Stranica 2 od 15 PrviPrvi 123412 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 722

Tema: Najraniji simptomi trudnoće (kada i koji)?

  1. #51
    martina123 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    1,372

    Početno

    Evo i mene tu Shanti i Dodo! :D

    Ovak... S obzirom na moju hiperstimulaciju koja sama po sebi boli, moram izdvojiti nesto sto mi se do sada nikada nije desilo, a naime znam jednu trudnicu koja uskoro krece na porod a imala je isti simptom (pa se ja tjesim ):
    naime sa 5tog na 6ti dan od transfera spavam vam ja tu noc kad ono negdje oko 5-6ujutro, budi mene nesto iz sna, nesto strasno.. Sjecam se da sam od boli cak i u snu pocela mumljati... Kad sam se probudila jedva sam do wc-a otisla, popiskila se i htjedoh ja nazad u krevet kad ono, od boli sam jednostavno pala na pod i zvala mamu da me digne... Bilo je to fakat nekaj cudnog, nesto skvocalo kod maternice, kod jajnika, ni sama ne znam di...

    Fala Bogu kasnije vise nije bilo takvih bolova, osim svako jutro sto imam osjecaj ko pred mengu...
    Pa ti sad reci...

  2. #52

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    399

    Početno

    martina i meni je tak bilo u noći 6.na 7.dan poslije transfera dok sam bila u bolnici radi HSa, naglo me probudila tako strašna, oštra bol u području maternice da sam mislila da mi je neko nož zabio u trbuh. Odmah sam skočila iz kreveta i išla u WC da vidim šta se događa, jesam prokrvarila šta li... ono ništa. To se nakon kratkog vremena malo smirilo, ponovo sam zaspala, a drugi i treći dan me bolilo u trbuhu ko da ću dobiti M.
    Bumo vidli jel to kakav znak, a nadam se da je najbolji

  3. #53

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    86

    Početno

    Evo cure da ja podijelim s vama moje iskustvo koje je rezultiralo pozitivnom betom (a sada sam u 30tom tjednu blizanacke trudnoce ).
    I ja sam imala blagu hiperstimulaciju nakon punkcije, 7 dana nakon transfera krenula sam u grad na kavu i u jednom trenutku, iznenada me uhvatila strasna bol u predjelu maternice, mislila sam da cu se onesvijestiti na sred ulice, nikada prije nisam osjetila takvu bol... popustilo je nakon 15tak minuta.. Dva dana nakon toga HS je buknula, ja zavrsila u bolnici na 10 dana, tamo sam saznala za pozitivnu betu i da je ona bila razlog pogorsanja HS. Prave trudnicke simptome sam osjetila tek s punih 5 tjedana trudnoce kad su pocele mucnine...prije toga bas nista.

    Cure sretno!

  4. #54
    martina123 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    1,372

    Početno

    AnjaRijeka..hvala ti na infu! (meni se hs nije pogorsala, vecinom mirujem, uzimam dosta progesterona, pijem abnormalno.. No, ako bi to bio dokaz trudnoce, sam nek se pogorsa!) :D
    I jos nekaj, ja sva ispristavila...(a inace nemam ten za pristice... :/ )..
    E sad nist to ne znaci...

    O Shanti..kad bi znali...

  5. #55
    nela37 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    227

    Početno

    Meni je jedini i pravi simptom trudnoće bila pozitivna beta!!!

  6. #56

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    mene su jako probadali jajnici od negdje 8 - 9 dpo i PMS bolovi. Jajnici su me bolili do skoro 6-og tjedna. A i sad mi se još jave bolovi kao da ću dobit M...

  7. #57
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    Inaće nikada ne pratim te simptome jer uvijek mi je bilo razlićito pa ništa. A prije 4 godine kada sam ostala trudna nisam imala nikakvih simtoma da nisam imala pobačaj nebi ni znala da je bila u pitanju trudnoća. Sada imam konstantnu bol pri dnu stomaka,leđa me rasturaju a o janicima da ne pričam, pogotovo desnom.Doduše na njemu su ostala tri folikula koje nisu uspjeli aspirirati pa su mi zbog toga radili i inseminaciju a dva dana poslije i IVF.Sad čekam paaa....vidjet ćemo!

  8. #58
    bebomanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Austria
    Postovi
    934

    Početno bebomanka

    Evo i mene.........
    Jucer u 11.00 bio ET.Odmah sat vremena nakon sto smo se vratili iz klinike doma,osjetila sam lagano zatezanje maternice kao prije M.Poslije toga opet duuuuugo nista sve do danas-prije pola sata opet to lagano zatezanje maternice.......a tek sam na 2.danu nakon ET-a
    Citati cete me cesce ovdje jos narednih 10-tak dana..........

    Svim curama u iscekivanju bete ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ do neba!!

  9. #59
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    bebomanka, i kod mene prvi puta takav osjećaj odmah nakon et-a

  10. #60
    Shanti avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,635

    Početno

    Evo, radim inventuru u očekivanju m. 8)

    Bilješka o simptomima koje sam imala tijekom biokemijske trudnoće, tj. što bi mogli biti simptomi:
    - nekoliko prištića (potkožnih) na bradi i oko nosa (iako ih nikad, ali baš nikad nisam imala, osim ponekad, neposredno pred menstruaciju po jedan na bradi); počeli su izbijati neposredno nakon ovulacije i čini mi se da se svaka dva dana pojavljivao po jedan novi, uz prethodne koji nisu odustajali
    - neobična osjetljivost na mirise (mirisi su bili intenzivniji i nekako izdvojeniji nego ikada)
    - želja za mesom (nakon petnaest godina apsolutnog gađenja prema mesu, počelo mi je neopisivo dobro mirisati )
    - učestalo mokrenje (samo četiri sata spavanja u komadu, a onda jurišanje kako bih se popiškila)
    - vidiljive vene na grudima; činilo mi se da grudi nisu ništa veće nego inače, ali su me "žuljale" pri ležanju na trbuhu, a dodir po bradavicama mi je bio izrazito neugodan - to ne mogu povezati sa svojom reakcijom na Utrogestan jer mi se u prethodna dva ciklusa nije dogodilo
    - plačljivost... činilo mi se da svakih pola sata plačem )))
    - pospanost (iako, mogla bi biti posljedica Normabela)
    - podrigivanje i mučnina (bez povraćanja; imala sam ih i u prethodnim ciklusima pod Utrogestanom tako da ne moraju biti simptom)
    - lagani povremeni grčevi u maternici (imala sam ih i u prethodnim ciklusima pod Utrogestanom).

  11. #61
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Shanty, nekako se ipak vidi razlika između simptoma kad si bila t i kad nisi, ove info su nam dobrodošle

  12. #62
    visibaba avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    563

    Početno

    Shanti bas sam se pitala hoces li nam napisati nesto o simptomima nakon ovog ciklusa, jel bilo kakve razlike u odnosu na ostale i sl., mada sam te "nanjusila" cim sam procitala da ti je meseko zamirisalo

  13. #63
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    Dosadašnji transferi bez simptoma (barem značajnijih) osim malo probadanja i jajnicima i nešto veće i bolnije grudi (stimulacije).

    Jučer 9. dan po transferu takva mučnina da sam mislila da ću umrijeti ili barem dobiti strašnu virozu. Nit' sam umrla, a niti dobila virozu barem za sada. Jeziv poriv na povraćanje, ali nisam mogla povratiti. Kava mi strašno smrdi kao i svi parfemi (inače sam ovisna upravo o kavi i parfemima). U ustima metalan okus, a s jezika non-stop curi slina. Grudi su mi ne toliko bolne koliko su teške. Jajnici lagano probadaju, a umor i pospanost ne prestaju. Beta je 25. 10. pa bumo vidli ima li kaj od ovih simptoma koji su btw tako grozni da ih se jedino radi trudnoće isplati trpiti. :? :?

  14. #64
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    sjetna, naježila sam se, jedva čekam 25-ti, a do tada puuuno~~~~~

  15. #65

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    sjetna ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  16. #66
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Sjetna, zasad zvuči dobro (meni je bilo ovo "slinavljenje", ali ni izdaleka tako dramatično), ali beta je beta, vibram ti ~~~~~~~!

  17. #67

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    333

    Početno

    Sjetna, to ne zvuci dobro vec odlicno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~!

  18. #68
    bijeli ljiljan avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    270

    Početno

    sjetna ~~~~~ da su ovi simptomi simptomi trudnoce

    sto se mojih simptoma tice, ovo mi je treca inseminacija (prva je bila prirodna, druge dvije stimulirane klomifenom) i apsolutno svaki put sam imala drugacije simptome. Ovo je prvi puta da nemam ama bas nijedan . Cak mi ni cicke nisu napuhnute sto je mi je do sada uvijek od utrica bilo. Ni trbuh me ne boli, apsolutno nista, kao da se nista ne dogadja. I iskreno, to mi pomaze da ne osluskujem u svakom trenu sto se dogadja u mojem tijelu

  19. #69
    enya22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,645

    Početno

    sjetna35 ~~~~~~~~~~~~~~ za veliku betu!

  20. #70

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Na jugu
    Postovi
    109

    Početno

    Kod mene definitivno prvi znak trudnoće žicanje i probadanje u jajnicima oko devetog desetog dana !

  21. #71

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    83

    Početno

    Da je meni barem probadanje u jajnicima bio simptom T. Ja sam taj simptom imala svih 5 transfera, a 3 puta su bolovi bili užasno jaki (u predjelu maternice i jajnika nekoliko dana nakon transfera). Dakle mislim da se to nikako ne može uzeti kao siguran znak trudnoće.

  22. #72
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    d13, napiši nam ovdje nešto

  23. #73

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    178

    Početno

    cure tek sam sad vidila da ste me " trazile". ja osim bolova koji su jako slicni menstruaciji nisam imala, tu i tamo koji probadanje doli ali ne tako bolno. meni je prvi znak nekakve sumnje dalo to sto imam zatvor koji je sam po sebi starao nekakve grceve koji su se javljali nocu. ako se cega jos sjetim pisem vam.
    drzte se...

  24. #74
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    Drage moje,

    listu simptoma na lomaču. Danas beta 1.6. A ja prepuna simptoma ko šipak vitamina. Ostale bez simptoma trudne.

  25. #75
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Zatvor nastaje od utrića, a može i od trudnoće. Opet potpisujem sjetnu - kad sam ostala trudna imala sam najmanje simptoma. Puno tih simptoma zbrčkaju ovitrelle, utrogestani, primljena stimulacija i nemoguće ih je razlikovati jesu li umjetno (lijekovi) ili prirodno (trudnoća) stvoreni. Beta je beta, a dotad - probat se ne slušat, makar probat koliko je god teško. Probat zabavit mozak nekim svakodnevnim životnim stvarima. Koji put uspije, koji put ne .

  26. #76

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    506

    Početno

    podizem ovu temu, mozda nam novopecene trudnice mogu napisati jos nesto zanimljivo.
    mene muci sto se nakon ET-a osjecam normalno, za razliku od prosli put kad sam imala osjecaj napuhnutosti sa povremenim probadanjima. istina da je rezultat bio negativan, al sam imala osjecaj da se nesto dogadja pa mi je bilo lakse. koji dan nakon ET-a bi bilo moguce nesto osjetiti?

  27. #77

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    89

    Početno

    mi smo uspijeli iz 4 pokušaja ISCI, i eto zakoračili u 12 tjedan trudnoće. Ovaj puta pms simptomisu bili toliko izraženi da sam se ja stvarno glupo osjećala dok sam čekala rezultate bete. A kad su došli nisam mogla doć k sebi od šoka jer sam bila 150 % uvjerena da nema ništa i da ću svaki tren procuriti. Ti pms simptomi počeli su tamo onda kad i trebaju tako da mi je bilo sasvim normalno i za očekivati mengu. Inače sam uvijek imala te simptome, ali nikada baš tako jake kao taj puta. Drugih simptoma nikakvih ni u jednom pookušaju.

  28. #78
    Shanti avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,635

    Početno

    Up!

    Podižem kako bi nove trudnice podijelile svoje iskustvo o simptomima s nama... :D

  29. #79
    Tia avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Viškovo-Rijeka
    Postovi
    847

    Početno

    Citiraj Shanti prvotno napisa
    Up!

    Podižem kako bi nove trudnice podijelile svoje iskustvo o simptomima s nama... :D
    Shanti jel ovo ti mene malo

    Mislim da je još rano za bilo kakve simptome.
    Češće piškim no tako je bilo i u prošli puta i ja mislim da je to od Utrića, ista stvar je i s napetostim u grudima.
    U zadnjih 7 dana otprilike dva puta dnevno osjetim po par minuta da me šarafi u maternici kao da je 1dc.
    Zatvor mi se pojavio no riješila sam to da sam se vratila na moju jutarnju kavicu.

  30. #80
    ivez051 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    RIJEKA
    Postovi
    205

    Početno

    Meni je danas 12.dan nakon E.T. Od jutros imam osjećaj kao da ću svaki čas dobiti m. Sa strahom idem svaki put na wc. Ako nisam trudna, radije bih da dobijem već jednom m pa da znam na čemu sam, nego da strepim do prekosutra popodne (u srijedu ujutro idem vaditi betu). Inače puno piškim,ali puno i pijem pa je to normalno, a cice su mi dosta osjetljive i bolne.

  31. #81
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    ivez051 nadam se najboljem

  32. #82

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    171

    Početno

    ivez051~~~~~~~~~~~~~~~~~~ sretno. Ja nisam izdržala do četrnaestog dana za betu već sam kućni test radila deveti dan i pokazao je blagi plusić, odmah sam išla vaditi betu i bila je 22. No, meni su se tada uhvatile tri mrvice pa je možda zato već tako rano bilo pozitivno.

  33. #83

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    180

    Početno

    cure, mene danas uzasno probada u stomaku, a ne mogu ni sedit ko normalna,.. kad ocu da sednem zigne me stravicno! ja se sve nesto mislim,.. eh,.. jel moguce? posle koliko vremena od oplodnje je moguce ovo dozivit?

  34. #84

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    33

    Početno

    Drage cure, stalno vas čitam, ali nisam baš aktivna u pisanju...
    Sada vam i ja mogu napisati nešto o mojim simptomima trudnoće...
    - bolovi kao pred M
    - dan - dva prije vađenja bete, cice su mi se "ispuhale" i stvarno sam mislila da je gotovo...
    - grčevi u maternici isto par dana prije bete (po noći - toliko jaki da sam se znala probuditi), povremeno još i nakon što je beta bila pozitivna
    - često mokrenje
    - zatvor stolice
    - lagano povišena temperatura tokom cijelog dana (za 0,2 - 0,5 °C viša od uobičajene tjelesne temperature) - mjerila nekoliko puta dnevno. Malo za treniranje živaca
    - jedan simptom koji se ponovio i mojoj sestri (isto je bila na IVF-u), pa sam ga tek onda registrirala kao mogući simptom - par dana nakon ET-a i sve slijedeće dane sam imala osjećaj da mi je "cijev" iznad želuca skraćena. Kada bi se htjela protegnuti, nisam mogla onako do kraja, jer me na tom mjestu stezalo... kao da dalje ne može.

    Možda nekome pomogne ovaj zadnji.....

    ~~~~~~ svima u kojoj god fazi bile ~~~~~~~


  35. #85
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    prošli tjedan sam imala transfer, a zadnja 3 dana (8.-10.dan nakon ET) imam nekakav lagani smeđi trag ujutro (neću baš u detalje , ali nikad takvo nešto nisam imala)i osjećam na periode probadanja u maternici...neznam da li je to pozitivno ili negativno i da li je to možda rezultat uzimanja utrića :?

  36. #86
    torn

    Početno

    Evo imam i ja jedan mali problemčić. Kasni mi 8 dana. Jučer sam napravila test ali je negativan. Bolovi su ovih zadnjih dana bili jako intenzivni i jaki, vrlo slični onima kod HS. S obzirom da sam prošli mjesec ležala u bolnici upravo zbog HS (1. IVF u VV) da li je moguće da je to uzrok kašnjenja? M nakon HS je došla na vrijeme jedino je trajala duže. Ovaj ciklus je nekako drugačiji. Grudi me uopće ne bole što je jako čudno. Danas su mi bolovi u trbuhu malo popustili, propada me lagano samo u donjem dijelu a križa me i dalje bole. Jutros sam se probudila nekako gripozna, imam temperaturu 37,5. Neznam da li da uzmem kakvu tabletu ili da pričekam pa da vidim kako će mi biti sa prehladom. Je li moguće da sam ipak trudna bez obzira na test? Očito je da se hvatam za slamku. Ili ću dočekati M ili ću izvaditi betu. Nema druge.

  37. #87
    ANKARA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    Pokušaj napraviti još jedan test. Možda ovaj koji si radila nije bio ispravan. Ne znam što bih ti drugo rekla osim ~~~~~~~~~da je to,to.

  38. #88

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Ja imam sve anti-simptome!

    Mučnina/ povraćanje
    Ne, obično u 2. fazi ciklusa, pije m. imam mučnine, ali evo sada...ni taga im.

    Pojačano osjetilo mirisa i okusa
    Ma kakvi.

    Učestalo mokrenje
    Ne, nego baš kako treba.

    Napetost u grudima
    I to imam vrlo često u 2. fazi ciklusa, ovaj put izgledaju kao dvije smokve, ispuhane totalka. :/

    Umor
    To da, ali od utrogestana.

    Izostanak menstruacije /grčevi / bolovi u leđima/ glavobolje
    Menstruac. još nije ni vrijeme, iako moram priznati ovaj simptom u rijetkim trenucima, bolovi u leđima, u trbuhu, kao da se nešto kuha za M. Iako mi je trbuh poprilično fit.

    Lagano krvarenje
    Ni govora.

    Vrtoglavica/ nesvjestica
    ovo da povremeno, ali nakon obilnog krvarenja nakon punkcije i utrića, nije čudo.

    Zatvor
    To imam inače, ali sada je stanje perfektno, školski.

    Nervoza
    Ni govora, osjećam se smireno, spokojno, za razliku od svih prijašnjih ciklusa (to će bit opet zahvaljujući utrićima, na mene djeluju kao apaurini.).


    Žgaravica
    Ma kakvi. Ni traga...

    Promjene u tenu
    Ne, ten mi je divan, pravo čudo u 2. fazi ciklusa.

    Pojačan iscjedak
    Ovo izgleda da da, jučer sam primijetila.

    Gubitak težine
    da, ali tako je bilo i tijekom stimulacije (i to je kod mene naopako). Nemam veliki interes za hranu, za čudo...



    Zaključujem da moji simptomi apsolutno ne govore u prilog trudnoći. Osjećam se "trudno" manje nego ikad.

  39. #89

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Evo sad čitam post pa se mislim...moglo bi doći od zabune. :/

    Ovo gore sam napisala kao da sam trudnica, a zapravo, ja samo čekam betu pa sukladno tome, dumam o svemu što ide uz to...

    A s obz. da imam mnoštvo anti-simptoma, nevjerni sam Toma. Priznajem.

  40. #90
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    fritulica, neće doči do zabune... Mislim da se većina navedenih simptoma javlja od negdje trećeg tjedna nakon et, tako da ne brini. Od svih jako ranih simptoma izgleda da je onaj menstrualni jedini, zapravo najčešći u toj fazi. Sretno

  41. #91

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    tiki_a

  42. #92
    torn

    Početno

    Meni još uvijek kasne. Totalno se čudno osjećam. Bolovi u trbuhu su prestali, grudi su mi jos uvijek bezbolne i "ispuhane", jedino me križa bole. Ako M ne dođe do sutra ujutro, idem vidjeti šta kaže beta. Danas je 10 dan da mi kasni. Malo me strah, jer pretpostavljam da nisam trudna s obzirom da je test 7. dan bio negativam, pa se nadam da nije došlo do nekih komplikacija zbog HS od prije mjesec i pol dana, ali ovo mi je ipak već drugi ciklus nakon toga. Možda se pojavila kakva cista pa mi zato M ne dolazi. Joj, neznam ni sama šta da mislim. Valjda će sve biti ok!?

  43. #93
    Lambi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    torn,moj prvi AIH,i također se držim za slamku ,kao što cure vele nikada se nezna,vaditi betu ili kod doktora.

  44. #94
    Lambi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    10 dana nakon inseminacije ,moje prve,napravila test i rezultat negativan,sutra trebam vaditi betu.
    Kako se osjećam:naj obićnije ,jedino nadu mi bude bolovi u kićmi,nemam ih nikada prije menge,i strašno mi pase paradajz (papam svaki dan);grčevi u maternici variraju od dana do dana ,intezivno pa ništa ;nekako mi je hladno kao da imam temperatura,a nemam
    I to je to,

  45. #95
    ANKARA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    Drage mije, najgore što možete sebi napraviti je zabrinjavati se oko simptoma. Ja sam davno zaključila da oni u stvari niti ne postoje. Sve ovisi o trenutnom stanju organizma. Iz mjeseca u mjesec imam različite simptome i svaki put sebi kažem to je to, a o no ništa. Sa svojim sinčićem sa mo opet imala nekie sruge simptome i čak sam i bila dobila mengu, a ipak sam bila trudna. Jedino test i beta su pouzdani pokazatelji, sve drugo je ništa.

    Želim vam samo svima puuuuuuuno sreće.

  46. #96
    bijeli ljiljan avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    270

    Početno

    mislim da ANKARA ima pravo, u 4 inseminacije sam svaki put imala druge simpome (ili nesimptome) i nikad bilo trudnoce. I sada me sarafi trbuh ko da cu svaki tren dobiti M i tako je vec danima, a cicke vrlo slabo bole. Vidjet cemo sto se pokazati beta, makar sudeci prema ovim simptomima, ne ocekujem nista.

  47. #97
    torn

    Početno

    Slažem se definitivno s vama da simptomi baš i ne igraju neku veliku ulogu. Svaki organizam reagira drugačije. Evo i ja sam jutros dobila M nakon 11 dana kašnjena i svih mogučih simptoma. Bila sam uvjerena da je to to, pa opet ništa. Nadam se da će doći i naše vrijeme kad čemo pisati pod "Moja pozitivna beta". Sretno cure!

  48. #98
    ivez051 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    RIJEKA
    Postovi
    205

    Početno

    Bijeli ljiljan, mene je 12. i 13. dan nakon E.T. isto šarafilo u trbuhu cijeli dan kao da ću svaki čas dobiti m. Cice su mi bile dosta osjetljive i bolne.Nerviralo me to što m nikako da dođe, a svi simptomi su tu. 13.dan sam kupila test s namjerom da konačno vidim taj minus pa da znam na čemu sam. Upotrijebila sam ga bez imalo nade, uvjerena u negativan ishod. Kad sam vidjela kako se u prozorčiću pojavljuje +,nisam mogla vjerovati. Gledala sam ga iznova iz minute u minutu misleći da sanjem. U petak mi je na 16 dan ciklusa beta bila 1556. Sutra prvi uvz.

  49. #99
    uporna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    3,848

    Početno

    Evo da ja napišem par riječi kao trudnica
    Dakle negdje gore postoji moj odgovor gdje sam lijepo navela da me drugi puta kad budem čekalica bete netko podsjeti da ne čitam te simptome.
    Obzirom da sam bila u ilegali sa postupkom, cijelo vrijeme sam virkala i proučavala ovu temu detaljno i višestruko pa opet i opet
    Dakle moji simptomi su bili slijedeći:
    grudi su me bolile ali još od štoperice pa sam to uredno pripisala choragonu a ne T, čak mi nisu nabubrile kao što bi znale već onako normalne ali bolne
    negdje 10. dan me rano ujutro zabolila maternica ko da ću istog trena procuriti ali me je prošlo nakon par minuta
    tu i tamo me žignuo jajnik ali bože moj bila je stimulacija pa mi je to i normalno
    nakon stavljanja utrogestana svaki put bi osjećala kao da ću svaki čas procuriti
    nakon toga pojavi se 11. dan neka kapilarica na bijelom iscjetku od utrića
    pa ujutro opet da bi popodne cijeli iscjedak poprimio smećkastu boju
    E sad je to bilo previše čudno pa sam izvukla iz zalihe test na T i napravila i to popodne i ono u prvi mah ništa a nakon minutu dvije lagana crtica. Da li je to choragon od petka - pojma nemam.
    I lijepo se ja odlučim ako je to već menga odoh ja sutra vadit betu da barem vidim da li je to možda biokemijska pa da znam.
    I ostatak znate - beta je 13. dan 137,6 i smećkasti iscjedak malo ga nema pa malo ima ali se ništa ne pojačava.
    Dakle ovaj puta je bilo totalno drugačije od svih drugih pokušaja.

  50. #100
    uporna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    3,848

    Početno

    Zaboravih još detaljić dva;
    sva sam bila sentiš jedan dan sam se ulovila da sam pustila suzu nekoliko puta gledajući na TV raznorazne stvari a bez nekog jakog razloga
    i zadnjih dva tri dana imam vjetrove
    zatvor da ne spominjem (sinoć je mm kuhao suhe šljive) i p.s. - djeluje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •