Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: apartman za rodilje u rijeckom rodilistu

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno apartman za rodilje u rijeckom rodilistu

    novosti iz rijeckog rodilista. mogucnost najma zasebnog apartmana:

    http://www.novilist.hr/Default.asp?W...3286328582863C

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno

    Jedva čekam..... :D :D :D :D ...nije loša ideja (a i cijena nije neka) iako me strah da će biti rezerviran samo za 'neke'... ...baš me zanima..

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    meni je bilo super s curama u sobi, muza i tako gledam svaki dan.

  4. #4
    iridana2666 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    tamo gdje je srce
    Postovi
    1,638

    Početno

    Već je i bilo vrijeme da se tako nešto napravi! Šteta što sam rodila pred 18 mj, možda me to ponuka na treće dijete . Meni bi bilo dobro došlo da sam imala apartman jer sam se loše osjećala, a ove druge dvije bebe su stalno vrištale. Moja je bila jako mirna, ali kakva korist kada druge plaču.

  5. #5
    la11 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,163

    Početno

    ovo sam našla u novom br.doktora u kući-specijalno izdanje beba u kući;
    u riječkom rodilištu postije dva apartmana za korisnike Croatia osiguranja,a kad su prazni iznajmljuju se .Cijena je 400 kn dnevno.

    Znači ako imaš sreće da iz croatie nitko nije za roditi baš kada i ti onda imaš šanse za apartman.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    126

    Početno

    Tako nekako. Ja sam "odgulila" 16 dana na patologiji cekajuc da me porode i citavo vrijeme je bio apartman zauzet. No imala sam neku ludu srecu da se taman oslobodio kad sam rodila. Da, cure s Croatia osig. imaju prednost. Inace, apartman je super. Klima (sto je uzasno olakotna okolnost, pogotovo ako radjate pocetkom kolovoza), telkac, vlastita kupaonica cista ko suza. Bebaca i sve potrebno vam dofuraju unutra. Meni je definitivno vrijedilo te novce. A i cijena je relativna znajuc da primjerice apartman u Klaicevoj kosta 800 kn dnevno.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    116

    Početno

    OVO OKO CROATIA OSIGURANJA.... da li se to odnosi na dopunsko zdravstveno osiguranje ili životno osiguranje koje uključuje i neki dio liječenja????

  8. #8
    la11 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,163

    Početno

    neznam , u bebama samo piše za korisnike,najbolje je zvati i pitat

  9. #9

    Početno

    Citiraj sandraf prvotno napisa
    meni je bilo super s curama u sobi, muza i tako gledam svaki dan.
    Koliko cure sa u sobu, sndraf?
    A dali koga si u obicnu sobu, muz moze dolazati slobodno kod djiecu? Ima li sat za vizita ili ne moze dolazati uobce?
    I yosht njeshto pitati - koliko dana je prebivanje u bolnicu kada je prirodni porod?

  10. #10

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    Citiraj Demetra prvotno napisa
    Koliko cure sa u sobu, sndraf?
    A dali koga si u obicnu sobu, muz moze dolazati slobodno kod djiecu? Ima li sat za vizita ili ne moze dolazati uobce?
    I yosht njeshto pitati - koliko dana je prebivanje u bolnicu kada je prirodni porod?
    Demetra, u sobi su 3 kreveta. bebe su stalno s mamama, osim ako mama sama zatrazi da se dijete (uglavnom preko noci) odnese u djecju sobu. bebe se pregledavaju i kupaju u sobi, ako se dobro sjecam, odnijeli su ga samo na cijepljenje. meni je drustvo u sobi bilo sasvim ok, bilo mi je draze da nisam sama, ali vjerujem da je to vrlo individualno.
    kad kazes vizita mislis na posjete muza? posjete su jednom dnevno, od 15-16 sati, nedjeljom od 14-16, ali oceve u pravilu pustaju bez vecih problema kad god pozvone.
    ja sam rodila 5., otisli smo iz bolnice 7. obicno se ostaje jos jedan dan (3 dana), ali ako u rodilistu nema mjesta, prvo pustaju rodilje koje su rodile u ranim jutarnjim satima.

  11. #11

    Početno

    Hvala ljepo, sandraf!

    To shto si mi recila e prezadovolno za mene. 3 mama u jednu sobu nisu tako mnogo. U prvo rodiliste koje sam bila u Sofia je imalo sobi su 8 kreveta Moja nije bila tako puna, bila je kod 3 kreveta, isto kao Rijeka, ali sam bila sama i je bilo malo dosadno za mene po celjii dan. Ja isto hocu cu biti su druge cure - da ni sa 8 , ali tri je dobro.

    Ovo tjedan ce ici u Rijeka i viditi sve namjiesto - kadu, sobe i sve.

    (What I've just wrote doesn't sound proper enough to me, but I really tried hard Hope you understood what I ment, written in that special kind of Croatian language )

  12. #12

    Početno

    Practice makes perfect

  13. #13

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    Demetra, hrvatski ti je skoro pa savrsen. sve smo razumijeli... nedavno sam upoznala jednu mladu bugarku i krenule smo pricat engleski. zavrsile smo svaka na svom, bez prevoditelja...

    raspitaj se dobro, zamoli da ti pokazu sve, pa cak i 5 kat gdje je rodiliste. da dobijes pribliznu sliku. nije nesto reprezentativno, da se unaprijed ne razocaras.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •