Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: marama za MMa

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    157

    Početno marama za MMa

    Molila bih savjete i preporuke za maramu/sling koji bih kupila MMu. Sada imamo HugaBub maramu koja je malo komplicirana za vezanje i ubacivanje bebe tako da mu ta ne odgovara pogotovo za po doma ili za kratke šetnje. Imamo i sling Peanut Shell koji je ok, ali je taj moje veličine pa ga MM ne može koristiti.
    Malo sam gledala Ellaroo Mei Hip koji me djeluje jednostavno i praktično, ali se bojim da bi MM s bebom na boku bio preširok za večinu vrata :/
    Dakle, ako netko ima dobro iskustvo s jednostavnom nosiljkom koja se može brzo staviti i skinuti i u koju se može staviti mala beba, bila bih zahvalna na savjetu.
    Nije mi presudan položaj u kojem se beba nosi, iako bi naravno bilo bolje da se može mijenjati položaje, i nije mi bitno da li se može kupiti u Hrvatskoj ili vani.
    I nije bitan dizajn, briga me kak budu izgledali

  2. #2
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ako želiš sling mogu ti prodati svoj, baš ga i ne korsitim, a i sumnjam da budem jer mi je Iva teška a jako me bole leđa. Plavi je...Imaš sliku u potpisu kod Janka, među onim fotkama stvari za bebu.

  3. #3
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Sling

  4. #4
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    muškima se obično sviđa i Ergo http://www.ergobabycarrier.com/

  5. #5
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    MM koristi najobičniji sling i najobičniju maramu (4,6 m)

  6. #6
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    MM koristi najobičniji sling i najobičniju maramu (4,6 m)
    ma MM koristi sve što i ja, ali baš sam neki dan imala razgovor s jednim tatom koji bi nosio ali mu se marama čini komplicirana za njega "smotanog" (njegove riječi) i on bi nešto što se "zakopča". pa je bio oduševljen s Ergom.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    157

    Početno

    Hvala na odgovorima.
    Kupili smo sling, ali MM nije bio oduševljen. Ipak, meni je dobro došao par puta.
    Onda smo nabavili Ergo, koji je zbilja mrak. Jako se jednostavno koristi, ugodan je i za mene i za bebaca...
    Jedino kaj je N još mali da bi ga MM nosio u Ergu jer bi morao previše raširiti nogice oko njegovog trbuha Nikako da MMu "uvalim" nošenje, a Nikola već ima više od 10 kg

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •