Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: vitafon-zvuk koji liječi

  1. #1
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno vitafon-zvuk koji liječi

    upadoh na Z1,ali kasno

    Da li netko za malo više informacija, što se liječi, djeca...

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    http://www.vitafon.co.yu/indikacije.htm
    evo našla neku stranicu o tome...meni to svekar dao da si pokušam pomoć s leđima koja me katastrofalno bole... nisam još krenula....
    imam na toj knjižici neki broj telefona u Rijeci od kud se nabavlja i gdje je servis...ak treba reci..

  3. #3
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    može,fala

    i javi nam kako ti djeluje, na Tv-u su ga ishvalili do besvjesti, pitam se pitam...

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    ma ne znam baš ni ja... našvrljano je 39 bolesti u kojima pomaže... impotencija, hunjavica, žuljevi, obnova glasa, iščašenja, bronhitis, prijelomi, nesanica, rane... sve od igle do lokomotive
    distributer: N.L. d.o.o.
    Pul Vele Crikve 1
    51000 Rijeka
    tel. 051/315-151
    ( valjda sam smjela to javno :? )

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    9

    Početno

    Ja sam koristila vitafon tri mjeseca . Boljeli su me mokracni kanali , a lik koji savjetuje ljude kako da ga koriste mi je rekao da koristim program imunitet s tim da jos dodatno stavljam na bolno mjesto po 5 minuta po tretmanu. Moje iskustvo je da na mokracne kanale uopste ne djeluje. Tacnije meni za tri mjeseca tog koristenja nije bilo nista bolje u mokracnim kanalima . Ustajala sam se svaki dan ranije sat vremena da odradim vitafon prije posla. Nisam sigurna da li ima ikakvo ljekovito dejstvo ili su oni ljudi samo placeni da lijepo pricaju.
    Poslije mi je dosla pod ruku knjiga Prevare i krivotvorine gdje je i ranije bilo tako cudotvornih aparata za koje se kasnije ispostavilo da su ciste prevare.
    Ako je prevara ja sam nasjela na nju. Voljela bih da me neko demantuje
    i da se javi sa pricom kako mu je pomoglo .

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    294

    Početno

    Moj svekar je teški šećeraš od rane mladosti sa svim mogućim komplikacijama koju ta bolest donosi: odumiranje živaca, periferne cirkulacije... On se kune u vitafon i kaže da bez njega ne može funkcionirati. Detalje ne znam jer ih je od njega teško izvući!

  7. #7
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    Ima li iskustava?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •