Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 54

Tema: sušilica i platnene

  1. #1
    Ms. Mar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    830

    Početno sušilica i platnene

    Cure koje svoje (bebine) platnene sušite u sušilici, molim vas da napišete koliko vam u prosjeku traje program sušenja. Ja sam išla probati sa svojih prvih par pelenica (fitted) i morala sam sušiti dvaput na najduljem programu (2 x 150 minuta). E sad, moja sušilica je kombinirana sa perilicom pa vjerojatno nije jednako kvalitetna kao 'samo sušilica', ali 5 sati mi je stvarno previše. Dugo ju nisam upotrebljavala uopće jer je bilo lijepo vrijeme, a nikad zapravo nisam sušila ništa tako debelo pa sam sad zbunjena. Nadam se da ću zaključiti da je neki manji kvar u pitanju (mada nije ni to neko veselje), ali prvo me zanimaju vaša iskustva... A kad ih sušite na radijatoru koliko to otprilike traje? Problem s radijatorom mi je taj da kad postignem željenu temperaturu, on prestane grijati (logično), a nemam namjeru pregrijavati stan da bih osušila pelene. Uglavnom, uhvatila me panika da ću se zimi baviti sušenjem pelena više nego ičim drugim. Razuvjerite me.

  2. #2
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    Mislim da puno ovisi o tome koliko imaš okretaja centrifuge. Ja isto imama kombiniranu perilicu/sušilicu. 1300 okretaja + 60min sušenja na programu za osjetljivo rublje, onda ih još malo dosušim na zraku. Nisam nikad puštala da se do kraja osuše u sušilici.

  3. #3
    Ms. Mar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    830

    Početno

    Cekana,

    hvala ti na odgovoru. Ovo će mi, čini se biti korisna informacija. Bila sam uvjerena da je kod mene brzina centrifuge 1200 (ako ju sa posebnim gumbom ne smanjim), ali sad malo detaljnije proučavam papire i čini se da se na određenim programima automatski smanjuje na 850 okr/min. Kak to nisam prije vidjela? Danas ću probati na drugom programu pranja pa sušenje na 60 min. Tračak nade se javlja... Nego, zašto ih ne sušiš do kraja (zbog smanjenja moći upijanja, postepenog uništavanja, potrošnje energije ili nešto treće)?. Još jednom, hvala.

  4. #4
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    Zato što budu grublje ako se osuše do kraja ja sam ti bivši ovisnik

    A... evo probala sam i s radijatorom.... ne suše se tako dugo, možda 3h. Vjerojatno ti je stvar u centrifugi

  5. #5
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Ja imam perilicu/sušilicu staru cca 8 godina, vrti na 850 i to samo malce posuši robu. Nema šanse da ju osuši do kraja stavljala ja i 5 sati u sušilicu.
    Ceki - baš mi te lijepo vidjeti na platnenom ćakulanju!

  6. #6
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Moja je isto kombinovana, sa 1300 obrtaja, 5kg veša. U zavisnosti koliko je pelena tako i sušim. Za pola bubnja samih pelena oko 2h, budu skoro suhe, pase dosuše na rešetki za veš. Ako ih ostavim do kraja budu mi nekako zgužvane i djeluju kao da su se skupile :?
    Pun bubanj raznog veša + pelene ne osuši se ni za 4 sata, pa to ne radim više. Radije razdvojim veš pa sušim iz dva puta.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    371

    Početno

    moja takoder kombinirana ali ako stavim pun bubanj robe nece je osusiti niti za pet sati. Ubacila sam bila samo par pelena jer mi je bilo hitno i osusila ih je za sat vremena

    kod nas ovdje kad zapuse bura osuse se za dva sata provjereno od prije par dana

  8. #8
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Bah, ja sam tih 5 sati vrtila ravno 3 bodića jer me baš kopkalo... Pitala sam i majstora pa mi je on rekao da je to takva mašina (nema veze dobila sam ju besplatno, a već je i puno bolje što mi dobro izcentrifugira pa sušenje ipak nije tako dramatično dugo)

  9. #9
    Ms. Mar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    830

    Početno

    Evo da javim, čini se da je stvar bila u centrifugi. I zahvaljujući platnenima sam se upoznala sa svojom perilicom / sušilicom iako ju koristim već par godina. Znači, sad sam prala na programu za koji sam sigurna da ne smanjuje broj okretaja (to znači da je 1200) i sušila na 60 min. Bile su još lagano mokre - vlažne, ostavila sam ih preko noći na radijatoru (koji je grijao prvih sat do dva, a poslije bio hladan) i ujutro su mi bile super suhe i mekane. A jednu turu sam ostavila u sušilici na 150 min i osušila lijepo do kraja. Imam ih za sada samo par pa sam nadodavala ručnike da napunim bubanj otprilike koliko mislim da će biti pun kad ćemo prati za pravo. Po koliko vi pelenica odjednom perete i sušite u bubnju?

  10. #10
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    ja skupljam 2 dana i onda perem i sušim znači oko 18-20 kom, uvjek dodam još koji bodi, ručnik , moji su strojevi odvojene jedinke

  11. #11
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Odvojene suške totalno drukčije "rade" - kom,biniranima ide malo slabije jer ipak nisu "odzračne", ali nije strašno (kao što je strašno živjeti u stanu bez balkona, okrenutom na sjever )

    Ja jedva čekam da upale radijatore tj uključe grijanje, jer mi je najbolja kombinacija prosušiti i n+onda do kraja na radijator.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    grubišno polje
    Postovi
    205

    Početno

    ja svoje isto sušim 160 min.ali stavim unutra jedan veliki suhi ručnik koji pokupi vlagu i prije se osuše.mislim da je isto stvar o količini veša ja sušim oko 20-tak pelenica i koji komad robice od cura.jedanput sam ju natrpala punu pa mi je sve bilo vlažno.

  13. #13

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    464

    Početno

    15-ak pelena osuši do kraja za 110 min. Kombinirana, 1000 o, Zanussi.
    5 sati je ipak previše, ja bi rekla da ti nešto nije u redu sa programom sušenja.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    grubišno polje
    Postovi
    205

    Početno

    i ja se slažem

  15. #15
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    velika je stvar u količini sušenja. maximalno 2,5 kg po slušilici (iako kod nekih mašina piše da mogu suštiti više- u biti ne mogu) tolika količina se osuši za cca 2 h.

    ja svoj veš sušim na najjačem programu, tj. onoj slikici da roba ide u ormar , stavljam robe otprilike 2/3 bubnja i osuši mi se sve uglavnom. nekad neka deblja pelena ostane vlažna na mjestima gdje se zgrči, ali uglavnom sve bude suho. takve pelene još samo ostavim na radijatoru ili orariću u banji, i to je to.

    gdje ima kupiti papirića za sušilicu, da lijepše roba miriše?
    takve papiriće je moja mačeha kupovala u SAD-u, ne znam da li ih ima tu? roba je predivno mirisala, i bez omekšivaća.

  16. #16
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj duška prvotno napisa
    ja svoje isto sušim 160 min.ali stavim unutra jedan veliki suhi ručnik koji pokupi vlagu i prije se osuše.mislim da je isto stvar o količini veša ja sušim oko 20-tak pelenica i koji komad robice od cura.jedanput sam ju natrpala punu pa mi je sve bilo vlažno.
    Ovo je super savjet - suhi ručnik! Baš ću probati.
    I da, stvarno treba nakon pranja prepoloviti količinu pa se osuše bolje.

    Jučer sam usporedila Tots Bots osušene u sušilici i jednu tek nabavljenu - koja razlika :shock: Super je sušilica, pogotovo za omeksati pelene.

    Citiraj Tea prvotno napisa
    gdje ima kupiti papirića za sušilicu, da lijepše roba miriše?
    takve papiriće je moja mačeha kupovala u SAD-u, ne znam da li ih ima tu? roba je predivno mirisala, i bez omekšivaća.
    Fakat!! Baš mi fali miris tek oprane robe. Nisam nikada stavljala puno omekšivača ali osjetljiva sam na mirise pa mi je lijepo da bar malo miriši. To mi je donekle bilo nadoknađeno kad smo bili u stanu s balkonom prema jugozapadu, pa su se pelene sunčale, a nije bilo baš prometno i mirišale su po zraku. A sad Dobr, ne smrde, ali to je sve.

    Zna li netko gdje ima tih mirišljavi papirića??

  17. #17
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Mirišljavih papirića za sušilicu ima u Muelleru

  18. #18
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Hvala!

  19. #19
    Ms. Mar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    830

    Početno

    Nisam probala papiriće, dobro je znati da i toga ima. Ali ja već neko vrijeme uopće ne koristim omekšivač (navodno nije dobar za perilicu, a navikavam se i za bebinu robicu) i umijesto njega stavim alkoholni ocat u koji dodam par kapi eteričnog ulja. I bude super (od octa mekano i bez sušilice, a od ulja blago, ali fino miriši).

  20. #20
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Mi smo sušili u sušilici i to je bilo OK, uz jedino upozorenje da se prvih nekoliko puta moraju osušiti prirodno inače se izobliče.

  21. #21
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    Citiraj emira prvotno napisa
    Mirišljavih papirića za sušilicu ima u Muelleru
    kako ih nisam vidjela, kako izgledaju, po koliko su pakirani i cijena? jel mirišu dobro?

  22. #22
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Marka je Lenor, ne sjećam se više koliko točno koštaju ali mislim oko 20 kuna.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    grubišno polje
    Postovi
    205

    Početno

    ja kad sam kupovala kushies pelenice sam dobila nekoliko komada mirisnih papirića za pelenice koje držim u ladici gdje stavljam oprane pelene tako da mi uvijek fino mirišu prije nego idu na guze

  24. #24

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    243

    Početno

    Ja imam odvojenu sušilicu i perilicu (1200 o). Do kraja nekih 25 pelena osuši za 120 min.
    Negdje sam na nekoj web stranici pročitala kako se može u sušilicu (za bebine stvari) staviti mala krpica sa par kapi omekšivača da veš fino miriši. Nisam probala, i zaboravila sam dok nisam pročitala ovaj topic.

  25. #25
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Kupila sam mirišljave vlažne maramice za sušilicu, u DMu, cijena 10 kn. Super su i baš mi je to fora, nekad stavim i u obični veš da nije pusto..

  26. #26
    Nova avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    275

    Početno

    Ja ih uvijek prosušim na stalku i onda dosušim 30 sata u sušilici i tako mi ih lipo smekša!

  27. #27
    Nova avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    275

    Početno

    što da vam kažem... nakon 30 sati ih više ne bi bilo! 30 min!

  28. #28

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    384

    Početno

    Zanima me sušite li pelene na sniženoj temperaturi ili ne?!

    Preporuka na mojima je da se suše na sniženoj temperaturi (jedna točkica :/ ), ja se toga pridržavam, ali zato mi sušenje trajeeeeeeee...
    (centifugiram na 1200 okretaja)

  29. #29
    slava avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    890

    Početno

    Ja sam ih sušila na jačoj temp. 120 min i još su se morale malo dosušiti prirodno. Kamarisice su mi prilično uništene, mislim da je od sušilice. Sad pelene stavim na sat vremena, tek da se omekšaju, nakon toga se brzo posuše vani. Možda je i to previše vremena u sušilici.

  30. #30

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    460

    Početno

    ja kad nemam živaca sa dosušivanjem na radijatoru ih stavim na najjače, i nisam primjetila neku razliku, osim da su (ME) mekše. Sandy's ako ne osušim u sušilici budu jako krute, do te mjere da se R derala kad sam joj ih stavljala. tako da će nama sušilica raditi i ovo ljeto za platnene i ručnike.

  31. #31

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    470

    Početno

    molim savjet, ja se još dvoumim da li da kupim sušilicu zbog pelena, jeli stvarno pelene od frotira postanu krute ako se ne suše u sušilici

  32. #32
    shogi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Dugo Selo
    Postovi
    285

    Početno

    mi uglavnom sušimo na zraku kadgod je moguće, i ljeti i zimi, ali barem jednom u 2-3 mjeseca stavim pelene u sušilicu...budu mekaneeee (ali mi živimo u kući s terasom i dvorištem pa imam di staviti "štender")

    ali ne sušim ih često iz razloga što čičak postane pretvrd već nakon par sušenja, katastrofa

    a druga stvar je da sušilica izvlači jako puno vlakana, sitnih dlaćica iz materijala te se bojim da bi ti jako brzo pelenice istanjile

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    470

    Početno

    ma niš vidjet ću kad ih počnem koristit, ak baš procjenim da im treba sušilica kupit ću je, šteta što nitko od mojih nema to čudo od tehnologije

  34. #34
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Meni nikad sušilica ne suši dva sata, pa čak niti na manjoj temperaturi (ja, doduše, nemam točkice nego se sušenje odabire prema vrsti veša i jačini suhoće - za peglanje, za ormar i sl). Svaki put nakon sušenja još ih malo ostavim vani. Meni sušilica dobro dođe za pelene, ali nezamjenjiva mi je za ručnike i bebinu robu koju onda većinom ne peglam i bude mekana iako ne koristim omekšivač.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    blizu mora
    Postovi
    17

    Početno

    Susilica je zakon ali mi racun za struju extra skoci u zimskom periodu :/

  36. #36
    eki3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    ZG-Sesvete
    Postovi
    270

    Početno

    Moja je susilica odvojena i za 3kg vesa(ja je uvijek pretrpam) i kondenzacijska(mislim da i to ima veze).Pelene su stvarno mekane iz nje,probano na TB. Naravno i ja neke moram dosusivat( ovisi o vrsti pelena).
    Mene muci sto imam cijelu garnituru pelena za promjeniti jer su mi se preko zime ,kad sam ih uglavnom susila u susilici ,skroz istrosile (eto to je negativna strana susilice).
    U malom stanu s malom kupaonicom i nenadkrivenom terasom ipak mi je susilica .

  37. #37
    eki3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    ZG-Sesvete
    Postovi
    270

    Početno

    Citiraj lilamili prvotno napisa
    molim savjet, ja se još dvoumim da li da kupim sušilicu zbog pelena, jeli stvarno pelene od frotira postanu krute ako se ne suše u sušilici
    Nisu bas tako krute,ne brini,a i brzo se od topline tijela opuste.

  38. #38
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    dolazi polako hladnije vrijeme, pa da malo podignem za nas nove platnenopelenase: danas je nesto bilo ruzno, pa smo prvi put isprobali susenje u susilici. mm ih je stavio na nizu temperaturu kako se preporuca, pa se to susilo dugo i nije osusilo. pa je stavio na visu temperaturu i nakon zavrsenog programa smo ih jos objesili vani, jer osjetim da su unutra malo vlazne. prekrasno su mekane, ali ne moze to toliko trajati! ta susilica je radila bar 4h, ak ne i dulje... ves-masina nam ima samo 900 obrtaja :/ a susilica je gorenje kondenzacijska. najveca mi je briga da se ne uniste od susenja u susilici, pa ipak je to bila investicija - mislim na pelene. osim toga su mi drage jer su jako slatke sto savjetujete?

  39. #39
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    Ja pelene nisam nikad sušila duže od 60min, i onda ih još na zraku ili radijatoru dosušim. No, 1300obrtaja centrifuge. Mislim da ni s 900 ne bi smjelo toliko trajati sušenje, max 90min i još ih dosušiš, ako ti nije frka pa moraš odmah imati suhe

  40. #40
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj cekana prvotno napisa
    Ja pelene nisam nikad sušila duže od 60min, i onda ih još na zraku ili radijatoru dosušim.
    X
    Centrifuga 1000 o/min
    mogu se skroz osušiti u sušilici ako ih stavim na najjači program to traje oko sat i pol

  41. #41
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    centrifuga 1300 obrtaja
    sušim uvijek pola mašine pelena odjednom, nikad cijelu
    suše se oko sat ipo, budu skroz suhe

  42. #42
    njokica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    245

    Početno

    Mi koristimo fitted Kamaris, perilica centrifugira na 1000 o/min, a svejedno im treba cijela vječnost da se osuše - npr. da ih pustim da se suše u stanu na sobnoj temp., trebalo bi in 36 sati :shock: , naravno najbolje je sušit na buri i suncu, ali eto ovih zadnjih mjesec dana ima više kiše neg sunca. Ja nisam imala prije pojma o raztličitim vrstama platnenih, jer da sam znala, kupila bih ipak više pocketica, jer je u ovakvim slučajevima (kada se nema sušilica) puno bolji izbor.

  43. #43
    Ivana B-G avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Vinkovci/Bec
    Postovi
    953

    Početno

    imam jedno "glupavo pitanje". sta je bolje, tj. kako pelene budu mekse: ako ih iz masine za ves ubacim u susilicu na neko vrijeme pa dosusim, ili ako ih iz vesmasine stavim na stalak i onda u susilici dosusim do kraja? jel tko probao? ima li uopce razlike?
    kod nas u slavoniji je uuuuuzasno tvrda voda, pa jednostavno moram susit u susilici...

  44. #44
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj Ivana B-G prvotno napisa
    imam jedno "glupavo pitanje". sta je bolje, tj. kako pelene budu mekse: ako ih iz masine za ves ubacim u susilicu na neko vrijeme pa dosusim, ili ako ih iz vesmasine stavim na stalak i onda u susilici dosusim do kraja? jel tko probao? ima li uopce razlike?
    kod nas u slavoniji je uuuuuzasno tvrda voda, pa jednostavno moram susit u susilici...
    Nije glupavo pitanje - ja sam nekako zaključila da je bolje dosušiti ih u sušilici pogotovo s nekim mokrim komadom npr. ručnikom. Ali nekad mi se presuše pa ne ispadne dobro :/

  45. #45
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    ja sušim na zraku. kad su skoro suhe ubacim ih u sušilicu. budu mekane. nekad zaboravim da sam ih stavila sušit pa se presuše na zraku i budu tvrde. ubacim ih u sušilicu na 20min pa opet postanu mekane

  46. #46
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Ja susim 2 sata na pola temperature, budu super.
    Ta temperatura je ok za sve, cisto ilustracije radi.
    Mislim, susim i perjane jakne i svasta nesto tako, bas je nezno.
    Napolje necu zbog prljavstine, a na radijatoru se veoma brzo presuse.
    Stalak nemam gde da stavim.

  47. #47
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    oprala ja pelene, i idem ih staviti u susilicu pa skuzim da nemam pojma upalit susilicu jer mi je prvi put, i da nesto ne eksplodira, bolje da sacekam da muz dode s posla

    Znaci da je bolje da ih malo osusim na zraku pa dosusim u susilici? Ako ih skroz suhe stavim u susilicu (suncano je, a ja moram izaci sad vani), hoce li omeksati?

    Na kojem programu da ih susim (oprane su u perilici na centrifugi 1200, a susulica je Gorenje SensoCare kondenzacijska.?

  48. #48
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Ovisi koja vrsta i sastav pelena. Ja imam ME bambus i Flafi bambus i konoplja i osuse mi se do kraja na najjačem programu susilice ( Whirlpool).
    Ja bi na tvom mjestu stavila na neki srednji ili slabiji program susenja pa ovisno o rezultatu prilagodavala.
    Kroz prvih par pranja i susenja ces skontat koji ti je program najbolji, bez brige.
    Ne susim pelene vani tako da ne znam koliko će ih susilica omeksati nakon sunčanja.

  49. #49
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Bila sam stavila na cotton program normalni, a kad je bilo gotovo bile su jos vlaznjukave pa sam ih opet stavila na sunce.

  50. #50
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    A unutra ih je bilo svih vrsta, najdeblje su bile rodine njezne puse koje su ostale najvlaznije. A susilica je radila barem dvi ure... Jel to normalno s obzirom da cu jos trebat produziti. Koliko ih vi inace dugo susite? I smiju li AIO u susilicu? Njih nisam stavila, nisam bas bila sigurna.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •