer ( 2 ) i od od 4.tog dana nakon ET imam povremene probode u bradavicama uz osećaj napumpavanja; cice se nisu uvećale. Nema nikalve simprome tipa mučnine i gađenja, a vrtolglavicu imam ali je pripisujem dugom ležanju, u većem delu dana. Imam propode u oba jajnika i dve noći erotske snove. Javite se sa istim, sličnim simptomima, jer mi je čekanje bete, ako i vama predugačko!

  29. #529
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Podižem malo temu.
    Znam da svi gutamo sve o najranijim simptomima, a ima friških trudnica, pa ih lijepo molim da nam napišu svoja iskustva od transfera do bete.
    Zahvaljujem cure unaprijed.

  30. #530

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Ajde trudnice, jel koja od vas imala jaka probadanja u donjem dijelu trbuha ( kod mene više na desnoj strani), danas 4DNT, ali jako probadanje kao da mi nož zabija, i tako svakih 20-30 minuta,probudilo me u 5 ujutro i do podne stalo. I uvjek probadalo na istom mjestu..uh, hvatam se za slamku, ali sve mi se čini da ću još za viken procuriti

  31. #531
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    Mislim da sam već nekoliko puta pisala da sam imala užasne bolove od tranfera pa sve do 19 tt. Svaki dan sam mislila da ću procuriti.

  32. #532

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Mia Lilly, hvala, ulila si mi malo nade , ma da počinju me noge boliti, a to je do sada bio nepogriješivi simptom vještice

  33. #533
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    Ma ja sam ti imala sve simptome ko da ću dobiti.

  34. #534
    lasta avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    718

    Početno

    Draga Mury ja sam 6-ti dan nakon transfera bila na koncertu Gibonnia i dok su svi oko mene skakali ja sam se previjala nekih 10-ak minuta od bolova. Skroz dole kao da mi je netko zabio nož i okrece ga okrece. Skoro smo sa koncerta otisli koliko me bolilo. Kada sam dosla doma bilo je tolko krvi da danas pomislim da se malac i rukama i nogama i zubima prikacio za mene.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~pa neka i kod tebe bude tako neka se bebac ulovi cime stigne
    Posljednje uređivanje od lasta : 19.10.2011. at 23:18

  35. #535

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Oh, lasta, točno takva bol, skroz na dnu trbuha,i kao da mi nož zabija, možda se malac/ci ukopavaju
    Hvala cure na podijeljenim iskustvima

  36. #536
    malenab avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    41

    Početno

    poz cure...da se nadovežem Mury, i ja imam takav osjećaj...ali i skoro sve što ste napisale ,mogu se u njima pronaći...3 AIH bio 25. i 10. idem vadiri betu...11.dan nakon inseminacije napravila test i bio je negativan...jučer su me jako počele grudi boljeti,do tada ništa..i iskočile mi žile na njima...jako peckanje u području jajnika i još mi je desni jako naotečen...od 5-9 dana poslije inseminacije nisam mogla do kraja u hodu ispružiti noge od zatezanja jajnika..nemam vrtoglavice niti mi se povraća niti imam kakvu želju za hranom...samo mi se jako spava...al to sve može biti od utrića..jedva čekam 10.pa da vidim na čemu sam...

  37. #537
    malenab avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    41

    Početno

    Citiraj malenab prvotno napisa Vidi poruku
    poz cure...da se nadovežem Mury, i ja imam takav osjećaj...ali i skoro sve što ste napisale ,mogu se u njima pronaći...3 AIH bio 25. i 10. idem vadiri betu...11.dan nakon inseminacije napravila test i bio je negativan...jučer su me jako počele grudi boljeti,do tada ništa..i iskočile mi žile na njima...jako peckanje u području jajnika i još mi je desni jako naotečen...od 5-9 dana poslije inseminacije nisam mogla do kraja u hodu ispružiti noge od zatezanja jajnika..nemam vrtoglavice niti mi se povraća niti imam kakvu želju za hranom...samo mi se jako spava...al to sve može biti od utrića..jedva čekam 10.pa da vidim na čemu sam...
    da se nadovežem......ništa od simptoma....nismo trudni

  38. #538
    Marie81 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    4

    Početno

    Pozdrav svima,

    Evo ukratko da se predstavim. Inače, pratim rodin forum već cca 2,5 godine, koliko smo ja i suprug u pokušajima potpomognute oplodnje.
    Međutim, tek sam se sinoć registrirala, a to sam sama sebi obečala da sam obvezna napraviti barem nakon pozitivne bete, dakle podjeliti iskustva s onima koji to trebaju jer je ovaj forum i meni bio izvor vrijednih informacija.
    Pa da ne duljim, želim Vam prenjeti svoje simptome koji se nadam da su objektivni, bar donekle:
    06.10. mi je bio 1dc, 14. dc (19.10.)je bila punkcija, a 21.10. su mi vraćena 3 dvodnevna embrija. 13. dnt u popodnevnim satima kućni test iz urina pokazao dvije crtice
    Beta 14.ti dnt dvodnevnih embrija iznosi 211,04, a 18.ti dnt 1238,79, sad sam u išćekivanju prvog uzv-a...
    Od transfera koji je bio 21.10. pa do 30.10. nisam osjetila apsolutno ništa, osim što sam se nakon druge inekcije bhcg-a (prema protokolu) tj od 4dnt počela napuhavati. Trbuh mi se znatno povečao od pupka na gore, te je bilo malo otežano disanje. Ali, nikakvih drugih znakova HS- a nisam imala, mokrila uredno. Pila sam puno tekućine i odmarala. Ali, za razliku od prijašnjeg neuspješnog postupka trbuh mi se nije smanjio. Doduše varira, ujutro bude manji, u večernjim satima se poveća.
    Za razliku od prijašnjih neuspješnih postupaka, temperatura mi cijelo vrijeme nije padala ispod 37,1. Najčešće je 37,2-37,3. Jednom, kad sam mjerila neposredno nakon tuširanja hladnijom vodom bila je 37. Međutim, mjerila sam je nakon 15-ak minuta pa je opet bila 37,1. Tako pretpostavljam da je "pala" od tuširanja.
    Znači osim napuhnutosti koja je krenila nakon inekcije bhcg-a (5dnt) i temperature ja do 9dnt dvodnevnih embrija nisam ništa drugo osjetila. Čak me ni jajnici nisu bolili, i inače nekako mislim da je bol u jajnicima više znak nekakve izmorenosti od punkcije? (pretpostavljam...)
    9 dnt me rezalo horizontalno nisko u području maternice (kojih 2 cm poviše pubične kosti) -prilično nelagodan osječaj. Sad nekako mislim da je to bila implantacija (moj subjektivni doživljaj)
    Implatancijsko krvarenje nisam imala.
    10 dnt sam se vratila na posao i trbuh je i dalje bio napuhnut i od tog dana pa sve do pozitivnog testa iz urina kojeg sam radila 13 dnt dvodnevnih embrija sam imala osječaj pritiska u maternici te bolova u križima. Osječaj pritiska u maternici i bol u leđima bi mi dolazio na mahove, npr. svakih pola sata, a inače pred menstruaciju to mi bude podmuklo i jednolično. Čak sam i 12 dnt bila živčena ko pas pojela teglu linolade (kako i obično činim u PMS-u) te mislila kako će mi doći stvari. Međutim, ono što mi je ukazivalo na različitost između PMS-a i eventualne trudnoće je bio taj pritisak dole koji je tad već trajao par dana ( a inače ja osječam pritisak prije nego što ću dobiti). Mislim da sam 12 dnt se digla mokriti pa mi se dosta zavrtilo u glavi na wc- u, imala sam osjećaj da bi mogla pasti u nesvjest. Dizala bi se mokriti po noći, ali tako uvjek nakon svakog ET-a.
    Do 13-og dnt su to bili jedini simptomi dakle, temperatura, povečan opseg trbuha (koji ne splašnjava), i nakon nekog vremena jedan dan rezanje u maternici i nakon toga pritisak/nelagoda, par puta lagana vrtoglavica.
    13. dnt u večernjim satima popiškila kućni test iz urina - dvije crtice!!
    14 ti dan nakon transfera vađenje prve beta koja iznosi 211,04. 18. dnt beta 1238,79.
    Od 15 dnt svrbe cicke, ali zbilja svrbe što nikad nisam prije osjetila dok sam znala umišljati simptome. Ali, vidite mene su tek počele svrbiti nakon bete, tako da možda nema smisla očekivati te simptome prije?
    Od 16 dnt razdražljivost, lagane mučnine najčešće ujutro, ali više kao nekakva bljutavoća u ustima, ne ide mi na povračanje. Kad stavim nešto u usta bude super. Sad sam 20. dnt i više nemam baš pritisak dole (već 3 dana) osim kad dugo stojim ili sjedim). Najčešće sam u horizontali i tad mi je najbolje. Najnoviji simptom je taj da se osječam tako nekako sleepy, a bome sam naspavana. Možda je to sto sam par dana već u karanteni i na strogom mirovanju, a možda je to ono što se zove drugo stanje!
    Već sam se raspisala i nebi želila udaljiti se od ove teme, ali želim vam dati nadu da ne posustajete jer na kraju cete vidjeti tu drugu crtu na testiću. I samoj mi je nevjerojatno jer je ovo naš 8. pokušaj.
    Koristim priliku da kažem da je našu najveću sreću ostvario dr. Lučinger i gđa biolog Lana! Da nam nije bilo njih sigurno Vam nebi još mogla pisati o simptomima... Šteta što za njih nismo znali prije, ali valjda za sve postoji neki razlog pa i za to koliko će nam biti trnovit put do zvijezda!
    Drage moje i dragi moji, čim prije vam želim da ostvarite najveću sreću! Ma kakvi god simptomi bili

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    7 ICSI-a (Poliklinika IVF, dr. Reš, Vinogradska)=0
    par promašenih prirodnjaka
    par puta odustali od stimualcije radi neadekvatnog odgovora jajnika
    8. ICSI - Bingo!!!
    dr. Lučinger - vraćene 3 mrve 2. dan
    14. dpt 211,04 - 18. dpt 1238,79

  39. #539
    Marie81 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    4

    Početno

    Zaboravih: do bete sam imala dva puta dosta jaku glavobolju, nakon bete imam svako jutro laganu glavobolju.
    ...i cike su nekako punije i ljepše, možda malo tamnije oko bradavica, ali ne znatno...

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    7 ICSI-a (Poliklinika IVF, dr. Reš, Vinogradska)=0
    par promašenih prirodnjaka
    par puta odustali od stimualcije radi neadekvatnog odgovora jajnika
    8. ICSI - Bingo!!!
    dr. Lučinger - vraćene 3 mrve 2. dan
    14. dpt 211,04 - 18. dpt 1238,79

  40. #540
    cvijetić avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    16

    Početno

    Zaista detaljno opisano...hvala ti i jedno veliko BRAVO za dr. Lučingera i gđu Lanu!!!!!! Zaista je to jedan poseban tim koji se nikada ne zaboravlja.

    Sretno od srca!!!!

  41. #541

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    108

    Početno da malo odignem temu

    :
    Posljednje uređivanje od karlita : 02.12.2011. at 14:10

  42. #542

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    108

    Početno da malo podignem temu

    danas mi je 5 dnt-IVF VV idemo po drugu bebicu,tražim simptome bilo kakve.... ne nalazim ih
    zanimljivo s prvom trudnoćom ja do 10-og dana nisam imala nikakve simptome (nakon 10-og buđenje u tri ujutro -piškiti i bockanje u predjelu maternice) ,ali jednostavno sam znala nakon nakon 5-og dana ...jednostavno sam se osjećala drukčije...
    a vi ?
    Posljednje uređivanje od karlita : 02.12.2011. at 14:11

  43. #543
    Luciana2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12

    Početno

    hmmm.... ja sam sad totalno izgubljena....jučer bila kod doktora napravio ultrazvuk i kaže da se još ništa ne vidi i da je rano, pa ponovo moram u petak na ultrazvuk, radila sam test 25.11 i on je negativan, a zadnja menstracija je bila 20.10. od simptoma imam većinu: umor, osjetljivost na hranu i mirise, često mokrenje, lagana bol u leđima i zadnja 2 tj. jako loše spavam, cigareta mi uopće ne paše, žgaravica...
    pa sad ti znaj.....

  44. #544
    renna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    105

    Početno

    je neznam cure, mislim da je rano, po pričama drugih prirodnih trudnica, ali ja danas 4dnt osjećam mučninu i imam vjetrove, i boli me glava, e sad
    neznam mislim da je malo prerano, dali je od utrića ili čega ,neznam, mučnine nisu jake ali ono osjetim i podrigujem + napuhan stomak i povremeno probadanje
    tko zna šta se dešava unutra!!!???!!!

  45. #545

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    108

    Početno

    da sad treba izdržati ...još barem tjedan dana

  46. #546
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Ne znam renna, kod svakoga je individualno s tim simptomima, i ja sam u zadnjem postupku imala vjetrove i mučnine, pa šipak. Tako da, najbolje je pokušati sve ignorirati, ja za sebe mislim da većinu toga zapravo umišljam, odnosno svakom i najmanje tračku boli, neugode, treperenja pridajem pažnju, a vjerujem da su normalne okolnosti da to ne bi opće primjećivala. tako da, strpljenja...

  47. #547
    renna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    105

    Početno

    ma potpisujem anddu sve što veliš, budem ljuta na sebe što upće šta bilo pomislim, a opet danas evo sam ok, malo samo probada i to je to, ma sve u svemu znat ćemo na vrijeme, najbolje da nas tih 14 dana stave u neku komu da odspavamo

  48. #548
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Citiraj renna prvotno napisa Vidi poruku
    najbolje da nas tih 14 dana stave u neku komu da odspavamo
    E ovo bi odmah potpisala

  49. #549

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    108

    Početno

    evo da prijavim danas 7dnt i neznam ...non stop govorim si nemoj umišljati rano je ali cice su mi se povećale pretpostavljam od utrića i osjetljive su
    dole 0 bodova samo napuhnuta

  50. #550
    Luciana2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12

    Početno

    ja još nisam dobila a simptomi lude.....a opet strah me se veseliti da u petak ne ostanem razočarana......

Stranica 11 od 15 PrviPrvi ... 910111213 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •