Stranica 15 od 15 PrviPrvi ... 5131415
Pokazuje rezultate 701 do 722 od 722

Tema: Najraniji simptomi trudnoće (kada i koji)?

  1. #701
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Mislim da je mare41 to spominala, možda se javi ili joj pošalji pp

  2. #702
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Citiraj sretna 1506 prvotno napisa Vidi poruku
    Jedno pitanje,ako netko zna,ili mu se to desilo,nekakvi titraji,treptaji u maternici,ponavljaju se,svako malo,pogotovo kad mirujem,šta je to i zašto ?
    Eto i mene nakon puuuuno citanja vasih silnih pitanja i odgovora...nadovezujem se na tvoj citat jer i mene to zbunjuje...titraji???
    i da jesam trudna za to je rano...jer jos je rano i za test a kamoli za neke pokrete ili bilo kakav osjecaj bebe...Zadnja M06.01. ciklusi kak im se hoce ,ali zadnjih par mj uglavnom svakih 30-32 dana.
    Da li je to mozda gnjezdenje? Ili se maternica spremna na veliki posao koji ju ceka? Pokusavamo ostat trudni nakon dugo vremena...po meni i predugo ali dr nije dao...
    nakon andela smo svasta trebali " dolje " popravit
    oprostite zbog posta ali svasta mi se mota po glavi pa malo pomozite...

  3. #703
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Citiraj martta prvotno napisa Vidi poruku
    kako si me sada nasmijala )))))
    sretno lavko!
    Hvala ti!

    Citiraj sretna 1506 prvotno napisa Vidi poruku
    Jedno pitanje,ako netko zna,ili mu se to desilo,nekakvi titraji,treptaji u maternici,ponavljaju se,svako malo,pogotovo kad mirujem,šta je to i zašto ?
    Jesi trudna, na to mislis? Meni je prvi puta bilo tako, kao neko kuhanje, vrenje, u maternici. I osjecaj da cu dobit.

  4. #704
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Od ostalih simptoma kasika... sve se moze protumacit kao pms ili trudnoca!!!
    bolne grudi, nadutost, zgaravica ali ne stalno,tu i tam mi se vrti,pogotovo predvecer.... umor ali i posao me umara... temp 37,2 u svako doba dana ali inace ne mjerim BT pa nemogu znat sigurno....

  5. #705
    sretna 1506 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    309

    Početno

    Citiraj lavko prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti!



    Jesi trudna, na to mislis? Meni je prvi puta bilo tako, kao neko kuhanje, vrenje, u maternici. I osjecaj da cu dobit.
    Ma jesam vraga......ima 15 dana,od zadnje menstr.povremeni titraji i trzaji,nikakvo kuhanje,ni vrenje a evo ima 2 dana baš učestalo,čak se pod rukom na trbuhu osjeti,pa neznam šta da mislim,šta je to??

  6. #706
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Bila bi vam jako zahvalna da mi date bilo kakav savjet ili prijedlog kako i sta dalje...test ili beta mislim da je jos prerano... ali ipak se na ovom forumu uvijek nekako smirim kad je najgore

  7. #707
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    nivesa,sve nabrojano zvuči jako dobro,al ne preostaje ti drugo nego biti još malo strpljiva.Eto i ja osječam dobar dio razno raznih simptoma..jučer sam u ustima imala okus krvi,a nje ni od kud,pa mi krulji,gladna,podrigujem i mučno mi u isto vrijeme..zavrti mi se svaki put kad se ustanem,sline imam više do te mjere da moram stalno piti vode jer me 'guti' u grlu..
    Danas sam planirala pišnut testa jer danas trebam dobit mengu..al temp. mi je pala (mjerim bazalnu) pa mislim da ipak ništ od testića.Simptomi su varljivi...
    Ja ti želim da si trudna.

    sretna,prošli ciklus je meni maternica titrala,ajme koji filing..pisala sam i na odbrojavanju,nikad mi se to nije dogodilo.Trajalo je koji dan,prestalo kak i došlo.Al me dosta iritiralo.Neznam kaj to znači..maternica je mišić,iz nekog razloga se trzala,pojma nemam.

  8. #708
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da je mare41 to spominala, možda se javi ili joj pošalji pp
    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    nivesa,sve nabrojano zvuči jako dobro,al ne preostaje ti drugo nego biti još malo strpljiva.Eto i ja osječam dobar dio razno raznih simptoma..jučer sam u ustima imala okus krvi,a nje ni od kud,pa mi krulji,gladna,podrigujem i mučno mi u isto vrijeme..zavrti mi se svaki put kad se ustanem,sline imam više do te mjere da moram stalno piti vode jer me 'guti' u grlu..
    Danas sam planirala pišnut testa jer danas trebam dobit mengu..al temp. mi je pala (mjerim bazalnu) pa mislim da ipak ništ od testića.Simptomi su varljivi...
    Ja ti želim da si trudna.

    sretna,prošli ciklus je meni maternica titrala,ajme koji filing..pisala sam i na odbrojavanju,nikad mi se to nije dogodilo.Trajalo je koji dan,prestalo kak i došlo.Al me dosta iritiralo.Neznam kaj to znači..maternica je mišić,iz nekog razloga se trzala,pojma nemam.
    Hvala, i ja tebi zelim da si trudna....svima vama! Koliko god si to zelim toliki me strah da se ne razocaram ak dobijem m . Ne zelim se nadat ali nemogu protiv toga! Prokleti mozak!

  9. #709

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    5

    Početno

    Drage moje,da vam se i ja pridruzim!

    Simptomi su tu,M nije dosla jucer kad je trebala (inace mi je redovita i tocna u dan),a bojim se uraditi test da se ne razocaram...
    Prije 15ak dana grudi narasle za 2broja,bradavice ludjacki osjetljive i bolne,grcevi kao pms,ali imak osjecaj kao da mi maternica gori -.- traje cca pola minute i prodje, 10-12 puta dnevno mokrim (inace samo 2x), placljiva,jaaako nervozna,vjetrovi,naduta,stucam,trbuh mi malo narastao,temperatura 37,1,ledja bole...sto mislite,ako kasni jedan dan sa svim ovim simptomima,jel rano da danas uradim test?

  10. #710
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Napravi ujutro test! I javi rezultaze! Po mojoj procjeni, ako su ti cice 2 br vece uz sve ovo ima nade!

  11. #711

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    5

    Početno

    Test clear blue pozitivan!!! :D pise 1-2 tj trudnoce, jel moguce to??

  12. #712
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Citiraj marija.ana2507 prvotno napisa Vidi poruku
    Test clear blue pozitivan!!! :D pise 1-2 tj trudnoce, jel moguce to??
    Ja ne znam koji test ti napise koliko si zrudna???
    Ali + Je +! Cestitam!

  13. #713

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj marija.ana2507 prvotno napisa Vidi poruku
    Test clear blue pozitivan!!! :D pise 1-2 tj trudnoce, jel moguce to??
    moguce, naravno! CB pokazuje koliko je otpilike proslo od zaceca, a trudnoca se inace racuna od prvog dana zadnje menstruacije.

    cestitam!

  14. #714

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Citiraj marija.ana2507 prvotno napisa Vidi poruku
    Test clear blue pozitivan!!! :D pise 1-2 tj trudnoce, jel moguce to??

    Čestitam !!

  15. #715
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Citiraj marija.ana2507 prvotno napisa Vidi poruku
    Test clear blue pozitivan!!! :D pise 1-2 tj trudnoce, jel moguce to??
    Koji test tocno? Ja sam radila cb koji to nije pokazivao. I da li mi mozete reci koliko kosta? Ja sam imala zadnju m 6.1. Jel mi rano jos za test?

  16. #716

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    rijec je o ClearBlue Digital, mislim da je oko 80kn.
    osobno bih ti preporucila gravignost mini, povoljan (20-30kn), a tocan. mozes pokusati, ovisi kad je bila ovulacija i koliko ti inace traju ciklusi.
    Posljednje uređivanje od bubekica : 04.02.2014. at 14:30

  17. #717
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Kod mene su ciklusi totalan kaos, ali zadnja 2 mj oko 30-32 dana. Zato ne znam ni kad mi je O ni kad da napravim test...

  18. #718

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    5

    Početno

    Clear blue digital, 70kn, u roku 3 min pokaze rezultat, ali ja sam i bez njega nekako znala da sam trudna

  19. #719
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    ovaj mj nismo imali srece

  20. #720
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Citiraj sretna 1506 prvotno napisa Vidi poruku
    Jedno pitanje,ako netko zna,ili mu se to desilo,nekakvi titraji,treptaji u maternici,ponavljaju se,svako malo,pogotovo kad mirujem,šta je to i zašto ?
    kako je sad?
    meni titraji nisu bili dobar znak, al ne mora biti svakom isto

  21. #721
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    mare,zašto ti titraji nisu bili dobar znak?

  22. #722
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    žužy, zato jer u tim postupcima nije ostala trudna

    Budući da na Prije začeća i Trudnoći imamo masu vrlo sličnih tema, a na ovom podforumu specifičnosti ranih MPO trudnoća pokrivaju Nakon transfera i MPO trudnoća, ovu temu ključam.
    Posljednje uređivanje od Argente : 08.02.2014. at 22:19 Razlog: odgovor žužy prije ključanja teme

Stranica 15 od 15 PrviPrvi ... 5131415

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •