Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 105

Tema: odjeća za klince!

  1. #1
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno odjeća za klince!

    dakle mame gdje najčešće oblačite svoju dječicu,koje su vam omiljene dječje "marke " ,koja vam je najlijepša robica,dajte neke ideje za lijepe a povoljne stvarčice i tako....

  2. #2
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    H&M, naravno, Zara, ali imamo i no-name stvari koje često nisu ništa manje lijepe i kvalitetne. Volimo Gap, ako se uspijemo domoći (najviše volimo kad ga dobijemo na dar!), Esprit kids dosta često jer nam baka i deda žive u blizini njihovog outleta. Joj, dalo bi se nabrajati... Ali uvijek pazim da ne kupim nešto preskupo. Stvarno nema smisla, tako se brzo preraste...

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    835

    Početno

    H&M

  4. #4
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Pošto si iz Osijeka evo da ti odgovorim iz prve ruke:
    -kupujem uglavnom u Okaidiu (na trgu),Benetonu i S. Oliveru i to kad su sniženja,e onda se raspametim i nakupujem Roku sve što mislim da će mu trebati za narednu sezonu.
    Rijeđe u TL jer im je izbor srednja žalost za dečke od 3 godine
    A ponešto se da pronaći i po trgovačkim centrima kojih imamo svugdje
    A obuća isključivo Frodo i Ciciban, a tene Nike!

    A kad idemo u Mađu onda mu svašta nađem u C&A...

  5. #5
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    traktorka -ja kod nas u gradu uvijek nešto nađem u turbo limachu ali da doduše uvijek nešto je bolja ponuda za cure ili se varam?
    U benettonu mi ima super stvari,H&M nažalost nemamo ali imam puno stvari njihovih(naslijedila mala od sestrične svoje),U S.Oliveru ima isto zanimljivih stvarčica-baš jučer sam joj kupila maramu,ima neke super njihove haljine,u Okaidu još nisam kupovala ali tu i tamo odem pogledati....ujna joj je kupila sad zimsku jaknu Adidas u ovom novom centru u ZG kak se ono zove?
    obuća Ciciban,Bambi i patikice NIKE!
    u IANI nikada nisam kupovala,izgleda da su cijene ajme :shock:
    šta još imamo?

  6. #6
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Ja s Ianom imam loša iskustva. Robica je, kao prvo, skupa, a nemam nijedan komad koji mi se nakon pranja nije skratio za bar centimetar, dva.

  7. #7
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa
    Ja s Ianom imam loša iskustva. Robica je, kao prvo, skupa, a nemam nijedan komad koji mi se nakon pranja nije skratio za bar centimetar, dva.
    Potpis,a i nisu mi baš neke stvari za veće dečke :/

    Donna-u pravu si ,TL ima super stvari za curke,ali za dečke

  8. #8
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    ja sam zaljubljenik u WENICE kids robicu. prvo je izrazito kvalitetna (makar se nama pokazala), meni predivnih dezena, a i po cijeni mi je poprilično pristupačna.
    jako rijetko kupujem u benettona (osim na debelom sniženju kad mi nije žao dat novce za nešto što znam da će mi se ukenjat brzo). sa benettonom nemam baš pozitivna iskustva (prvo pranje roza zimske majice-ostale sve žute fleke po njoj).
    iana mi je skupa.
    OKBG također.
    ja volim kupovat jako puno stvari za šeficu i onda mi je draže pronaći neki no name komad robe, jeftiniji i kupit 2-3 komada, nego "pljunit" iste novce u nekom markiranom dućanu za jedan komad.
    jer mi robica jednako traje i ona markirana i ona no name.

    cipele najviše volim frodo, pa bambi i ciciban. a ovo lito smo otkrili noel i bili prezadovoljni s njima.

  9. #9
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    ja nemogu odoliti kada vidm lijepe stvari za klince pa uvijek nešto kupim..posebno lijepe su mi Benetton sve te majčice i ostalo,baš neki dan joj kupila 2 majčice(kad sam vidjela onu s psićem jao ) ...e da još jedno pitanje..kako se suzdržati od stalne kupovine djetetu!?

  10. #10
    snoopygirl avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    1,201

    Početno

    Benetton, nije jako skup (TL ima jako skupe stvari za djecu 1-3, a kvaliteta im je upitna) , prezadovoljna sam, perem, derem, savršeno.
    Boje su im postojane, pamuk kvalitetan.
    wenice nam je ok. domaći bodiyi od nirda su mi super.
    Cipelice bambi. sviđa mi se mekoća kože a opet je cipela čvrsta. kad smo kupovaliprve cipelice, nijedne mu nisam mogla obuti, jer su nam bile prekrute. nisam ni znala da je bambi, samo sam birala i obuala dok nismo našli najbolje za nas. neki dan kupujemo, i gledam super pumice, crne tenisice, 400 kuna a uložak im ravan ko daska, potplat plastičan...ma uopće nij za te novce osim što je puma.

  11. #11
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Kod nas nema Wenice obleka za djecu(bar mislim)
    S kojom robicom bi se to dalo usporediti ? I po izgledu i po cijenama?

  12. #12

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    H&M je zakon, nešto Benetton, donji veš i piđame Marks & Spencer. TL ne, osim Jagodica Bobica stvari.

    Cipele Naturino, Bambi

    Na pitanje kako se suzdržati i ja tražim odgovor već 2 godine i 3 mjeseca

  13. #13

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    50

    Početno

    Benetton, Coconut Baby, dobili smo neke stvari od GAP-a i savršene su, S.Oliver, stvari iz Dječjeg svijeta (Lantea), H&M - većina naših stvari, kao i no name marke koje su do sada dobro poslužile.

  14. #14
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    ajd nam malo opišite H&M...gdje kupujete,kada je najbolje tamo kupovati,cijene, i svašta nešto o H&M -u !

  15. #15
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Meni je H&M favorit, ali i C&A zna imati lijepe a povoljne stvari za klince, samo malo manje kvalitetne od HMa (nama pošalje baka izvana). Inače, benetton baš ne preferiram, sve što smo imali je nekako apšisalo, otišlo u širinu. Okaidi su mi ok.

    Od cipelica GEOX definitivno!

  16. #16

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    194

    Početno

    Turbo limac (pa smo svi isti)
    H&M i C&A, ali kod nas u samoboru ima jedan ducanicic zove se KOCKICA sivaju svoju marku i stvarno imaju ok robicu - pogotovo kapice!

  17. #17
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj donna prvotno napisa
    ajd nam malo opišite H&M...gdje kupujete,kada je najbolje tamo kupovati,cijene, i svašta nešto o H&M -u !
    Najbolje pogledaj njihovu web stranicu!

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    bodiće kupujemo u Iani,a ostalo u Benettonu,Chiccu,Esprit(TL),i ponekad u S.Oliveru.Cipelice smo do sada kupovali u Chiccu ali sad smo kupili cipe od jednog branda kojeg Naturino ima u ponudi i zadovoljni smo.Kaj se tice tenisica volimo Geox ali pošto im je cijena malo to much za sezonu onda kupujemo Pumice

  19. #19
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    ponekad u TL, Okaidi nam je otkriće, Iana, MTČ za bodiće i majice, i hlačice i trenirkice... OSBG je preskup, kao i Benetton...
    H&M rijetko...
    cipelice - Bambi, Frodo, Ciciban...

  20. #20

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    Gdje kupujete pumice? Pitam za Zagreb?

  21. #21
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja kupujem u svim dućanima, gdje mi se što svidi - od kvartovskog dućana, Name, Ipercoopa u kojem mi bude baš slatkih stvari, veša u Marks&Spenceru, benettona, Iane, S. Olivera, Okaidija, evo i u Zari sam kupila jednu majicu , a ponajviše volim H&M u koji nažalost ne idem, nego samo MM kad negdje putuje. Njihove su mi stvari najljepše i najpraktičnije za djecu.

  22. #22
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    jedno pitanjce za H&M u Mariboru...jeste bili tamo?kakva je ponuda? idem ovu nedjelju u čakovec pa reko da produžim do tamo navodno ima 1,5 h od ČK do MB? rade li nedjeljom uopće? kako naći u Mariboru H&M(jel u sklopu nekog centra ili dućan sam za sebe)? hvala

  23. #23

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    50

    Početno

    Meni su rekle frendice da im se ne sviđa H&M u Mariboru jer nema tolikog izbora za djecu kao u Austriji. Ja uvijek idem u A - u H&M u Westu i u SB. I uvijek se raspametim...

  24. #24

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    Citiraj Liebe prvotno napisa
    Gdje kupujete pumice? Pitam za Zagreb?
    u King Crossu jedan mali dućan ali fakat nemam pojma kak se zove

  25. #25

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    489

    Početno robica

    hej traktorka, WENICE je marka robice koju bi po kvaliteti usporedila s coconutom npr., ima je u dosta no name dječjih dućana, ali ja otkrila štand na Arizoni s njihovom robicom u pola cijene od onih u Osijeku. Imamo već par maja i jako sam zadovoljna kvalitetom i cijenom cca 50kn. Ako te zanima dat ću ti broj štanda... jedino su slabi s hlačicama.

  26. #26
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Meni je najgori Coconut iz TL. Uzas. Kvaliteta je grozna.

    Za robu iz Iane mi ide na zivce sto pise da se smije prati samo na 30, na ciklusu za osjetljivo....Mozes misliti kako na 30 odu flekici.

    Jako mi je dobra Chicco, Original Marines...

    H&M - super su mi njihove trenirkice (plisane), ali zadnja 2,3 puta u Mariboru i Ljubljani nije bio nikakav izbor.

    Super mi je i Kanz, drzi ga Baby Centar u Sloveniji.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Donna, u Mariboru ti postoje 2 HM-ova ducana: jedan je u centru grada i taj ne radi u nedjelju (radnim danom radi do 19h a subotom mislim do 15h) a drugi je u shoping centru Europark koji radi nedjeljom do 15h (ali za svaki slucaj provjeri na njihovom webu jos).
    Uglavnom, i mi smo culi da ponuda nije ista kao u Grazu (i mozda doista nije, jer kad sam zadnji put isla u Austriju, a to je bilo prije par godina, pa nisam mjerodavna bas, mislim da su tamosnji HM-ovi puno veci). Medjutim, mi i u ovima u Mariboru uvijek nađemo većinu stvari koja nam treba i za sad ne namjeravam opet u Graz. Bas smo nedavno bili i 90% planiranih stvari smo nasli.

  28. #28
    romi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    877

    Početno

    Curke, pa kaj nitko neide u Ljubljanu u BTC - shoping centar? Ima H&M i sve moguće skupe i jeftine dućane sa halom 12 u kojoj je stalni outlet za velike i male. Obožavamo tamo ići, 120km od Zg-a, 8€ cestarine sve zajedno i autoput skoro stalno (nekih 30km je normalna cesta).
    U Graz više neidemo jer Dino ima 3.g. i više nije tako povoljno kao do veličine 86, a mi smo sada na 104.
    T.L. izbjegavam, obožavam sav veš iz Marks&Spencera, a većinu robe koju nosi je 40% H&M, ostalo sve kupujem na sniženjima - sve za unaprijed. Volim Okaidi, Benetton, Bambi dućan u Shoping Centru Prečko. Coconat i Iana katastrofa od kvalitete.
    Od šuza zakon su Geoxice i Cicibanke i Frodo šlape. Sa Naturinom samo loša iskustva.

  29. #29
    romi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    877

    Početno

    Curke, pa kaj nitko neide u Ljubljanu u BTC - shoping centar? Ima H&M i sve moguće skupe i jeftine dućane sa halom 12 u kojoj je stalni outlet za velike i male. Obožavamo tamo ići, 120km od Zg-a, 8€ cestarine sve zajedno i autoput skoro stalno (nekih 30km je normalna cesta).
    U Graz više neidemo jer Dino ima 3.g. i više nije tako povoljno kao do veličine 86, a mi smo sada na 104.
    T.L. izbjegavam, obožavam sav veš iz Marks&Spencera, a većinu robe koju nosi je 40% H&M, ostalo sve kupujem na sniženjima - sve za unaprijed. Volim Okaidi, Benetton, Bambi dućan u Shoping Centru Prečko. Coconat i Iana katastrofa od kvalitete.
    Od šuza zakon su Geoxice i Cicibanke i Frodo šlape. Sa Naturinom samo loša iskustva.

  30. #30
    romi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    877

    Početno

    Ajme, oprostite što sam poslala 3 posta, zablokirao mi komp. Ne mogu mi ni do moderatorice, da ih zamolim da obrišu! Sorry!

  31. #31
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa
    Donna, u Mariboru ti postoje 2 HM-ova ducana: jedan je u centru grada i taj ne radi u nedjelju (radnim danom radi do 19h a subotom mislim do 15h) a drugi je u shoping centru Europark koji radi nedjeljom do 15h (ali za svaki slucaj provjeri na njihovom webu jos).
    Uglavnom, i mi smo culi da ponuda nije ista kao u Grazu (i mozda doista nije, jer kad sam zadnji put isla u Austriju, a to je bilo prije par godina, pa nisam mjerodavna bas, mislim da su tamosnji HM-ovi puno veci). Medjutim, mi i u ovima u Mariboru uvijek nađemo većinu stvari koja nam treba i za sad ne namjeravam opet u Graz. Bas smo nedavno bili i 90% planiranih stvari smo nasli.
    pa neznam..piše na siteu da obadva rade do 15h..koji je veći tj bolje opremlne za klince? joj ja nisam tamo još bila,pitanje hoću li uopće ga i pronaći....
    kakva je sada ponuda?predpostavljam zimske stvarčice,trebam kapu,šal,neke vestice...itd i za mamu naravno!

  32. #32

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    180

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa
    Ja s Ianom imam loša iskustva. Robica je, kao prvo, skupa, a nemam nijedan komad koji mi se nakon pranja nije skratio za bar centimetar, dva.
    Očito ti i traktorka niste imale sreće, jer ja imam jako puno njihove robice za svoje dvoje klinaca i jako sam zadovoljna. A što se cijena tiče, najbolje ih je kupovati izvan Hrvatske, gdje su prave rasprodaje i sezonska sniženja, a ne ova naša "nazovi sniženja". Vani su sniženja i do 70%.

  33. #33
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    pa nije da je Iana loša..imam par majčica (u svim bojama),nekoliko hlača...ok je ! ali cijena nije povoljna to sigurno..kad su ta famozna sniženja??
    kaže mi kuma da je u H&M najbolje ići u 1 mj da su tad sniženja!

  34. #34
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa
    Donna, u Mariboru ti postoje 2 HM-ova ducana: jedan je u centru grada i taj ne radi u nedjelju (radnim danom radi do 19h a subotom mislim do 15h) a drugi je u shoping centru Europark koji radi nedjeljom do 15h (ali za svaki slucaj provjeri na njihovom webu jos).
    Uglavnom, i mi smo culi da ponuda nije ista kao u Grazu (i mozda doista nije, jer kad sam zadnji put isla u Austriju, a to je bilo prije par godina, pa nisam mjerodavna bas, mislim da su tamosnji HM-ovi puno veci). Medjutim, mi i u ovima u Mariboru uvijek nađemo većinu stvari koja nam treba i za sad ne namjeravam opet u Graz. Bas smo nedavno bili i 90% planiranih stvari smo nasli.
    sorry,sad tek vidim da taj u centru ne radi nedjeljom...
    ah valjda će biti dobra ovaj u Europarku...ima i zara vidim na siteu,Benetton,S Oliver junior,H&M.... :D

  35. #35

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    189

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa
    H&M, naravno, Zara, ali imamo i no-name stvari koje često nisu ništa manje lijepe i kvalitetne. Volimo Gap, ako se uspijemo domoći (najviše volimo kad ga dobijemo na dar!), Esprit kids dosta često jer nam baka i deda žive u blizini njihovog outleta. Joj, dalo bi se nabrajati... Ali uvijek pazim da ne kupim nešto preskupo. Stvarno nema smisla, tako se brzo preraste...
    A gdje je Esprit kids outlet?

  36. #36
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    jedno pitanje...prijateljica mi je bila u Europarku u 6 mjesecu i kaže da tada H & M nije nigdje bilo i da su ju djelatnici uputili u centar grada...sad mi nije jasno,postoji li H&M u Europarku ili ne? jel moguće da je otvoren poslije 6 mjeseca ove godine?? ja bi išla sutra ali da ne krenem bezveze ako ne postoji u Europarku jer ovaj u centru ne radi nedjeljom!!!

  37. #37
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Wenice kids je puno bolje kvalitete od coconuta
    imamo nekoliko majici, izvrstan pamuk, boje kao da nije nikada oprano
    ima u sesvetama u dječjem amadeusu u onom shopping centru gdje je citadela (susjedi nam drže taj dućan)

    mi uglavnom sve dobijemo na poklon

    što god dođe iz Njemačke je super Baby club, C&Ą, Palomino, Impidimpi, Dimo, Liliput
    kod nas ima i Koki, Little star, Micromotion po nekim dućanima (Bebin svijet okretište u Dubrava i Nama na kvatriću) sltke stvari, pogotovo za curice

    nisam baš oduševljena benettonom, pogotovo njihovim pamukom sve se rastegne
    volim H&M, Zaru, S.Oliver

  38. #38
    nely avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    402

    Početno

    Donna..H&M ti je friško otvoren u Europarku,možda prije koji mjesec i (navodno) radi i nedjeljom!

  39. #39

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    180

    Početno

    [quote="donna"]pa nije da je Iana loša..imam par majčica (u svim bojama),nekoliko hlača...ok je ! ali cijena nije povoljna to sigurno..kad su ta famozna sniženja??

    Ja sam recimo bila krajem 7 .mj. u Italiji. Tamo su bila velika sniženja u Chiccu i Iana Mini. Znam da su u to vrijeme bila i nekakva sniženja u Zagrebu i Rijeci. .

  40. #40

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    180

    Početno

    nelly, za nas kojiu nismo iz ZG: gdje je Europark?

  41. #41
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Citiraj banklorraina prvotno napisa
    nelly, za nas kojiu nismo iz ZG: gdje je Europark?
    U centru Maribora.
    Nemreš fulat, pun je Maribor oznaka za Europark .

  42. #42
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Citiraj spock prvotno napisa
    A gdje je Esprit kids outlet?
    Spock mislim da u City One centru ima za klince esprit, al nisam sigurna, uvijek miješam Soliver i Esprit.

    Zna li netko točno di ima Esprit kids?

  43. #43
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    Citiraj iki prvotno napisa
    Citiraj spock prvotno napisa
    A gdje je Esprit kids outlet?
    Spock mislim da u City One centru ima za klince esprit, al nisam sigurna, uvijek miješam Soliver i Esprit.

    Zna li netko točno di ima Esprit kids?
    ja ću sutra u Maribor pa vam javim...

    u cityu je s.oliver za klince....kupila sam par majci i hlače maloj..

  44. #44

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    180

    Početno

    Citiraj iki prvotno napisa
    Citiraj banklorraina prvotno napisa
    nelly, za nas kojiu nismo iz ZG: gdje je Europark?
    U centru Maribora.
    Nemreš fulat, pun je Maribor oznaka za Europark .
    a čuj; znaš onu "nije žvaka za seljaka" - tako i ja. Letimično pored ovih malih napasti čitam i pitam da ne skitam (što mi je krenula rima!)

  45. #45
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    evo mene ja se vratila iz shoopinga :D u H&M u sam bila dva sata predobro je,ima svega...doduše nekako mi se čini da su najlijepše stvarčice za ove manje do dvije godine a meni treba za preko dvije godine...ali svejedno ima lijepih stvarčica uglavnom sam uzela 4 štramplica (sada aktuelno za vrtić),kapu,šal,vesticu....
    sebi neke stvarčice i MM isto..sve u svemu super dan proveden u Europarku! btw europark je doista lako naći ,oznake su svuda !jedino smo se u povratku izgubili u Ptuju! hahaha
    što se Zare tiče momentalno nije po mom ukusu i ništa nisam maloj uzimala...očikavala sam lijepše stvarčice tamo...
    slijedeća destinacija za shooping je definitivno Budimpešta i njihov H&M pa ako je netko bio...molim detalje!

  46. #46
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Donna super!!!
    I brzo si obavila sve u 2 sata, meni treba 2sata za Leu i 2 sata za mene, barem .

  47. #47
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    jel bio tko u Budimpešti u shoopingu?

  48. #48

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    243

    Početno Re: robica

    Citiraj božana prvotno napisa
    hej traktorka, WENICE je marka robice koju bi po kvaliteti usporedila s coconutom npr., ima je u dosta no name dječjih dućana, ali ja otkrila štand na Arizoni s njihovom robicom u pola cijene od onih u Osijeku. Imamo već par maja i jako sam zadovoljna kvalitetom i cijenom cca 50kn. Ako te zanima dat ću ti broj štanda... jedino su slabi s hlačicama.
    Jel može broj štanda?

  49. #49
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    jel bio tko skoro na Arizoni?

  50. #50

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    243

    Početno

    Mi ćemo možda uskoro, a bili smo zadnji put prije 2 godine.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •